هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات سوم دبستان

سوم دبستان

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

باز هم می توانم - تابستانه (انتشارات رشد اندیشه)


باز هم می توانم

ویژه ی دانش آموزان سال سوم و ورودی سال چهارم دبستان
تلفیقی از کتاب های درسی پایه ی سوم در راستای کاربست یافته های طرح تحقیقاتی تیمز و پرلز و تحقق اهداف برنامه ی EFA (آموزش برای همه)
دارای تأییدیه از: دفتر انتشارات کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش

سخنی با دانش آموزان
بچه ها سلام
تعطیلی تابستان خوش بگذرد. خوب است که از آن به درستی استفاده کنید. می خواهم بگویم اگر در انجام تمرین ها، پاسخ ها درست نبودند باید چند بار به آن عمل کنید و انجام بدهید زیرا باید بتوانید پاسخ ها را درست بنویسید. نباید پرسشی را بدون پاسخ بگذارید. سعی کنید هر روز یک صفحه از آن را انجام دهید. به امید دیدار در مهرماه امسال. خدا نگهدار.

فهرست مطالب
شناسنامه ی تو
کاردستی و هندسه
کشاورز و کشاورزی
بازی و ریاضی
جنگل و جانوران
بسازیم و لذت ببریم
ضرب المثل و قصه اش
جدول و سرگرمی
جشن تکلیف
بازی و ریاضی
آینه ها
بازی و سرگرمی
مواد غذایی مفید
داستان قطره ی آب
جدول و سرگرمی
یک مسئله و چند جواب
جدول کلمات فارسی
جشن تولد
سکه ها
جدول تصویری
مدرسه
بازی و سرگرمی
بازیافت طبیعت
جدول دو طرف یکی
منابع طبیعی
بازی و ریاضی
باغ میوه
جدول سودوکو
بخوان و بنویس
آموزش شطرنج

سخنی با اولیا
همیشه وقفه ی طولانی ایام تعطیلات تابستانی بین دو پایه ی تحصیلی نگرانی های زیادی برای خانواده ها و حتی معلمان ایجاد می کند.
اما حالا که وجود چنین فضایی در جریان یادگیری فرزندانمان اجتناب ناپذیر است. آیا نمی توان شرایطی را ایجاد نمود تا کودکان با فراغ بال و آزمون نمونه های متنوع بتوانند آموخته ها را تعمیم دهند و خودآموز بار آیند؟
کتابی که پیش رو داریم تلاشی است برای کم کردن آن فاصله ها، فرصتی تازه است برای دوباره آموزی و ابزاری است برای رشد خودآموزی. سعی شده است فعالیت هایی داده شود تا از طریق آن فرزندانمان بتوانند با استفاده از توانایی های ذهنی، آموخته ها را در شرایط جدید به کار برند و در جاهایی قادر به تعمیم دادن آن در زندگی روزمره شوند.

ویزگی های کتاب:
در حال حاضر کتاب های درسی ما از نظر محتوا یا همان اهداف آموزشی به طور کامل با هم تلفیق و ترکیب نیستند و هر ماده ی درسی بطور مستقل ارائه می شود. لذا در این کتاب شرایطی بوجود آمد تا بخشی از محتوای یک پایه به صورت تلفیق ارائه شود و سعی شده است تا اهداف زیر مورد توجه قرار گیرد:
1 - گسترش و تعمیق یادگیری دانش آموزان
2 - تقویت نیروی خلاقیت و تفکر
3 - بسط و تعمیم مسائل آموزشی به مسائل زندگی
4 - گسترش دقت، توجه و تمرکز
5 - تقویت مهارت های چهارگانه ی زبان آموزی و گسترش واژگان
6 - آموزش اندیشیدن به جای حافظه پروری
7 - رشد مهارت های ذهنی و افزایش قدرت درک و فهم
8 - تلفیق نسبی معنادار فعالیت های آموزشی و پرورشی
9 - تعمیق مفاهیم و افزایش درک مطلب
10 - توجه به زیبایی و زیبایی شناسی
11 - غنی سازی اوقات فراغت
12 - افزایش سطح علمی دانش آموزان
13 - رشد جنبه های عاطفی و اجتماعی دانش آموزان
14 - فراهم نمودن لحظاتی شاد و با نشاط برای دانش آموزان
15 - آشنایی با کتاب و کتاب خوانی و ایجاد علاقه به مطالعه
16 - پرورش اعتماد به نفس
17 - آموزش مهارت های زندگی
که از طریق فعالیت هایی نظیر طبقه بندی، مقایسه، جدول، قصه خوانی، داستان نویسی، مشاهده، تصویر نویسی، نقاشی و خوشنویسی، شعرها و لطیفه ها و ... داده شده است.
در این کتاب دانش آموزان به نوعی خود ارزیابی دست می زنند که این خود باعث اعتماد به نفس، بررسی دوباره ی خود وش ناخت توانایی ها و کاستی های احتمالی او خواهد شد.
امیدوارم که این تلاش در افزایش دانایی و توانایی فرزندانمان مؤثر باشد. ما در اول راهیم نیازمند مساعدتهای فراوانیم، بدیهی است که این کتاب هم مانند هر اثر دیگر خالی از اشکال نیست از این رو از تمامی معلمان و دانش آموزان عزیزی که ما را از نظرات خود راجع به کتاب محروم نفرمایند پیشاپیش سپاسگزارم.
این کتاب را تقدیم می کنم به خانواده ی بزرگ تعلیم و تربیت که بی شک هرچه داریم از گوهر وجود آن هاست.

محصولات انتشارات رشد اندیشه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,000 تومان

بازی های هوش سوم دبستان (انتشارات تیزهوشان دکتر شاکری)


کتاب بازی های هوش سوم دبستان

محصولات انتشارات تیزهوشان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

10,000 تومان

بانک جامع تیزهوشان سوم (انتشارات گردوی دانش)


بانک جامع تیزهوشان سوم

ویژگی‌های کتاب:
1ـ محتوا و مطالب کتاب طبق بودجه بندی کتاب های درسی و براساس اهداف تفکیکی هر فصل انتخاب شده است.
2ـ مفاهیم این کتاب به یادگیری و شکل گیری نظام دار مفاهیم پایه کمک می کند.
3ـ تکرار و تمرین مفاهیم در آزمون های هر قسمت ـ آزمون های دوره ای و سؤالات با پاسخ و بدون پاسخ نقش مهمی را در یادگیری معنی دار مطالب بر عهده خواهد داشت.

محصولات انتشارات گردوی دانش قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

برنامه ریزی برای درس خواندن به روش قلم چی برای دانش آموزان دبستان و دوره ی اول متوسطه ( انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


برنامه ریزی برای درس خواندن به روش قلم چی برای دانش آموزان دبستان و دوره ی اول متوسطه

اکنون که این دفتر برنامه ریزی، برای دانش آموزان دبستان و دوره ی اول متوسطه، به چاپ می رسد. دفتر برنامه ریزی دبیرستانی ها از چاپ چهارصد و پنجاهم گذشته است. بیش از سه میلیون و چهارصد هزار نفر با این روش، برنامه ریزی کرده ا ند. در سال های گذشته دانش آموزان دبستانی و دوره ی اول متوسطه نیز از همان دفتر برنامه ریزی که بیش تر، مناسب بزرگسالان بود. استفاده می کردند و همواره از ما می خواستند که دفتری مناسب با دوره ی اول متوسطه و بستان طراحی کنیم.
دفتر برنامه ریزی ویژه ی دبستانی ها و دانش آموزان راهنمایی (متوسطه اول) نیز از زمان اولین انتشار در سال 1388 تاکنون بیش از یک میلیون جلد چاپ شده است.
برای تدوین این دفتر، همان 5 اصل راهنمای دفتر بزرگسالان را با شرایط دانش آموزان دبستانی و دوره ی اول متوسطه سازگار کرده ایم ضمناً برای اولیاء و هم فکری و همکاری ایشان، نقش بیش تری در نظر گرفته ایم.
5 اصل راهنما در برنامه ریزی به روش قلم چی، این هاست:
1 - نگاه به گذشته، اصل اساسی در برنامه به روش قلم چی است. کافی است تعداد ساعاتی را که برای هر درس مطالعه می کنید در خانه ی مربوط به آن درس بنویسید.
2 - برنامه ی هر کس، مخصوص خود اوست. (یعنی برنامه ی شخصی هر کس، با بقیه ی هم کلاسی ها و دوستان، متفاوت است.)
3 - نقش اصلی را در این روش برنامه ریزی، خود دانش آموز دارد.
4 - مقیاس زمانی برنامه، یک هفته است. (یعنی یک روز نیست. بلکه یک هفته است.)
5- رقیب اصلی هر فرد، خود اوست. (بهترین نوع رقابت، رقابت ما با خود ماست.)
امیدوارم این روش برنامه ریزی، برای شما هم مفید باشد و در سال های بعد ی هم، کار برنامه ریزی را ادامه دهید.
برای تدوین همین دفتر به ظاهر ساده و سازگار کردن اصول ناظر بر برنامه ریزی به روش قلم چی با شرایط دانش آموزان سال های پایه چندین جلسه با حضور همکاران علاقه مند و صاحب نظر برگزار کردیم. در این جلسات خانم ها مریم صالحی، نسیم ظهیرفرد و آقایان شهاب الدین مصطفوی محمد شمس بابک ندرخانی، حسین عبدال زاده، محمد کتاب دار بهرام معدن دار، ولی الله کاکاوند و مجتبی علیمردانی حضور داشتند و همگی با حوصله و دقت، پیشنهادها و نظرات موثری ابراز داشتند که اگر هم فکری و مشارکت فعال ایشان نبود. این دفتر آماده نمی شد.
پی گیری برای نهایی سازی و تولید دفتر پس از تصویب رویه های اصلی توسط سرکار خانم نغمه ارفعی زاده و همکارانشان خانم ها تکبیری و زرین اقبال انجام شد که از ایشان هم تشکر می کنم. ضمناً ویرایش دفتر برنامه ریزی برای دبستانی ها حاصل تلاش خانم ودودی در گروه کتاب و همکارانشان، خانم ها ارفعی زاده و تکبیری در گروه گرافیک و صفحه آرایی کانون است.

کاظم قلم چی

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

25,000 تومان

برنامه‌ گرام - ویژه سال سوم دبستان (انتشارات تسلط)


برنامه‌گرام: ویژه سال سوم دبستان

18,000 تومان

به‌ روش آموزش سوم دبستان (فارسی، ریاضی و علوم) (انتشارات واله)


به‌ روش آموزش سوم دبستان (فارسی، ریاضی و علوم)

نظام آموزشی هر کشور در سرنوشت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آن کشور نقش مؤثری را ایفا می کند. معلمان سازندگان زیربنای نظام آموزشی جامعه ی خویش هستند و در فرآیند آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان مسئولیت مهمی را برعهده دارند. باید دید چگونه می توان زیربنای آموزشی یک جامعه را استوارتر ساخت. به نظر می رسد متحول کردن روش های تدریس از شیوه ی سنتی به شیوه ی مدرن می تواند سرآغاز این تحول باشد. برای تحقق این هدف، برای همگام شدن با جامعه ی بزرگ آموزشی جهان و برای کم کردن فاصله ی بین کشورهای در حال توسعه و پیشرفته باید به دگرگونی های بنیادی و اصولی در نظام آموزشی پرداخت. یکی از راه های انجام این تحول، تجدیدنظر در روش های سنتی تدریس است که در دنیای پیشرفته ی امروز منسوخ شده ولی هنوز در بیش تر کلاس های درس اعمال می شود. به جاست که تدریس از همان پایه های نخستین عمیق تر شود و برای دانش آموزان قابل درک و تعمیم باشد. دانش آموزان را باید از همان ابتدا با وسایل آموزشی و مفاهیم کلیدی کتاب های درسی به صورت علمی آشنا کرد و با این کار شیوه ی پژوهش و مکاشفه را به آنان آموزش داد تا بتوانند مبتکران و پژوهشگران علوم جامعه ی خود در آینده باشند. استفاده ی به جای معلمان از وسایل آموزشی و باور کردن این نکته که از طریق کاربرد این وسایل در امر آموزش و پرورش می توان تحول ایجاد کرد، می تواند سرآغاز تحولی مثبت و سازنده باشد. با عنایت به اهمیت موضوع فوق، این موسسه ی آموزشی فرهنگی با این هدف تاسیس شده تا به سهم خود گامی موثر در این جهت برداشته باشد. پس ما بر آنیم که با آموزش صحیح و هدف دار و هم چنین استفاده از لوازم آموزشی، وسایل آزمایشگاهی و کتاب های آموزشی هدف دار در راستای نیل به اهداف ذکر شده، شما عزیزان را صمیمانه یاری نماییم.
با تشکر مدیر مسئول انتشارات واله
علی واله

مقدمه کتاب به روش آموزش سوم دبستان
دانش آموزان عزیز، اولیای محترم و همکاران گرانقدر
همگان به خوبی آگاهیم که در دوره ی ابتدایی، توان علمی در پایه ی سوم تا چه حد اهمیت دارد، از یک سو ملاکی برای تشخیص چگونگی گذر از مراحل پیش و میزان استحکام بنیه ی علمی و آموزشی دانش آموز و از سوی دیگر، خود پایه ای برای کسب توفیق در مراحل بعد دانسته می شود. طی سال های اخیر، تغییرات تدریجی مطلوبی در نظام آموزشی و تدوین کتاب های درسی دوره ی ابتدایی، صورت پذیرفته که سمت و سوی این تغییر، افزایش میزان توانایی و مهارت های دانش آموز است. یکی از علل تالیف کتاب حاضر نیز، همین تغییر در شیوه های آموزشی می باشد، چرا که بیگانه ماندن و یا غفلت از ظرایف آن، نتایج ناپسندی به دنبال دارد.
کسب تجربه ی عملی آموزش در مقطع ابتدایی و نیز دقت در نتیجه ی اجرایی شیوه ها و دیدگاه های آموزشی و تعمق و تامل در مخاطب شناسی آموزشی، نگارنده را بر آن داشت تا در گستره ی نظام آموزشی، گامی به منظور دست یابی آسان تر و کارآمدتر به سوی هدف این تغییر شیوه ی آموزشی، بردارد و کتاب «به روش» را برای درک آسان تر داده ها و اطلاعات مطابق با مندرجات و مطالب کتاب درسی سوم، فراهم آورد تا در نهایت همه ی دانش آموزان از آن استفاده کنند و با مطالعه ی دقیق و کامل محتوای درس ها، توانایی پاسخ گویی به سوالات تستی و تشریحی را بیابند.
کتاب حاضر، شامل سه بخش (فارسی، علوم و ریاضی) است که هر بخش خود در سه قسمت (درسنامه، سوالات تشریحی و سوالات تستی) تنظیم و نکات کلیدی و مهم در آن آموزش داده شده است.در پایان هر بخش، پاسخ صحیح سوالات تستی آورده شده است. مطالب آموزشی درس ها، به گونه ای بیان شده که چنان چه با دقت آموزش داده و مطالعه شود، موافقیت و سربلندی دانش آموزان عزیز، به روشنی قابل تضمین است. درست همان چیزی که دانش آموزان عزیز، اولیای گرامی و همکاران ارجمند، در پی آن هستند و این نکته، حاصل شیوه ی آموزشی هدفدار، مطابق با محتوای کتاب درسی و نیز شناخت راه های آموزش آسان، مؤثر و ماندگار است.
براین اساس چنان چه نگارنده توانسته باشد در تست یابی به آرمان بزرگ و همیشگی خود، (خدمت به ایران اسلامی و فرزندان پاک سرشت و افتخارآفرین آن) گامی پیش گذارد، خداوند بزرگ را سپاس می دارد.
نسرین آخوندی

فهرست
فارسی
فصل اول: نهادها
فصل دوم: بهداشت
فصل سوم: اخلاق فردی - اجتماعی
فصل چهارم: راه زندگی
فصل پنجم: هنر و ادب
فصل ششم: ایران من
فصل هفتم: طبیعت
نمونه سوال های نگارش
ریاضی
فصل اول: الگوها
فصل دوم: عددهای چهار رقمی
فصل سوم: عددهای کسری
فصل چهارم: ضرب و تقسیم
فصل پنجم: مساحت و محیط
فصل ششم: جمع و تفریق
فصل هفتم: آمار و احتمال
فصل هشتم: ضرب عددها
علوم
درس اول: زنگ علوم
درس دوم: خوراکی ها
درس سوم: مواد اطراف ما
درس چهارم: اندازه گیری مواد
درس پنجم: آب ماده ی با ارزش
درس ششم: زندگی ما و آب
درس هفتم: نور و مشاهده ی اجسام
درس هشتم: جست و جو کنیم و بسازیم
درس نهم: نیرو، همه جا (1)
درس دهم: نیرو همه جا (2)
درس یازدهم: بکاریم و ببینیم
درس دوازدهم: هر کدام جای خود (1)
درس سیزدهم: هر کدام جای خود (2)
درس چهاردهم: از گذشته تا آینده نگه داری مواد غذایی
پاسخنامه

محصولات انتشارات واله قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

32,000 تومان

پا به پا کتاب جامع تیزهوشان سوم ابتدایی (انتشارات خوارزمی)


پا به پا کتاب جامع تیزهوشان سوم ابتدایی

محصولات انتشارات خوارزمی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

29,000 تومان

پرسمان EQ جامع سوم دبستان ( انتشارات بین المللی گاج)


پرسمان EQ جامع سوم دبستان

ماه خرداد، شب امتحان، امتحان آخر ترم و امتحان نهایی کشوری. شاید شما هم، حتی با خواندن یا شنیدن این کلمات میزان آدرنالین خونتان بالا برود و دچار استرس شوید. این استرس زمانی بیشتر می‌شود که مجبورید برای امتحان دادن به مدرسه‌ی دیگری بروید و برگه‌ی امتحانی تان توسط دبیر دیگری تصحیح شود. امتحانات نهایی که به صورت هماهنگ و کشوری برگزار می‌شود تفاوت های بسیاری با امتحانات معمولی مدرسه‌ دارد و موفقیت در آنها قلق‌های خاص خودش را دارد. کتاب های «EQ» گاج، ضمن ارائه‌ی درسنامه های مفید و کاربردی مطابق با آخرین سرفصل های کتاب درسی، به کلیه‌ی سؤالات تشریحی داخل کتاب پاسخ کامل داده است. در پایان، نمونه سؤالات امتحانی هماهنگ کشوری در سال‌های مختلف به همراه پاسخ های کامل و تشریحی آورده شده است. تلاش مجموعه‌ی گاج بر این است تا با استفاده از این کتاب، شب امتحان تان را به شیرین ترین خاطره‌ی دوران تحصیلی تان تبدیل کند.
کتاب جامع سوم EQ شامل درس‌های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، مطالعات اجتماعی و هدیه‌های آسمانی است. این کتاب با داشتن 2574 پرسش استاندارد به شما اطمینان کاملی از یادگیری تمام مباحث این درس‌ها می دهد.
درسنامه ی مفید و کاربردی به همراه مثال‌های حل شده
سؤال‌های امتحانی استاندارد طبقه بندی شده (درس به درس)
پاسخ تشریحی به تمام سؤال‌های داده شده
پرسش‌های چهار گزینه ای برای هر درس به همراه پاسخ
پاسخ تشریحی به تمام سؤال های داده شده پرسش های چهارگزینه ای برای هر درس به همراه پاسخ تشریحی

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد.
کانال تلگرامي ما p4030book@

49,000 تومان

پک عصاره سوم دبستان (انتشارات کاگو)


پک عصاره سوم دبستان

ر بسته های عصاره، از کتاب ها برای دانش آموزانی استفاده شده است که زمان کمی دارند و در مرحلۀ دوره­ کردن مطالب آموزشی هستند.
این بسته از محتویات منحصر بفردی از قبیل موارد زیر تشکیل شده است:
کتاب های کمک آموزشی:
- کاردروس
- دروس امتحان
- دروس طلایی
ابزارهای مشاوره و برنامه ریزی شامل:
کلید (کارت کاربری)
تلنگر (دفترچه انگیزشی)
خط زمان (دفتر برنامه ریزی)
دستیار (تابلو آموزشی)
مرورگر (فیش های یادداشت برداری و برگه های ارزیابی)
چینش (جعبه لایتنر)
زمان به وقت من (ساعت)
شارژر (دفترچه های راهبردی روانشناسی و تکنیک های یادگیری)
چراغ قوه (بودجه بندی)
نمودار پیشرفت

محصولات انتشارات کانون گسترش علوم - کاگو قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

پک معجزه سوم دبستان (انتشارات کاگو)


پک معجزه سوم دبستان

در بسته معجزه، از کتاب­ها برای دانش ­آموزانی استفاده شده است که همیشه بیشترین زمان را برای مطالعه در نظر می­ گیرند و بهترین نتیجه را نیز به دست می ­آورند، این بسته کاملترین بسته ی کتاب ( PLUS ۲ ) است و به دانش آموزانی که همواره به دنبال بهترین نتیجه هستند پیشنهاد می شود.
این بسته از محتویات منحصر بفردی از قبیل موارد زیر تشکیل شده است:
کتاب های کمک آموزشی:
- اکوکار فارسی
- اکوکار ریاضی
- اکوکار علوم تجربی
- اکو سوال فارسی
- اکو سوال ریاضی
-اکو سوال علوم تجربی
- دروس طلایی
ابزارهای مشاوره و برنامه ریزی شامل:
کلید (کارت کاربری)
تلنگر (دفترچه انگیزشی)
خط زمان (دفتر برنامه ریزی)
دستیار (تابلو آموزشی)
مرورگر (فیش های یادداشت برداری و برگه های ارزیابی)
چینش (جعبه لایتنر)
زمان به وقت من (ساعت)
شارژر (دفترچه های راهبردی روانشناسی و تکنیک های یادگیری)
چراغ قوه (بودجه بندی)
نمودار پیشرفت

محصولات انتشارات کانون گسترش علوم - کاگو قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

پک معجون سوم دبستان (انتشارات کاگو)


پک معجون سوم دبستان

در بسته های معجون، از کتاب ها برای دانش آموزانی استفاده شده است که زمان کمتری دارند یا زمان کمتری را برای درس­ خواندن در نظر می­گیرند، و به فراگیرانی که ارتقای سطح تحصیلی و درسی برایشان مهم است و تغییر شرایط درسی خود را در برنامه قرار داده اما زمان کمی دارند پیشنهاد می شود.
این بسته از محتویات منحصر بفردی از قبیل موارد زیر تشکیل شده است:
کتاب های کمک آموزشی:
- کتاب کار فارسی
- کتاب کار ریاضی
- کتاب کار علوم تجربی
- دروس امتحان

محصولات انتشارات کانون گسترش علوم - کاگو قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

پیک آدینه سوم ابتدایی (انتشارات گل واژه)


پیک آدینه سوم ابتدایی

ساختار و ویژگی‌ها:
این مجموعه شامل 26 شماره است که هر شماره مختص مرور و یادآوری مطالب آموزش داده شده در طی روزهای هفته و شامل مجموعه سوالاتی از درسهای فارسی، هدیه های آسمان، مطالعات اجتماعی، ریاضی و علوم تجربی است.
- سوالات: انواعی از سوالات کامل کردنی، چهارگزینه ای، وصل کردنی، درست- نادرست و ... در تمام درس ها ارائه شده است.
- تم هفته: همسو با مناسبت ها و رویدادهای مهم ثبت شده در تقویم برای طراحی سوالات هر آدینه مناسبت یا رویدادی مهم انتخاب و به منظور غنا بخشیدن به محتوای مناسبت (تم) نیز سوالاتی مرتبط با آن در درسهای گوناگون طراحی شده است.
- برچسب (استیکر): در هر آدینه 1تا3 سوال برچسب دار وجود دارد. دانش آموز با چسباندن برچسب ها در جاهای مشخص شده، پاسخ هر سوال را کامل می نماید.
- جدول ارزشیابی : در انتهای هر شماره از آدینه شاخص های مختلف ومهم در تمام درسها گردآوری شده است که آموزگار با توجه به شاخص ها عملکرد هر دانش آموز را در هر آدینه ارزیابی و بازخورد آن را به دانش آموز و اولیای او ارائه می کند.

هدف از انجام فعالیت های پیک آدینه خسته کردن دانش آموز و پرکدن اوقات آخر هفته ی او نیست. بلکه هدف اصلی این اوراق، تکرار و تمرین دروس داده شده در طول هفته می باشد. همچنین می توان از این اوراق بازخوردهای مناسبی جهت ادامه ی روند آموزشی دریافت نمود. در واقع خیلی از معلمان محترم علاقه مند هستند که در طول فرایند تدریس خود، محتوا (پلی کپی) هایی را آماده کرده و در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا از این طریق بارخوردهایی را برای ادامه فرایند تدریس خود به همراه داشته یا اولیا را در جریان امور کلاس خود قرار دهند. این محتوا ابزار مناسبی در جهت کمک رسانی به این فرایند است.

محصولات انتشارات گل واژه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

18,000 تومان

پیک نوروزی سوم ابتدایی (انتشارات گل واژه)


پیک نوروزی سوم ابتدایی

محصولات انتشارات گل واژه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

تابستانه دوم دبستان - ورودی سوم دبستان (انتشارات مبتکران)


این مجموعه با هدف مرور دروس هر پایه‌ی دوره‌ی دبستان در فصل تابستان تهیه شده است. هر اثر از این مجموعه تلفیقی از تمام دروسی است که دانش‌آموزان در آن پایه‌ی تحصیلی مطالعه کرده‌اند، اما فقط بخش‌هایی مورد توجه قرار گرفته‌اند که مورد نیاز دانش‌آموز در سال تحصیلی آینده است و مرور آن ضروری به نظر می‌رسد.
ویژگی دیگر این مجموعه رعایت جذابیت و زیبایی در ظاهر کتاب‌ها و استفاده از تصویرسازی و طراحی صفحات به شکل مناسب برای دوره‌ی ابتدایی است تا دانش‌آموز در تابستان با انگیزه‌ی بیش‌تری به انجام امور درسی بپردازد. این جذابیت در قالب‌های محتوایی نیز رعایت شده است. بخش‌های مختلف با عناوین برانگیزاننده، استفاده از قالب‌هایی مثل رنگ کردن، جور کردن، جدول، ماز، رمزیابی، داستان، شخصیت پردازی و .... از جمله اقداماتی است که در این خصوص انجام شده است.

محصولات انتشارات قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

17,000 تومان

تابستانه سوم دبستان - ورودی چهارم دبستان (انتشارات مبتکران)


تابستانه سوم دبستان - ورودی چهارم دبستان

انتشارات مبتکران برای تابستان دبستانی ها ویراست دوم "مجموعه تابستانه" را منتشر کرده است.
هدف این مجموعه که زیر نظر کارشناسان تولید شده است، مرور بخش هایی از دروس را شامل می شود که در سال آینده برای دانش آموزان ضرورت دارد.
باید گفت جذابیت و زیبائی تصویرسازی برای بالا بردن انگیزه دانش آموزان در این مجموعه لحاظ شده است تا در ایام تابستان که اوقات فراغت بیش تری وجود دارد، دانش آموز را جذب کتاب کند.
قالب های محتوائی آن متنوع و شامل رنگ کردن، ماز، جدول شخصیت پردازی و ...است.
این مجموعه پایه علمی دانش آموزان را تقویت می کند و ضمن تاکید بر بخش هایی از سرفصل ها که با کتاب های سال بعد مرتبط است، از فراموشی آنان در ایام تعطیل تابستان جلوگیری می کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 4,000 تومان بیشترین: 265,000 تومان
ريال4000 ريال265000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.