بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات میرماه

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات میرماه در سال 1381 خورشیدی(2002 میلادی) به کوشش جمعی از پزشکان فرهنگ پرور و ادب دوست که وجهۀ همت خود را بر ترجمه و تألیف کتب تخصصی تاریخ علم در ایران و جهان قرار دادند، تأسیس شد.

گردآوری و انتشار آثار برجستۀ ادبی، فرهنگی و هنری دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف به منظور احیا و اعتلای منزلت جامعۀ ارجمند دانش‌آموختگان علوم تجربی و ریاضیات در کشور و یادآوری سهم به سزای آنان در پی افکندن بنیان‌های فرهنگی جامعه از جمله دیگر فعالیت‌های این مؤسسۀ انتشاراتی است.
از جمله عناوین منتشره از سوی این انتشارات می‌توان به "زندگینامۀ برندگان نوبل پزشکی و فیزیولوژی(1901-2007)"، "تاریخ سل از آغاز تا کنون"، "حکایت‌های طب ایرانی"، "نام‌آوران پزشکی معاصر ایران"(3 جلد)، "حکایت سیمرغ و نفت"، "پزشکان چگونه فکر می‌کنند؟"، "پزشکان در قلمرو فرهنگ و هنر"، "پزشکی در شاهنامه"، "مجموعه آثار ادبی پزشکان ایرانی"(1)، "جستارهایی در پیشینۀ دانشکدۀ پزشکی شیراز"(دفترهای اوّل تا چهارم)، "طبیبان شاعر"، یادنامۀ استاد دکتر ابوالحسن ضیاظریفی"، "نگرش سیستمی در علم و عرفان"(اثر استاد دکتر مهدی فرشاد)، "پزشکان بر مسند وزارت"، "بهاران خجسته باد"، "سرود زنده‌رود"، "تاریخ مهندسی در ایران"، "حکایت ما پزشکان"، "کعبه" و "دیار فرزانگان" اشاره نمود.
به علاوه در آیندۀ نزدیک، کتاب‌هایی همچون "هزار خورشید" شامل برگزیده سروده‌های پارسی پورسینا به دو زبان فارسی و انگلیسی، "تاریخ تمدّن و فرهنگ ایران"، "تاریخ علم در ایران" و "پزشکی در آئینۀ طنز و لطائف پارسی" از سوی این انتشارات منتشر خواهد شد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات میرماه به شرح ذیل می باشد:

کتاب های تاریخ پزشکی ایران و جهان انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تخصصی علوم پزشکی انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ تمدن؛ هنر و فرهنگ ایران انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ مهندسی در ایران انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

سالنامه های تخصصی تاریخ پزشکی انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مجموعه آموزشی تابلومد انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

راهنمای سلامت در ماه مبارک رمضان انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

سررسید و تقویم های رومیزی انتشارات میرماه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.