هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

بازی در برف - جلد 4 (از مجموعه به به به، چه روزی)(انتشارات قدیانی (کتاب های بنفشه))

1,500 تومان

این کتاب حاوی تصاویر زیبا و اشعار بسیار ساده ای درباره باد و باران و آفتاب و برف اند.

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: منینگ و گرنس کروم
مترجم کتاب: افسانه شعبان نژاد
قطع کتاب: خشتی بزرگ
شابک کتاب: 9789644177279
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

خوشبخت‌ ترین کلاغ دنیا (انتشارات کتاب نیستان)


خوشبخت‌ ترین کلاغ دنیا

در باغ سبز و زیبایی طوطی رنگارنگی زندگی می کرد. هر روز بالای بلندترین درخت باغ می نشست و پرهای رنگارنگ و زیبایش را جلوی نور آفتاب باز می کرد. پرهای زیبایش مثل رنگین کمان در نور آفتاب می درخشید.
اگر کسی صبح ها از کنار باغ می گذشت، می توانست طوطی را بالای آن درخت بلند ببیند. تمام پرنده های باغ هر روز روی درختان اطراف او جمع می شدند و با حسرت به طوطی نگاه می کردند. هر پرنده ای از دیدن زیبایی های طوطی لذت می برد. طوطی وقتی می دید پرنده های بسیاری اطرافش جمع شده اند و نگاهش می کنند، با غرور از زیبایی های خود تعریف می کرد.
پرنده های باغ ساعت ها آن جا می نشستند و به حرف های طوطی گوش می دادند و به پرهای خوش رنگ او نگاه می کردند. در دلشان آرزو می کردند که ای کاش ما هم مثل طوطی رنگ های زیبا و قشنگ داشتیم. کاش خدا ما را هم زیبا و دوست داشتنی می آفرید.
در بین تمام پرنده های باغ، کلاغ سیاه کوچولویی بود که همیشه روی نزدیک ترین درخت در کنار طوطی می نشست و بدون اینکه حرفی بزند یا قارقاری کند، با علاقه به کارهایی که طوطی انجام می داد نگاه می کرد. بعضی وقت ها آنقدر حواسش پرت می شد که یادش می رفت گرسنه شده است و باید غذا بخورد.
کلاغ سیاه کوچولو به نوک زیبا و قرمز رنگ طوطی نگاه می کرد، به چشم های زیبای او خیره می شد. آنقدر پرهای قشنگ و رنگارنگ طوطی برایش جالب بود که دیگر هیچ چیز را بجز رنگ های سبز و قرمز و زرد و آبی نمی دید. به تنهایی چیزی که فکر می کرد رنگ های شاد بود، رنگ های زیبا، رنگ هایی که خودش نداشت. رنگ هایی که حداقل از رنگ سیاه، خیلی زیباتر بودند. کلاغ سیاه کوچولو سر تا پا سیاه بود، پرهایش، سرش، نوکش، پاهایش و دمش همه سیاه سیاه بودند، رنگی که طوطی نداشت.
و ...

مجموعه ی «راحت بخوانید: در جهت افزایش واژگان جدید و تقویت مهارت روان خوانی نوآموزان کلاس اول تألیف گردیده است. این مجموعه به صورت داستان های مستقل و با تأکید بر روی برخی از دروس کتاب اول دبستان آماده شده است.
مجموعه ی راحت بخوانید:
1 - خوشبخت ترین کلاغ دنیا
2 - دنیای قشنگ لک لکی
3 -اولین تجربه ی جیک جیکی
4 - شجاع ترین زنبورعسل
5 - جوجه ی با استعداد
6 - مورچه ای که سیر نمی شد
7 - تلاش برای نجات جنگل
8 - حلزونی که پرواز نکرد
9 - لبخند یک مارمولک بدشانس
10 - گربه ها ستاره ای ندارند

محصولات انتشارات کتاب نیستان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,200 تومان

روز آفتابی (ماجراهای پری دریایی، بازی های پیتر و کتی) (انتشارات ذکر)


روز آفتابی (ماجراهای پری دریایی، بازی های پیتر و کتی)

کتی و پیتر دارند بازی می کنند.
بازی آن ها پیدا کردن شکل های مختلف است.
کتی گپفت: «من چند تا ماهی سه گوش پیدا کردم.»
پیتر غر زد و گفت: «چون توی آبی، بهتر می توانی چیزهای داخل آب را پیدا کنی.»
و ...

پيتر و كتي در ماجراهاي خود به بچه‌ها شناخت اعداد، رنگ‌ها، اشكال هندسي و اشيا، گياهان و جانوران اطراف خود را آموزش مي‌دهند و به كودكان حس كمك به ديگران و مهارت‌هاي تمركز دقت و ايجاد نظم و ترتيب را تمرين مي‌كنند. اين مجموعه براي کودکان پیش‌دبستانی و اول دبستان مناسب است. تصاوير شاد و رنگارنگ و متن ساده و روان اين مجموعه را بسيار جالب و لذت‌بخش نموده است.
در كتاب‌هاي اين مجموعه كودكان آموزش‌هاي مختلفي را به همراه بازي و سرگرمي با پيتر و كتي تجربه مي‌كنند.

با دقت و تمرکز، شکل های مختلف را پیدا کنید، استفاده از تجربه های نویسنده با فرزندانش و نیازهای متفاوت آن ها، این کتاب را برای هر کودکی با هر نوع توانایی و استعدادی مناسب ساخته است و ضمن آموزش شکل شناسی، بچه ها را به سوی توجه به محیط اطراف خود وط بیعت هدایت می کند. تصاویر شاد و رنگارنگ و متن ساده و روان، خواندن این کتاب را برای همه جالب و لذت بخش می کند.

محصولات انتشارات ذکر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,500 تومان

مراقب رفتارتان در مهمانی‌ها باشید( تیمورزاده )


گروه سنی ب، کودک و نوجوان


1,950 تومان

مراقب رفتارتان در تعطیلات باشید( تیمورزاده )


گروه سنی ب، کودک و نوجوان


1,950 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.