Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  چهارم تجربی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  # کنکور تجربی (هشتگ کنکور تجربی)‌ دروس عمومی و اختصاصی - جلد اول سوالات ( انتشارات راه اندیشه)

  25,000 تومان

  # کنکور تجربی (هشتگ کنکور تجربی)‌ دروس عمومی و اختصاصی - جلد اول سوالات

  محصولات انتشارات راه اندیشه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book@

  10 آزمون زیست شناسی کنکور (انتشارات تخته سیاه)

  17,000 تومان 20,000 تومان

  10 آزمون زیست شناسی

  محصولات انتشارات تخته سیاه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  10 كنكور تا كنكور دروس عمومی (انتشارات خوشخوان)

  13,600 تومان 16,000 تومان

  در اين كتاب 10 كنكور استاندارد در دروس عمومی به صورت كاملا تاليفی به همراه پاسخ های تشريحی گنجانده شده است . اين كتاب براي دوره ی جمع بندی بوده و توصيه مي شود آن را براي دو ماه مانده به كنكور سراسری تهيه كنيد و از مشاهده سؤالات آن تا قبل از آغاز اين دوره اجتناب كنيد.

  محصولات انتشارات خوشخوان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  10 کنکور تا کنکور (دروس اختصاصی تجربی) (انتشارات خوشخوان)

  17,000 تومان 20,000 تومان

  ۱۰ کنکور تا کنکور دروس اختصاصی تجربی

  در این کتاب ۱۰ کنکور استاندارد در دروس اختصاصی رشته تجربی به صورت کاملا تالیفی به همراه پاسخ‌های تشریحی گنجانده شده است. این کتاب برای دوره جمع‌بندی بوده و توصیه می‌شود آن را برای دو ماه مانده به کنکور سراسری تهیه کنید و از مشاهده سؤالات آن تا قبل از آغاز این دوره اجتناب کنید. در حال حاضر چاپ دوم کتاب در بازار موجود است.

  محصولات انتشارات خوشخوان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  10 کنکور تا کنکور دروس اختصاصی ریاضی (انتشارات خوشخوان)

  17,000 تومان 20,000 تومان

  10 کنکور تا کنکور دروس اختصاصی ریاضی (انتشارات خوشخوان)

  محصولات انتشارات خوشخوان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  120 متن تألیفی برای زبان کنکور ... و نترسیم از متن شبقره (انتشارات شبقره)

  17,000 تومان 20,000 تومان

  120 متن تألیفی برای زبان کنکور ... و نترسیم از متن شبقره (انتشارات شبقره)

  مقدمه مؤلف
  «... و نترسیم از متن» که دارید مقدمه اش را می خوانید، قرار است کمک تان کند که از متن های درک مطلب نترسید و تست هایش را سریع و صحیح بزنید. «چرا» و «چگونه»اش با ورق زدن کتاب، دست تان می آید. ولی بد نیست این یکی دو کلمه را قبل از ورق زدن کتاب بخوانید.

  قصه از کجا شروع شد
  ماجرا بر می گردد به سال 1384 که کتاب زبان پیش دانشگاهی عوض شد. از آن سال، اهمیت متن های درک مطلب در کنکور سراسری، هی بیشتر و بیشتر شد، متن ها بلندتر و سنگین تر شدند و تازگی ها تعدادشان هم بیشتر شده. این ها دست به دست هم داد تا خیلی از بچه ها توی کنکور، تست های درک مطلب را بسوزانند یا بسپارند به قضا و قدر. «... و نترسیم از متن» می خواهد کمک تان کند که این ورق را برگردانید.

  چرا کتاب «متن»؟
  راستش، سطح متن های کلوز و درک مطلب در کنکور سراسری کمی از سطح متن هایی که توی کتاب درسی تان دارید، بالاتر است. کلمه های خارج از کتاب هم توی این متن ها کم نیست. وقت کم کنکور هم مزید بر علت شده و گره را کورتر کرده، حالا اگر تست هایش کم بود، شاید می شد قیدش را زد ولی توی این سال ها، بیش تر از نصف سوال ها مستقیم یا غیرمستقیم، به متن مربوط می شده (چه متن درک مطلب، چه متنو کلوزتست)؛ و مگر می شود قید نصف سوال ها را زد؟ تازه قضیه به کنکور خودمان هم محدود نمی شود. به هر کجا بروید، آسمان همین رنگ است. در هر گوشه ای از دنیا که آزمون زبان انگلیسی برگزار می شود، قطعاً توی سوال ها، به سوال متن هم بر می خورید. برای همین، دست اندرکاران آموزش «زبان» در گوشه و کنار دنیا به این فکر افتادند که چه طور به دانش آموزان و دانشجویان کمک کنند سوال های متن را سریع تر و صحیح جواب بدهند. نتیجه، این شد که امروز، تقریباً در همه جای دنیا، توصیه های استانداردی برای پاسخ دادن به این جور سوال ها وجود دارد؛ توصیه هایی که به هر آزمون استانداردی (از جمله کنکور خودمان) قابل تعمیم است.

  چه باید کرد؟
  تسلط به محتوای کتاب درسی، «لازم» است اما «کافی» نیست. این «لازم» برای «کافی» شدن، سه چیز می خواهد: تمرین و تمرین و تمرین! چاره ای نیست؛ باید تمرین کنید و برای این تمرین، احتیاج دارید به متن هایی متنوع و شبیه به متن های کنکور، گفتن ندارد که کنکور، به تان فرصت نمی دهد که متن ها را کامل بخوانید و تست ها را حلاجی کنید. پس باید چه کار کرد؟ این جاست که سر و کله «تکنیک» ها پیدا می شود. «تکنیک» ها، درست مثل میان بر، راه را کوتاه می کنند و باعث می شوند زودتر به جواب برسید. منتها برای «تکنیکی» شدن، باید این «تکنیک» ها را توی متن های دست گرمی، تمرین کنید تا بتوانید در متن مسابقه (کنکور)، «حرفه ای» ظاهر شوید این کتاب تا دل تان بخواهد دست گرمی در اختیارتان گذاشته.

  و اما این کتاب:
  این کتاب 80 متن تالیفی درک مطلب دارد و 40 متن تالیفی کلوز، متن هایی که کاملاً شبیه سازی شده اند با متن های «کنکور سراسری» چند سال اخیر، هم از نظر فرم و محتوا، هم از نظر نوع طراحی تست ها.
  می شود گفت: «... و نترسیم از متن» یک «کتاب در کتاب» اشست. حاشیه نویسی های این کتاب، عین یک کتاب مستقل، به تان درس می دهد. «تکنیک هایی را که آن بالا حرفش را زدیم، توی این حاشیه ها برای تان نوشته ام.
  بقیه حرفه هایی که باید زیر این میان تیتر برای تان می نوشتم، منتقل کرده ام به صفحه رو به رو تا این مقدمه، زیادی شلوغ نشود. بروید همان جا بخوانیدش. فقط یک نکته دیگر: متن ها و کلوزها را به موازات هم بخوانید، به ازای هر دو متن، یک کلوز بخوانید و تست هایش را بزنید، البته طبق وقت پیشنهادی.

  حرف آخر
  این مقدمه دیگر تمام است. دیگر می توانید شروع کنید به ورق زدن کتاب و خواندن متن ها. من هم در حاشیه های کتاب همراه تان هستم. فقط می ماند «حرف آخر» که در صفحه آخر کتاب برای تان نوشته ام: «توصیه های شب کنکور، توصیه های فرامتنی».
  رضا کیاسالار - تابستان 1394»

  محصولات انتشارات شبقره قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  ۱۰۰ نکته ی شایسته زبان و ادبیات فارسی کنکور ( انتشارات نیمکت سبز)

  برای اطلاع از مبلغ کتاب تماس بگیرید (02166496367)

  کتاب ۱۰۰نکته ی شایسته زبان و ادبیات فارسی کنکور

  محصولات انتشارات نیمکت سبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book@

  ۲۰ آزمون زیست شناسی تک رقمی ها (انتشارات کلک معلم ساجدی)

  31,500 تومان 37,000 تومان

  ۲۰ آزمون زیست شناسی تک رقمی ها

  محصولات انتشارات کلک معلم قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

  30 مجموعه سوال دروس عمومی - جلد اول (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)

  24,700 تومان 29,000 تومان

  30 مجموعه سوال دروس عمومی

  کتاب زرد عمومی شامل:
  در 30 مجموعه سوال‌های عمومی كنكور
  سراسري داخل كشور از سال 90 تا 95
  در 5 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و منحصراً زیان
  در 2 جلد (جلد اول سوال و پاسخ نامه‌ی كليدي و جلد دوم پاسخ نامه‌ی تشریحی)
  2 رنگ با استفاده‌ی آموزشی از رنگ دوم ***** به همراه سي‌دي ضميمه با امكانات وي‍ژه
  چند عبارت کوتاه بالا شاید کوتاه‌ترین تعریف برای معرفی کتابی باشد که در پس‌زمینه‌ی تولید محتوایی آن، ظرایفی از نیاز آموزشی دانش‌آموزان در قالب یک زنجیره‌ی به‌هم پیوسته گنجانده شده‌اند که می‌تواند دلیلی بر استقبال پرشمار دانش‌آموزان در سال‌های گذشته از این کتاب باشد.
  یک ویژگی منحصربه‌فرد، دروس عمومی را از سایر درس‌ها متمایز می‌کند و آن مشترک بودن آن در 5 گروه آزمایشی است و این ویژگی باعث شده است تا دانش‌آموزان بتوانند در 5 گونه متمایز، با سلیقه‌ی طراحان آشنا شوند و این یک اتفاق و فرصت بی‌نظیر برای دانش‌آموزان خواهد بود اما داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود! رویکرد دانش‌آموزان در کنکور روایتگر یک واقعیت تلخ است و آن کم توجهی به دروس عمومی است.
  اندیشه تولید کتاب زرد عمومی این دو اتفاق تلخ و شیرین را با هم در آمیخت تا به مرجع کاملی تبدیل شود برای آشنایی دانش‌آموزان با رویکرد طراحان کنکور در دروس عمومی که در دل خود دو ویژگی پنهان دیگر هم دارد:
  1- به‌روزترین تغییرات در نگاه طراحان را گرد هم آورده است
  2- دانش‌آموز را در کمترین زمان به بیشترین بازده رهنمون می‌سازد.

  ویژگی‌های آموزشی
  تكنيك مبحث‌شناسي:
  در جلد اول مقطع سؤال‌ها را مشخص كرده‌ايم در جلد دوم علاوه بر مقطع، مبحث آن سؤال را مشخص كرده‌ايم هدف از اين كار، طبقه‌بندي مباحث در ذهن شماست.
  روش مبحث‌شناسی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای منظم کردن ذهن است که در کتاب‌های جمع‌بندی مانند زرد عمومی و اختصاصی کاربرد زیادی دارد. در این روش به هر سؤال که پاسخ می‌دهید مبحث مربوط به آن را حدس زده و یادداشت می‌کنید.مبحث‌شناسی باعث می‌شود دانش‌آموز دیدگاهی متفاوت به کتاب درسی داشته باشد و هم‌چنین روش مطالعه‌ی این درس‌ها را مهندسی کند. در واقع دانش‌آموز به این شناخت دست خواهد یافت که در کنکور از هر مبحث چگونه سؤال طرح می‌شود، سلیقه‌ی طراح سؤال چیست و در نتیجه روش مطالعه‌ی خود را با آن هماهنگ می‌کند.
  ذکر مقطع هر سوال روبروی آن این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید پس از اتمام یک کتاب در یک مقطع خاص، صرفآ به سو‌ال‌های همان مقطع پاسخ دهید.
  ذکر آدرس دقیق پاسخ تشریحی شامل:
  (مقطع، مبحث، نام درس، شماره صفحه) این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا برای مطالعه بیشتر و یا برطرف کردن نقاط ضعف خود در انبوه صفحات کتاب گمراه نشوید و به آسانی به مطلب مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

  دیگر ویژگی‌های مهم کتاب زرد عمومی
  ویرایش سوال ها براساس آخرین تغییرات کتاب درسی
  طرح سوال‌های جایگزین مطابق با بودجه‌بندی و ترجیحاً از مطالب جدید
  تشریح تمام گزینه ها
  ترجمه‌ی کامل گزینه ها در درس عربی و زبان انگلیسی
  بیان نقش تمام کلمات در تحلیل صرفی در درس عربی
  ترجمه ی کامل درک مطلب عربی و زبان انگلیسی
  مشخص كردن واژه يا جمله‌ي كليدي در پاسخ تشريحي برای مرور سریع

  چند ویژگی منحصر به فرد
  ارائه بودجه بندی هر درس
  ارائه‌ي تكنيك‌هاي مطالعه‌ي مباحث مرتبط با درس‌هاي عمومي مانند روش‌هاي مطالعه‌ي املا، تاريخ ادبيات، قرابت معنايي، درك مطلب و ......
  بیان ساده و روان تیپ بندی های سوال های هر درس
  ارائه ویرایش دوم پاسخ برگ مشاوره ای
  ارائه اطلاعات چند تا از ده تا در رشته های متنوع

  محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  30 مجموعه سوال دروس عمومی - جلد دوم (پاسخ نامه) (انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی)

  15,300 تومان 18,000 تومان

  پاسخنامه 30 مجموعه سوال دروس عمومی (پاسخ تشریحی)

  کتاب زرد عمومی شامل:
  در 30 مجموعه سوال‌های عمومی كنكور
  سراسري داخل كشور از سال 90 تا 95
  در 5 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و منحصراً زیان
  در 2 جلد (جلد اول سوال و پاسخ نامه‌ی كليدي و جلد دوم پاسخ نامه‌ی تشریحی)
  2 رنگ با استفاده‌ی آموزشی از رنگ دوم ***** به همراه سي‌دي ضميمه با امكانات وي‍ژه
  چند عبارت کوتاه بالا شاید کوتاه‌ترین تعریف برای معرفی کتابی باشد که در پس‌زمینه‌ی تولید محتوایی آن، ظرایفی از نیاز آموزشی دانش‌آموزان در قالب یک زنجیره‌ی به‌هم پیوسته گنجانده شده‌اند که می‌تواند دلیلی بر استقبال پرشمار دانش‌آموزان در سال‌های گذشته از این کتاب باشد.
  یک ویژگی منحصربه‌فرد، دروس عمومی را از سایر درس‌ها متمایز می‌کند و آن مشترک بودن آن در 5 گروه آزمایشی است و این ویژگی باعث شده است تا دانش‌آموزان بتوانند در 5 گونه متمایز، با سلیقه‌ی طراحان آشنا شوند و این یک اتفاق و فرصت بی‌نظیر برای دانش‌آموزان خواهد بود اما داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود! رویکرد دانش‌آموزان در کنکور روایتگر یک واقعیت تلخ است و آن کم توجهی به دروس عمومی است.
  اندیشه تولید کتاب زرد عمومی این دو اتفاق تلخ و شیرین را با هم در آمیخت تا به مرجع کاملی تبدیل شود برای آشنایی دانش‌آموزان با رویکرد طراحان کنکور در دروس عمومی که در دل خود دو ویژگی پنهان دیگر هم دارد:
  1- به‌روزترین تغییرات در نگاه طراحان را گرد هم آورده است
  2- دانش‌آموز را در کمترین زمان به بیشترین بازده رهنمون می‌سازد.

  ویژگی‌های آموزشی
  تكنيك مبحث‌شناسي:
  در جلد اول مقطع سؤال‌ها را مشخص كرده‌ايم در جلد دوم علاوه بر مقطع، مبحث آن سؤال را مشخص كرده‌ايم هدف از اين كار، طبقه‌بندي مباحث در ذهن شماست.
  روش مبحث‌شناسی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای منظم کردن ذهن است که در کتاب‌های جمع‌بندی مانند زرد عمومی و اختصاصی کاربرد زیادی دارد. در این روش به هر سؤال که پاسخ می‌دهید مبحث مربوط به آن را حدس زده و یادداشت می‌کنید.مبحث‌شناسی باعث می‌شود دانش‌آموز دیدگاهی متفاوت به کتاب درسی داشته باشد و هم‌چنین روش مطالعه‌ی این درس‌ها را مهندسی کند. در واقع دانش‌آموز به این شناخت دست خواهد یافت که در کنکور از هر مبحث چگونه سؤال طرح می‌شود، سلیقه‌ی طراح سؤال چیست و در نتیجه روش مطالعه‌ی خود را با آن هماهنگ می‌کند.
  ذکر مقطع هر سوال روبروی آن این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید پس از اتمام یک کتاب در یک مقطع خاص، صرفآ به سو‌ال‌های همان مقطع پاسخ دهید.
  ذکر آدرس دقیق پاسخ تشریحی شامل:
  (مقطع، مبحث، نام درس، شماره صفحه) این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا برای مطالعه بیشتر و یا برطرف کردن نقاط ضعف خود در انبوه صفحات کتاب گمراه نشوید و به آسانی به مطلب مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

  دیگر ویژگی‌های مهم کتاب زرد عمومی
  ویرایش سوال ها براساس آخرین تغییرات کتاب درسی
  طرح سوال‌های جایگزین مطابق با بودجه‌بندی و ترجیحاً از مطالب جدید
  تشریح تمام گزینه ها
  ترجمه‌ی کامل گزینه ها در درس عربی و زبان انگلیسی
  بیان نقش تمام کلمات در تحلیل صرفی در درس عربی
  ترجمه ی کامل درک مطلب عربی و زبان انگلیسی
  مشخص كردن واژه يا جمله‌ي كليدي در پاسخ تشريحي برای مرور سریع

  چند ویژگی منحصر به فرد
  ارائه بودجه بندی هر درس
  ارائه‌ي تكنيك‌هاي مطالعه‌ي مباحث مرتبط با درس‌هاي عمومي مانند روش‌هاي مطالعه‌ي املا، تاريخ ادبيات، قرابت معنايي، درك مطلب و ......
  بیان ساده و روان تیپ بندی های سوال های هر درس
  ارائه ویرایش دوم پاسخ برگ مشاوره ای
  ارائه اطلاعات چند تا از ده تا در رشته های متنوع

  محصولات انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  40 آزمون تدریجی زیست شناسی تک رقمی ها (انتشارات کلک معلم ساجدی)

  37,000 تومان

  40 آزمون تدریجی زیست شناسی تک رقمی ها

  محصولات انتشارات کلک معلم ساجدی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  DVD زیست شناسی پیش دانشگاهی 1 (زیست شناسی)(انتشارات راه اندیشه)

  30,000 تومان

  مبانی ژنتیک، بیماری های دودمانه DVD (زیست شناسی)
  فیلم‌ های آموزشی مبحثی راه‌ اندیشه

  DVD زیست شناسی پیش دانشگاهی 2 (زیست شناسی)(انتشارات راه اندیشه)

  60,000 تومان

  زیست پیش دانشگاهی 2 DVD (زیست شناسی)
  فیلم‌ های آموزشی مبحثی راه‌ اندیشه

  DVD ساختار هسته فیزیک 4 (فیزیک پیش دانشگاهی و چهارم دبیرستان) (انتشارات راه اندیشه)

  25,000 تومان

  ساختار هسته فیزیک 4 DVD (فیزیک پیش دانشگاهی و چهارم دبیرستان)
  فیلم‌ های آموزشی مبحثی راه‌ اندیشه

  DVD شیمی پیش دانشگاهی (شیمی)(انتشارات راه اندیشه)

  90,000 تومان

  شیمی پیش دانشگاهی DVD (شیمی)
  فیلم‌ های آموزشی مبحثی راه‌ اندیشه

  چهارم تجربی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 0 تومان بیشترین: 1,035,000 تومان
  ريال0 ريال1035000
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید