هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات یازدهم ریاضی

یازدهم ریاضی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

مجموعه طبقه بندی شده آمار و احتمال یازدهم ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


مجموعه طبقه بندی شده آمار و احتمال یازدهم ریاضی - آبی

- فهرستی با کاربرد مشاور محور: طراحی فهرست کتاب به گونه‌ای است که علاوه بر این‌که امکان دسترسی سریع به عناوین کتاب را برای شما فراهم می‌سازد، تعداد زیرموضوعات و تعداد تست‌ها با دقت نظر مشخص شده است. ضمن این‌که در کنار هر زیرموضوع، یک آیکون ارزیابی در سه رنگ (آبی، سبز و زرد) مشاهده می‌نمایید و پیشنهاد اکید داریم پس از پاسخ به تست‌ها در هر زیرموضوع، سطح خود را با رنگ کردن یکی از این کادرها مشخص نمایید تا به صورت مقایسه‌ای از میزان تسلط خود بین چهار فصل کتاب آگاه شوید و به هنگام مرور و جمع بندی براساس این کادرها، اولویت‌بندی صحیح‌تری داشته باشید.
2- درخت دانش: درخت دانش هر فصل براساس کتاب درسی نوشته شده است. شاخۀ اول هر درخت، عنوان‌های درس‌ها و شاخۀ دوم زیر موضوع‌های کتاب درسی را مشخص می‌کند.
3- درس‌نامه: درس‌نامه دقیقاً با توجه به تعاریف و ادبیات کتاب درسی نوشته است و تمامی زیرموضوع‌ها را پوشش می‌دهد. برای فهم بیش‌تر دانش‌آموز، از هر مبحثی که گفته ‌شده، مثالی ذکر شده است و از رنگ دوم برای بیش‌تر مطالب استفاده شده است.
4- چینش سؤال‌ها: سؤال‌ها ترجیحاً به‌ترتیب ساده به دشوار چیده شده و در هر زیرموضوع تمامی سؤال‌های کنکور آزاد و سراسری سال‌های گذشته آورده شده است و برای تکمیل هر مبحث، سؤال‌هایی از آزمون‌های کانون و مشابه تمرین‌های کتاب درسی نیز آورده شده است.
5- سؤال‌های شناسنامه‌دار: برای درک ارتباط بیش‌تر و بهتر از ارتباط بین مفاهیم کتاب درسی و تست‌های کتاب، تمامی تست‌ها با آدرس دقیق، به کتاب درسی ارجاع داده شده است.
6- پاسخ‌های تشریحی: پاسخ تشریحی، به‌طور کامل بر مبنای کتاب درسی نوشته شده است. هر سؤال با مناسب‌ترین‌ و قابل فهم‌ترین روش برای دانش‌آموز حل شده است. با توضیح فارسی و حل مرحله به مرحله سعی شده است که روش حل به دانش‌آموز تفهیم شود
7- DVD همراه کتاب: در DVD همراه کتاب، خلاصه درس‌ها، 40 فیلم‌ آموزشی 3 دقیقه‌ای،194 مقاله مشاوره‌ای، 41 عنوان آزمایش مجازی و حل 89 سؤال برگزیدۀ کتاب قرار داده شده است. سؤال‌هایی که در DVD همراه کتاب توسط دبیران حل شده، با نماد مشخص شده‌اند.

توضیحات کتاب
قطار نگارش نسل جدید کتاب‌های درسی به سال یازدهم رسید، به گونه‌ای که در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان یکی از کتاب‌های ریاضی این پایه نام " آمار و احتمال" را بر خود دید. نام نسل قبلی این کتاب " جبر و احتمال" بود که علاوه بر مباحث مربوط به نظریۀ احتمال به جبر مجموعه‌ها و اصول استدلال هم پرداخته بود، در حالی‌که کتاب حاضر همان‌طور که از نامش پیداست علاوه بر احتمال، بیش‌تر اهتمام خود را بر مباحث علم فاخر آمار گذاشته است که امری خوشحال کننده می‌نماید، چرا که اگر هدف دانش‌آموزان ریاضی را تحصیل در رشته‌های فنی و مهندسی یا رشته‌های نزدیک به آن‌ها در نظر بگیریم، اشراف بر علم آمار امری بدیهی و لازم است که بدون تردید به وسعت دید آن‌ها در آیندۀ شغلی و دانشگاهیشان خواهد افزود. اما موضوع بسیار خوشحال کنندۀ کتاب درسی آمار و احتمال پایۀ یازدهم، بازگشت هيجان انگيز مبحث "منطق" به سرفصل‌هاي كتاب درسي است. خلأ اين فصل، سال‌ها بود كه در كتاب‌هاي درسي و به تبع آن كلاس‌ها به شدت احساس مي‌شد كه با اين بازگشت بدون هيچ ترديدي تأثيري مشهود بر روند استدلال دانش آموزان خواهد داشت.
پس از روبه‌رو شدن با اين نورسيدۀ نظام جديد آموزشي، اولين پرسشي كه در ذهن شكل مي‌گيرد اين است كه آيا براي بسط و تفهيم مطالب اين كتاب به منبعي موازي و كمك آموزشي نيازي احساس مي‌گردد يا خير؟!
چنان‌چه به فصل‌هاي اين كتاب نگاه بيندازيم هر كدام از بخش‌ها به دلايلي كاملاً متفاوت، احساس نياز به تأليف و تدوين منبعي استاندارد را در ما تقويت نمودند كه به‌طور موجز و كوتاه به آن خواهم پرداخت.
در فصل‌هاي مربوط به علم آمار مي‌توان گفت كه صِرف اشراف بر تعاريف و الگوريتم‌هاي آمار نمي‌توان به تبحر در حل مسأله رسيد. رسيدن به توانايي بالا منوط به حل مسائلي با تعداد فراوان و در انواع مختلف است كه در اين كتاب هم به تيپ‌هاي فراوان پرداخته شده، هم اين‌كه تعداد تست‌هاي مشابه ( و نه يكسان ) زيادي قرار داده شده است.
در مبحث منطق به دليل اين‌كه ساليان متمادي اين مطلب از كتاب‌هاي درسي حذف گرديده بود لذا مرجع و منبع زياد و متنوعي براي كسب تسلط بر آن وجود نداشته كه در اين كتاب با پرداختن به تيپ سؤالات جديد و همچنين شبيه سازي سؤالات كتاب‌هاي قديم درسي ( تحت عنوان كتاب هاي رياضيات جديد)، تنوع بسيار خوب و كافي ايجاد شده است.
و اما در مورد مباحث مربوط به علم احتمال پر واضح است كه كسب تسلط در گرو روبه‌رو شدن با مسائل متنوع است.
فرا گرفتن قوانين احتمال وقت زيادي از هيچ فردي نخواهند گرفت، حال آن‌كه دانستن آن‌ها نيز الزاماً نشانه‌اي از تسلط نمي‌باشد. مي‌توان با قاطعيت گفت صرفاً روبه‌رو شدن با انواع متنوع و كاملاٌ غيرمشابه از تمارين مي‌تواند يك فرد را به آمادگي كامل و تسلط در حل مسائل برساند. با توجه به حضور پي در پي سؤالات مربوط به نظريه احتمال در آزمون‌هاي مختلف، تركيب بسيار متنوع و جامعي از سوالات در اين كتاب گرد هم آمده اند.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

15,300 تومان 18,000 تومان

مجموعه طبقه بندی شده حسابان 1 یازدهم رشته ی ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


مجموعه طبقه بندی شده حسابان 1 یازدهم رشته ی ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی

از سال 92، معماری کتاب‌های طبقه‌بندی شده (آبی) کانون تغییر کرد و ایده‌ی تناسب و توازن و استفاده از سؤال‌های شناسنامه‌دار به عنوان اصول طراحی این کتاب‌ها، توسط آقای قلم‌چی مطرح و طی این چهار سال در جلسات شورای کتاب کانون، به پختگی لازم رسید.
1- تناسب و توازن: هدف این است که تعداد سؤال‌ها و حجم مطالب هر فصل کتاب، متناسب و متوازن تعیین شوند و هیچ فصلی به‌صورت تصادفی یا بر اساس علاقه‌‌ی مؤلفان کتاب، از اهمیت بیش‌تر یا کم‌تری نسبت به فصول دیگر برخودار نباشد. در این ایده، کتاب درسی محور قرار گرفته است. برای هر فصل، سه پارامتر تعداد صفحات، تعداد درس‌ها و مجموع تمرین‌ها در کتاب درسی حسابان1، شمارش شده است و با متعادل‌ کردن این اعداد، سهم درصدی هر فصل را در مقایسه با دیگر فصل‌ها تعیین کرده و تعداد تست‌ها را مشخص نمودیم.
کتاب درسی حسابان 1، شامل 5 فصل، 21 موضوع (درس)، 53 زیرموضوع و 316 سؤال در قالب فعالیت، کار درکلاس، مثال و تمرین است.
یک فرمول ساده: کتاب درسی حسابان 151 صفحه است، با توجه به 971 تست این کتاب، شما به ازای هر صفحه‌ی کتاب درسی به‌طور میانگین 6 تا 7 تست را تمرین خواهید کرد، هم‌چنین به ازای هر سؤال از کتاب درسی، تقریباً 3 تمرین در این کتاب وجود دارد.
2- سؤال‌های شناسنامه‌دار: در یادگیری و تسلط بر ریاضی، نوع و کیفیت سؤال‌ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند. بهترین منابع تست، منابع شناسنامه‌دار هستند. وقتی شما از منابع شناسنامه‌دار و هدفمند استفاده می‌کنید در کم‌ترین زمان، بیشترین بهره را خواهید برد. ما در این کتاب، از سه منبع معتبرکنکورهای سراسری، آزمون‌های کانون و تست‌های طراحی شده‌ ازکتاب درسی استفاده کرده‌ایم. محور کتاب درسی است.
در مباحث مشترک با کتاب درسی قبلی 246 تست از کنکورهای سراسری سال‌های 80 به بعد و 159 تست از آزمون‌های کانون انتخاب شدند. از طرفی برای پوشش کامل موضوعات، در مباحث جدید 566 تست شناسنامه‌دار از کتاب درسی طراحی شده‌اند.
همه‌ی این تست‌‌ها، دارای شناسنامه‌ی دقیق‌ از کتاب درسی‌اند، در شناسنامه‌ی هر تست، واژه‌های مشابه، مکمل و مرتبط، نوع ارتباط سؤال را با آن موضوع در کتاب درسی مشخص می‌کنند.
در انتخاب و طراحی سؤال‌ها، اهداف زیر دنبال شد:
الف) هماهنگی با رویکرد، محتوا و مضمون کتاب درسی
ب) تناظر یک به یک با متن: از تمام متن کتاب (فعالیت، کار در کلاس و مثال) و تمرین‌های آخر فصل کتاب درسی در این کتاب سؤال وجود دارد.

ویژگی های مهم کتاب
درخت دانش
5 درخت دانش در ابتدای هر فصل برای طبقه بندی بهتر موضوعات و طراحی مسیر یادگیری طراحی شده اند.
درس نامه
34 درس نامه کاربردی در ابتدای هر مجموعه تست آمده اند.
دی وی دی
140 مشاوره ی آموزشی، حل 60 سوال برگزیده از کتاب توسط مولف
ضریب تناسب و توازن
3 برابر تمرین های کتاب درسی در این کتاب تست آورده شده است.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,100 تومان 26,000 تومان

مجموعه طبقه بندی شده شیمی 2 یازدهم تجربی و ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


مجموعه طبقه بندی شده شیمی 2 یازدهم تجربی و ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی

با توجه به ماهيت درس شيمي و رويكرد كنكور سراسري در سال هاي گذشته، دانش آموزان بايد اشراف كامل به متن كتاب درسي داشته باشند و مسايل اين درس را به طور كامل بياموزند.
كتاب شيمي( 2يازدهم) مجموعه اي كامل است كه تمام نيازهاي دانش آموزان پايه ي يازدهم را در امتحانات تشريحي و تستي برطرف مي سازد. شيوه ي طراحي اين كتاب به صورتي است كه براي همه ي دانش آموزان در اين مقطع با هر سطح آموزشي مناسب و كاربردي باشد.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

21,300 تومان 25,000 تومان

مجموعه ی طبقه بندی شده فیزیک 2 یازدهم رشته ی ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی ( انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


مجموعه ی طبقه بندی شده فیزیک 2 یازدهم رشته ی ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی

کتاب درسی فیزیک یازدهم شامل مهمترین مباحث پایه ای علم فیزیک و مهندسی می باشد. موضوعات ارائه شده در کتاب درسی مبنای دروس ارائه شده در رشته مهندسی برق و هم چنین رشته هایی مانند کامپیوتر و مکاترونیک در دانشگاه می باشد.دو فصل اول کتاب مباحث الکتریسیته (ساکن و جاری) و دو فصل بعدی شامل مباحث مغناطیسی میدان مغناطیسی‌ و القای مغناطیسی‌ می‌باشد. یادگیری اصولی و عمیق این چهار فصل به شما برای فهم بیشتر درس دانشگاهی کمک می‌کند.
از نگاهی‌ دیگر با مروری کوتاه بر کنکور سال‌های گذشته می‌توان دریافت از کتاب فیزیک سال یازدهم ۱۱ سوال در کنکور رشته ریاضی‌ مطرح شده است این موضوع اهمیت زیاد توجه به سوال‌های چهار گزینه ائ‌ در این درس را نشان میدهد. کتاب فیزیک یازدهم ریاضی‌ شامل سوال‌های کنکور سراسری داخل و خارج کشور، سوال‌های منتخب آزمون‌های کانون و سوال‌های طراحی شده‌ مرتبط با متن کتاب درسی‌ می‌باشد.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,100 تومان 26,000 تومان

مجموعه ی طبقه بندی شده هندسه 2 یازدهم ریاضی ( همراه با پاسخ تشریحی) - آبی (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


مجموعه طبقه بندی شده هندسه 2 یازدهم ریاضی - آبی

1- فهرستی با کاربرد مشاور محور: طراحی فهرست کتاب به گونه‌ای است که علاوه بر این‌که امکان دسترسی سریع به عناوین کتاب را برای شما فراهم می‌سازد، تعداد زیرموضوعات و تعداد تست‌ها با دقت نظر مشخص شده است. ضمن این‌که در کنار هر زیرموضوع، یک آیکون ارزیابی در سه رنگ (آبی، سبز و زرد) مشاهده می‌نمایید و پیشنهاد اکید داریم پس از پاسخ به تست‌ها در هر زیرموضوع، سطح خود را با رنگ کردن یکی از این کادرها مشخص نمایید تا به صورت مقایسه‌ای از میزان تسلط خود بین سه فصل کتاب آگاه شوید و به هنگام مرور و جمع بندی براساس این کادرها، اولویت‌بندی صحیح‌تری داشته باشید.
2- درخت دانش: درخت دانش هر فصل کتاب آبی بر اساس موضوعات و زیرموضوعات کتاب درسی تهیه و تنظیم شده است. یکسان بودن موضوعات در کتاب آبی و کتاب درسی به نظم ذهنی دانش آموز در جهت طبقه بندی مطالب کتاب درسی کمک می‌کند.
3- درس‌نامه: درس‌نامه با توجه به تعاریف و ادبیات کتاب درسی نوشته شده است و تمامی زیرموضوع‌ها را پوشش می‌دهد. برای فهم بیش‌تر مطالب، از صفحۀ شطرنجی و رنگ دوم در رسم شکل‌های درس‌نامه استفاده شده است.
4- چینش سؤال‌ها: سؤال‌ها ترجیحاً به‌ترتیب ساده به دشوار چیده شده و در هر زیرموضوع تمامی سؤال‌های کنکور آزاد و سراسری سال‌های گذشته آورده شده است و برای تکمیل هر مبحث، سؤال‌هایی از آزمون‌های کانون و مشابه تمرین‌های کتاب درسی نیز آورده شده است.
5- پوشش مطالب کتاب درسی: این موضوع یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تیم تألیف است. توجه شما را به آدرس (شناسنامۀ‌) هر سوال جلب می‌کنم. در کنار هر سوال علاوه بر آدرس کنکور یا آزمون برگزار شده آدرس کتاب درسی هم ذکر شده است. یعنی تمام سؤال‌های موجود در کتاب به یکی از پارامترها و موضوعات کتاب درسی الحاق شده است و در مواردی از کتاب درسی که سؤال کنکور و کانون نداشتیم و یا موضوع جدید بوده سؤال مرتبط با آن موضوع از کتاب درسی طرح و آدرس دقیق آن ذکر شده است. با این روش اطمینان حاصل کردیم که از همه موضوعات در کتاب درسی سؤال داریم.
6- تناسب و توازن : زیبایی محتوایی کیفیت کتاب آموزشی وابسته به تناسب و توازن کتاب است. نباید به یک فصل کم‌تر و به فصل دیگر بیش‌تر از اهمیت آن فصل پرداخت. برای تعیین تعداد سؤال در هر فصل و برای این که این اعداد از سلیقه فردی خارج شود و طبق یک ضابطه و قانون کار اجرا شود باید ابتدا معیارها مشخص شود و سپس طبق معیار برای هر فصل تصمیم گرفته شود. در این کتاب نحوۀ توزیع تعداد تست‌ها در هر فصل براساس سه پارامتر از کتاب درسی تعیین شده است.
7- پاسخ‌های تشریحی: پاسخ تشریحی، به‌طور کامل بر مبنای کتاب درسی نوشته شده است. هر سؤال با مناسب‌ترین‌ و قابل فهم‌ترین روش برای دانش‌آموز حل شده است. با توضیح فارسی و حل مرحله به مرحله سعی شده است که روش حل به دانش‌آموز تفهیم شود
8- DVD همراه کتاب: در DVD همراه کتاب، خلاصه درس‌ها، 38 فیلم‌ آموزشی 3 دقیقه‌ای،178 مقاله مشاوره‌ای و حل 50 سؤال برگزیدۀ کتاب قرار داده شده است. سؤال‌هایی که در DVD همراه کتاب توسط دبیران حل شده، با نماد مشخص شده‌اند.

توضیحات کتاب
در میان درس‌های ریاضی دبیرستان، درس هندسه به دلیل روش‌های حل خلاقانه و جذاب و تنوع سؤال‌های آن، همواره مورد توجه و علاقۀ دانش‌آموزان برتر بوده است. اغلب کارشناسان آموزش ریاضی بر این باورند که حل مسائل هندسه، در دراز مدت منجر به پرورش قدرت استدلال و در نتیجه بهبود فهم ریاضی و حتی درس‌های دیگر خواهد شد.
در سال‌های اخیر، سؤال‌های هندسه در کنکور تنوع زیادی داشته است، به همین دلیل لزوم تمرین بیش‌تر در این درس، برای دانش‌آموزان بیش از پیش احساس می‌شود. اما در کنار این تنوع، با کمی دقت و ریزبینی، می‌توان ردپایی از سؤال‌های مشابه کنکورهای قبل را در تعداد زیادی از آن‌ها دید. این ویژگی‌، لزوم تمرین سؤال‌های کنکورهای قبل را برای دانش‌آموزان روشن می‌کند. در این کتاب همۀ سؤال‌های کنکور سراسری خارج و داخل کشور ده سال اخیر رشته‌های ریاضی و تجربی را به همراه بسیاری از سؤال‌های کنکورهای قدیمی‌تر، منتخبی از سؤال‌های آزمون‌های کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)، دانشگاه آزاد و در مواردی از کتاب درسی که سؤال کنکور و کانون نداشتیم و یا موضوع جدید بوده سؤال مرتبط با آن موضوع از کتاب درسی طرح و آدرس دقیق آن ذکر شده است.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,900 تومان 14,000 تومان

میکرو طبقه بندی حسابان یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)


میکرو طبقه بندی حسابان یازدهم

ویژگی های کتاب:
آموزش کامل مفاهیم کتاب درسی همراه با مثال های حل شده
تحلیل و بـررسی بـیش از 1300 تست تالیفی و کنکورهای سراسری ازآسان به دشوار
همراه با پاسخ های کاملا تشریحی برای تمامی تست های کتاب
قابل استفاده برای آزمون های تشریحی و چهارگزینه ای

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

24,700 تومان 29,000 تومان

میکرو طبقه بندی شیمی یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)


میکرو طبقه بندی شیمی یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)

ویژگی های کتاب:
آموزش کـامـل مطالب درسی با بیانی روان و ساده در قالب بسته های آموزشی
بــررسـی سوال های دانش آموزان برای تفهیم و عمق بخشی بیشتر به مفاهیم آموزشی
بــررسی بیش از 1000 پرسش چهارگزینه ای مطابق با سبک جدید کنکور سراسری
بــررسی کـامل پرسش های چهارگزینه ای در پاسخ نامه و تحلیل آنها بصورت تشریحی
ارائــۀ روش های و میانبرهای حل مسایل شیمی با عنوان «ترفند محاسباتی»
به همراه بیش از صدها تست های ترکیبی، برای جمع بندی کامل انتهای فصل

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

41,700 تومان 49,000 تومان

میکرو طبقه بندی عربی یازدهم تجربی و ریاضی (انتشارات بین المللی گاج)


میکرو طبقه بندی عربی یازدهم تجربی و ریاضی

یک نگاه اجمالی به مطالب کتاب، دلیل اسم آن را مشخص می‌کند؛ میکروطبقه‌بندی!
در ابتدای این سری از کتاب‌های کمک درسی انتشارات بین المللی گاج، فصل‌های کتاب درسی با توجه به مباحث و شماره صفحات کتاب، مشخص شده است. در هر مبحث تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی ها و مثال‌ها، سوالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سوالات، نمونه‌ تست‌هایی نیز از آزمون‌‌های سراسری داخل و خارج از کشور مطرح شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد. دانش‌آموزان عزیز بعد از اینکه خود را سنجیدید و نقاط ضعف‌تان را شناختید، حال وقت آن است که به عقب برگردید و اشکال‌هایتان را بررسی کنید. لازم نیست از کتاب درسی شروع کنید. در کتاب‌های میکروطبقه بندی، درسنامه‌ی مربوط به هر مبحث به صورت مجزا و به زبان ساده‌تر بیان شده است. سپس نوبت بررسی درستی یا نادرستی پاسخ‌هاست. با یک پاسخنامه‌ی تشریحی علاوه بر مشخص کردن گزینه درست، می‌توانید علت غلط بودن سایر گزینه‌ها را نیز ارزیابی کنید. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعف‌تان قادر هستید به هر نوع سوال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. کتاب عربی یازدهم سری میکروطبقه‌بندی توسط جناب آقای محمود عاشوری در 176 صفحه گردآوری شده است. هدف از تألیف این کتاب، شناخت هر چه بیشتر مطالب و نکات درسی و تسلط کامل به روش‌های طرح تست از آن مباحث است. در این کتاب برای تمامی مباحث، درسنامه‌های بی‌نظیر و پرسش‌های چهارگزینه ای فراوان به همراه پاسخ تشریحی روان و قابل فهم بیان شده‌ است. مولف در این اثر عبارات مهم متن درس به همراه واژگان جدید آن و همچنین واژه‌های مترادف و متضاد را با ذکر معنی جهت تکمیل مطالب یادگیری شده بیان کرده است. به صورت مختصر این کتاب شامل موارد ذیل می‌شود:
ارائه‌ی مطالب کتاب درسی به صورت دقیق و کامل در قالب درسنامه های کاربردی و جامع
تقسیم درسنامه به دو بخش ترجمه و قواعد برای تمرکز بیشتر بر مطالب
تالیف بیش از 600 تست، منطبق با استانداردهای کنکور سراسری
پاسخ‌های تشریحی تحلیلی و بررسی تمام گزینه ها
ارائه‌ی میان برهای حل تست برای سرعت بخشیدن به پاسخگویی تست‌ها
ارائه‌ی آزمون جامع هر درس برای تثبیت مطالب و خودارزیابی

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

19,000 تومان

میکرو طبقه بندی فیزیک یازدهم ریاضی (انتشارات بین المللی گاج)


میکرو طبقه بندی فیزیک یازدهم ریاضی (انتشارات بین المللی گاج)

ویژگی های کتاب:
آموزش دقیق و کامل مفاهیم کتاب درسی در قالب درسنامه های مفصل و کاربردی
ارائـۀ مثال های آموزشی متنوع در درسنامه ها، جهت بهبود فرآیند یادگیری دانش آموزان
تقسیم تست های هر فصل به دو فاز (کسب مهارت) و (کنکورهای 12 سال اخیر) جهت آموزش مرحله به مرحله کسب تسلط دانش آموزان
ارائـۀ پاسخ های کاملا تشریحی برای تمامی تست های در هر فصل

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

33,200 تومان 39,000 تومان

میکرو طبقه بندی هندسه یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)


میکرو طبقه بندی هندسه یازدهم

یک نگاه اجمالی به مطالب کتاب، دلیل اسم آن را مشخص می‌کند؛ میکروطبقه‌بندی!
در ابتدای این سری از کتاب‌های کمک درسی انتشارات بین المللی گاج، فصل‌های کتاب درسی با توجه به مباحث و شماره صفحات کتاب، مشخص شده است. در هر مبحث تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی ها و مثال‌ها، سوالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سوالات، نمونه‌ تست‌هایی نیز از آزمون‌‌های سراسری داخل و خارج از کشور بیان شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.
دانش‌آموزان عزیز بعد از اینکه خود را سنجیدید و نقاط ضعف‌تان را شناختید، حال وقت آن است که به عقب برگردید و اشکال‌هایتان را بررسی کنید. لازم نیست از کتاب درسی شروع کنید. در کتاب‌های میکروطبقه‌بندی، درسنامه‌ی مربوط به هر مبحث به صورت مجزا و به زبان ساده‌تر بیان شده است. سپس نوبت بررسی درستی یا نادرستی پاسخ‌هاست. با یک پاسخنامه‌ی تشریحی علاوه بر مشخص کردن گزینه درست، می‌توانید علت غلط بودن سایر گزینه‌ها را نیز ارزیابی کنید. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعف‌تان قادر هستید به هر نوع سوال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. کتاب هندسه یازدهم سری میکروطبقه‌بندی توسط جناب آقای آرش عمید در 144 صفحه گردآوری شده است. هدف از تألیف این کتاب، شناخت هر چه بیشتر مطالب و نکات درسی و تسلط کامل به روش‌های طرح تست از آن مباحث است. در این کتاب برای تمامی مباحث، درسنامه‌های بی‌نظیر و پرسش‌های چهارگزینه ای فراوان به همراه پاسخ‌های تشریحی روان و قابل فهم بیان شده‌ است.

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

نردبام فیزیک یازدهم رشته ریاضی خیلی سبز


فیزیک 2 یازدهم ریاضی پیشرفته نردبام (انتشارات خیلی سبز)

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

52,000 تومان

نگارش 2 یازدهم (انتشارات اسفندیار)


نگارش 2 یازدهم (انتشارات اسفندیار)

محصولات انتشارات اسفندیار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

5,000 تومان

نیم دروس طلایی یازدهم اختصاصی ریاضی (انتشارات کاگو)


نیم دروس طلایی یازدهم اختصاصی ریاضی (انتشارات کاگو)

محصولات انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,000 تومان

نیم دروس طلایی یازدهم عمومی (انتشارات کاگو)


دروس طلایی یازدهم عمومی

محصولات انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,000 تومان

هندسه (2) یازدهم سه بعدی (انتشارات الگو)


هندسه (2) یازدهم سه بعدی

ویژگی های کتاب
کامل‌ترین کتاب آموزشی هندسه (۲) پایه‌ی یازدهم
پوشش کامل مطالب کتاب درسی و نکات و جزئیاتی فراتر از آن‌ در درس‌نامه‌ها
تقسیم مطالب، تمرین‌ها و پرسش‌های چهارگزینه‌ای بر اساس بخش‌های کتاب درسی
۶۰ پرسش چهارگزینه‌ای و ۱۶۵ مسأله در درس‌نامه‌ها
۲۷۵ تمرین‌ تشریحی در پایان درس‌نامه‌ها
۲۵۸ پرسش چهار‌گزینه‌ای در پایان درس‌نامه‌ها
پاسخ‌های کاملا تشریحی برای همه‌ی تمرین‌ها و پرسش‌های چهارگزینه‌ای

محصولات انتشارات الگو قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,000 تومان 20,000 تومان

هندسه 2 یازدهم - انصاری (انتشارات مبتکران)


هندسه 2 یازدهم - انصاری

در این کتاب مفاهیم درس هندسه 2 به تفضیل آموزش داده شده و با ارائه مثال‌های گوناگون به تفهیم عمیق این درس کمک بسزایی می‌کند. در پایان هر فصل متناسب با ظرفیت دانش‌آموزان تمرین‌هایی گذاشته شده که نوجوانان عزیز با حل آن‌ها قدرت خلاقیت و بنیه‌ی عملی خود را ارتقاء می‌دهند. در پایان کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای قرار داده شده که دانش‌آموزان را برای مسابقات علمی آماده می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,900 تومان 14,000 تومان

هندسه 2 یازدهم (انتشارات اسفندیار)


هندسه 2 یازدهم (انتشارات اسفندیار)

محصولات انتشارات اسفندیار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

6,000 تومان

هندسه 2 یازدهم پیشرفته نردبام (انتشارات خیلی سبز)


هندسه 2 یازدهم پیشرفته نردبام (انتشارات خیلی سبز)

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,000 تومان 18,700 تومان

هندسه پایه ۲ (انتشارات علمی فار)


هندسه پایه ۲ (درس و تست)

تقسیم هر فصل به چند بخش و افراز هر بخش به زیربخش‌های کوچک‌تر برای فراگیری دقیق‌تر
توضیح کامل درس و بیان نکته‌های اساسی و رسم دقیق و بی‌نقص شکل‌های هندسی
طرح ۸۴ مثال تشریحی و بیش از ۴۰۲ تست آموزشی برای پای‌داری مفاهیم در ذهن
ارایه‌ی ۲۷ آزمون مبحثى شامل بیش از ۳۸۲ تست (که اغلب )آن‌ها تأليفى هستند
ارايه‌ى ۱۴ آزمون جامع با بيش از ۲۱۴ تست
كه بيش‌تر آن‌ها كنكورى‌ها‌ى سراسرى و آزاد و خارج از كشور انتخاب شده‌اند

محصولات انتشارات علمی فار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

18,700 تومان 22,000 تومان

هندسه یازدهم ریاضی - پایا - از مجموعه مرشد (انتشارات مبتکران)


هندسه یازدهم ریاضی - پایا - از مجموعه مرشد

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

واژگان زبان انگلیسی جامع یازدهم (انتشارات نارنجی)


واژگان زبان انگلیسی جامع یازدهم (انتشارات نارنجی)

محصولات انتشارات نارنجی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

واژگان زبان یازدهم (از سری کتابهای لقمه انتشارات مهر و ماه)


- آموزش تصویری واژگان‌و‌کاربرد آن‌ها در جمله، همراه با تمرین
- آموزش تصویری گرامر به سبک کلاس آموزشی
- ارائه‌ی کاملترین مجموعه واژگان مترادف، متضاد، هم‌خانواده، اصطلاحات و ...
- جدول کامل افعال دو کلمه‌ای
- ارائه عبارت ها و اصطلاحات به همراه پسوندها و پیشوندها
85,000 تومان

کار و تمرین حسابان 1 یازدهم ریاضی (انتشارات گل واژه)


حسابان 1 یازدهم ریاضی - مجموعه کتاب های کار و تمرین (انتشارات گل واژه)

محصولات انتشارات گل واژه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

16,200 تومان 19,000 تومان

کار و تمرین شیمی 2 یازدهم (انتشارات گل واژه)


کار و تمرین شیمی 2 یازدهم (انتشارات گل واژه)

محصولات انتشارات گل واژه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,000 تومان 16,500 تومان

کار و تمرین عربی یازدهم ریاضی و تجربی (انتشارات گل واژه)


کار و تمرین عربی یازدهم ریاضی و تجربی (انتشارات گل واژه)

محصولات انتشارات گل واژه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,000 تومان

کار و تمرین فیزیک 2 یازدهم ریاضی (انتشارات گل واژه)


کار و تمرین فیزیک 2 یازدهم ریاضی (انتشارات گل واژه)

محصولات انتشارات گل واژه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,900 تومان 14,000 تومان

کارپوشه زبان انگلیسی پایه یازدهم همراه با لوح فشرده (انتشارات خط سفید)


کارپوشه زبان انگلیسی پایه یازدهم همراه با لوح فشرده (انتشارات خط سفید)

ارائه سوالات و تمرینات متنوع منطبق با CLT
دارای پرفراژ با قابلیت جدا شدن صفحات
کتابی منحصر به فرد ویژه تمرین و تثبیت یادگیری به همراه لوح فشرده صوتی رایگان
دارای تایید رسمی از دفتر تکنولوژی آموزشی (کتاب نامه رشد)

محصولات انتشارات خط سفید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,000 تومان

کتاب جامع زبان انگلیسی 2 یازدهم رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و علوم و معارف اسلامی ( همراه با پاسخ تشریحی) ( انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


کتاب جامع زبان انگلیسی 2 یازدهم رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و علوم و معارف اسلامی ( همراه با پاسخ تشریحی)

كتاب جامع زبان انگلیسی2 مجموعه‌اي كامل است كه نيازهاي دانش‌آموزان پايه‌ي یازدهم در زمینه‌ی آموزش، تمرین و تسلط بر مطالب را پاسخ‌گوست. شيوه‌ي طراحي اين كتاب به صورتي است كه براي همه‌ي دانش‌آموزان در اين مقطع، با هر سطح آموزشي، مناسب و كاربردي باشد. در تدوین این کتاب، همت مؤلفان بر آن بوده که تمام بخش‌های کتاب درسی پوشش داده شود و متناسب با هدف هر بخش، سؤالات متنوع و متعددی ارائه گردد. هدف این کتاب آماده‌سازی دانش‌آموزان برای امتحانات پایان ترم و کسب مهارت‌های لازم برای پاسخ‌گویی به سوالات زبان انگلیسی در آزمون سراسری است. 

توضیحات کتاب
ساختار كتاب جامع زبان انگلیسی 2
1- درس‌نامه: در ابتداي هر درس مباحث دستوری به زبان ساده در ضمن مثال‌ها‌ی متعدد آموزش داده شده است. سپس، مباحث مرتبط با بخش نوشتار (Writing) کتاب با زبانی ساده ارائه شده است. علاوه بر این، با توجه به این‌که پاسخ‌گویی به سؤالات درک‌مطلب در امتحانات پایان ترم و آزمون سراسری از قسمت‌های چالش‌انگیز برای دانش‌آموزان است، در هر درس نکات پایه‌ای و راه‌گشایی برای تسط بر این سؤالات عرضه شده است. در انتها، جهت غنی‌تر کردن دانش واژگانی دانش‌آموزان عزیز، مهمترین کلمات هر درس را در جملاتی کاربردی و متناسب با سطح کتاب آورده‌ایم. در این قسمت (Focus on the Usage)، واژگان در قالب جمله آموزش داده می‌شوند، زیرا وقتی واژگان در قالب جمله آموخته می‌شوند، ماندگاری بیشتری در ذهن ما دارند.
2- تمرین‌های تشریحی: این تمرین‌ها جهت آمادگی دانش‌آموزان برای امتحانات نهایی طراحی شده‌اند. در قسمت گرامر، تمرین‌های متنوعی جهت تثبیت و سنجش مطالب مذکور ارائه‌ گردیده تا دانش‌آموزان عزیز بر مطالب آموزشی تسلط کافی را به‌دست آورند. در بخش واژگان، تمرین‌های جاهای خالی، مترادف و متضاد، کلمات هم‌نشین (collocation) و سایر تمرین‌ها به منظور یادگیری تدریجی این کلمات طراحی شده‌اند. به علاوه، در سایر قسمت‌ها‌ی این بخش اعم از کلوز تست، درک‌مطلب، مکالمه، و بخش نوشتاری، تمرین‌هایی استاندارد به منظور دستیابی به اهداف کتاب درسی و متناسب با موضوع و سطح دشواری درس‌ها طراحی و تدوین گردیده است.
3- سؤالات چهارگزینه‌ای: این سؤالات معطوف به آمادگی دانش‌آموزان برای آزمون سراسری دانشگاه‌ها است. در قسمت گرامر، سؤالاتی استاندارد را جهت تسلط بر مباحث گرامری و آشنایی با نحوه‌ی تشخیص نکات دستوری ارائه کرده‌ایم. هدف از سؤالات چهارگزینه‌ای واژگان، پوشش تمامی کلمات مطرح شده درکتاب درسی و آموزش واژگان مؤثر در ارتباطات واقعی بوده است. در بخش کلوزتست، در هر درس سعی شده است کلوزهای استاندارد متناسب با محتوای کتاب درسی طراحی شوند، به قسمی که هم واژگان و هم مباحث دستوری متنوع به‌صورت کامل پوشش داده شود. در قسمت درک‌مطلب تلاش شده متن‌هایی متناسب با متون کتاب درسی فراهم گردد که دارای انواع تیپ‌های سؤالات درک مطلب ‌باشد. حجم این متن‌ها همگام با متون کتاب و تکمیل کننده‌ی دانش درک‌مطلب دانش‌آموزان عزیز است. در نهایت، هدف از ارائه‌ی قسمت مکالمه، برجسته‌کردن اصلاحات مهم مندرج در کتاب و توجه به رویکرد ارتباطی زبان‌انگلیسی در محدوده‌ی کتاب درسی سال یازدهم است. ‌
4-آزمونک‌ها: در پایان هر درس، دو آزمونک درنظر گرفته شده است که می‌تواند برای بازیابی مطالب مفید واقع شود. این آزمونک‌‌ها را می‌توان پیش از امتحانات مدارس بررسی کرده و به کمک آن‌ها به جمع‌بندی مطالب پرداخت.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,500 تومان 17,000 تومان

کتاب جامع عربی زبان قرآن 2 یازدهم رشته ی ریاضی و تجربی ( همراه با پاسخ تشریحی) ( انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


کتاب جامع عربی زبان قرآن 2 یازدهم رشته ی ریاضی و تجربی ( همراه با پاسخ تشریحی)

كتاب جامع عربی زبان قرآن 2 مجموعه‌اي كامل است كه نيازهاي دانش‌آموزان پايه‌ي یازدهم در زمینه‌ی آموزش، تمرین و تسلط بر مطالب را پاسخگوست. شيوه‌ي طراحي اين كتاب به صورتي است كه براي همه‌ي دانش‌آموزان اين مقطع، با هر سطح آموزشي، مناسب و كاربردي باشد. هدف این کتاب آماده‌سازی دانش‌آموزان برای امتحانات پایان ترم و کسب مهارت‌های لازم برای پاسخگویی به سوالات درس عربی در آزمون سراسری است. 

توضیحات کتاب
1- درس‌نامه‌ها: هر درس با ترجمه‌ی کامل متن درس شروع شده است، ترجمه به دو سبک لغت به لغت و ترجمه‌‌ی روان ارائه شده است، امید است دانش‌آموزان با مقایسه‌ی این دو سبک و تأمّل در آن، نکات را کشف کرده و به‌تدریج احساس مهارت در امر ترجمه نمایند. جعبه‌ی لغات، مجموعه‌‌ی لغات جدید به همراه مترادف، متضاد و جمع مکسّر است که سعی دارد با ایجاد ارتباط‌های معنایی میان لغات، قدرت متن‌خوانی دانش‌آموزان را افزایش داده و دایره‌ی لغات آنان را وسیع‌تر نماید. در بخش درس‌نامه‌ی قواعد سعی شده است تمامی نکاتی که دانش‌آموزان در پاسخ‌گویی سؤالات به آن‌ها نیاز دارند، پوشش داده شود. تلاش شده است با به‌کارگیری نکته‌ها و مثال‌های متعدد، مطالب به‌صورت بسته‌های کوچک ارائه شوند تا تأثیرگذاری بالاتری داشته باشند.
2- سؤالات تشریحی: سؤالات تشریحی کاملاً در سطح امتحانات مدارس طراحی شده‌اند و سعی شده است تمامی تیپ‌های سؤال امتحانات تشریحی را پوشش دهند.
3- سؤالات چهارگزینه‌ای: سؤالات چهارگزینه‌ای در سه بخش ترجمه و مفهوم، قواعد و درک مطلب ارائه شده‌اند، سعی شده است سؤالاتی از آزمون‌های سراسری یا آزمون‌های پیشین کانون که با معلومات کتاب درسی جدید قابل پاسخ‌گویی هستند، با اعمال تغییرات لازم، آورده شود. در سایر موارد سؤالاتی طرح شده‌اند تا همه‌ی موضوعات و تمرین‌های درس را به‌طور کامل پوشش دهند. بخش درک مطلب هر درس، شامل دو درک مطلب است که لغات و یا موضوعی نزدیک به لغات و موضوع آن درس دارند. شایان ذکر است که تمامی سؤالات به‌صورت شناسنامه‌دار و با مشخصات دقیق آمده‌اند.
‌ 4-آزمون‌های جامع: در پایان هر دو نیم‌سال، آزمون‌های جامعی درنظر گرفته شده است که می‌تواند برای بازیابی مطالب، مفید واقع شود. این آزمون‌ها را می‌توان پیش از امتحانات مدارس بررسی کرده و به کمک آن‌ها به جمع‌بندی مطالب پرداخت.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

19,600 تومان 23,000 تومان

کتاب شیمی پایه دهم و یازدهم کنکور سری میکرو طبقه بندی (انتشارات گاج)


شامل مباحث شیمی دهم و یازدهم - ویژه‌ی کنکور 98
59,000 تومان

کتاب گام به گام دروس یازدهم ریاضی کلاغ سپید - شاه کلید 11 (انتشارات کلاغ سپید)


کتاب گام به گام دروس یازدهم ریاضی کلاغ سپید - شاه کلید 11

محصولات انتشارات کلاغ سپید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

33,200 تومان 39,000 تومان

کتاب کار آمار و احتمال یازدهم ریاضی (انتشارات خیلی سبز)کتاب کار آمار و احتمال یازدهم ریاضی
محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,300 تومان 18,000 تومان

کتاب کار حسابان 1 یازدهم (انتشارات مهر و ماه)


کتاب کار حسابان 1 پایه یازدهم

پوشش کامل مفاهیم، تمرین ها،پرسش ها و فعالیت های کتاب درسی.
درسنامه هایی از هر مبحث که مختصرند،هم مفید. خیلی هم کاربردی اند.
تمرین ها و پرسش هایی که از ساده شروع میشن و شما را به دشوارها هم میرسونن.
تأیید تک تک تمرین ها توسط جمعی از دبیران رسمی و حرفه ای.
پاسخ آخر همه تمرین های محاسباتی و پاسخ تشریحی تعدادی از پرسش های دشوار.
دسته بندی نموداری درس ها برای موقعیت یابی دقیق.
یک آزمون ترم اول و یک آزمون ترم دوم،بارم بندی شده و استاندارد.

محصولات انتشارات مهر و ماه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,600 تومان 16,000 تومان

کتاب کار حسابان یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)


کتاب کار حسابان یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)

ویژگی های کتاب:
ارائـۀ خلاصۀ فرمول ها ونکات
ارائـۀ سؤالات طبقه بندی شده
مشابه سازی تمارین کتاب درسی
ارائـۀ پرسش های چهارگزینه ای
ارائـۀ پاسخ آخر مسائـل

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,500 تومان 17,000 تومان

کتاب کار حسابان یازدهم (انتشارات خیلی سبز)کار حسابان یازدهم (انتشارات خیلی سبز)
محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,800 تومان 18,500 تومان

کتاب کار زبان انگلیسی یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)


کتاب کار زبان انگلیسی یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

10,200 تومان 12,000 تومان

کتاب کار زبان انگلیسی یازدهم خیلی سبز (انتشارات خیلی سبز)


کتاب کار زبان انگلیسی زبان یازدهم خیلی سبز

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,000 تومان

کتاب کار شیمی 2 یازدهم (انتشارات خیلی سبز)


کتاب کار شیمی 2 یازدهم

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

16,200 تومان 19,000 تومان

کتاب کار شیمی 2 یازدهم رشته ی تجربی و ریاضی (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


کتاب کار شیمی 2 یازدهم رشته ی تجربی و ریاضی

با توجه به ماهیت درس شیمی و رویکرد کنکور سراسری و امتحانات مدرسه در سال‌های اخیر، سه موضوع مورد توجه طراحان سؤال است. اشراف کامل به متن کتاب درسی، توانایی یادگیری قسمت‌های محاسباتی درس و درک عمیق مفاهیم شیمیایی است.
برای رسیدن به موفقیت و کسب نتیجه قابل قبول در هر آزمونی اعم از تشریحی یا تستی، داشتن هم‌زمان این مهارت‌ها لازم است و هیچ کدام به تنهایی جوابگوی انتظارات نیست.

توضیحات کتاب
درخت دانش
در ابتدای هر فصل، درخت دانش ارائه شده است. در گام اول درخت دانش سبب به وجود آمدن یک طبقه‌بندی ذهنی از کل فصل می‌شود. کتاب‌کار شیمی یازدهم دقیقاً طبق زیرموضوعات ارائه شده در کتاب درسی طبقه‌بندی و آموزش داده شده است.
مهم‌ترین نکته‌های کتاب درسی
هر زیرموضوع طبق شاخه‌بندی‌های کتاب درسی پیشروی‌ می‌کند و در ابتدای هر زیرموضوع یک گزیده نکات از آن بیان شده، که رویکرد آن بدین صورت است که جملات مهم و اصلی کتاب درسی جهت یادآوری و پررنگ کردن اهمیت آن‌ها آمده است، البته در قسمت‌هایی که نیاز به توضیح بیش‌تر دارد، مانند قسمت‌های محاسباتی یا مفهومی، توضیحاتی در راستای کمک به یادگیری آمده است.
چیدمان سؤال‌ها بر اساس حیطه‌های شناختی بلوم
در این کتاب، در هر زیر موضوع، ابتدا مجموعه سؤال‌های حیطه دانش آمده است. بلافاصله پس از بسته‌ی سؤال‌های دانشی، بسته‌ی سؤال‌های مفهومی، سپس سؤال‌های تحلیلی و در انتها سؤال‌های کاربردی (محاسباتی) آمده است.
انواع (گونه‌های) سؤال
• برای درک ابتدایی و پایه‌ای مفاهیم کتاب و هم‌چنین توانایی تحلیل شکل‌ها یا نمودارهای کتاب، سؤال‌هایی تحت عنوان پرسش و تعریف آورده‌ایم.
• برای اشراف به متن کتاب درسی و هم‌چنین ایجاد شباهت به تیپ سؤال‌های آزمون‌های تشریحی و هم‌چنین تستی، سؤالاتی تحت عنوان جای خالی، عبارات درست یا نادرست وانتخاب دو موردی برای شما طرح گردیده است.
• برای درک عمیق‌تر مفاهیم، شکل‌ها و نمودارها و هم‌چنین افزایش توانایی تجزیه و تحلیل، سوالاتی تحت عنوان مفهومی و تحلیلی برای شما آماده گردیده است. این قسمت یکی از مهم‌ترین و پرچالش‌ترین قسمت‌های این کتاب است و با طرح سؤالاتی که بیش‌تر آن‌ها بر پایة مطالب و تمرین‌های کتاب درسی است، پرسش‌هایی را مطرح می‌کند که نیاز به تجزیه و تحلیل عمیق مفاهیم دارد و نوع نگاه را به مطالب بیان شده عوض می‌کند و سعی در آموزش متفاوت نگریستن دارد.
• و در آخر برای یادگیری قسمت‌های محاسباتی و هم‌چنین بالابردن توانایی شما برای حل مسائل مربوط به آن‌ها، سوالات و مسائلی با عنوان مسائل محاسباتی پیش روی شما قرار می‌گیرد.

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

کتاب کار عربی 1 دهم (انتشارات مهر و ماه)


کتاب کار عربی 1 دهم (انتشارات مهر و ماه)

- تنظیم و تدوین کتاب بر اساس محتوا و رویکرد کتاب درسی
- بیان قواعد دروس به صورت نموداری، واژگان، مترادف ها، متضاد ها و اصطلاحات
- ارائه‌ی تمارین ترجمه با توجه به شیوه‌نامه‌ی کتاب درسی در قالب «تمارین الترجمه»
- ارائه‌ی تمارین قواعد متناسب با درس‌نامه‌ی کتاب درسی و بررسی کلیه تمرین های قواعد کتاب در چارچوب «تمارین القواعد»
- تکرار تمارین ترجمه و قواعد کتاب درسی و دروس سال های گذشته با عنوان «تمریناتٌ عامه» برای فراگیری مجدد و درک بهتر آموخته های پیشین

محصولات انتشارات مهر و ماه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

کتاب کار عربی 2 یازدهم (انتشارات مهر و ماه)


کتاب کار عربی 2 یازدهم (انتشارات مهر و ماه)

ویژگی های کتاب
- تنظیم و تدوین کتاب بر اساس محتوا و رویکردکتاب درسی.
- بیان قواعد دروس به صورت نموداری، واژگان، مترادف ها، متضاد ها و اصطلاحات.
- ارائه‌ی تمارین ترجمه با توجه به شیوه‌نامه‌ی کتاب درسی در قالب «تمارین الترجمه».
- ارائه‌ی تمارین قواعد مناسب با درس‌نامه‌ی کتاب درسی و بررسی کلیه تمرین های قواعد کتاب در چارچوب «تمارین القواعد».
- تکرار تمارین ترجمه و قواعد کتاب درسی و دروس سال های گذشته با عنوان «تمریناتٌ عامةٌ» برای فراگیری مجدد و درک بهتر آموخته‌های پیشین.

محصولات انتشارات مهر و ماه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

کتاب کار عربی زبان قرآن (2) یازدهم ریاضی و تجربی (انتشارات کاگو)


کتاب کار عربی زبان قرآن (2) یازدهم ریاضی و تجربی (انتشارات کاگو)

محصولی روز آمد منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی عربی،زبان قرآن 2 یازدهم متوسطه ریاضی تجربی
درسنامه ای کامل از عربی،زبان قرآن 2 یازدهم متوسطه ریاضی تجربی
تعیین اهداف و کلید واژه ها درابتدای هر درس
نمونه سوالات متنوع عربی،زبان قرآن 2 یازدهم متوسطه ریاضی تجربی
سوالات تستی درانتهای هر فصل
چینش سوالات ازسطح آسان به سخت
آزمون های میان نوبت اول ودوم
فضایی کافی برای پاسخ دادن به سوالات
با شناخت هر درس ، هدفمند یاد بگیرید
از یادگیری و به کار گیری مطالب مطمئن شوید
آموخته هایتان را مرور کنید
با آرامش امتحان دهید
صفحات چهاررنگ و اندازه رحلی

محصولات انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,600 تومان 16,000 تومان

کتاب کار عربی زبان قرآن 2 یازدهم تجربی و ریاضی (انتشارات خیلی سبز)کتاب کار عربی زبان قرآن 2 یازدهم تجربی و ریاضی

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

13,600 تومان 16,000 تومان

کتاب کار فارسی (2) یازدهم عمومی (انتشارات کاگو)


کتاب کار فارسی (2) یازدهم عمومی (انتشارات کاگو)

محصولی روز آمد منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی فارسی 2 یازدهم متوسطه ریاضی تجربی انسانی
درسنامه ای کامل از فارسی 2 یازدهم متوسطه ریاضی تجربی انسانی
تعیین اهداف و کلید واژه ها درابتدای هر درس
نمونه سوالات متنوع فارسی 2 یازدهم متوسطه ریاضی تجربی انسانی
سوالات تستی درانتهای هر فصل
چینش سوالات ازسطح آسان به سخت
آزمون های میان نوبت اول ودوم
فضایی کافی برای پاسخ دادن به سوالات
با شناخت هر درس ، هدفمند یاد بگیرید
از یادگیری و به کار گیری مطالب مطمئن شوید
آموخته هایتان را مرور کنید
با آرامش امتحان دهید
صفحات چهاررنگ و اندازه رحلی

محصولات انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,500 تومان 17,000 تومان

کتاب کار فارسی 2 یازدهم (انتشارات خیلی سبز)


کتاب کار فارسی 2 یازدهم

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

14,500 تومان 17,000 تومان

کتاب کار فارسی 2 یازدهم (انتشارات مهر و ماه)


کتاب کار فارسی 2 یازدهم (انتشارات مهر و ماه)

ویژگی های کتاب
اطلاعات تکمیلی
- خلاصه‌ی درس ها و نکات آموزشی + واژگان کامل هر درس به همراه معنی.
- طرح و ارائه‌ی پرسش های تشریحی و مفهومی، مطابق با استاندارد ها آموزشی کشور.
- تمرین های مهارتی، عمیق و خلاقانه به صورت تفکیکی و طبقه بندی شده.
- خلاصه‌ی قلمرو‌های ادبی و زبانی فارسی (1) با عنوان «یادانداز».
- آزمون نوبت اول+آزمون نوبت دوم.

محصولات انتشارات مهر و ماه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,600 تومان 16,000 تومان

کتاب کار فیزیک (2) یازدهم ریاضی (انتشارات خیلی سبز)کتاب کار فیزیک (2) یازدهم ریاضی
محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,300 تومان 18,000 تومان

کتاب کار فیزیک (2) یازدهم ریاضی (انتشارات کاگو)


کتاب کار فیزیک (2) یازدهم ریاضی (انتشارات کاگو)

محصولی روز آمد منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی فیزیک 2 یازدهم متوسطه ریاضی
درسنامه ای کامل از فیزیک 2 یازدهم متوسطه ریاضی
تعیین اهداف و کلید واژه ها درابتدای هر درس
نمونه سوالات متنوع فیزیک 2 یازدهم متوسطه ریاضی
سوالات تستی درانتهای هر فصل
چینش سوالات ازسطح آسان به سخت
آزمون های میان نوبت اول ودوم
فضایی کافی برای پاسخ دادن به سوالات
با شناخت هر درس ، هدفمند یاد بگیرید
از یادگیری و به کار گیری مطالب مطمئن شوید
آموخته هایتان را مرور کنید
با آرامش امتحان دهید
صفحات چهاررنگ و اندازه رحلی

محصولات انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

15,300 تومان 18,000 تومان

کتاب کار فیزیک 2 یازدهم رشته ی ریاضی ( انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)


کتاب کار فیزیک 2 یازدهم رشته ی ریاضی

اصول کلی تولید کتاب کار فیزیک 2 (یازدهم)
این کتاب بر پایه‌ی 4 محور زیر تهیه شده است:
1) پوشش کامل کتاب درسی (متن، مثال، تمرین و…)
2) تولید محتوا متناسب با رویکرد و اهداف کتاب درسی فیزیک یازدهم
3) رعایت توازن و تناسب هر مبحث یعنی گنجاندن تعداد سؤال بهینه (نه زیاد و نه کم) برای تسلط کامل بر تمام مباحث
4) استفاده از خرد جمعی مؤلفان در تأمین تنوع سؤالات و پوشش کامل مباحث کتاب درسی

توضیحات کتاب
روش مطالعه‌ی فیزیک
فيزيك علمي تجربي همراه با تحليل رياضي است كه شامل تعريف‌ها، مفهوم‌ها، آزمايش‌ها و مسئله‌هاست كه در هم تنيده شده‌اند. در امتحان فيزيك، سؤال‌ها در 3 قالب با بودجه‌بندي تقريباً ثابت زير ارائه مي‌شود:
1) مسئله (حدود 10 تا 11 نمره)
2) سؤال‌هاي حفظي، شامل تعريف‌ها، پرسش‌ها كه مستقيماً از متن كتاب درسي انتخاب مي‌شوند.
3) سؤال‌هاي مفهومي كه شامل آزمایش‌ها، تحليل كيفي يك موضوع، بررسي نمودارها و تصويرهاست كه عمدتاً از مثال‌ها، تمرين‌ها و تصويرهاي كتاب طرح مي‌شود که بین 9 تا 10 نمره از امتحانات را سؤالات غیرمحاسباتی بندهای 2 و 3 دربر می‌گیرد.
بنابراين علاوه بر مسئله‌هاي فيزيك، يادگيري و تسلط بر تعريف‌ها، مفهوم‌ها و آزمايش‌ها يك ضرورت است

محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

12,400 تومان 14,500 تومان

کتاب کار فیزیک 2 یازدهم ریاضی (انتشارات مهر و ماه)


کتاب کار فیزیک 2 یازدهم ریاضی (انتشارات مهر و ماه)

- آموزش مختصر درس به درس مطابق با کتاب درسی و جلسه‌های کلاس.
- ترتیب آموزش تمرین‌ها از ساده به دشوار در هر مبحث.
- شبیه‌سازی همه‌ی پرسش‌ها، مسائل، تمرینات و فعالیت‌های کتاب درسی .
- پاسخ کوتاه همه‌ی تمرین‌ها و پاسخ تشریحی تمرین‌های مهم.
- ارائه‌ی مسائل متنوع همراه با تصاویر تمام رنگی به منظور جلوگیری از یکنواختی مطالب.
- استفاده از فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و آزمایش‌های مربوط به هر مبحث با اسکن رمزینه.
- نمونه آزمون برای نیم‌سال اول و پایان سال.

محصولات انتشارات مهر و ماه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

15,300 تومان 18,000 تومان

کتاب کار فیزیک پایه به روش جعبه ی جادویی (انتشارات تخته سیاه)


کار فیزیک پایه به روش جعبه ی جادویی

محصولات انتشارات تخته سیاه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,000 تومان 20,000 تومان

کتاب کار فیزیک یازدهم ریاضی (انتشارات بین المللی گاج)


کتاب کار فیزیک یازدهم ریاضی (انتشارات بین المللی گاج)

ویژگی های کتاب:
ارائـۀ سؤالات طبقه بندی شده
مشابه سازی تمارین کتاب درسی
ارائـۀ پرسش های چهارگزینه ای
ارائـۀ پاسخ آخر مسائـل

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,600 تومان 16,000 تومان

کتاب کار هندسه یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)


کتاب کار هندسه یازدهم (انتشارات بین المللی گاج)

ویژگی های کتاب:
ارائـۀ جزوۀ ویژۀ معلم با مثال
ارائـۀ سؤالات طبقه بندی شده
مشابه سازی تمارین کتاب درسی
ارائـۀ پرسش های چهارگزینه ای
ارائـۀ پاسخ آخر مسائل

محصولات انتشارات بین المللی گاج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

کتاب کار هندسه 2 یازدهم (انتشارات خیلی سبز)


کتاب کار هندسه 2 یازدهم

محصولات انتشارات خیلی سبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,600 تومان 16,000 تومان

جغرافیا یازدهم اسفندیار


نام کتاب: جغرافیا یازدهم انفنیدیار
ناشر کتاب: اسفندیار
سال تحصیلی کتاب: یازدهم متوسطه
موضوع: جزوه امتحانی

60,000 تومان

لقمه مرور سریع فیزیک(دهم - یازدهم) مهر و ماه

لقمه مرور سریع فیزیک(دهم - یازدهم) مهر و ماه
14,000 تومان

لقمه ترجمه و مفهوم عربی طلایی مهر و ماه


نام کتاب: لقمه ترجمه و مفهوم عربی طلایی
ناشر کتاب: انتشارات مهر و ماه
قیمت کتاب: 12000 تومان
پایه تحصیلی کتاب: دهم - یازدهم - دوازدهم

12,000 تومان

دین و زندگی یازدهم اسفندیار


دین و زندگی یازدهم اسفندیار
نام کتاب:‌ دین و زندگی یازدهم اسفندیار
‍‍پایه تحصیلی کتاب: یازدهم
رشته تحصیلی کتاب: علوم تجربی - ریاضی فیزیک - فنی حرفه ای - کار و دانش
قیمت کتاب: 6000 تومان

6,000 تومان

حسابان یازدهم اسفندیار


حسابان یازدهم اسفندیار
نام کتاب: حسابان یازدهم اسفندیار
پایه تحصیلی کتاب: یازدهم متوسطه
رشته تحصیلی کتاب: ریاضی فیزیک
قیمت کتاب: 6000 تومان

6,000 تومان

جی بی شیمی یازدهم خیلی سبز


جی بی شیمی یازدهم خیلی سبز
نام کتاب: جی بی شیمی یازدهم خیلی سبز
ناشر کتاب: خیلی سبز
موضوع کتاب: کمک آموزشی
سری کتاب: جی بی
پایه تحصیلی کتاب: یازدهم
قیمت کتاب: 10000 تومان

10,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 3,000 تومان بیشترین: 85,000 تومان
ريال3000 ريال85000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.