بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

اسم من گونی بردگرین است

تولید کننده: نشر پنجره
3,000 تومان

مژگان کلهر، مترجم مجموعه‌ی «گونی برد گرین»: «داستان‌نویسی را با گونی برد گرین یاد بگیرید.
یک روز گونی برد گرین وارد کلاس می‌شود و می‌گوید من شاگرد جدید مدرسه‌ام. روز بعد وقتی خانم معلم می‌خواهد صحبت‌هایش را در مورد داستان ادامه بدهد، به بچه‌ها می‌گوید هر داستانی یک شروع، بدنه و پایان دارد. بعد تا به معرفی شخصیت می‌رسد، همه می‌خواهند گونی برد گرین شخصیت اصلی داستانشان باشد. چون چیزی در مورد او نمی‌دانند و دلشان می‌خواهد او را بیشتر بشناسند. گونی بردِ داستان، اسمش، گوشواره‌هایش، اسباب‌کشی‌اش و ... را یکی‌یکی برای بچه‌ها تعریف می‌کند. داستان‌هایی که سرشار از نکته‌های داستان‌نویسی‌اند و آن‌قدر برای شنونده و خواننده جالب‌اند که مخاطب دوست دارد بدون معطلی همه‌شان را بخواند.
خانم معلم گفت: «بچه‌ها، توجه کردید که او چطوری از شخصیت و گفت‌و‌گو در داستانش استفاده کرد؟ دیدید داستانش پر از تعلیق بود؟ به این می‌گویند موقعیت دلهره‌آور یا هیجان‌انگیز.»
وقتی داستان‌های گونی برد را می‌خوانید، دلتان می‌خواهد یک قلم و کاغذ بردارید و داستان‌های زندگی خودتان را بنویسید. اما نه مثل خاطره‌های به‌دردنخور، بلکه مثل پُر رمز و رازترین اتفاق‌های دنیا.
گونی برد اتفاق‌های واقعی را با چنان مهارتی تعریف می‌کند که نمی‌توانید گوش‌هایتان را ببندید و آن‌ها را نشنوید.
این دختربچه‌ی کلاس دومی می‌تواند در درس انشا و داستان‌نویسی چیزهای زیادی بهتان یاد بدهد. فقط کافی است با دقت به شیوه‌ی داستان‌گویی او نگاه کنید. آن وقت می‌توانید رمز موفقیتش را پیدا کنید و شما هم گونی برد گرین کلاس خودتان شوید. پس هر چه زودتر ماجراهایش را بخوانید تا از بقیه عقب نیفتید.
داستان‌های زیادی هستند که منتظرند نوشته شوند.»

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: لوئیس لوری
مترجم کتاب: مژگان کلهر
صفحات کتاب: 72
سال چاپ کتاب: 1392
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.