هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

30 فریم در ثانیه (پژوهشی درباره‌ ی موسیقی‌ تصویر) (انتشارات افراز)

تولید کننده: انتشارات افراز
7,500 تومان

دکتر امیر حسن ندایی، متولد 1344 تهران، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت‌مدرس است. از سال 1360 فعالیت هنری‌اش را در رشته‌ی موسیقی آغاز کرد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی سینما از دانشکده‌ی سینما-تئاتر دانشگاه هنر است و مدرک دکترای خود را در رشته‌ی پژوهش هنر با گرایش هنرهای دراماتیک اخذ کرده است. حاصل کار او در زمینه‌ی فیلم‌سازی از سال 1372 تاکنون، ساخت ده‌ها ویدئوکلیپ (از جملسه نخستین ویدئوکلیپ‌ها در ایران)، چندین مجموعه‌ی تلویزیونی، چندین فیلم داستانی و مستند بوده است و جوایزی را از جشنواره‌های معتبر داخلی و خارجی از آنِ خود کرده است. پیش از این نمایشنامه‌ی «مده‌آ» با ترجمه و تحلیل او در انتشارات افراز منتشر شده است. * * * کتاب حاضر تحت عنوان «سی فریم در ثانیه» تلاش دارد تا یکی از مهم‌ترین پدیده‌های تصویری انتهای قرن بیستم یعنی ویدئوکلیپ را از دیدگاهی پژوهشی بررسی کند. در انجام این تحقیق بیش از ده‌ها ویدئوکلیپ غربی و ایرانی مورد بررسی قرار گرفته و نماهنگ‌ها براساس میزان تاثیرگذاری آنان بر مخاطب و شهرت آن‌ها، نمونه‌گیری شده‌اند. در این روش میانگین هریک از عناصر بصری، نمایشی و فضایی موردنظر قرار داشته‌اند. برای توضیح بیشتر در مورد شکل، ساختار و شیوه‌های بیانی این پدیده و دست‌یابی به تقسیم‌بندی بیانی از نظر شکل و محتوا نمونه‌هایی متفاوت از موضوع نیز بررسی شده‌اند. ازآن‌جا‌که تمامی نظریه‌پردازان ویدئوکلیپ، این پدیده را پدیده‌ای پست‌مدرن می‌دانند، در فصل اول این کتاب به بحث درباره‌ی جنبه‌های مختلف پست‌مدرنیسم نیز پرداخته شده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: امیرحسن ندایی
صفحات کتاب: 304
سال چاپ کتاب: 1390
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 978-964-243-377-3
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: امیرحسن ندایی
صفحات کتاب: 304
سال چاپ کتاب: 1390
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 978-964-243-377-3
برچسب های محصول
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.