Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته
  خبرخوان

  محصولات جدید

  کتاب آمار و احتمال پایه کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی (انتشارات گاج)

  14,250 تومان 19,000 تومان

  همراه با مباحث مرتبط از ریاضی پایه‌ی دهم (ویژه‌ی رشته‌ی ریاضی)

  کتاب روانشناسی جامع کنکور انسانی سری میکرو طبقه بندی (انتشارات گاج)

  14,450 تومان 17,000 تومان

  ویژه‌ی کنکور 98 (شامل مباحث روانشناسی پایه‌ی یازدهم)

  کتاب اقتصاد جامع کنکور انسانی سری میکرو طبقه‌ بندی (انتشارات گاج)

  24,650 تومان 29,000 تومان

  کنکور 98 (شامل مباحث اقتصاد پایه‌ی دهم)

  کتاب مجموعه سوالات نمونه دولتی و تیزهوشان نهم سری 33 استان (انتشارات گاج)

  55,250 تومان 65,000 تومان

  شامل 38 آزمون همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی

  کتاب شیمی پایه دهم و یازدهم کنکور سری میکرو طبقه بندی (انتشارات گاج)

  50,150 تومان 59,000 تومان

  شامل مباحث شیمی دهم و یازدهم - ویژه‌ی کنکور 98

  دفتر خاطرات دخترانه

  8,000 تومان

  مصباح الهدایه و مفتاح الکفایه (انتشارات زوار)

  48,000 تومان

  مصباح الهدایه و مفتاح الکفایه مشهور به مصباح‌الهدایه (به معنی چراغ راهنما) کتاب مهم عرفانی از عزالدین محمود کاشانی که صاحب‌نظران زیادی بر آن شرح نوشته و یا براساس آن، آموزه‌های عرفانی مکاتب عرفانی نظری و یا سلوک عملی شکل گرفته است. کتاب مصباح‌الهدایه مشتمل بر ده باب است و هر بابی ده فصل دارد که در مجموع یکصد فصل دارد. ابواب دهگانهٔ کتاب عبارت‌اند از: «اعتقادات، علوم، معارف، اصطلاحات صوفیان، مستحسنات متصوفه، آداب، اعمال، اخلاق، مقامات، احوال» به طوری که از فهرست مطالب و باب‌ها و فصل‌های کتاب مشخص است، نگارنده در این کتاب از نخستین پایه دین که اعتقاد به وجود خالق و توحید است، تا آخرین مقام و منزل سالکان که مرتبه فنا فی الله و بقا بالله و حال اتصال است، تمام مراحل را به همراه مسایل اعتقادی و اصول و فروع دین و آداب و رسوم، شرح داده، که در نوع خود در میان کتب فارسی قدیم، همتا ندارد. این کتاب توسط جلال‌الدین همایی در سال ۱۳۲۵ خورشیدی تصحیح شده است. هم چنین این کتاب را عماد فقیه کرمانی شاعر مشهور، در اثرش طریقت نامه در حدود ۲۷۷۰ بیت، به نظم درآورده است. نسخه قدیم صحیحی از طریقت نامه به خط عبدالحق بن محمدبن خلیل معروف به رضی قزوینی در بغداد (در تاریخ ۷۹۴ ق) نوشته شده و در کتابخانه مجلس شورای ملی موجود است و با این بیت آغاز می‌شود: بنام آنکه جان را دانش آموخت به نور عقل شمع دل برافروخت
  و در این بیت به نام کتاب تصریح می‌کند. این مثنوی را عماد فقیه کرمانی در حدود چهل سالگی به نام امیر مبارزالدین محمدبن مظفر (۷۶۵–۷۱۳ ق) سروده است. چهل سالم بفضل ایزد چنان داشت که بادا چشم بد از دولتش درو محمد خسرو غازی منصور که بادا چشم بد از دولتش دور
  در مقدمه این منظومه تصریح می‌کند که مصباح الهدایه را نظم کرده و از عوارف المعارف و کتاب التعرف لمذهب التصوف مطالبی بر آن افزوده و منظومه خود را همچون مصباح الهدایه به ۵ باب و هر بابی ده فصل مرتب ساخته است.

  مجموعه سوالات شیرینی پز شیرینی های خشک مقدماتی و پیشرفته (انتشارات نقش آفرینان بابکان)

  20,000 تومان

  تعاریف:
  استاندارد شغلی: مشخصات شایستگی ها و توانمندی های مورد نیاز برای عملکرد موثر در محیط کار را گویند. در بعضی موارد استاندارد حفه ای نیز گفته می شود.
  استاندارد آموزش: نقشه ی یادگیری برای رسیدن به شایستگی های موجود در استاندارد شغل
  نام یک شغل: به مجموعه ای از وظایف و توانمندی های خاص که از یک شخص در سطح مورد نظر انتظار می رود، اطلاق می شود.
  شرح شغلی: بیانیه ای شامل مهم ترنی عناصر یک شغل از قبیل جایگاه یا عنوان شغل، کارها ارتباط شغلی با مشاغل دیگر در یک حوزه شغلی ، مسئولیت ها، شرایط کاری و استاندارد عملکرد مورد نیاز شغل.
  طول دوره ی آموزش: حداقل زمان و جلسات مورد نیاز برای رسیدن به اهداف یک استاندارد آموزشی.
  ویژگی کارآموز ورودی: حداقل شایستگی ها و توانایی هایی که از یک کارآموز در هنگام ورود به دوره ی آموزش انتظار می رود.
  کارورزی: کارورزی صرفا در مشاغلی است که بعد از آموزش نظری با همگان با آن آموزش عملی به صورت محدود یا با مارکت صورت میگرد و ضرورت دارد که در آن مشاغل خاص محیط واقعی برای مدتی تعریف شده تجربه شود. (مانند آموزش یک شایستگی که فرد در محل آموزش به صورت تئوریک با استفاده از عکس می آموزد و ضرورت دارد مدتی در یک مکان واقعی آموزش عملی ببیند و شامل بسیاری از مشاغل نمی گردد.)
  ارزشیابی: فرآیند جمع آوری شواهد و قضاوت در مورد آن که یک شایستگی به دست آمده است یت حیر گخ شامل سه بخش عملی، کتبی عملی و اخلاق حرفه ای خواهد بود.
  صلاحیت حرفه ای مربیان: حداقل توامندی های آموزشی و حرف ای که از مربیان دوره ی آموزش استاندارد انتظار می رود.
  شایستگی: توانایی انجام در محیط ها و شرایط گوناگون به طور موثر و کارا برابر استاندارد.
  دانش: حداقل مجموعه ای از معلومات نظری و توانمندی های ذهنی لازم برای رسیدن به یک شایستگی یا توانایی که می تواند شامل علوم ایه ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی ، تکنولوژی و زبان آفنی باشد.
  مهارت: حداقل هماهنگی بین ذهن و جسم برای رسیدن به یک توانمندی با شایستگی ، معمولا به مهارت های عملی ارجاع می شود.
  نگرش: مجموعه ای رفتارهای عاطفی که برای شایستگی در یک کار مورد نیاز است و شامل مهارت های غیر فنی و اخلاق حرفه ای می باشد.
  ایمنی: مواردی است که عدم یا انجام نداد صحیح آن موجب بروز حوادث و خطرات در محیط کار می شود.
  توجهات زیست محیطی: ملاحظاتی است که در هر شغل باید رعایت و عملی شود که کمترین آسیب به محیط زیست وارد گردد.

  گل تی تی (نشر علم)

  5,500 تومان

  در سکوت شبی آرام و بی دغدغه، (ثریا -ر) یکی از باناون محترم از خاندان اصیل مازندرانی ماجراهای حقیقی زندگی گل تی تی را برایم تعریف کرد و توضیح داد که بسیاری از میانسالان استان مازندران، به ویژه مردم ساری کم و بیش داستان شگفت انگیز و سرنوشت پر ماجرای این زن شجاع و صبور را به خاطر دارند.
  این قصه از همان لحظه نخستین که راوی لب به سخن گشود مرا درگیر واژه شگفت انگیز سرنوشت کرد که از آغاز تاریخ بشریت، برای تعبیر و توجیه بسیاری از حوادی ناشناخته زندگی آن را دستاویز قرار داده و افسانه ها از آن ساخته و پرداخته اند و این واژه پر رمز و راز در طول زندگی گل تی تی بیش تر از هر وازه دیگر خود را به نمایش گذاشته است.
  به غیر از نام گل تی تی به معنای گل گوجه که نام حقیقی قهرمان قصه ماست برای حفظ حریم زندگی خصوصی آن ها که با این قصه مربوط می شوند ، اسامی شان را تغییر داده ام و برای درک و تصویر محل های حادثه زندگی گل تی تی ، مدتی را در ساری و حومه آن سر کردم اگرچه بسیاری از محل های حادثه و همینطور روستای محل زندگی گل تی تی مثل عملکرد دیگر شهرهای بزرگ، به وسیله شهر بزرگ ساری بلعیده شده است . با این همه من روحا و ذهنا آن محل ها را دریافتم و تصویر زدم . با امید اینکه گل تی تی از تصویر زنی های من راضی باشد.
  نویسنده
  ر - اعتمادی

  کتاب بیان شفاهی داستان کوتاه (1) (انتشارات سمت)

  8,000 تومان

  این کتاب برای دانشجویان رشته‌های مترجمی، آموزش، دبیری و زبان و ادبیات انگلیسی به عنوان منبع اصلی درس «بیان شفاهی داستان» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید