هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

نلسون ماندلا ، پندارها و گفتارها (انتشارات اطلاعات)

تولید کننده: انتشارات اطلاعات
20,000 تومان

این كتاب اولین اثر در مورد«نلسون ماندلا» نیست، اما یكی از مهمترین آنهاست. شاید تعداد كتابها و مقالاتی كه در مورد این مرد نوشته شده به لحاظ آماری بیشتر از آثار مشابهی باشد كه در مورد دیگر شخصیت‌های تاریخی نوشته‌اند. كتاب قبلی ماندلا یعنی«راه دشوار آزادی» ـ كه آن هم از سوی انتشارات موسسه اطلاعات منتشر شده است ـ عمدتاً شرح حال ماندلا است از روزگاری كه شخصیت دیگری داشت كه با شخصیت امروزی‌اش متفاوت بود. او در راه دشوار آزادی از مبارزه طولانی خود با رژیم آپارتاید حاكم بر آفریقای جنوبی می‌گوید؛ از 27 سال زندانی بودنش؛ از مبارزه‌ها، شكستها و امیدهای دوباره و چندباره در مبارزاتش؛ از رهایی از زندان در 72 سالگی و سرانجام از پیروزی او و مردم كشورش در برابر رژیم مدافع تبعیض نژادی.
كتاب حاضر در مورد شخصیت جدید ماندلا در پایان مأموریت تاریخی اوست. كتاب كه به كمك دوستان و علاقه‌مندان ماندلا تهیه شده عمدتاً به ذكر خاطرات و لحظات مهمی در زندگی ماندلا می‌پردازد كه یا قبلاً در هیچ جا ذكر نشده و یا به این شكل درج نگردیده است.
این مجموعه خواننده را با مردی مواجه می‌سازد كه سراپا دغدغه، فكر، مسئولیت، احساس و نگرانی است، چه در زندان و چه در بیرون زندان؛ لحظه‌های زندگی مردی كه سالهای طولانی در زندان به سر برده اما پس از آزادی همچنان خود را در زندان احساس كرده است. ماندلا توضیح می‌دهد كه چرا خود را متعهد همیشگی به ملاحظات مهمی می‌داند كه رسالت تاریخی و مردمی او را رقم می‌زند.

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: نلسون ماندلا
مترجم کتاب: علی‌اكبر‌عبد‌الرشیدی
سال چاپ کتاب: 1395
صفحات کتاب: 556
قطع کتاب: رقعی
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.