بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات اطلس و نقشه

اطلس و نقشه

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

مجموعه آموزشی نقشه‌های سیاسی - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


این نقشه ها وضعیت جغرافیایی سیاسی ایران و جهان را در پهنه کره زمین نشان می دهد و اطلاعات بسیاری درباره تقسیم بندی قاره ها، خطوط مرزی کشورها با یکدیگر، پایتخت ها، شهرها و بنادر مهم با گروه بندی جمعیتی، خطوط ارتباطی، جزایر، تنگه ها و کانال های معروف در اختیار قرار می دهد.
در این نقشه ها علاوه بر اوضاع سیاسی، پدیده های طبیعی مانند رودخانه ها و پستی و بلندی ها به صورت سایه و روشن (استومپاژ) نمایانده شده است.
. این مجموعه مشتمل بر 10 نقشه به قطع 70×100 سانتیمتر و در دو کیفیت کاغذی و پلاستیکی ( لمینت شده ) قابل شستشو با آویز تولید شده است.
مراجعه کننده ی محترم توجه نمایید:
شما میتوانید هر کدام از این نقشه ها را
به قیمت : 20000 هزار تومان:
تومان خریداری نمایید.

1. نقشه سیاسی ایران 100*70
2. نقشه سیاسی قاره آسیا100*70
3. نقشه سیاسی جهان (با پرچم کشورها) 100*70
4. نقشه سیاسی جهان (تصویر بیضوی) 100*70
5. نقشه سیاسی قاره اروپا100*70
6. نقشه سیاسی قاره آمریکای جنوبی100*70
7. نقشه سیاسی قاره آفریقا100*70
8. نقشه سیاسی قاره آمریکای شمالی 100*70
9. نقشه سیاسی قاره اقیانوسیه100*70
10. نقشه سیاسی ایران و خاورمیانه 90*70

200,000 تومان

نقشه برجسته نمای خلیج فارس (کاغذی) - از سری مجموعه ی نقشه های ایران(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


مؤسسه جغرافیائی سحاب پیرو تالیف و انتشار آثار علمی و پژوهشی خود در زمینه سوابق تاریخی و اثبات اصالت نام خلیج فارس، در سالهای گذشته نسبت به تهیه و چاپ و انتشار 4 قطعه نقشه های خلیج فارس به زبانهای فارسی و انگلیسی در دهه شصت تا هشتاد و همچنین مجموعه مصور خلیج فارس برای کودکان و نوجوانان و همچنین 5 جلد اطلس اسناد تاریخی و جغرافیائی خلیج فارس به زبانهای فارسی، انگلیسی، عربی در نیم قرن گذشته اقدام نموده است.
اکنون با تلاش گسترده ای که بخش تحقیقات و مطالعات جغرافیائی موسسه داشته است نیز موفق به تهیه و جاپ و انتشار نقشه جدید برجسته نمای خلیج فارس گردید. این نقشه که با استفاده از جدید ترین تکنیک های کارتوگرافی رایانه ای تهیه شده، تصویر دقیقی از این منطقه را به بیننده ارائه میکند.
لازم به ذکر است که کارتوگرافی نقشه‌ها به صورت «برجسته نما» برای نخستین بار در سال 1357 به ابتکار این موسسه بر روی نقشه ایران صورت گرفت و تاکنون شماری از نقشه‌های استانی نیز به صورت برجسته نما تهیه شده است. در این نقشه‌ها شکل زمین و پستی و بلندی آن به خوبی مجسم شده و علاوه بر مواردی که از آنها سخن گفته شد، اطلاعات گسترده و کاملی برای کاربردهای گوناگون مانند آموزش جغرافیای طبیعی، شناخت سرزمینی و گردشگری می‌باشد.
نقشه جدید برجسته نمای خلیج فارس با درج آخرین تغییرات و اطلاعات منطقه خلیج فارس و دریای عمان تهیه شده است. در این نقشه کلیه راه‌های اصلی و فرعی شامل آزاد راه‌ها‏، بزرگراه‌ها، راه‌های اصلی آسفالته و راه‌های فرعی مهم‏، شهرهای بزرگ و کوچک و دیگر آبادی‌ها به ترتیب اهمیت شامل مراکز استان، شهرستان، بخش، دهستان و روستاها .... در بخش عمده ای استانهای جنوبی ایران، همراه اطلاعات با کشورهای جنوبی و غربی خلیج فارس را نشان میدهد.
زمینه این نقشه با رنگ آمیزی ارتفاعات بصورت هیپسومتریک و برجسته نمائی پستی بلندی‌ها و نقاط ارتفاعی به متر، همراه با رودها و دریاچه‌ها و دیگر عوارض مهم طبیعی ارائه شده که علاوه برآن، نشان دهنده اطلاعات مربوط به عوارض جغرافیای انسانی نیز می‌باشد. همچنین دیگر اطلاعات مورد نیاز عمومی از قبیل فرودگاه‌ها و شبکه راه آهن را ارائه می‌کند. همچنین اطلاعات مربوط به مسیر کشتیرانی و ژرفای آبها و جزایر درج شده است.
در حاشیه نقشه اصلی‏ تعداد 8 قطعه نقشه تاریخی کهن از آثار نقشه نگاران بزرگ جهان از مجموعه آرشیو موسسه سحاب برای اثبات اصالت نام خلیج فارس درج شده است.
مطالعه نقشه برای عموم به ویژه مراکز آموزشی و گردشگری توصیه می‌شود. همراه داشتن این نقشه در سفر به ویژه سفرهای زمینی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
نقشه جدید برجسته نمای خلیج فارس:
به قطع 70* 100 سانتیمتر در 2 نوع کاغذی و پلاستیکی توسط موسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب تهیه و منتشر شده است و نمونه ای از آن در غرفه ویژه خلیج فارس در بخش بازارجهانی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب به نمایش درآمده است.

35,000 تومان

نقشه های قدیمی آنتیک (Antique Map) چاپ عکسی( فاکسیمیلی)(سحاب2)


در گذشته، نقشه‌ها و کتاب ها عموماً به صورت نسخه خطی یا چاپ سنگي و به تعداد بسيار اندک چاپ و با دست رنگ‌آميزي می شده اند.
به همین خاطر، نسخه ها ناياب و دسترسی پژوهشگران و علاقه مندان بدانها دشوار است.
موسسه سحاب برای رفع این کمبود، تعدادی از اين نقشه‌ها را مشابه‌ي نسخه‌ي اصلي‌ به صورت «فاکسیمیلی» به چاپ رسانده است.
نقشه‌هاي قديمي (Antique Map) از گروه نقشه‌هايي است كه به خاطر مطالعه و بررسي تاريخ کشورها، مناطق، بافت شهرها و دیگر اطلاعات ارزشمند سده های گذشته، مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است.
برای نمونه، نقشه های قدیمی ایران، گستره کشور در دوره های مختلف تاریخی را با نشان دادن نام های نقاط و مناطق، راه های ارتباطی، تقسیمات ایالتی، پدیده های طبیعی و دیگر اطلاعات جغرافیایی مربوط به آن دوره ارائه می دهد. اين نقشه ها همچنين سندی محکم برای اثبات اصالت نام «خليج فارس» هستند.
نقشه های کهن مناطق، همچون استان اصفهان، ایالت فارس، تهران و اطراف در زمان احمدشاه، نیز برای مطالعه جغرافیای تاریخی، وضعیت مناطق و آبادی ها، راه ها و ارتباطات، تقسیمات ایالتی، پدیده های طبیعی و دیگر اطلاعات جغرافیایی مربوط به گذشته، می تواند مورد کاربرد پژوهشگران قرار گیرد.
در نقشه های قدیمی محله ها، شهرها، بافت کهن شهر، نام خيابان‌ها، كوچه‌ها و دیگر نقاط آن روزگاران دیده می شود.
همچنین در بررسي تطبيقي و مقايسه آنها با نقشه‌هاي فعلي، روند و چگونگی تغييرات روشن می شوند.

1224 نقشه تهران در زمان محمدشاه قاجار 1852م. ترسیم الیاس بره زین عمومی نقشه بقطع 65*50

0 تومان

آداب، آیین و فرهنگ مردم فیروزکوه (انتشارات پارپیرار)


محصولات انتشارات پارپیرار قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

17,000 تومان

آناتومی سر و گردن (پلاستیکی)(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


مؤسسه سحاب گذشته از فعالیت‌های انتشاراتی در زمینه تاریخ و جغرافیا، فعالیت‌های گسترده‌ای نیز در زمینه تهیه و تأمین وسایل کمک آموزشی برای مدارس کشور داشته است. با بنیان گرفتن بخش زیست شناسی در مؤسسه، دوره کاملی از پوسترهای تشریحی (آناتومی) بدن انسان تهیه و منتشر شده که از نظر کیفیت طراحی، رنگ آمیزی، چاپ و دقت علمی با بهترین نمونه‌های چاپ شده در جهان برابری می‌کند. تاکنون تعداد 9 قطعه نگاره تشریحی سحاب در زمینه شناخت اعضای بدن و جزئیات آن به قطع 90 × 60 به صورت دیواری و مجموعه کتابخانه‌ای منتشر گردیده است که داشتن آن برای همگان ضرورت دارد و می‌تواند علاوه بر رفع نیاز آموزشی کلاس‌های درس زیست شناسی، مورد مطالعه دانش آموزان، دانشجویان و علاقه‌مندان دیگر نیز قرار گیرد. اطلاعات و توضیحات این نگاره‌ها به زبان فارسی با برابر انگلیسی به چاپ رسیده است.

***توجه: در حال حاضر 3 پوستر این مجموعه موجود می باشد***

60,000 تومان

آناتومی سر و گردن (کاغذی)(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


مؤسسه سحاب گذشته از فعالیت‌های انتشاراتی در زمینه تاریخ و جغرافیا، فعالیت‌های گسترده‌ای نیز در زمینه تهیه و تأمین وسایل کمک آموزشی برای مدارس کشور داشته است. با بنیان گرفتن بخش زیست شناسی در مؤسسه، دوره کاملی از پوسترهای تشریحی (آناتومی) بدن انسان تهیه و منتشر شده که از نظر کیفیت طراحی، رنگ آمیزی، چاپ و دقت علمی با بهترین نمونه‌های چاپ شده در جهان برابری می‌کند. تاکنون تعداد 9 قطعه نگاره تشریحی سحاب در زمینه شناخت اعضای بدن و جزئیات آن به قطع 90 × 60 به صورت دیواری و مجموعه کتابخانه‌ای منتشر گردیده است که داشتن آن برای همگان ضرورت دارد و می‌تواند علاوه بر رفع نیاز آموزشی کلاس‌های درس زیست شناسی، مورد مطالعه دانش آموزان، دانشجویان و علاقه‌مندان دیگر نیز قرار گیرد. اطلاعات و توضیحات این نگاره‌ها به زبان فارسی با برابر انگلیسی به چاپ رسیده است.

***توجه: در حال حاضر 3 پوستر این مجموعه موجود می باشد***

30,000 تومان

اطلس ابتدایی ایران و جهان - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


چاپ اول ویرایش سوم اطلس ابتدائی ایران و جهان که در تیرماه 1387 منتشر شد، نخستین بار با توجه به برنامه آموزشی مدارس کشور در سال 1379 تهیه و تدوین شد. استقبال معلمان و دانش‌آموزان از آن، مؤسسه سحاب را بر آن داشت تا در ویرایش‌های بعدی آخرین تغییرات جغرافیائی از نظر راه‌ها و ارتباطات، تقسیمات کشوری و دیگر موضوعات را در نظر گرفته و از آخرین آمار و اطلاعات مخاطبین را بهره‌مند سازد. بطوریکه در این چاپ از اطلاعات آماری آخرین سرشماری (آبان ماه 1385) و اطلاعات راه‌ها و تقسیمات کشوری تا فروردین ماه 1387 استفاده شده است.
این اطلس دربرگیرنده نقشه‌های طبیعی، آب و هوا، بارش، دما، رودخانه‌ها، صنایع و معادن، کشاورزی و دامپروری، راه‌ها، تقسیمات کشوری، تراکم جمعیت و پراکندگی شهرهای ایران، همچنین نقشه سیاسی و طبیعی ایران و کشورهای همسایه: ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان است. نقشه‌های سیاسی و نقشه‌هایی از پدیده‌های طبیعی، تراکم جمعیت، آب و هوا، زبان‌ها، ادیان و مذاهب آسیا و نقشه‌های طبیعی و سیاسی قاره‌های آفریقا، اروپا، آمریکا، اقیانوسیه و جهان نیز در آن درج گردیده است. در پایان، اطلاعاتی به زبان ساده درباره روز و شب، چگونگی تغییر فصل‌ها، درون زمین، منظومه خورشیدی و ...آمده است.
از دیگر ویژگیهای این اطلس، تهیه نقشه‌های آموزشی مشابه آن از ایران، کشورهای همسایه، قاره‌ها و جهان برای کلاس درس در مقیاس بزرگتر به قطع (70*100 سانتیمتر) می‌باشد که بکارگیری آن در مدارس ما برای کمک به معلمان عزیز و سهولت امر آموزش جغرافیا به دانش آموزان اهمیت فراوان دارد.
اطلس ابتدائی ایران و جهان نه تنها به عنوان اثری مستقل برای آشنا ساختن دانش‌آموزان و ایجاد علاقه در بین آنها نسبت به دانش جغرافیا کارآمد است، بلکه می‌تواند به عنوان یک وسیله کمک آموزشی و سهولت در امر تدریس برای آموزگاران هم موثر باشد.

***علاقمندان برای یادگیری بهتر جغرافیا می توانند اطلس گویا و گنگ به قیمت 10.000 تومان را هم به همراه این اطلس تهیه نمایند.***

30,000 تومان

اطلس بزرگ ایران و جهان به متن انگلیسی 2017 (مؤسسه جغرافیایی سحاب)


این اطلس که از منابع معتبر جغرافیائی جهان بشمار میرود با نقشه های کشورهای جهان همراه با نام خلیج فارس، در تمامی نقشه های جهان و منطقه خاورمیانه اثری دیگر از استاد محمد رضا سحاب و مهندس امیرعباس سحاب
دسته بندی لوازم اداری و آموزشی > کتاب گروه کتاب و اطلس
محل تولید آلمــــــــان
550,000 تومان

اطلس جدید ایران و جهان (جیبی) - انگلیسی - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


این اطلس نه تنها آخرین اطلاعات، دگرگونی‌ها و تغییرات سیاسی و جغرافیایی را بطور کامل در خود دارد همینطور به علت کوچکی در سفر نیز به راحتی قابل استفاده می باشد در این اطلس توجه خاصی به ایران شده و نقشه‌های بخش‌های مختلف کشور با جزئیات در آن گنجانده شده است. متن انگلیسی این اطلس نیز در سال 1375 به چاپ رسید که به دلیل توجه به جغرافیای ایران مورد استقبال فراوان غیر ایرانیانی که به کشور سفر می‌کردند قرار گرفت.
نسخه فارسی «اطلس جدید ایران و جهان» نقشه‌های مفید، دارای نمایه‌ای غنی با درج بیش از ده هزار نام جغرافیایی مربوط به ایران و جهان و با طبقه‌بندی نام کشور و موقعیت منطقه‌ای آن است.
چاپ این اطلس در سطح اطلس‌های جهانی صورت گرفته حاصل کوشش دو ساله موسسه سحاب است. و در دو مجلد جداگانه به زبان‌های فارسی و انگلیسی در قطع جیبی منتشر شده است.

*** اطلس جیبی به زبان فارسی موجود نمی باشد***

20,000 تومان

اطلس چهارده قرن هنر اسلامی، جلد 2 - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


در این مجموعه‌ی ارزشمند بیش از 800 قطعه مرقع و نمونه از آثار خط و هنر خوشنویسی از سراسر جهان گردآوری شده است. ویژگی‌ها، پیشینه خط، از پیدایش تاکنون، انواع بسم‌الله با خطوط گوناگون، نمونه‌های خطوط و صفحاتی از قرآن‌های منسوب به ائمه اطهار، سنگ نبشته و حکاکی‌های روی فلز، نمونه‌ی خطوط خوشنویسان نامی شامل: خط کوفی قدیم، کوفی معقلی، کوفی مغربی، کوفی تزئینی، ثلث، مثنی، نسخ، محقق و ریحان، تعلیق و دیوانی، خط تفننی و همچنین خطوط برگزیده 190 خوشنویس معاصر و در انتها، فهرست اعلام و فهرست منابع فارسی، انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی و … محتوای این اثر را تشکیل داده‌اند.

نمونه‌ی خط‌های ارائه شده در این مجموعه از موزه‌های مختلف داخل و خارج از ایران، منابع معتبر و نیز از مجموعه‌های خصوصی، با ذکر مأخذ، گردآوری شده است. این کتاب نفیس به متن فارسی و انگلیسی می‌تواند بهترین هدیه به دوستداران خط و خوشنویسی و مجموعه‌داران و کتابخانه‌ها باشد. این کتاب در قطع سلطانی (35×25 سانتیمتر) و 456 صفحه به متن فارسی و انگلیسی به چاپ رسیده است.

این اطلس تک جلدی می باشد ( جلد 1 ندارد)

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

اطلس عمومی و مصور افغانستان - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


این مجموعه توسط زنده یاد استاد عباس سحاب و در سه بخش اصلی به سه زبان فارسی، فرانسوی و انگلیسی تدوین شده است:
1- «افغانستان در نقشه» دربرگیرنده بیش از 85 نقشه و جدول درباره پیشینه، اوضاع طبیعی، جغرافیای انسانی، اقتصادی، منابع معدنی، کشاورزی و دامداری.
2- «افغانستان در تصویر» شامل 500 عکس زیبا از آثار تاریخی، هنرهای زیبا، مراکز آموزشی، تفریحی، ابنیه مختلف و برج‌های کبوتر که توسط هنرمندان افغانی ترسیم شده است.
3- «آمار و اطلاعات، فهرست مطالب و نقشه‌ها، کتابشناسی».
«اطلس عمومی و مصور افغانستان» در 200 صفحه و قطع سلطانی به چاپ رسیده است.
گفتنی است نخستین اطلس آموزشی افغانستان نیز در سال 1343 به سفارش یونیسف و نمایندگی سازمان ملل متحد جهت آموزش جغرافیا در مدارس افغانستان توسط موسسه سحاب به چاپ رسیده است.

100,000 تومان

اطلس گویا و گنگ - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


این اطلس دربرگیرنده بیش از پانزده نقشه از قاره آسیا، فلات ایران و ناهمواریها، نقشه توده های آب و هوا، تقسیمات کشوری، رودها، دریاچه ها، جزایر، فراورده ها، نواحی کشاورزی، صنایع و معادن و راه های ارتباطی کشور است. پس از درج هر نقشه، همان نقشه بدون درج نام و اطلاعات به چاپ رسیده تا دانش آموزان خود با تکیه بر دانسته هایشان به تکمیل آن بپردازند. در کنار نقشه ها جایی نیز برای نوشتن پرسش های درسی و ارائه پاسخ بدانها وجود دارد.
«اطلس گویا و گنگ ایران» که در قطع رحلی و سی و دو صفحه به چاپ رسیده تاثیر بسزایی در یادگیری جغرافیا و به خاطر سپردن اطلاعات جغرافیایی دانش آموزان دارد و تهیه آن را به آنان و همچنین آموزگاران پیشنهاد می کنیم.
در این اطلس نقشه‌های طبیعی و سیاسی و دیگر نقشه‌های موضوعی ایران همراه با نقشه‌های یکایک قاره‌ها و جهان‌نما و همچنین استان‌های تهران و قم به دو صورت گویا و گُنگ ارائه شده است.
10,000 تومان

اطلس مناطق تهران - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


گسترش بی سابقه تهران که امروز «کلانشهر تهران» نام گرفته است، در دهه های اخیر موجب شده که به یک (Metropolis) تبدیل شود. به طور خلاصه می توان گفت تهران کانون فعالیت بسیاری از شهرک های اقماری خود شده است . در نتیجه تهران در محدوده ی 22 منطقه شهرداری بیش از 730 کیلومتر مربع و در حوزه ی کلان شهری با وسعتی بیش از 1500 کیلومتر مربع با 12.5 میلیون نفر جمعیت (برابر سرشماری 1390) را به وجود آورده است. به طوری که شهرستان های شمیرانات و ری و شهرک های حومه تهران بخش های کوچکی از این حوزه گسترده را تشکیل داده اند.

20,000 تومان

اطلس نقشه‌های جغرافیایی و اسناد تاریخی خلیج فارس (جلد سوم) - از سری آثار مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


موسسه سحاب از سالها پیش در زمینه حفظ نام خلیج فارس کوشا بوده است. در این کتاب نیز که به کوشش زنده یاد عباس سحاب تدوین شده و چاپ نخست آن در بحبوحه جنگ تحمیلی و در اوج تلاش‌های محافل غربی–عربی برای مخدوش ساختن نام تاریخی خلیج فارس صورت گرفت، نقشه‌های کهن این آبراه از دوران باستان تا دوره اسلامی از برجسته‌ترین نقشه نگاران و جغرافی‌دانان شرق و غرب درج شده است.
این اسناد و نقشه‌ها به شکل‌های گوناگون در گردهمایی‌های متعدد در مراکز علمی و فرهنگی ارائه شده‌اند.
در این کتاب که در قطع رحلی و 160 صفحه به چاپ رسیده علاوه بر نقشه و سند، پژوهشی جالب نیز درباره جنبه‌های تاریخی، سیاسی و طبیعی خلیج فارس ارائه شده است.

100,000 تومان

ایران در زمان هخامنشیان (کاغذی) - از سری مجموعه ی نقشه های تاریخی ایران(موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب)


استاد سحاب و همکارانشان در طول 38 سال (1378-1340) با بررسی و مطالعه‌ی صدها نقشه و کتاب تاریخی موفق شدند نقشه‌ها‌ی تاریخی سلسله‌های ایران را از دوره هخامنشیان تا زندیه در 16 قطعه تهیه و تدوین نمایند، ابتکاری که در نوع خود برای دوستداران تاریخ ایران بدیع و کم نظیر است. شکل‌گیری حکومت‌ها، حدود و ثغور ایران و همسایگان، مسیر لشگرکشی‌ها، محل و تاریخ جنگ‌ها و رویدادهای مهم تاریخی، نام شهرها و نقاطی که در آن دوران ثبت شده بوده، پایتخت‌های ایران در دوره‌های گوناگون، و بطور خلاصه می‌توان گفت، 2500 سال از تاریخ ایران در 16 برگ نقشه گرد آمده است.
از این مجموعه تنها نقشه‌ی دوره‌ی قاجاریه منتشر نشده که آن نیز در دست تهیه است.

قیمت هر برگ از نقشه های تاریخی:
تک زبانه: برگی 25.000 تومان
دو زبانه: برگی 30.000 تومان

30,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 1,500,000 تومان
ريال0 ريال1500000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.