هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

کیلا پری سفال گری (پری های هنرهای دستی) (انتشارات سامر)

تولید کننده: انتشارات سامر
4,000 تومان

کیلا پری سفال گری (پری های هنرهای دستی) (انتشارات سامر)

صحبت جک فراست
حتما در مورد من داستان زیاد شنیدید. من یک نقاش بسیار بزرگ هستم. نقاشی که با قلمو و رنگ در دست های او شگفتی معنا پیدا می کند! با هنری که دارم من معروف ترین نقاش این سرزمین خواهم بود.
حتی جادوگری پری های هنرهای دستی هم نمی تواند جلوی من را بگیرد. من جادوی آنها را خواهم دزدید و آن وقت است که همه و با هر قیمتی شده خواهان داشتن یکی از نقاشی های جک فراست خواهند بود.

فهرست
هفته ی هنرهای دستی
حمله ی هنری
بلای خاک رس
در چرخش
گلدان بزرگ
درخشندگی خیره کننده

راشل و کریستی بر روی عرشه ی کشتی در حال حرکت ایستاده بودند و به افق خیره شده بودند. کمی دورتر از آنها، جزیره صخره ای با تخته سنگ های بلند و ساحل طلایی رنگ و هلالی شکل دیده می شد. راشل با خوشحالی گفت: نگاه کن کریستی! از اینجا می شود جزیره ی طلسم باران را دید! دیگر خیلی راهی نمانده!
کریستی که هیجان و خوشحالی در صورتش موج می زد گفت: ما خیلی خوش شانسیم راشل، هنوز از زمانی که برای فستیوال موسیقی به اینجا آمده بودیم خیلی نگذشته و ما دوباره برای هفته ی هنرهای دستی به جزیره برگشتیم!
راشل امیدوارانه گفت: و شاید هم برای کمی ماجراجویی با پری ها
و ...

راشل و کریستی از اینکه قرار است برای هفته ی هنرهای دستی به جزیره ی طلسم باران بروند بسیار هیجان زده اند. ولی وقتی کیلا پری سفالگری وسیله ی جادویی اش را گم می کند آنها حدس می زنند که این کار زیر سر جک فراست است. آیا راشل و کریستی موفق می شوند راهی برای برگرداندن گلدان جادویی کیلا پیدا کنند؟

محصولات انتشارات سامر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: دیزی مدوز
مترجم کتاب: ارکیده صیدی - مهدی بهرامی
سال چاپ کتاب: 1394
قطع کتاب: رقعی
صفحات کتاب: 64
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-6444-16-1
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: دیزی مدوز
مترجم کتاب: ارکیده صیدی - مهدی بهرامی
سال چاپ کتاب: 1394
قطع کتاب: رقعی
صفحات کتاب: 64
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-6444-16-1
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.