هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

گل تی تی (نشر علم)

تولید کننده: انتشارات علمی
5,500 تومان

در سکوت شبی آرام و بی دغدغه، (ثریا -ر) یکی از باناون محترم از خاندان اصیل مازندرانی ماجراهای حقیقی زندگی گل تی تی را برایم تعریف کرد و توضیح داد که بسیاری از میانسالان استان مازندران، به ویژه مردم ساری کم و بیش داستان شگفت انگیز و سرنوشت پر ماجرای این زن شجاع و صبور را به خاطر دارند.
این قصه از همان لحظه نخستین که راوی لب به سخن گشود مرا درگیر واژه شگفت انگیز سرنوشت کرد که از آغاز تاریخ بشریت، برای تعبیر و توجیه بسیاری از حوادی ناشناخته زندگی آن را دستاویز قرار داده و افسانه ها از آن ساخته و پرداخته اند و این واژه پر رمز و راز در طول زندگی گل تی تی بیش تر از هر وازه دیگر خود را به نمایش گذاشته است.
به غیر از نام گل تی تی به معنای گل گوجه که نام حقیقی قهرمان قصه ماست برای حفظ حریم زندگی خصوصی آن ها که با این قصه مربوط می شوند ، اسامی شان را تغییر داده ام و برای درک و تصویر محل های حادثه زندگی گل تی تی ، مدتی را در ساری و حومه آن سر کردم اگرچه بسیاری از محل های حادثه و همینطور روستای محل زندگی گل تی تی مثل عملکرد دیگر شهرهای بزرگ، به وسیله شهر بزرگ ساری بلعیده شده است . با این همه من روحا و ذهنا آن محل ها را دریافتم و تصویر زدم . با امید اینکه گل تی تی از تصویر زنی های من راضی باشد.
نویسنده
ر - اعتمادی
+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: مهدی اعتمادی (ر - اعتمادی)
سال چاپ کتاب: 1380
قطع کتاب: رقعی
صفحات کتاب: 368 صفحه
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-964-405-123-4
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: مهدی اعتمادی (ر - اعتمادی)
سال چاپ کتاب: 1380
قطع کتاب: رقعی
صفحات کتاب: 368 صفحه
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-964-405-123-4
برچسب های محصول
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.