بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات چالش

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

نشر چالش سال 1383 اولین کتابش را روانه بازار کرد بازار سرمایه روزهای پر التهابی را می گدراند
هم از نطر کمبود منابع کاربردی ,هم ورود سهامداران جدیدی که اطلاغات لازم برای نحوه سرمایه گذاری نداشتند.
اولین کتاب که منتشر شد نشان داد که چه اندازه دید ما درست بود.
 تا الان که در خدمت مخاطب های بسیار عزیز هستیم راه سخت و دشواری را پشت سر گداشتیم همرا با هم
روزهای اول وقتی با مخاطب ها صحبت می کردیم مرتب می خواستند سهام های خوب را معرفی کنیم
ولی بعد از گذشت یازده سال ما شاهد رشد چشمگیری شدیم الان شاهد
ایده های خوب و معرفی کتاب های مناسب چه برای ترجمه و جه تالیف .
سپاسگزاریم از همه آنهایی که در این سالها باور کردند ما را ..

موضوعات کلی کتابهای انتشارات چالش به شرح ذیل می باشد:

کتاب های اقتصاد و مدیریت انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های بازار ارز انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تحلیل بنیادی انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تحلیل تکنیکال انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تخصصی انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های خبر نویسی انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روانشناسی بازار انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مفاهیم و پایه ها انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودک انتشارات چالش (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

اقتصاد سنجی (انتشارات چالش)


 اقتصاد سنجي يكي از شاخه هاي علم اقتصاد است كه امكان تجزيه و تحليل هاي كمي را فراهم مي سازد
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

16,000 تومان

اقتصادهای نفتی (انتشارات چالش)


نفت و گاز به عنوان دو منبع اصلی انرژی نقش عمده ایی را در زندگی روزمره انسان ها ایفا می کنند .زندگی شهری ,صنعتی ,تجاری و دیگر فعالیت های بشر و ابسته به این منابع است .این دو منبع همچنین عامل بسیاری از خدمات عمرانی و توسعه ایی و جنگ ها و کشمکش های سیاسی می باشند 
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

12,000 تومان

الفبای سرمایه گذاری، کجا و چگونه در ایران سرمایه گذاری کنیم؟ (انتشارات چالش)


الفبای سرمایه گذاری، کجا و چگونه در ایران سرمایه گذاری کنیم؟

فهرست مطالب
مقدمه
فصل اول: زندگی مالی خوب
فصل دوم: تحلیل درست
فصل سوم: بازارهای مختلف سرمایه گذاری
فصل چهارم: املاک و مستغلات
فصل پنجم: خودرو
فصل ششم: بازده ثابت
فصل هفتم: قبل از ادامه مسیر
فصل هشتم: بازار بورس
فصل نهم: بازار ارز
فصل دهم: بازار طلا
فصل یازدهم: هدف شما
فصل دوازدهم: دانش مالی افزایش درامد

مقدمه
افرادی هستند که در زندگی تلاش زیادی می کنند ولی درآمد خوبی ندارند. شاید جزء کسانی باشید که در جایی سرمایه گذاری کرده باشید و در آخر نه تنها سود به دست نیاورده اید بلکه سرمایه خود را هم از دست داده اید. شاید جز افرادی باشید که نمی دانید درآمد اضافه خود را در چه بازاری سرمایه گذاری کنید و یا شاید از آن دسته افرادی هستید که به هرچه دست می زنید ضرر می کنید. یا در آرزوی داشتن پول کافی برای سرمایه گذاری هستید. جزء هر کدام از افراد فوق که باشید خواندن این کتاب می تواند راهگشای شما باشد. در این کتاب سعی شده است برخی مهارت های لازم برای کسب درآمد و سرمایه گذاری به صورت کاربردی و نوآورانه عنوان شود که در نوشته های دیگر کمتر به آن ها توجه شده است.
بسیار سؤال می شود که پول خود را در مسکن سرمایه گذاری کنم یا طلا؟ ارز سودآورتر است یا سپرده بانکی؟ بورس چگونه است ریسک آن چطور است و اینکه اصلاً در چه شرایطی به سمت بورس برویم؟ همه این ها سؤالاتی است که به ذهن برخی سرمایه گذاران خطور می نماید. سعی شده انواع روش های سرمایه گذاری و کارکرد آن ها به صور یکجا و خلاصه در این کتاب گردآوری گردد.
همین که شما مشتاق آموختن و مطالعه این کتاب هستید نشان می دهد که علاقه مند افزایش رفاه خود و عزیزان خود و کسب جایگاه مناسب تری در زندگی هستید. جا دارد به همین خاطر از خودتان ممنون باشید. در جوامع دنیا فاصله فقیر و غنی در حال افزایش است این روند نه تنها در کشور ما ایران، بلکه تقریباً در عموم کشورهای دنیا در حال اتفاق است. صندوق های بازنشستگی و تأمین اجتماعی با بحران مواجه شده اند اگر باور ندارید گاهی به اخبار گوش دهید. چند نفر بازنشسته دیدید که در هزینه های جاری زندگی خود مشکل دارند؟ از نظر ما ایمن ترین شغل کارمندی است، به چند نفر کارمند برخورد کرده اید که زندگی خود را به سختی می گذرانند؟ باید چند نفر با هم کار کنند تا سطح زندگی قابل قبولی داشته باشند.
دورانی که یک نفر کار می کرد و چندین نفر مصرف می کردند، به سر آمده است. بنابراین باید برای خودمان چاره ای بیابیم و رفاه زندگی خود را افزایش داده و آینده خود را تضمین نماییم. بی توجهی به این موضوعات می تواند تهدیدی برای آینده خود و عزیزانمان باشد. اگر درآمد خوبی نداشته باشیم شاید نتوانیم هزینه ازدواج، مدرسه خوب، خانه، ماشین و غیره را فراهم کنیم. تا آخر عمر باید با هزینه های زندگی کلنجار برویم. احتمالاً با افراد زیادی برخورد کردید که با این مشکلات دست به گریبان هستند.
خوب حالا چطور می توان این مسئله را حل کرد؟ به دو طریق می توان: 1 - افزایش درآمد 2 - مدیریت هوشمندانه هزینه های زندگی. در این کتاب سعی می شود به این موضوعات پاسخ داده شود. یکی از راه هایی که می توانیم درآمدی برای خودمان داشته باشیم بدون اینکه به کار اصلی و یا حرفه ما صدمه وارد شود سرمایه گذاری است. حالا می توانید یک ثروتمند، کارمند، ورزشکار و یا هر حرفه دیگری داشته باشید. مدیریت هوشمندانه زندگی مالی نیز با افزایش دانش مالی و داشتن حساب و کتاب زندگی امکان پذیرتر خواهد شد.
انجام هر کاری مهارت های خاصی را می طلبد شما برای موفقیت باید آن ها را به کار بگیرید تا خود را با پیشرفت و شرایط جامعه تطبیق بدهید. راه آن هم داشتن دانشی کاربردی در این زمینه است. کسب درآمد و تولید ثروت نیز یک مهارت و آموختنی است. به همین دلیل در گذشته در بازار شاگردی می کردند و بعداً خودشان حجره دارو ثروتمند می شدند. متاسفانه در نهادهای رسمی آموزش، مثل مدرسه و یا دانشگاه این مهارت ها به ما آموزش داده نشده است. از نظر فرهنگی هم جوسازی بدی علیه پول و ثروت در جامعه ما وجود دارد در حالی که خیلی از مشکلات از فقر و نداری نشأتمی گیرد.
در این کتاب قصد داریم مهارت های موردنیاز برای مدیریت هوشمندانه زندگی مالی و تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق و افزایش درآمد ناشی از آن را بیان کنیم. به طوری که قابلیت استفاده در دنیای واقعی را داشته باشد و بتوانید سرمایه گذاری خوب و کسب درآمد بهتری داشته باشید.
هر زمانی می توان خود را برای آموختن یک مهارت تازه آماده کرد فقط باید بخواهیم و با اصرار به آن عمل کنیم. اگر به این عمل ادامه دهیم احتمال موفقیت ما به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده و به عنوان یک فرد موفق شناخته می شویم که موجب افزایش رفاه برای خود و اطرافیان خواهیم بود.
در خاتمه چنانچه ایراد و نقصانی ملاحظه می کنید ضمن عرض پوزش پیشاپیش، قدردان خواهم بود این جانب را مطلع نمایید تا اصلاح و زمینه بهبود مستمر آن فراهم گردد.
محبوب صادقی

این کتاب چه می گوید:
بیشتر کتاب هایی که در زمینه ی سرمایه گذاری نوشته شده اند عموماً به صورت تخصصی هستند و به موضوعاتی مانند بورس، و یا محاسبات ارزش حال و یا نرخ بازگشت داخلی و ... پرداخته اند. کمتر کتابی دیدم که به صورتی نوشته شده باشد که برای همه در هر سطحی قابلیت استفاده داشته باشد. اگر هم باشد ترجمه کتابهای خارجی است که برخی از آن ها در کشور ما مصداق ندارد. تلاش گردیده است این کتاب به صورت بومی برای کشور ایران و قابل استفاده برای عموم تدوین شود. مگر اینکه قیمت در بازار جهانی تعیین شود و بازار ایران وابسته به بازار جهانی باشد مانند بازار طلا.
فصول کتاب شامل چند بخش می شود: در ابتدا نگاهی داریم به لزوم افزایش درآمد، و اینکه از چه راه هایی می توان درآمد خود را افزایش داد. در ادامه افزایش درآمد از طریق سرمایه گذاری بحث می شود. در فصل بعد به مسائل و دانش اقتصادی و تصمیمات دولتی پرداخته می شود که آگاهی از آن ها برای هر سرمایه گذاری ضروری است. مثلاً آیا فعالیت در بورس در اقتصادی که دچار رکود است خوب است و یا اینکه می توان بازارهای بهتری برای سرمایه گذاری یافت؟ بعد از این فصل انواع بازارهای سرمایه گذاری در ایران و ضرورت یادگیری کارکرد هر کدام عنوان می شود. مدیریت هوشمندانه مالی زندگی که کمتر به آن اهمیت داده می شود بیان شده و کنترل هزینه و تولید دارایی مولد که به افزایش درآمد شما کمک می کند عنوان می شود. آگاهی از خود و شخصیت خود که مناسب چه نوع فعالیت هستید بسیار حائز اهمیت است لذا مبحثی درخصوص آگاهی از شخصیت آورده شده است که شما به روش بسیار ساده می توانید از شخصیت و نقاط قوت و ضعف خود آگاهی یافته و در سرمایه گذاری های خود موفق تر عمل نمایید.
با یادگیری و به کارگیری مهارت های گفته شده در این کتاب ضمن شناخت نسبی از اقتصاد و انواع روش های سرمایه گذاری، موفقیت شما در کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری افزایش خواهد یافت.
این کتاب در چند بخش مختلف تنظیم شده است. افرادی که شناخت نسبی از کنترل مالی زندگی و سرمایه گذاری دارند می توانند فصولی را که نیازی به آن احساس نمی کنند مطالعه ننمایند. در عوض به مباحثی که بیشتر برای آن ها جالب است مراجعه کنند. مثلاً فردی علاقه مند به سرمایه گذاری در طلا هست می تواند به همان بخش مراجعه کند. لیکن توصیه می کنم و سعی نمایید، که تمامی مطالب کتاب را مطالعه کنید تا از جمع بندی آن ها به یک نتیجه کلی برسید.
در بخش های مختلف کتاب با توجه به بحث های صورت گرفته از خواننده محترم خواسته شده است تا عملی را انجام دهد. توصیه می نمایم برای اینکه این کتاب مفیدتر باشد اقدام های خواسته شده را انجام دهید. همان طور که می دانیم دانستن و آگاهی کافی نیست و باید بتوانیم به صورت کاربردی از اطلاعات کسب شده استفاده کنیم. بنابراین اقدام ها را انجام دهید تا این دستاورد حاصل شود. آیا اگر فقط کسی به شما بگوید که به این طریق در آب دست و پا بزنید شما شناگر خواهید شد؟ جواب قطعاً نه می باشد. بنابراین تمرین های خواسته شده را انجام دهید و در آن مداومت داشته باشید تا نتیجه دلخواه به دست آید. در ادامه با تلاش خود به یک سرمایه گذار خوب تبدیل شوید و درآمد خودتان را بیش از پیش افزایش دهید.

محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

15,000 تومان

تامین مالی پروژه های انرژی در کشورهای در حال توسعه (انتشارات چالش )


تامين مالي پروژه هاي انرژي در كشور هاي در حال توسعه با توجه به محيط تجاري ، رفتار دولت و ريسك هاي سياسي هر كشور موضوع بحث برانگيز است اين كتاب اطلاعات پايه ايي و كاملي را در مورد اينكه تامين مالي كنندگان بين المللي ، تجاري وصندوق هاي مشترك چگونه در مورد پروژه هاي نفت و گاز و نيروگاههاي برق تصميم گيري مي كنند.
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

12,000 تومان

تحلیل بنیادی در بازار سرمایه (انتشارات چالش)


در اين كتاب با نگاهي كاربردي و با اتكا به مباني علمي به بررسي مجموعه عوامل تاثير گذار بر تصميم گيري هاي يك فعال در بورس خواهيم توانست به پرسش هاي بي پاسخي كه شايد براي ما مطرح بوده پاسخ گوييم 
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

18,000 تومان

تحلیل شرکت های سرمایه گذاری (انتشارات چالش)


کتاب حاضر نگاهی به تااسیس شرکت های سرمایه گذاری می اندازد انواع آنها , ساختار شان , حسابداری این شرکت ها ,نحوه گزارش دادن به هیئت مدیره ,پیش بینی درآمد در این شرکت ها و ارزش گذاری آنها دارد.
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

15,000 تومان

توسعه اقتصادی و توسعه انسانی (انتشارات چالش)


در اين كتاب تاكيد بر توسعه انساني است و سعي شده است تا حتي الامكان شاخص هاي مطرح در توسعه انساني در چهار حيطه اقتصادي ، اجتماعي ، فرهنگي و سياسي بيان شده و به تصوير كشيده شده و حتي المقدور بر جايگاه ايران نيز تاكيد گردد.
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

13,000 تومان

چه باشد آنچه خوانندش تفکر سیستمی (انتشارات چالش)


ما در جهاني پيچيده زندگي مي كنيم ، كه با مسائل پيچيده اي هم روبرويت معضلات در هر سطحي وجود دارند بحران هاي اقتصادي ، محيط زيست و منابع محدود زمين را با تهديد مواجه كرده است ،،،و در سطح كشورها ، بيكاري تورم ، تخريب محيط زيست، ترافيك ، ألودگي، و تروريسم و فرقه گرايي در كمين هستندو،،،،،،
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

25,000 تومان

سرمایه گذار هوشمند (انتشارات چالش)


سرمایه گذار هوشمند

اين كتاب ب شما كمك ميكند تا از سرمايه گذاري خود هيچگاه نتيجه ضعيفي نگريد در واقع اين كتاب روش هايي را معرفي ميكند كه بيشتر از انچه كه فكرش را بكنيد براي شما سودمند خواهد بود و به نتايج چشمگيري دست پيدا كنيد

محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

18,000 تومان

شناخت و تجزیه تحلیل صورت های مالی (انتشارات چالش)


كتاب حاضر به بررسي تخصصي صورت ها و نسبت هاي مالي منتشره اختصاص دارد ، تحليل صورت هاي مالي سهل ترين و قابل اعتماد ترين راه درك حقايق يك واحد تجاري خواهد بود، 
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

15,000 تومان

مبانی مدیریت سرمایه گذاری و تشکیل سبد سهام (CFA) (انتشارات چالش)


مباني مديريت سرمايه گذاري و تشكيل سبد سهام همراه با پرسش و پاسخ ( CFA)
فهرست مطالب کتاب
فصل اول ساختار و تشکیلات بازار
فصل دوم شاخص های بازار اوراق بهادار
فصل سوم کارایی بازار
فصل چهارم مدیریت سبد سهام: بررسی اجمالی
فصل پنجم ریسک و بازده سبد سهام: بخش اول
فصل ششم ریسک و بازده سبد سهام: بخش دوم
فصل هفتم مبانی برنامه ریزی و تشکیل سبد سهام
محصولات انتشارات چالش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

35,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 12,000 تومان بیشترین: 35,000 تومان
ريال12000 ريال35000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.