بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات آموخته

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

آشنایی با محصولات و حوزه فعالیت انتشارات آموخته: 

تأثیر تحولات اقتصاد جهانی بر عملکرد کسب‌و‌کارهای امروزی و در کنار آن، جهانی شدن، توسعه­ی فناوری و شفافیت انتقال اطلاعات و به دنبال آن مشتریان هوشیار تنوع الگوی کسب‎و‎کار و تشدید رقابت را در پی داشته است. در این فضای رقابتی، تلاش بنگاه‎­ها برای افزایش سهم بازار، تلاشی برای تسخیر قلب و روح و روان مشتریان بالقوه و بالفعل بوده است.
انتشارات آموخته در راستای تحولات و تشدید رقابت جهانی و فرهنگ مبتنی بر اختصاص بهینه­‎ی منابع محدود به منظور تامین حداکثر نیازها وظیفه­‎ی خود دانسته با انتشار تخصصی آموزه­‎های مکتوب دانش علمی و نوین مدیریت، گامی هر چند کوچک در جهت ارتقا و غنی­‎سازی این دانش در کشورمان بر دارد.
کمیته­‎ی راهبردی انتشارات در سال ۱۳۹۳ برنامه­ی راهبردی پنج ساله‎­ای تدوین نموده است که در آن ضمن پاسخ به نیازهای روز علمی کشور تلاش شده است فاصله­‎ی میان تولید دانش و انتقال آن به داخل کشور به حداقل ممکن کاهش یابد. از سوی دیگر در این برنامه، بومی‎­سازی و تولید دانش بومی به عنوان ظرفیتی بالقوه به صورت جدی مد نظر قرار گرفته است.
امید است تلاش مجموعه­‎ی انتشارات بتواند ضمن اقناع جامعه­‎ی علمی و دانشگاهی کشور، سهم به سزایی در توسعه و گسترش روزافزون دانش مدیریت در کشورمان داشته باشد و انتشارات در این راه دست تک‎­تک اساتید، صاحب‎نظران، علاقه‎مندان، دانشجویان، فعالین حوز‎‎ه‎­­ی کسب‌و‌کار، مدیران، کارشناسان و همه‎­ی افرادی را که به نحوی با حوز‎ه‎­ی مدیریت درگیر هستند به گرمی می‎فشارد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات آموخته به شرح ذیل می باشد:

مدیریت پروژه انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مبانی مالی انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کسب و کار انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مدیریت زمان انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مدیریت مداری انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

اصول بازاریابی انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مدیریت تغییر انتشارات آموخته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

بی‌نظمی ( مدیریت و بازاریابی در عصر تلاطم ) (نشر آموخته)


عنوان کتاب: بی‌نظمی ( مدیریت و بازاریابی در عصر تلاطم ) (نشر آموخته)
نویسنده کتاب: فیلیپ کاتلر
مترجمه کتاب: علی بای
ناشر کتاب: نشر آموخته
نوبت چاپ کتاب: اول
سال چاپ کتاب: 1396
قیمت کتاب: ۱۶۰۰۰ تومان
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
تعداد صفحات کتاب: ۲۸۸ صفحه

16,000 تومان

۱۰ گناه نابخشودنی در بازاریابی (انتشارات آموخته)


بدون شک دانش بازاریابی عنصری کلیدی در پیشبرد هر کسب‌و‌کاری محسوب می‌شود. چه بسیار کسب‌و‌کارهایی که با وجود در اختیار داشتن ایده‌ی خلاق و فضای رقابتی بکر به ورطه‎ی نابودی کشیده شده‌اند و چه بسیار شرکت‌هایی که علی‌رغم بکارگیری مفاهیم بازاریابی به این ورطه دچار گشته‌اند.
فرآیند جهانی شدن، اقتصاد پیوسته در حال تغییر، تشدید فضای رقابتی، آگاهی روزافزون مصرف‌کننده، پیچیده‌تر شدن فضای رقابت و تلاش بی‌وقفه‌ی شرکت‌ها برای کسب سهم بیشتری از بازار، بخشی از عواملی است که نیاز به دانش بازاریابی را به مثابه رکنی حیاتی برای بقا و پیشرفت در محیط رقابتی کنونی ضروری می‌نماید.
بهره‌مندی از مزایای دانش بازاریابی مستلزم آن است که این دانش از ابزاری نظری به ابزاری کاربردی تبدیل شود و به عنوان مزیتی رقابتی در اختیار مدیران، مشاوران و فعالین حوزه‌ی کسب‌و‌کار قرار گیرد تا بتوانند با استفاده از آن به مثابه قطب نما، کشتی طوفان زده‌ی شرکت را از میان امواج متلاطم فضای کسب‌وکار به سلامت به ساحل موفقیت برسانند.
پروفسور فیلیپ کاتلر استاد برجسته و نام‌آشنای بازاریابی پس از عرضه‌ی کتاب‌های ارزشمند مدیریت بازاریابی و اصول بازاریابی که نقش بسزایی در تعمیق و توسعه‌ی این دانش در جهان و به ویژه در کشور ما داشته است و با توجه به نیاز جامعه،‌ اثری کم حجم اما به غایت جامع را تدوین و به بازار عرضه کرده است که برگردان این اثر به زبان فارسی را پیش رو دارید.
کاتلر معتقد است «هنر بازاریابی نه فروشندگی، که تولید محصولاتی است که به فروش نیاز نداشته باشند». وی به درستی در این اثر سعی کرده است به دور از مفاهیم نظری، محتوایی کاملاً کاربردی و در عین جامعیت، مختصر عرضه کند و مفاهیم اصلی و شاه‌کلیدهای بازاریابی را این بار در قالب ۱۰ گناه نابخشودنی و به زبانی ساده و گیرا به مخاطب عرضه دارد.
در کتاب پیش رو ۱۰ گناه بزرگ و نابخشودنی در بازاریابی، مهمترین عوامل ناکامی شرکت‌ها معرفی شده است؛ از این رو این گناهان، نابخشودنی نامیده شده‌اند که در صورت گرفتار شدن شرکت، ممکن است پیش از آن که شرکت به خود بیاید نسخه‌ی گرفتاری و شکستش در هم پیچیده شود و بایسته است که شرکت‌ها نسبت به موارد یاد شده حساسیت بیشتری نشان دهند. کاتلر برای تبیین هر گناه در ابتدا نشانه‌هایی دال بر وقوع هر یک را عرضه داشته و در ادامه راهکارهای برون‌رفت از هر کدام را به همراه مثال‌هایی واقعی و کاربردی تشریح کرده است.

فهرست مطالب:
مقدمه: وضعیت کنونی بازاریابی
فصل اول: بازارگرایی و مشتری‌مداری ناکارآمد
فصل دوم: شناخت ضعیف از مشتریان هدف
فصل سوم: شناخت ناکافی از رقبا و نظارت ناکارآمد بر آن‌ها
فصل چهارم: مدیریت ناکارآمد ارتباط با ذی‌نفعان
فصل پنجم: ناتوانی در کشف فرصت‌های جدید
فصل ششم: فرآیندهای برنامه‌ریزی ناکارآمد
فصل هفتم: ناهماهنگی سیاست‌های محصول و خدمات
فصل هشتم: نداشتن مهارت برقراری ارتباط با بازار و ایجاد نام تجاری
فصل نهم: سازمان‌دهی ناکارآمد برای انجام بازاریابی اثربخش و کارا
فصل دهم: بهره‌برداری اندک از فناوری سخن پایانی: ده فرمان بازاریابی اثربخش

5,500 تومان

احتیاط (انتشارات آموخته)


محصولات انتشارات آموخته قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

12,000 تومان

ارائه (انتشارات آموخته)


ارائه
پیام خود را تقویت کنید
مخاطبان خود را ترغیب کنید
اثرگذاری خود را ارزیابی کنید
آیا به خاطر ارائه‌ای که قرار است انجام دهید دلهره دارید؟ چه نگران سازماندهی افکار خود هستید، و چه نگران طرز بیانتان، ارائه رهنمودهایی کوتاه و نکاتی تخصصی به شما عرضه می‌کند که در موارد زیر کمک‌تان خواهد کرد:
·تنظیم پیام‌تان.
· کسب آمادگی و تمرین اثربخش.
·مجذوب کردن مخاطبان.
·مدیریت جلسات پرسش و پاسخ.

فهرست مطالب:
۱ کلید ارائه‌‌ی موفق
۲ چرا ارائه انجام دهیم؟
۳ هدف خود را تعریف کنید
هدف کلی شما
نتایج دلخواه شما
ارزیابی شما از موفقیت
۴ مخاطبان خود را بشناسید
۵ پیام خود را تنظیم کنید
گام اول: پیام اصلی خود را تعریف کنید
گام دوم: استدلال‌ها و داده‌های مرتبط را مشخص کنید
گام سوم: مطالب را سازمان‌دهی کنید
۶ منابع خود را مشخص کنید
محل ارائه‌تان چگونه است؟
چه مدت‌زمانی در اختیار خواهید داشت؟
از چه تجهیزاتی استفاده خواهید کرد؟
۷ ابزارهای بصری را برنامه‌ریزی کنید
انتخاب روش‌ انتقال مناسب
ایجاد ابزارهای بصری اثربخش
۸ ارائه‌تان را تمرین کنید
تمرین مطالب‌تان
کسب آمادگی ذهنی و روانی
۹ ارائه‌تان را انجام دهید
مخاطبان را مجذوب کنید
انعطاف‌پذیر باشید
۱۰ پاسخ‌ها را مدیریت کنید
زمان‌بندیِ پرسش و پاسخ
آماده شدن برای پرسش‌های مشکل
ترسیم گام‌های بعدی
۱۱ ارائه‌تان را ارزیابی کنید
مطالب خود را بررسی کنید
تحلیل عملکردتان
درخواست بازخورد از همکاران‌تان
۱۲ کار را دنبال کنید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
ارائه ی اثربخش تنها نیازمند شخصیت و پاورپوینت نیست. چه اولین تجربه ی شما در ارائه باشد و چه نیاز به یک یادآوری کوتاه داشته باشید، این کتاب شما را در گام های اولیه ی این کار هدایت می کند:
- بیان پیامی روشن
- تطبیق آن با مخاطبان
- سازمان دهی مطالب
- جمع آوری داده های مرتبط و ترغیب کننده
- انتخاب ابزارها و کمک ابزارهای بصری
- تمرین و دریافت بازخورد
- صحبت کردن به صورت واضح و همراه با اعتماد به نفس
- پاسخ گویی موفقیت آمیز به سوالات و پیگیری
- انجام اصلاحات لازم برای ارائه بعدی

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

اسرار نام‌ و نشان‌ سازی (انتشارات آموخته)


شواهد و قراين آشکار نشان از آن دارد که طی یک دهه‌ي اخیر جهان از یک اقتصاد صنعتی که در آن ماشین‌ها یکه‌تاز میدان بودند، به سمت اقتصادي انسان‌محور که در آن مصرف‌کننده حرف اول را می‌زند، در حال حرکت است. در این فضای جدید شرکت‌ها و بنگاه‌هایی قادر به بقا و رقابت با دیگران خواهند بود که از دایره‌ي بسته‌ي کارخانه‌ها بیرون آيند و به تفکر «بازاریابی برند» روی آورند.
کتاب اسرار نام و نشان‌سازی به‌عنوان اولین اثر کاربردی در حوزه‌ي نام و نشان‌سازي (برندینگ) مخاطبان را با اين دانش آشنا مي‌سازد و به مديران و كارآفرينان می‌آموزد که چگونه هماهنگ با تحولات هزاره‌ي سوم و توجه به منزلت انسان، هم‌پایِ سایر شرکت‌ها و سازمان‌های موفق جهان، کسب‌و‌کارهایی ارزش‌آفرین، روزآمد و مورد اعتماد ایجاد کنند.

فهرست مطالب:
فصل ۱: درآمدی بر بازاریابی
فصل ۲: مفاهیم و معانی پایه در مدیریت برند
فصل ۳: هویت برند، تصویر برند
فصل ۴: جایگاه‌سازی
فصل ۵: کلیدهای ارتباط با مشتری

30,000 تومان

اصول بازاریابی (تک جلدی) (انتشارات آموخته)


بازاریابی سرمایه­ گذاری بلندمدتی است که بدون آن، امکان ایجاد نام تجاری توانمند، تصویر ذهنی مثبت،­ کسب شهرت و اعتبار­، تامین رضایت مشتریان و به طور کلی موفقیت کسبِ و کار وجود ندارد. بازاریابی فرایندی است که به کمک آن در هر جامعه­ی رقابتی امکان تحقیقات، تکوین و تولید کالاو خدماتی که مشتریان واقعا خواهان آنند، قیمت­گذاری صحیح، توزیع اثر بخش، ­اطلاع­رسانی هدفمند، نظارت بر مراحل مختلف این فرایند و رقابت سالم فراهم می­شود. به کمک بازاریابی است که منابع محدود به بهترین صورت ممکن به مصارف بهینه یعنی تامین نیازهای در حال تغییر مشتریان اختصاص می­یابد.
این روزها، در جوامع رقابتی، کالا به حد کافی وجود دارد. این تعدادِ مشتریان است که اندک است! پیش­تر، بنگاه­ها در کمین شکار مشتری بودند و اکنون به برکت قابلیت­های اینترنت مشتریان به شکارچی تبدیل شده­اند. بنگا­ه­ها یکی پس از دیگری کلیکی می­شوند و این­ها فقط بخشی از تحولاتی است که می­طلبد بنگاه­ها، اگر خواهان پیشی گرفتن از رقبای خود هستند، ضمن پایبندی به استفاده از اصول بازاریابی نوین که سلامتی و رشد روز افزون آن­ها را تضمین می­کند، همواره برای بهتر عمل کردن در اندیشه­ی­ تجدید نظر در راهبردهای بازاریابی­ خود نیز باشند.
فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ در کتاب اصول بازاریابی با ارائه­ی مجمو­عه­ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری، موارد مطالعه­ی واقعی، راهکار­ها و راهبردها، داستان­ها و مثال­های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها ­به ما می­آموزند که برای موفقیت چگونه باید­ به مشتریان فایده­رسانی کنیم، چگونه باید نام­های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.
* ترجمه‌ی ویراست جدید کتاب اصول بازاریابی در دو شکل تک‌جلدی و دوجلدی منتشر شده است. در نسخه‌ی دوجلدی همه‌ی مطالب شامل مطالعات موردی، تصاویر، پیوست‌ها و برخی از بخش‌‌های تکمیلی انتهایی فصول نیز وجود دارد. به منظور خلاصه‌سازی، از آوردن این بخش‌ها در نسخه‌ی تک‌جلدی خودداری شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند بر حسب نیاز و هدف خود هر یک از این دو مجموعه را که مایل هستند مطالعه کنند.

فهرست مطالب:
بخش ۱: بازاریابی و فرآیند بازاریابی
فصل ۱: بازاریابی: مدیریت روابط سودآور با مشتری
فصل ۲: شرکت و راهبرد بازاریابی: مشارکت برای ایجاد ارتباط با مشتریان
بخش ۲: شناخت بازار و مصرف‌کنندگان
فصل ۳: محیط بازاریابی
فصل ۴: مدیریت اطلاعات بازاریابی
فصل ۵: بازارهای مصرفی و رفتار خریدار مصرفی
فصل ۶: بازارهای بنگاهی و رفتار خریدار بنگاهی
بخش ۳: طراحی راهبرد بازاریابی مشتری‌مدار و ترکیب یکپارچه‌ی عناصر بازاریابی
فصل ۷: راهبرد بازاریابی مشتری‌مدار: فایده‌رسانی به مشتریان هدف
فصل ۸: کالا، خدمات و راهبرد نام‌ تجاری
فصل ۹: راهبردهای تکوین و تولید کالای جدید و دوره‌ی عمر کالا
فصل ۱۰: قیمت‌گذرای کالاها: آگاهی از فایده‌ی ناب برای مشتری
فصل ۱۱: قیمت‌گذاری کالاها: راهبردهای قیمت‌گذاری
فصل ۱۲: مدیریت شبکه‌های بازاریابی و زنجیره‌ی عرضه
فصل ۱۳: خرده‌فروشی و عمده‌فروشی
فصل ۱۴: اطلاع‌رسانی درباره‌ی فایده‌ی خالص مشتری: راهبرد ارتباطات بازاریابی یکپارچه
فصل ۱۵: تبلیغات و روابط عمومی
فصل ۱۶: فروشندگی شخصی و تبلیغات پیشبرد فروش
فصل ۱۷: بازاریابی مستقیم و برخط: ایجاد روابط مستقیم با مشتریان
بخش ۴: بسط بازاریابی
فصل ۱۸: ایجاد مزیت رقابتی
فصل ۱۹: بازار جهانی
فصل ۲۰: اصول اخلاقی و مسؤولیت اجتماعی بازاریابی

68,000 تومان

اصول بازاریابی (جلد اول) (انتشارات آموخته)


بازاریابی سرمایه­ گذاری بلندمدتی است که بدون آن، امکان ایجاد نام تجاری توانمند، تصویر ذهنی مثبت،­ کسب شهرت و اعتبار­، تامین رضایت مشتریان و به طور کلی موفقیت کسبِ و کار وجود ندارد. بازاریابی فرایندی است که به کمک آن در هر جامعه­ی رقابتی امکان تحقیقات، تکوین و تولید کالاو خدماتی که مشتریان واقعا خواهان آنند، قیمت­گذاری صحیح، توزیع اثر بخش، ­اطلاع­رسانی هدفمند، نظارت بر مراحل مختلف این فرایند و رقابت سالم فراهم می­شود. به کمک بازاریابی است که منابع محدود به بهترین صورت ممکن به مصارف بهینه یعنی تامین نیازهای در حال تغییر مشتریان اختصاص می­یابد.
این روزها، در جوامع رقابتی، کالا به حد کافی وجود دارد. این تعدادِ مشتریان است که اندک است! پیش­تر، بنگاه­ها در کمین شکار مشتری بودند و اکنون به برکت قابلیت­های اینترنت مشتریان به شکارچی تبدیل شده­اند. بنگا­ه­ها یکی پس از دیگری کلیکی می­شوند و این­ها فقط بخشی از تحولاتی است که می­طلبد بنگاه­ها، اگر خواهان پیشی گرفتن از رقبای خود هستند، ضمن پایبندی به استفاده از اصول بازاریابی نوین که سلامتی و رشد روز افزون آن­ها را تضمین می­کند، همواره برای بهتر عمل کردن در اندیشه­ی­ تجدید نظر در راهبردهای بازاریابی­ خود نیز باشند.
فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ در کتاب اصول بازاریابی با ارائه­ی مجمو­عه­ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری، موارد مطالعه­ی واقعی، راهکار­ها و راهبردها، داستان­ها و مثال­های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها ­به ما می­آموزند که برای موفقیت چگونه باید­ به مشتریان فایده­رسانی کنیم، چگونه باید نام­های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.
* ترجمه‌ی ویراست جدید کتاب اصول بازاریابی در دو شکل تک‌جلدی و دوجلدی منتشر شده است. در نسخه‌ی دوجلدی همه‌ی مطالب شامل مطالعات موردی، تصاویر، پیوست‌ها و برخی از بخش‌‌های تکمیلی انتهایی فصول نیز وجود دارد. به منظور خلاصه‌سازی، از آوردن این بخش‌ها در نسخه‌ی تک‌جلدی خودداری شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند بر حسب نیاز و هدف خود هر یک از این دو مجموعه را که مایل هستند مطالعه کنند.
54,000 تومان

اصول بازاریابی (جلد دوم) (انتشارات آموخته)


بازاریابی سرمایه­گذاری بلندمدتی است که بدون آن، امکان ایجاد نام تجاری توانمند، تصویر ذهنی مثبت،­ کسب شهرت و اعتبار­، تامین رضایت مشتریان و به طور کلی موفقیت کسبِ و کار وجود ندارد. بازاریابی فرایندی است که به کمک آن در هر جامعه­ی رقابتی امکان تحقیقات، تکوین و تولید کالاو خدماتی که مشتریان واقعا خواهان آنند، قیمت­گذاری صحیح، توزیع اثر بخش، ­اطلاع­رسانی هدفمند، نظارت بر مراحل مختلف این فرایند و رقابت سالم فراهم می­شود. به کمک بازاریابی است که منابع محدود به بهترین صورت ممکن به مصارف بهینه یعنی تامین نیازهای در حال تغییر مشتریان اختصاص می­یابد.
این روزها، در جوامع رقابتی، کالا به حد کافی وجود دارد. این تعدادِ مشتریان است که اندک است! پیش­تر، بنگاه­ها در کمین شکار مشتری بودند و اکنون به برکت قابلیت­های اینترنت مشتریان به شکارچی تبدیل شده­اند. بنگا­ه­ها یکی پس از دیگری کلیکی می­شوند و این­ها فقط بخشی از تحولاتی است که می­طلبد بنگاه­ها، اگر خواهان پیشی گرفتن از رقبای خود هستند، ضمن پایبندی به استفاده از اصول بازاریابی نوین که سلامتی و رشد روز افزون آن­ها را تضمین می­کند، همواره برای بهتر عمل کردن در اندیشه­ی­ تجدید نظر در راهبردهای بازاریابی­ خود نیز باشند.
فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ در کتاب اصول بازاریابی با ارائه­ی مجمو­عه­ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری، موارد مطالعه­ی واقعی، راهکار­ها و راهبردها، داستان­ها و مثال­های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها ­به ما می­آموزند که برای موفقیت چگونه باید­ به مشتریان فایده­رسانی کنیم، چگونه باید نام­های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.
* ترجمه‌ی ویراست جدید کتاب اصول بازاریابی در دو شکل تک‌جلدی و دوجلدی منتشر شده است. در نسخه‌ی دوجلدی همه‌ی مطالب شامل مطالعات موردی، تصاویر، پیوست‌ها و برخی از بخش‌‌های تکمیلی انتهایی فصول نیز وجود دارد. به منظور خلاصه‌سازی، از آوردن این بخش‌ها در نسخه‌ی تک‌جلدی خودداری شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند بر حسب نیاز و هدف خود هر یک از این دو مجموعه را که مایل هستند مطالعه کنند.
54,000 تومان

اصول بازاریابی (مجموعه دوجلدی) (انتشارات آموخته)


بازاریابی سرمایه‎­گذاری بلندمدتی است که بدون آن، امکان ایجاد نام تجاری توانمند، تصویر ذهنی مثبت،­ کسب شهرت و اعتبار­، تامین رضایت مشتریان و به طور کلی موفقیت کسبِ و کار وجود ندارد. بازاریابی فرایندی است که به کمک آن در هر جامعه­‎ی رقابتی امکان تحقیقات، تکوین و تولید کالاو خدماتی که مشتریان واقعا خواهان آنند، قیمت­‎گذاری صحیح، توزیع اثر بخش، ­اطلاع‎­رسانی هدفمند، نظارت بر مراحل مختلف این فرایند و رقابت سالم فراهم می­شود. به کمک بازاریابی است که منابع محدود به بهترین صورت ممکن به مصارف بهینه یعنی تامین نیازهای در حال تغییر مشتریان اختصاص می­یابد.
این روزها، در جوامع رقابتی، کالا به حد کافی وجود دارد. این تعدادِ مشتریان است که اندک است! پیش­تر، بنگاه­‎ها در کمین شکار مشتری بودند و اکنون به برکت قابلیت­‎های اینترنت مشتریان به شکارچی تبدیل شده­‎اند. بنگا­ه­‎ها یکی پس از دیگری کلیکی می­‎شوند و این­ها فقط بخشی از تحولاتی است که می­‎طلبد بنگاه­ها، اگر خواهان پیشی گرفتن از رقبای خود هستند، ضمن پایبندی به استفاده از اصول بازاریابی نوین که سلامتی و رشد روز افزون آن­ها را تضمین می­‎کند، همواره برای بهتر عمل کردن در اندیشه­‎ی­ تجدیدنظر در راهبردهای بازاریابی­ خود نیز باشند.
فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ در کتاب اصول بازاریابی با ارائه­‎ی مجمو­عه‎­ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری، موارد مطالعه‎­ی واقعی، راهکار­ها و راهبردها، داستان­ها و مثال­‎های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها ­به ما می­‎آموزند که برای موفقیت چگونه باید­ به مشتریان فایده‎­رسانی کنیم، چگونه باید نام­‎های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.
* ترجمه‌ی ویراست جدید کتاب اصول بازاریابی در دو شکل تک‌جلدی و دوجلدی منتشر شده است. در نسخه‌ی دوجلدی همه‌ی مطالب شامل مطالعات موردی، تصاویر، پیوست‌ها و برخی از بخش‌‌های تکمیلی انتهایی فصول نیز وجود دارد. به منظور خلاصه‌سازی، از آوردن این بخش‌ها در نسخه‌ی تک‌جلدی خودداری شده است. علاقه‌مندان می‌توانند بر حسب نیاز و هدف خود هر یک از این دو مجموعه را که مایل هستند مطالعه کنند.

فهرست مطالب:
بخش ۱: بازاریابی و فرآیند بازاریابی
فصل ۱: بازاریابی: مدیریت روابط سودآور با مشتری
فصل ۲: شرکت و راهبرد بازاریابی: مشارکت برای ایجاد ارتباط با مشتریان
بخش ۲: شناخت بازار و مصرف‌کنندگان
فصل ۳: محیط بازاریابی
فصل ۴: مدیریت اطلاعات بازاریابی
فصل ۵: بازارهای مصرفی و رفتار خریدار مصرفی
فصل ۶: بازارهای بنگاهی و رفتار خریدار بنگاهی
بخش ۳: طراحی راهبرد بازاریابی مشتری‌مدار و ترکیب یکپارچه‌ی عناصر بازاریابی
فصل ۷: راهبرد بازاریابی مشتری‌مدار: فایده‌رسانی به مشتریان هدف
فصل ۸: کالا، خدمات و راهبرد نام‌ تجاری
فصل ۹: راهبردهای تکوین و تولید کالای جدید و دوره‌ی عمر کالا
فصل ۱۰: قیمت‌گذرای کالاها: آگاهی از فایده‌ی ناب برای مشتری
فصل ۱۱: قیمت‌گذاری کالاها: راهبردهای قیمت‌گذاری
فصل ۱۲: مدیریت شبکه‌های بازاریابی و زنجیره‌ی عرضه
فصل ۱۳: خرده‌فروشی و عمده‌فروشی
فصل ۱۴: اطلاع‌رسانی درباره‌ی فایده‌ی خالص مشتری: راهبرد ارتباطات بازاریابی یکپارچه
فصل ۱۵: تبلیغات و روابط عمومی
فصل ۱۶: فروشندگی شخصی و تبلیغات پیشبرد فروش
فصل ۱۷: بازاریابی مستقیم و برخط: ایجاد روابط مستقیم با مشتریان
بخش ۴: بسط بازاریابی
فصل ۱۸: ایجاد مزیت رقابتی
فصل ۱۹: بازار جهانی
فصل ۲۰: اصول اخلاقی و مسؤولیت اجتماعی بازاریابی
پیوست ۱: طرح بازاریابی
پیوست ۲: بازاریابی به کمک اعداد
پیوست ۳: مشاغل بازاریابی

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

84,000 تومان

اصول و مدیریت بازاریابی خدمات (انتشارات آموخته)


در بازاریابی هر آنچه قابلیت عرضه در بازار را داشته و بتواند نیازی از مشتریان را برآورده سازد، کالا نــامید می‌شود. خدمات گونه‌ای کالاست که به خاطر دارا بودن ویژگی‌های خاص، برای برنامه‌ریزی و اجرای راهبردهای بازاریابی به رویکرد متفاوتی نیاز دارد.
کتاب اصول و مدیریت بازاریابی خدمات می‌کوشد به گونه‌ای فراگیر و ساده پاسخ پرسش‌های مطرح شده در حوزه مدیریت بازاریابی خدمات را ارائه کند. خدمت چیست، کسب فایده از دل خدمات، راهبرد بازاریابی خدمات و ادغام بازاریابی با مدیریت و منابع انسانی اهم موضوعاتی است که همراه با مثال‌ها و پرسش‌های آموزشی به تفضیل در این کتاب بدان پرداخته شده است.
کتاب اصول و مدیریت بازاریابی خدمات برای استفاده مدیران، پژوهشگران، کارشناسان و به ویژه دانشجویان مقاطع دانشگاهی و به خـصوص رشتـه‌های بانکداری، بیمه، بازاریـابی، بازرگانی و موسسات خدماتی نظیر بانک‌ها، بیمه‌ها، هتل‌داری، درمانی، آموزشی، حمل‌ونقل، خدمات مالی و دوایر آموزش این موسسات در نظر گرفته شده است.
کریستوفر لاولاک و لارن رایت نویـسندگان این کـتاب از اساتید برجسته رشته بازاریابی خدمات در دانشگاه‌های معتبر آمریکا هستند. آن‌ها همچنین سمت مشاوره بسیاری از موسسات بزرگ خدماتی آمریکا را بر عهده دارند.

فهرست مطالب:
بخش ۱: خدمت چیست؟ ۲۷
فصل ۱: چرا مطالعه بخش خدمات لازم است؟ ۲۷
فصل ۲: شناخت فرآیند خدمات ۵۷
فصل ۳: تماس مشتری با سازمان‌های خدماتی ۸۳
فصل ۴: خدمات از دیدگاه مشتری ۱۰۹
بخش ۲: کسب فایده از دل خدمات ۱۳۷
فصل ۵: بهره‌وری و کیفیت، دو روی یک سکه ۱۳۷
فصل ۶: مدیریت روابط و ایجاد وفاداری در مشتری ۱۶۷
فصل ۷: مدیریت شکایات و بهبود خدمات ۲۰۱
بخش ۳: راهبرد بازاریابی خدمات ۲۲۵
فصل ۸: جایگاه‌یابی و طراحی خدمات ۲۲۵
فصل ۹: فایده‌ی اضافی با ارکان مکمل محصول ۲۵۷
فصل ۱۰: طراحی سامانه‌های عرضه‌ی خدمات ۲۸۵
فصل ۱۱: قیمت و سایر هزینه‌های خدمات ۳۱۹
فصل ۱۲: آموزش مشتری و فعالیت‌های پیشبردی خدمات ۳۵۱
بخش ۴: ادغام بازاریابی با مدیریت عملیات و منابع انسانی ۳۸۱
فصل ۱۳: ابزارهای بازاریابان خدماتی ۳۸۱
فصل ۱۴: تعادل بین تقاضا و امکانات عرضه ۴۱۱
فصل ۱۵: مدیریت صف‌های انتظار و پیش‌گزینی جا ۴۳۵
فصل ۱۶: کارکنان خدماتی: از استخدام تا نگهداری ۴۶۳
پیوست: مثال‌های نمونه ۴۹۳

34,000 تومان

اولین حلقه (انتشارات آموخته)


محصولات انتشارات آموخته قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

6,000 تومان

بازاریابی برخط (انتشارات آموخته)


بی‌تردید همزمان با ظهور اینترنت، شکل و ماهیت کسب‌وکار نیز دچار تغییر شد. این فناوری جدید، دنیای کسب‌وکار را دگرگون کرد؛ روابط دنیای کسب‌وکار را تغییر داد؛ شیوه‌های خرید و فروش را دگرگون ساخت؛ رقابت را فزونی بخشید؛ قدرت و حق انتخاب مشتریان را گسترده‌تر کرد؛ و در یک کلام کسب‌وکار و تجارت را از همه‌ی قید و بندهای دنیای فیزیکی کسب‌وکار رهانید و به آن شکلی جدید بخشید. لوری توماس نویسنده، سخنران، کارشناس، مربی و مدیر موفق در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی تلاش کرده در کتاب «بازاریابی برخط» همه‌ی آن چیزی را که برای موفقیت در این حرفه نیاز است، در اختیار مخاطب قرار دهد. وی با اذغان به اینکه موفقیت در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی لزوماً نیازمند تحصیلات دانشگاهی نیست، مجموعه‌ای بی‌نظیر، کامل و کاربردی را به مخاطب عرضه کرده است که می‌تواند برای هر کسی در این حوزه مفید واقع شود.

فهرست مطالب:
پیشگفتار مترجم
درباره‌ی نویسنده
پیشگفتار نویسنده
مقدمه
فصل اول: ساخت بنیان بازاریابی برخط
فصل دوم: برنامه‌ریزی وب‌سایت
فصل سوم: ساخت وب‌سایت
فصل چهارم: بازاریابی محتوا
فصل پنجم: وبلاگ‌نویسی
فصل ششم: بازاریابی با رسانه‌های اجتماعی
فصل هفتم: تحلیل آماری وب
فصل هشتم: بهینه‌سازی موتور جست‌وجوگر
فصل نهم: تبلیغات برخط/ بازاریابی با موتور جست‌وجوگر
فصل دهم: بازاریابی با ایمیل
فصل یازدهم: روابط عمومی برخط
فصل دوازدهم: مدیریت بازاریابی با وب‌ چندکاره

24,000 تومان

بازاریابی به روایت کاتلر (انتشارات آموخته)


اگر اين فرصت را داشته باشيد كه از يكي از برجسته‌ترين اساتيد بازاريابي پرسشی بپرسيد چه مي‌پرسيد؟
ديگر نيازي به تصميم‌گيري نيست.
«بازاریابی به روایت کاتلر» عصاره‌ی دانش و سال‌ها تجربه‌ی فيليپ كاتلر، استاد برجسته‌ی بازاريابي، در قالب ساده‌ی پرسش و پاسخ است.
اين كتاب بر اساس هزاران پرسشی كه مراجعان، دانشجويان، مخاطبان كسب‌و‌كار و روزنامه‌نگاران در طول ساليان مختلف از كاتلر پرسيده‌اند تفكر انقلابی يكي از مشهورترين متخصصان حرفه‌ی بازاريابي را مشخص مي‌كند. در اين كتاب، كاتلر پاسخ‌هاي روشنگرانه و عميقي به پرسش‌هايي از اين دست مي‌دهد:
·مديران بازاريابي براي موفقيت به چه مهارت‌هايي نياز دارند؟
·شركت‌ها براي قضاوت درباره‌ی عملكرد بازاريابي از چه معيارهايي مي‌توانند استفاده كنند؟
·راهبردهای معقول بازاريابي در دوران ركود چیست؟ ·امروزه با وجود جهاني‌شدن و فناوری‌هاي جديد، نقش بازاريابي چگونه تغيير مي‌كند؟
·در آينده، واحد بازاريابي چگونه خواهد بود؟
این کتاب در واقع خلاصه‌ای از اصول و مفاهیم اصلی بازاریابی است و می‌تواند برای ‌همه‌ی دانشجویان، کارآفرینان، فعالان کسب‌وکار، کارشناسان، مشاوران، پژوهشگران، مدیران، اساتید و هر کسی که به نوعی با بازاریابی درگیر است، مفید واقع شود. بازاریابی به روایت کاتلر، كتاب جذاب و تأثیرگذاری است كه بارها و بارها به آن رجوع خواهيد كرد. اين كتاب طرز تفكر شما درباره‌ی بازاريابي را براي هميشه تغيير خواهد داد.

فهرست مطالب:
بخش ۱: بازار و بازاريابي
تعریف
قدرت و رضایت مشتری
روندهای موجود در بازاریابی
ایده‌های جدید در بازاریابی
چالش‌های اصلی
نقایص بازاریابی
انتقادات وارده بر بازاریابی
مهارت‌ها
مشاغل
بخش ۲: راهبرد بازاريابي
بخش‌بندی بازار
هد‌ف‌گیری
جایگاه‌یابی
تمایز
نوآوری
بخش ۳: ابزارهاي بازاريابي (۴ پي)
محصول
مدیریت نام تجاری
خدمات
قیمت
مکان (توزیع)
فعالیت‌های پیشبردی
تبلیغات
روابط عمومی
فعالیت‌های پیشبرد فروش
فروش و مدیریت فروش
حمایت‌های مالی
بازاریابی شایعه‌پراکنی
رسانه‌ها
بخش ۴: برنامه‌ريزي بازاريابي
تحقیقات بازاریابی
بخش ۵: سازماندهي بازاريابي
بخش ۶: كنترل بازاريابي
بخش ۷: زمینه‌های كاربردي بازاريابي
کالاهای مصرفی بسته‌بندی‌شده
بازاریابی خرده‌فروشی
بازاریابی کسب‌وکارهای کوچک
بازاریابی مستقیم
بازاریابی اینترنتی
بازاريابي مبتني بر وفاداري
مديريت ارتباط با مشتري (CRM) و بازاريابي مبتني بر پايگاه داده
بازاریابی خدمات حرفه‌ای
بازاریابی شخصی
بازاریابی بین‌المللی
بازاریابی مکان
بازاریابی در زمان رکود
بازاریابی سیاسی
بازاریابی مبتنی بر مسؤولیت اجتماعی
بخش ۸: برتري در بازاريابي

14,000 تومان

بازاریابی پویا (انتشارات آموخته)


اینترنت، جهانی شدن و تشدید رقابت بین بنگاه‌ها، دگرگونی بازارها و تغییر شرایط کسب‌وکار را در پی داشته است. واقعیت این است که بازاریابی متداول با این دگرگونی‌ها و تغییرات همراه نبوده است. در جهان امروز محصولات به حد وفور یافت می‌شوند و آنچه نایاب و اندک است، مشتری است. بنابراین برای رویارویی با واقعیت‌های نوین، بازاریابی به بازبینی و تعریف دوباره نیاز دارد.
مطالعه‌ی کتاب بازاریابی پویا فرصتی است پیش روی همه‌ی اهالی کسب‌وکار و به ویژه مدیران، پژوهشگران، اندیشمندان، کارشناسان و دانشجویان تا دانش، آگاهی و بینش خود در حوزه‌ی بازاریابی را با نگاهی بس متفاوت تجربه کنند. مولفین این کتاب فیلیپ کاتلر استاد برجسته‌ی بازاریابی بین الملل اس‌سی‌جانسون در مدرسه‌ی عالی مدیریت کلاگ دانشگاه نورت وسترن شیکاگو، دیپاک سی. جین رئیس مدرسه‌ی عالی مدیریت کلاگ، و سویت مسینسی استاد بازاریابی مدرسه‌ی عالی بازرگانی ساسین دانشگاه چولالانگ کورن بانکوک در تایلند هستند.

فهرست مطالب:
بخش اول: تغییر شکل بازاریابی برای اقتصاد دیجیتالی
فصل اول: بازاریابی در جایگاه عامل پیش‌برنده در اقتصاد دیجیتالی
تغییرات بزرگ به سوی اقتصاد دیجیتالی مصرف‌کنندگان و بنگاهها به قابلیت‌های جدید دست می‌یابند
انطباق قابلیت‌ها با ارزش‌آفرین‌ها
نیاز به یک الگوی جدید بازاریابی
چارچوب بازاریابی فراگیر
زیرساخت‌های رقابتی
نتیجه‌گیری
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل دوم: طراحی راهبرد بهسازی بازار
مدیریت فایده در اقتصاد دیجیتالی
تغییرات اساسیِ بازاریابی راهبردی
تغییرات بازاریابی عملیاتی
شناسایی فضای شناختی مشتری
ارزیابی فضای قابلیت شرکت
آگاهی از فضای منابع شرکا
ایجاد محیط توانمند برای بهسازی بازار
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
بخش دوم: ایجاد زیرساخت رقابتی
فصل سوم: شناسایی فرصت‌های بازار
مزیت سازی برای مشتریان
بازنگری در قلمروی کسب و کار
توسعه‌ی فضای کسب و کار شریک
تکوین چارچوب حاکمیت تشکیلاتی
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل چهارم: طراحی کالای برنده
بررسی تنوع محصولات احتمالی برای بازار
نقشه‌ی انتخاب
تابلوی انتخاب
پیشنهاد فایده‌ی مناسب
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل پنجم: طراحی معماری کسب و کار
الگوهای عمومی کسب و کار
الگوهای توسعه‌یافته‌ی کسب و کارهای بنگاه به مصرف‌کننده
الگوهای توسعه‌یافته‌ی کسب و کارهای بنگاه به بنگاه
آینده‌ی بازارهای بنگاه به بنگاه
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل ششم: زیرساخت و قابلیت‌های کسب و کار
مدیریت ارتباط با مشتری
مدیریت منابع داخلی
مدیریت شراکت کسب و کار
نرم‌افزارهای یکپارچه‌سازی کارگروه
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل هفتم: طراحی فعالیت‌های بازاریابی
مدیریت شبکه‌ی توزیع
مدیریت فعالیت‌های پیشبردی
قیمت‌گذاری
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل هشتم: طراحی سامانه‌های عملیاتی
نیاز به سرعت برای ورود به بازار
ساده‌سازی فرایند سفارش تا تحویل
انواع سامانه‌های عملیاتی
تمایل نداشتن بنگاهها به اینترنتی شدن
به این پرسش‌ها پاسخ دهید
فصل نهم: سودآوری و رشد با بهسازی بازار
انتخاب الگوی کسب درآمد و سودآوری
نیاز مهم؛ بهسازی سازمان برای بهسازی بازار
نتیجه‌گیری
به این پرسش‌ها پاسخ دهید

12,000 تومان

بازاریابی خلاق (انتشارات آموخته)


بازاریابی خلاق با ارایه‌ی راهکار جدید، مکمل بازاریابی کلاسیک است. بازاریابی کلاسیک با بخش‌بندی هر چه بیشتر و کوچک‌تر بازار، بازاریابان را در تکوین و تولید کالاها و خدمات برای بخش‌های کوچک‌تر بازار یاری می‌کند، در حالی که بازاریابی خلاق استفاده از محصولات موجود یا جدید، برای رفع نیازها و مصارف جدید است.
مؤلفان، در این کتاب با ارایه‌ی مثال‌های فراوان نشان می‌دهند که بازاریابی خلاق چگونه می‌تواند به تکوین و تولید محصولاتی منجر گردد که حتی این محصولات در شرایط فرارقابتی و همگن بودن در بازار نیز با موفقیت روبرو می‌شوند. به عبارت دیگر بازاریابی خلاق فرآیندی است که فرصت ایجاد بازارهای جدیدی را به وجود می‌آورد. پرسش این است که چه فرآیند ابداعی باعث تاسیس سوپرمارکت در جایگاه‌های سوخت شده است؟ کدام فرآیند ذهنی، تولید پیتزای منجمد را جایگزین تحویل پیتزا درب منزل کرده است؟ و چه شد که بایر اعلام می‌کند آسپرین او باعث جلوگیری از سکته‌ی قلبی می‌شود؟
این‌ها و بیشتر در کتاب بازاریابی خلاق به شیوه‌ای جذاب و خواندنی همراه با مثال‌هایی واقعی به رشته تحریر در آمده است.

فهرست مطالب:
فصل ۱: تکامل بازارها و ماهیت رقابت
فصل ۲: نقاط قوت و ضعف تفکر بازاریابی سنتی
فصل ۳: نوآوری‌هایی که از درون بازار سرچشمه می‌گیرند: متداول‌ترین روش در ایجاد نوآوری
فصل ۴: نوآوری‌هایی که از خارج از بازار سرچشمه می‌گیرند: روشی جایگزین در خلق نوآوری
فصل ۵: لزوم تکمیل بازاریابی عمودی با بازاریابی خلاق
فصل ۶: تشریح فرایند بازاریابی خلاق
فصل ۷: بازاریابی خلاق در سطح بازار
فصل ۸: بازاریابی خلاق در سطح محصول
فصل ۹: بازاریابی خلاق در سطح ترکیب بازاریابی

11,000 تومان

بازاریابی دهان ‎به‎ دهان (انتشارات آموخته)


چه بخواهید و چه نخواهید همه در حال حرف زدن درباره‌ی کالاها و خدمات شما هستند. فرقی ندارد مالک کسب‌وکاری بزرگ باشید یا کسب‌وکاری کوچک؛ در بازارهای مصرفی فعال باشید یا صنعتی؛ فروشگاهی کوچک داشته باشید یا مجموعه‌ای عظیم از فروشگاه‌های زنجیره‌ای.
همه‌ی مردم، همه جا و در هر فرصتی که پیدا کنند درباره‌ی شما و محصولاتتان حرف می‌زنند. بهتر است تا دیر نشده به گفت‌وگوهای مردم بپیوندید و با مشارکت فعال، رشد و پیشرفت خود را تضمین کنید.
کتاب پیش رو، رویکردی منسجم برای پیشبرد تبلیغات دهان‌به‌دهان ارایه می‌کند. صدها مثال و نمونه و راهکار ساده و کاملاً کاربردی، لذت مطالعه‌ی کتاب را دو چندان کرده است. نویسنده تلاش کرده به دور از مفاهیم نظری، راهکارهایی ساده، کم‌هزینه و مؤثر ارایه کند که در هر کسب‌وکاری قابل استفاده است. از فردای مطالعه‌ی کتاب می‌توانید با کمترین هزینه و حتی رایگان، اقداماتی را انجام دهید و خیلی زودتر از آنچه تصور می‌کنید شاهد گفت‌وگوهای مردم درباره‌ی خودتان باشید.
کتاب بازاریابی دهان‌به‌دهان خودآموزی است که به شما یاد می‌دهد چگونه موضوعی برای حرف زدن به مردم بدهید و چگونه گفت‌وگوهای آنها را تسهیل کنید. این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه بدون هیچ هزینه‌ای می‌توان به احترام، اعتبار، بازاریابی، تبلیغات، فروش و سودآوری دست یافت. در این کتاب یاد می‌گیرید کاری کنید تا مردم به رایگان برای شما بازاریابی کنند. روشی رایگان با نتایجی شگفت‌آور.
16,000 تومان

بازخورد اثربخش (انتشارات آموخته)


بازخورد اثربخش
افراد را پیوسته ارزیابی کنید
گفت‌و‌گوهای دشوار را مدیریت کنید
بهترین نتیجه را به دست آورید
چه با یک کارمند مشکل‌ساز مواجهید و چه می‌خواهید کار خوبِ یکی از همکاران‌تان را ستایش کنید، باید منظور خود را به شیوه‌ای انتقال دهید که باعث ایجاد تغییرات مثبت در دیگران شود. بازخورد اثربخش به سرعت شما را با اصول ارائه‌ی بازخورد نتیجه‌بخش آشنا می‌کند. اصولی از قبیل:
·انتخاب زمان مناسب برای صحبت.
·استفاده از گفتمان مؤثر.
·کمک به افرادی با عملکرد عالی و متوسط.
·تدوین برنامه‌ای برای پیگیری اثربخش.

فهرست مطالب:
۱ چرا بازخورد حائز اهمیت است
چه عواملی سبب اثربخشی بازخورد می‌شوند؟
بر ترس از بازخورد غلبه کنید
۲ انتخاب زمان بازخورد
موقعیت‌های مناسب را تشخیص دهید
زمان مناسبی را برای بازخورد انتخاب کنید
۳ گفت‌وگو درباره‌ی بازخورد
تعامل با فرد مقابل را برنامه‌ریزی کنید
تعامل را آغاز کنید
وارد گفت‌وگو شوید
۴ تهیه‌ی یک برنامه‌ی اقدامی
گام‌های بعدی را مشخص کنید
پیگیری کنید
خود را ارزیابی کنید
۵ مدیریت موقعیت‌های سخت در بازخورد
برخورد با افرادی که ارتباط برقرار نمی‌کنند
مدیریت برخوردهایی که می‌توانند حساس باشند
ارائه‌ی بازخورد به افرادی با عملکرد عالی
ارائه‌ی بازخورد اصلاحی به رئیس‌تان
۶ ایجاد جَوی پذیرا برای بازخورد
ارائه‌ی بازخورد را یکی از اولویت‌های خود کنید
بازخورد مثبت را در حضور جمع بیان کنید
به همه اختیاردهی کنید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
وقتی با همکاران، زیردستان مستقیم خود و افراد دیگر سازمان تان در تعامل هستید، آیا به آن ها بازخورد می دهید؟ گفت و گو با دیگران درباره اقدامات آن ها می تواند رفتارهای مثبت را تقویت کرده و آن ها را به سوی مسیرهای عملکرد پویاتر سوق دهد، نتایجی که به نفع همه باشد. این کتاب شما را وارد اصول بازخورد اثربخش و نتیجه مدار می کند؛ بنابراین می تواند به بخش مهمی از نحوه ی کار شما با دیگران تبدیل شود. در این کتاب خواهید آموخت:
- فرصت های بازخورددهی را تشخیص دهید.
- بهترین زمان و موضوعات را برای بحث انتخاب کنید.
- در عین ارائه ی بازخورد به دیگران، رابطه ی دوستانه ای با آن ها برقرار کنید.
- اطمینان حاصل کنید به نظرات شما بها داده می شود.
- از ایجاد موقعیت های بازخورد پرتنش پیشگیری و آن ها را مدیریت کنید.
جو کاری ای ایجاد کنید که پشتیبان عملکرد برتر باشد.

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

برگزاری جلسات (انتشارات آموخته)


برگزاری جلسات
با اطمینان رهبری کنید
پروژه‌ی خود را پیش ببرید
اختلافات را مدیریت کنید
چه فردی تازه‌کار در برگزاری جلسات باشید و چه مدیری باتجربه که امکان اتلاف وقت ندارد، رهبری اثربخش جلسات (و حتی مطلوب!) امری ضروری است. برگزاری جلسات شما را با اصول زیر آشنا می‌کند:
·تهیه‌ی دستورجلسه‌ی مناسب.
·دعوت از افراد مناسب.
·تضمین اینکه بدون ایجاد اختلاف، نظر تمامی افراد شنیده ‌شود.
·تحقق تصمیم‌گیری‌ها، ایده‌ها، و وظایف.

فهرست مطالب:
۱برگزاری جلسات اثربخش
آماده‌سازی برای جلسه
چرا تشکیل جلسه می‌دهید؟
تنظیم دستور جلسه
تعیین شرکت‌کنندگان مناسب
دعوت از افراد
تکمیل آماده‌سازی‌ها
آیا واقعاً به برگزاری جلسه نیاز دارید؟
فهرست آماده‌سازی برای جلسه
۳ رهبری جلسه
آغاز جلسه
اجرای دستور جلسه
اتمام جلسه
۴ روز بعد: ماندگار کردن جلسه در ذهن افراد یادداشت پیگیری
عملکردتان چگونه بوده است؟
فهرست پیگیری جلسه
۵ برگزاری انواع خاص جلسات
رفع یک مشکل
تصمیم‌گیری
جلسات مجازی
وقتی جلساتِ خوب، بد برگزار می‌شوند و نحوه‌ی اصلاح آن‌ها
چه کنید اگر...

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
برگزاری جلسات می تواند روشی عالی برای تصمیم گیری، جمع آوری ایده های مختلف، و یا انگیزه بخشیدن به یک گروه باشد؛ همچنین فرصت خوبی است برای اینکه مهارت های سازمانی، انگیزشی، همکارانه، و رهبری خود را به اثبات برسانید. اما ما جلسات را اغلب بدون نظم و توجهی که درخور آن هاست آغاز می کنیم، و در نتیجه معمولاً مسائل به خوبی آنچه که امکان دارد، پیش نمی رود. این کتاب در زمینه ی اصول پایه ی برگزاری جلسات به شما کمک خواهد کرد هر جلسه را تا جایی که امکان دارد سودمند کنید:
- تهیه ی دستور جلسه ی مناسب
- انتخاب افراد مناسب برای جلسه و حصول اطمینان از اینکه در جلسه شرکت می کنند.
- اجرای برنامه ای که در نظر دارید.
- انرژی بخشیدن به گروه تان
- میزبانی موفق از شرکت کنندگان مجازی
- مدیریت اختلافات
- تصمیم گیری
- حصول اطمینان از پیگیری اثربخش کارها پس از جلسه

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

8,000 تومان

به انجام رساندن کارها (انتشارات آموخته)


به انجام رساندن کارها
کارهای خود را اولویت‌بندی کنید
کارایی خود را بهبود بخشید
کنترل زمان را به دست گیرید
آیا از حجم بالای کارهایی که بر عهده‌ی شماست خسته شده‌اید؟ آیا اولویت‌های متضاد، شما را سردرگم کرده است؟ انجام دادن کارها، شما را با اصول افزایش بهره‌وری در محیط کار آشنا می‌کند. در این کتاب می‌آموزید:
·زمان‌بندی خود را با اولویت‌هایتان تطبیق دهید.
·توجه خود را متمرکز کرده و از منحرف شدن حواس‌تان جلوگیری کنید.
·عادات روزانه‌ی اثربخش در خود ایجاد کنید.
·مرزهایی تعیین کنید و بیاموزید نه بگویید.

فهرست مطالب:
۱ چرا باید برای بهبود بهره‌وری خود سرمایه‌گذاری زمانی انجام دهید؟
به تغییر متعهد شوید
۲ مشخص کنید چه کارهایی باید انجام شود
اهداف خود را در فهرستی بنویسید
زمان خود را پیگیری کنید
۳ کار خود را زمان‌بندی کنید
اولویت‌ها را مشخص کنید
از مهلت‌های زمانی به نفع خود استفاده کنید وظایف خود را زمان‌بندی کنید
فهرست وظایف روزانه‌ی خود را تهیه کنید
۴ کانون تمرکز خود را بیابید
فضای خود را سازماندهی کنید
ایمیل خود را سازماندهی کنید
عادات روزانه‌ی هوشمندانه‌ای ایجاد کنید
۵ عادات خوب را حفظ کنید
تعلل را کنار بگذارید
از وقفه‌ها دوری کنید
کمتر کار کنید
۶ به شکل کارآمدتری با دیگران کار کنید
نه گفتن را بیاموزید
مسئولیت‌سپاری انجام دهید
کمک بخواهید
بهره‌وری جلسات را بالا ببرید
کارهای مجازی را اثربخش‌تر کنید
۷ پیشرفت خود را ارزیابی کنید
فکر کنید و تغییر دهید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
نیاز شما به زمان هر ساعت افزایش می یابد، و کارها انباشته می شوند. اهداف نامشخص، وقفه های مداوم، و کارهای فوری برای جلب توجه شما در رقابت هستند، می دانید نسبت به آنچه که در توان دارید با اثربخشی کمتری کار می کنید. این کتاب به شما آموزش می دهد چگونه با انجام موارد زیر در کار خود متمرکزتر و منظم تر باشید تاب توانید بهره وری را افزایش دهید:
- اولویت بندی کارهایتان
- ایجاد فهرست های اثربخش از کارهایی که باید انجام شوند.
- سازماندهی محل کار فیزیکی و مجازی تان
- ایجاد یک عادت روزمره و پیروی از آن
- حفظ تمرکز و خاتمه دادن به تعویق ها
- همکاری با دیگران به صورت کارآمدتر
- ارزیابی پیشرفت خود

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

بی‎ نظمی (انتشارات آموخته)


اولین گزینه‌هایی که به ذهن مدیران برای رویارویی با وضعیت نامناسب اقتصادی می‌رسد، تعدیل نیرو‌ی وسیع و گسترده، کاهش هزینه‌ها به صورت عمومی، و به ویژه کاهش هزینه‌های بازاریابی است؛ اجرای چشم‌بسته‌ی این راهکارها، مهلک‌تر از خود تلاطم و وضعیت نامطلوب اقتصادی است. مهمترین پرسشی که ذهن مدیران را به خود مشغول می‌کند این است که چه باید کرد؟ پرسشی ساده که پاسخش به این سادگی نیست و به بررسی و موشکافی و دقت بسیار زیادی نیاز دارد.
در این کتاب با ارایه‌ی نمونه‌های واقعی و بیان راهکار‌های عملی، با مجموعه‌ی مدونی از راهکارهای مدیران تیزبین برای رویارویی با تلاطم اقتصادی آشنا می‌شویم؛ همه‌ی این راهکار‌ها که حاصل تلاش نویسندگان کتاب و بررسی هزاران کسب‌وکار بزرگ و کوچک و نحوه‌ی پاسخ آنان به تلاطم است، در سامانه‌ی مدیریت بی‌نظمی گرد آمده است. «بی‌نظمی؛ راهکارهای مدیریت و بازاریابی در عصر تلاطم» می‌تواند کشتی نجات مدیران و رهبران در این دریای طوفان‌زده باشد.
کتاب حاضر نشان می‌دهد که تلاطم، هم تهدید و هم فرصت به ارمغان می‌آورد و مرز میان موفقیت و شکست در چنین وضعیتی، تنها داشتن نگاهی روشن، دوراندیش و در پیش گرفتن اقداماتی حساب‌شده است که در اینجا اساسی‌ترین آنها معرفی می‌شود. در واقع این کتاب نه درباره‌ی عبور از تلاطم، که درباره‌ی حضور در تلاطم است؛ حضور در تلاطم، اجتناب از گرداب‌های مهلک آن و بهره برداری بهینه از فرصت‌های منحصربه‌فردی که در پی دارد، رویکردهایی است که در این اثر بدان‌ها پرداخته شده است.

فهرست مطالب:
فصل ۱: جهان به دوره‌ی اقتصادی نوینی پا گذاشته است؛ حرکت از وضعیت عادی به وضعیت متلاطم
فصل ۲: واکنش‌های نادرست مدیریت در رویارویی با تلاطم
فصل ۳: مدل بی‌نظمی؛ مدیریت آسیب‌پذیری‌ها و فرصت‌ها
فصل ۴: طراحی سامانه‌های مدیریت تاب‌آوری
فصل ۵: طراحی سامانه‌های بازاریابی تا‌ب‌آوری؛ تغییرات عمده در تفکرات مدیران بازاریابی
فصل ۶: رشد و شکوفایی در عصر تلاطم؛ دستیابی به ثبات در کسب‌و‌کار شرکت

16,000 تومان

تحقیقات راهبردی بازار (انتشارات آموخته)


کتاب تحقیقات راهبردی بازار حاوی مجموعه‌اي است از مباحث و موضوعات و فرایندهاي مربوط به تحقیقات بازار مشتمل بر اجرای مرحله‌ی طرح پرسش راهبردی در آغاز کار، انتخاب روش صحیح از میان انواع تحقیقات کیفی وکمّی، ورود به ژرفای مورد نیاز برای پاسخ به پرسش راهبردی، تعبیر و تفسیر یافته‌های غیرکلامی، نحوه‌ی ورود به اعماق احساسات مخاطبان، تعبیر و تفسیر یافته‌ها و اجتناب از تله‌های تحقیقاتی که به زبان بسیار ساده همراه با مثال‌هايی قابل فهم تدوین شده است.
مطالعه‌ي این کتاب که در نه فصل تدوین شده، بدون نیاز به تخصص و استفاده از روش‌های پیچیده، آموزه‌های ارزشمندی را در زمینه‌ي تحقیقات بازار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. امید آنکه مورد استقبال و استفاده‌ی همه‌ی مدیران، کارشناسان، کارآفرینان کوچک و بزرگ، پژوهشگران و دانشجویان دوره‌های مختلف قرار گیرد.

فهرست مطالب:
فصل ۱: نواقص تحقیقات سنتی بازار
فصل ۲: رویکرد راهبردی پرسش‌بنیان تحقیقات بازار
فصل ۳: انتخاب روش صحیح
فصل ۴: ژرفای مورد نیاز برای کسب آگاهی
فصل ۵: تعبیر و تفسیر ارتباطات پنهان مخاطبان تحقیقاتی
فصل ۶: ورود به عمق احساسات مخاطبان
فصل ۷: تجزیه و تحلیل داده‌های عددی برای تعیین محرک بازار
فصل ۸: تعبیر و تفسیر یافته‌ها و آن سوی داده‌های اطلاعاتی
فصل ۹: تله‌های متداول در تحقیقات بازار

4,200 تومان

تحلیل سری‎های زمانی و داده‎های تابلویی در محیط اییویوز (انتشارات آموخته)


يک سري زماني دنباله­اي از مشاهدات براي يک متغير معين است که يک ترتيب غير قابل تغيير را در طول زمان دارد. استفاده از الگو­هاي سري­هاي زماني براي پيش­بيني به دليل نياز به متغيرهاي کمتر نسبت به الگوهاي اقتصاد­سنجي بسيار مفيدتر است. چنين الگو­هايي به سادگي ساخته شده و در استفاده از آن­ها نيازي به اطلاعات قبلي در خصوص روابط علي ميان متغير­ها نيست. به علاوه در بسياري موارد، توضيح يا پيش­‎بيني رفتار يک سري زماني با استفاده از الگوی ساختاري غير­ممکن يا دشوار است. به طورکلي، الگوهاي سري زماني در پيش­بيني­هاي کوتاه مدت نسبت به الگوهاي اقتصاد­سنجي (خصوصاً در شرايط همخطي شديد، پايين بودن درجه آزادي، معني دار نبودن ضرايب و نظاير آن) نتايج بهتري ارائه کرده­اند. بايد توجه داشت که دسترسي به داده‎­هاي کافي يکي از شرايط اساسي استفاده از الگوهاي سري زماني است.
کتاب حاضر دريچه ای جهت تحليل سری­های زمانی و داده های تابلويي در محيط نرم افزاری اييويوز است که در هفت فصل پس از طرح چگونگی تشکيل فايل در محيط اييويوز، به تحليل و چگونگی برآورد الگوهای خود توضيح ميانگين متحرک انباشته (اريما)، الگوهای خود توضيح برداری (ور) و الگوهای خود توضيح واريانس ناهمسان شرطی (آرچ و گارچ) در قالب سری­های زمانی پرداخته است. آنگاه در چارچوب ساختار داده‎های ترکيبی و تابلويي تحليل های جامع و کاملی ارائه شده است. به همين لحاظ مطالعه اين کتاب به دانشجويان رشته‎­­های آمار، رياضی، اقتصاد و حسابداری به ويژه دانشجويان مقاطع تحصيلات تکميلی توصيه اکيد می‎شود.

فهرست مطالب:
فصل ۱: مبانی تشکیل فایل در محیط اییویوز
فصل ۲: رگرسیون‌ سری زمانی
فصل ۳: روش خود توضیح‌برداری (VAR)
فصل ۴: برآورد الگوهای آرچ و گارچ
فصل ۵: داده‌های ترکیبی سری زمانی- مقطعی
فصل ۶: کار با داده‌های تابلویی
فصل ۷: برآوردهای تابلویی
مقدمه
مدیریت مجموعه ی مختلفی از وظایف مرتبط با هم در مورد
12,800 تومان

تدوین طرح کسب‎ و ‎کار (انتشارات آموخته)


تدوین طرح کسب‌وکار
منابع خود را شناسایی کنید
فرصت‌های موجود را توصیف کنید
در افراد تمایل به مشارکت ایجاد کنید
چه بخواهید طرح جدیدی در سازمان خود پیشنهاد دهید و چه بخواهید شرکتی کاملاً جدید راه‌اندازی کنید، طرح کسب‌وکاری که به خوبی طراحی شده باشد، نسبت به ایده‌ی شما اشتیاق ایجاد می‌کند و احتمال موفقیت شما را افزایش می‌دهد. تدوین طرح کسب‌وکار به سرعت شما را با اصول این کار آشنا می‌کند. در این کتاب می‌آموزید:
·ایده‌ی خود را به روشنی ارائه دهید.
·برنامه‌های مالی مناسبی طراحی کنید.
·خطرهای احتمالی (و پاداش‌ها) را برآورد کنید.
·دغدغه‌های مخاطبان خود را پیش‌بینی و برطرف کنید.

فهرست مطالب:
۱ چرا باید طرح کسب‌وکار بنویسید؟
آغاز به کار
ساختار یک طرح کسب‌وکار
۲ توصیف فرصت موجود
عرضه‌ی ایده
خلاصه‌ی اجرایی
توصیف کسب‌وکار
تجزیه‌ و تحلیل محیط کسب‌وکار
پیشینه‌ی صنعت
تحلیل رقابتی
تحلیل بازار
۳ معرفی گروه مدیریت
نشان دادن صلاحیت‌ها
نشان دادن گروه به صورت یک واحد
۴ عرضه‌ی محصول‌ به بازار
برنامه‌ی عملکرد: توصیف کسب‌وکار روزانه
برنامه‌ی بازاریابی: پیشبرد ارائه‌ی ارزش
۵ برآورد خطرها و پاداش‌های مالی
آماده‌سازی برنامه‌ی مالی‌تان
پیش‌بینی دغدغه‌های خوانندگان
۶ پیوست‌ها و نقاط مرجع
اطلاعات مکمل
نقاط مرجع
۷ نتیجه‌گیری
۸ خود را بیازمایید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
نوشتن طرح کسب و کار از گام های اولیه ی مهم در آغاز هر سرمایه گذاری جدید است. هدف شما از نوشتن این طرح ، ارائه توصیفی مفصل از محصول یا خدمت جدید و راهبردی عینی برای موفقیت آن، و نیز ابراز قدری اشتیاق عمیق است که باعث شود سرمایه گذاران و پشتیبانان دیگر بخواهند در پروژه ی شما مشارکت داشته باشند، این کتاب شما را با اصول تدوین طرح کسب و کار آشنا می کند:
- شکل دهی ایده ی کسب و کارتان
- بیان اهداف تان
- تجزیه و تحلیل صنعت
- معرفی گروه مدیریت تان
- متمایز کردن کسب و کارتان از رقبا
- نوشتن یک طرح قدرتمند بازاریابی
- توصیف فعالیت های روزانه ی کسب و کارتان
- ارائه برآوردهای مالی منطقی
- پیش بینی موانع احتمالی

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

8,000 تومان

تمرین مدیریت (انتشارات آموخته)


مديريت امروزه جايگاه انكارناپذيري در زندگي انسان‌ها به خود اختصاص داده است تا جايي كه كمتر كسي را ‌مي‌توان يافت كه منكر تأثيرات گسترده‌ی آن گردد. البته روشن است كه سخن گفتن از مديريت بدون روشن‌ ساختن ماهيت مديريت و ارائه‌ي تعريف روشن از آن و مشخص كردن معنا و جايگاه نظريه در مديريت نه‌تنها مفيد نبوده، بلكه مشكلاتي را نيز به وجود خواهد آورد.
در واقع، مديريت يكي از مباحث و رشته‌هايي است كه با انسان، سازمان‌ها و جوامع انساني گره خورده و با آنها همراه است، كه با توجه به پيچيدگي جوامع بشري و افزايش فزاينده‌ی آنها در آينده، مستلزم تبيين و تأمل بيشتر ‌است. روشن نمودن ماهيت نظريه‌هاي مديريت و مباحث مختلف مرتبط به آن با توجه به دلايلي چون نياز انسان‌هاي امروزي به مؤسسات و سازمان‌ها و نياز مؤسسات و سازمان‌ها به مديريت و تأثيرگذاري عميق و همه‌‌جانبه‌ي سازمان و مديريت بر زندگي افراد ضروري به نظر ‌مي‌رسد. بنابراین با توجه به اهميت مديريت و تأثير عميق آن بر زندگي انسان‌ها بررسي و مداقه‌ی همه‌جانبه‌ی آن بايد مورد توجه نظريه‌پردازان و استادان قرار گيرد تا از اين طريق راهكارهاي مؤثر براي بهسازي مديريت و سازمان صورت گرفته و پاره‌اي از مشكلات موجود در جوامع كه ناشي از نبود مديريت صحيح است حل گردد و شرايط براي رشد انسان‌ها و سازمان‌ها مهيا شود.
روشن است که در حوزه‌ی نظریه‌پردازی مطالبی مطرح شده، اما بديهي است كه اين مباحث نظري به‌طور كامل نمي‌تواند مسائل سازمان‌هاي مختلف را حل نمايد، اما در قلمرو عمل مشكلات فراون‌تري وجود دارد. اين مشكلات از يك‌سو برخاسته از عدم تبیين و نظريه‌پردازي صحيح است كه در فصل اول اين نوشته تلاشي در اين زمينه صورت گرفته و سعي شده رويكرد جديدي در عرصه‌ي علم مديريت معرفي گردد، هر چند ممكن است به نظر استادان و متخصصان اين حوزه اين حركت، حركتي راهگشا نباشد، اما مؤلفان برآنند كه اين رويكرد نظري بسياري از مشکلات فراروي سازمان‌هاي مختلف را حل می‌نمايد.
از سوي ديگر مشكلات، ناشي از شكاف بين نظريه و عمل است. به نظر نويسندگان كه چندين سال مسؤوليت تدريس دروس كار عملي مديريت در آموزشگاه و سازمان را در چندين واحد دانشگاهي برعهده داشته‌اند، در بسياري از موارد پس از ارائه‌ی اين دو واحد درس شاهد هيچ‌گونه تغيير نگرش و بينشي در دانشجويان نبودیم. نبود بينش صحيح و طراحي دقيق و علمي اين دروس و اعمال نظرهاي سليقه‌اي از سوي استادان و نبود فضاي همكاری و رشددهنده در سازمان‌هايي كه دانشجويان براي گذراندن كار عملي به آنها مراجعه مي‌نمودند، موجب مي‌شد كه عملاً اهداف از پيش تعيين شده‌ی اين دروس كه همانا تمرين عملي نظریه‌هاي آموخته شده در دروس نظري بود، محقق نشود.
بنابراین نويسندگان بر آن شدند تا به صورت مختصر برخي از مباحث مديريتي را توضيح دهند تا ضمن يادآوري مطالب به دانشجويان، فرم‌هايي را طراحي نمايند كه دانشجويان بتوانند به ‌صورتي عيني و واقعي مباحث را تمرين نمايند و مشكلات اين بخش نيز تا حدودي رفع گردد. بديهي است كه سازمان‌ها علاوه بر تلاش براي افزايش كارايي و بهره‌وري خود و براي تسهيل روند تغييرات حاكم بر محيط، نيازمند تلاش فراوان به‌منظور همگام نمودن خود با تغييرات، در عين ارج نهادن به ثبات و پايداري هستند. قطعاً مراكز دانشگاهي نيز از اين قاعده مستثني نيستند و نيازمند بازنگري و تغيير در برنامه‌ و متون خود هستند تا از اين طريق با بالندگي و رشد بيشتر دانشجويان خويش به نوسازي و بهسازي جامعه كمك نمايند.
روشن است كه یگانه شيوه‌ی پاسخگويي به اين نظم طبيعي، همراه داشتن تمرين و آموزش است. تمرين ديدگاههاي نوين با توجه به موقعيت‌هاي حاكم بر سازمان، خود اسباب آموزش را فراهم مي‌آورد. علم و هنر مديريت بدون همراه بودن تمرين و تجربه، هرگز به موفقيتي نرسيده و نخواهد رسيد. از اين‌رو، براي راهگشايي در چارچوب عملكردهاي سازماني همگام و همراه با فناوري‌هاي روز، نياز است نظريه‌ها و ديدگاههاي مطرح شده را به عرصه‌ي عمل سوق داده تا انديشه‌ها و نگرش‌هاي گسترده به عمل درآيند و زمينه‌ساز بهسازي و شكوفايي رويكردهاي نويني در آموزش و در نهايت پيشرفت علم و هنر مديريت در عرصه‌ی كيفي و كمّي گردند.

فهرست مطالب:
فصل ۱: درآمدی بر فلسفه‌ی مدیریت
فصل ۲: مفاهیم مدیریت و سازمان
فصل ۳: ماهیت برنامه‌ریزی
فصل ۴: سازماندهی
فصل ۵: هدایت و رهبری
فصل ۶: انگیزش
فصل ۷: ارتباط سازمانی
فصل ۸: تصمیم‌گیری
فصل ۹: نظارت و بازبینی

6,200 تومان

چگونه طرح بازاریابی موفق بنویسیم؟ (انتشارات آموخته)


تهيه‌ی طرح بازاريابي قوي و ارزشمند كه قدرت همگرا کردن فعالیت‌های بازاريابي سازمان را داشته باشد، مهارتی حياتي براي مديران است؛ اما متأسفانه فقدان این مهارت در اکثر سازمان‌ها، کاملاً احساس می‌شود.
در بیشتر کسب‌وکارها ‌اقدامات راهبردی و روش‌های بازاریابی مرتبط با محصول، قيمت‌گذاري، توزيع و فعالیت‌های پیشبردی بدون در نظر گرفتن طرح جامع بازاريابي، طراحي و اجرا می‌شود. پيامد این کار، مجموعه‌‌اقدامات از هم گسیخته‌ای است كه به جز اتلاف وقت، نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت.
كتاب حاضر يكي از پرفروش‌ترين‌ کتاب‌ها در زمينه‌ی طرح ‌بازاريابي در جهان است. آن‌چه در اولين نگاه به ذهن خواننده خطور مي‌كند، سادگي کتاب است. اين هنر نویسنده بوده كه تخصصي‌ترين مباحث بازاريابي را به گونه‌اي بیان کرده است كه حتي خواننده‌‌ای نا‌آشنا نيز امکان استفاده از آن را دارد.
تفاوت کتاب پیش رو با سایر منابع موجود در این زمینه، نگاه کاربردی و رویکرد عمل‌گرای نویسنده به مباحث است. جیم کالکینز در این کتاب به خوبی تلاش کرده است تا مطالب را با ذکر نمونه‌های عملی بیان کند و از گرفتار شدن در مباحث نظری بپرهیزد.
15,000 تومان

حرفه چهارساله (انتشارات آموخته)


«حرفه‌ی چهارساله» کتابی است که در عین سادگی، مفاهیم و شیوه‌های جدیدی را برای شما بازگو می‌کند. این کتاب بینش جدیدی به شما می‌دهد و نگاه شما را به بازاریابی شبکه‌ای جلا می‌دهد. کمک می‌کند باور قوی‌تری نسبت به خودتان، تیم‌تان و حرفه‌تان پیدا کنید و یاد بگیرید چگونه این باور را در میان مردم تسری دهید.
در کتاب پیش رو واقعیت‌ها و افسانه‌های بازاریابی شبکه‌ای را مرور می‌کنیم؛ پاسخ پرسش‌ها و چراهای خود را می‌گیریم؛ تجربه‌ها و توصیه‌های بزرگان بازاریابی شبکه‌ای را می‌شنویم؛ و در نهایت درک می‌کنیم که چرا بازاریابی شبکه‌ای سخت است و چرا این سختی ارزش این همه تلاش را دارد. حرفه‌ی چهارساله پیام کوتاه، ساده و روشنی دارد: «چهار سال تلاش کنید، یک عمر از زندگی‌تان لذت ببرید».

فهرست مطالب:
پیشگفتار مترجم
درباره‌ی ریچارد بلیس بروک
پیشگفتار نویسنده
حرفه‌ی چهارساله در مقابل حرفه‌ی چهل‌ساله؟
چرا بازاریابی شبکه‌‌ای؟
افسانه‌های بازاریابی شبکه‌ای
مدل فروش سنتی
نحوه‌ی کار
چهار رکن حرفه‌ی چهارساله
ارزش دارایی
شتاب
سریع و رو‌به‌جلو
در شرکت بازاریابی شبکه‌ای به دنبال چه باشیم؟
داستان‌های موفقیت
جنین آویلا
آن فاینستاین
جردن آدلر
مارجی آلیپراندی
نیک سارنی‌کولا
کیم فیسک
تاد فالکون
دانا کالینز
دونا جانسون

7,000 تومان

خلاصه اصول بازاریابی (انتشارات آموخته)


کتاب حاضر بر اساس کتاب اصول بازاریابی کاتلر نوشته‌ی فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ ترجمه‌ی بهمن فروزنده نوشته شده است که به دلیل جامع بودن، موضوعات تشریحی و مثال‌های فراوان این کتاب، سعی شده مفاهیم ناب آن در حد نیاز داوطلبان کنکور در قالب خلاصه درس انتخاب، استخراج و همراه با تست‌های مربوطه در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.
این کتاب علاوه بر خلاصه‌ای از مفاهیم فصل به فصل کتاب اصول بازاریابی کاتلر دارای تست‌های تالیفی خط به خط و همچنین تست‌های کنکور کارشناسی ارشد سال‌های ۸۵ الی ۹۱ با پاسخ‌های تشریحی نیز هست. این اثر که با نگاه ویژه به کنکور کارشناسی ارشد تدوین شده است می‌تواند به عنوان منبعی مهم و کلیدی برای تسلط در درس بازاریابی برای کلیه‌ی داوطبان رشته‌های مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

فهرست مطالب:
فصل اول: معرفی بازاریابی
فصل دوم: برنامه‌ریزی استراتژیک و نقش بازاریابی در سازمان
فصل سوم: محیط بازاریابی
فصل چهارم: تحقیقات بازاریابی و سیستم‌های اطلاعات بازاریابی
فصل پنجم: عوامل موثر در رفتار مصرف‌کننده
فصل ششم: فرآیند تصمیم‌گیری خریدار
فصل هفتم: بازارهای سازمانی و رفتار خرید سازمانی
فصل هشتم: اندازه‌گیری و پیش‌بینی تقاضا
فصل نهم: تقسیم بازار، هدف‌گیری و تعیین جایگاه در بازار
فصل دهم: طراحی کالا: هدف‌گیری و تعیین جایگاه در بازار
فصل یازدهم: طراحی کالاها: تولید کالاهای جدید و خط‌مشی‌های دوره‌ی عمر کالا
فصل دوازدهم: قیمت‌گذاری کالاها، روش‌ها و ملاحظات قیمت‌گذاری
فصل سیزدهم: خط‌مشی قیمت‌گذاری
فصل چهاردهم: توزیع کالاها: کانال‌های توزیع و توزیع فیزیکی کالا
فصل پانزدهم: توزیع کالاها: خرده‌فروشی و عمده‌فروشی
فصل شانزدهم: پیشبرد کالاها: خط‌مشی‌های ارتباطی و ترکیب عناصر پیشبردی
فصل هفدهم: پیشبرد کالاها: تبلیغات غیرشخصی
فصل هجدهم: پیشبرد کالاها: مدیریت فروش و فروشندگی شخصی
فصل نوزدهم: تجزیه و تحلیل رقبا و خط‌مشی‌های بازاریابی رقابتی
فصل بیستم: برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل برنامه‌های بازاریابی
فصل بیست‌ویکم: بازاریابی بین المللی
فصل بیست‌ودوم: خدمات و انواع بازاریابی
فصل بیست‌وسوم: بازاریابی و جامعه: مسئولیت اجتماعی و اصول اخلاقی در بازاریابی
سؤالات کنکور کارشناسی ارشد

18,500 تومان

خلاصه مدیریت بازاریابی (انتشارات آموخته)


کتاب‌های دکتر کاتلر و به‌ویژه کتاب مدیریت بازاریابی او، که نشر آموخته به زیور طبع آراسته است، از سال ۱۳۸۳ به طور جدی مورد توجه طراحان محترم سؤال در آزمون‌های کارشناسی ارشد دانشگاههای آزاد و سراسری رشته‌های مدیریت بازرگانی، بازاریابی بین‌الملل، بازرگانی داخلی و مدیریت فناوری اطلاعات قرار گرفته و با توجه به تطابق واژه‌های کلیدی پاسخ سؤالات سالهای اخیر با این کتاب، می‌توان با اطمینان ادعا کرد که این کتاب، یگانه مرجع طرح سؤالات درس بازاریابی بوده است. کتاب مدیریت بازاریابی کاتلر به عنوان مهمترین مرجع آزمون مقطع دکترای دانشگاه آزاد و منبع مهم تدریس در دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای رشته‌های مرتبط نیز انتخاب شده است. از این‌رو، برای دسترسی سریع به اهم موضوعات این کتاب، تلاش به‌منظور تهیة کتابی مشتمل بر خلاصه‌ای از ناب‌ترین مطالب مديريت بازاريابي را در اين كتاب برای مخاطبان آن اعم از استادان، دانشجویان، مدیران و داوطلبان کنکور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا احساس گردید که حاصل این تلاش‌ها کتابی است که اکنون پیش روی شما قرار دارد.

فهرست مطالب:
فصل اول: ارزيابي نقش حساس بازاريابي در عملكرد سازمان
فصل دوم: تأمين رضايت مشتري از طريق كيفيت، خدمات و فايده
فصل سوم: غلبه بر بازارها با استفاده از برنامه‌ريزي استراتژيك بازارگر
فصل چهارم: مديريت اطلاعات بازاريابي و اندازه‌گيري تقاضاي بازار
فصل پنجم: بررسي محيط بازاريابي
فصل ششم: تجزيه و تحليل بازار مصرف‌كننده و رفتار خريدار
فصل هفتم: تجزيه و تحليل بازار تجاري و رفتار خريدار تجاري
فصل هشتم: تجزيه و تحليل صنايع و رقبا
فصل نهم: تعيين قسمت بازار و انتخاب بازارهاي هدف
فصل دهم: تمايز و تعيين جايگاه در بازار
فصل یازدهم: تكوين و توليد كالاهاي جديد
فصل دوازدهم: مديريت خط‌مشي‌هاي دوره‌ي عمر كالا
فصل سیزدهم: خط‌مشي‌هاي بازاريابي رهبران، چالش‌گران، دنباله‌روها و پركنندگان خلاء بازار
فصل چهاردهم: طراحي و مديريت خط‌مشي‌هاي بازاريابي جهاني
فصل پانزدهم: مديريت خطوط كالا، نام‌هاي تجاري و بسته‌بندي
فصل شانزدهم: اداره مؤسسات خدماتي و خدمات همراه كالا
فصل هفدهم: طراحي استراتژي‌ها و طرح‌هاي قيمت‌گذاري
فصل هجدهم: انتخاب و مديريت كانال‌هاي بازاريابي
فصل نوزدهم: مديريت خرده‌فروشي، عمده‌فروشي و تداركات بازار
فصل بیستم: طراحي و مديريت ارتباطات بازاريابي يكپارچه
فصل بیست‌ویکم: تبليغات، تبليغات پيشبرد فروش و روابط عمومي
فصل بیست‌ودوم: مديريت كاركنان فروش
فصل بیست‌وسوم: مديريت بازاريابي مستقيم و بازاريابي آن‌لاين
فصل بیست‌وچهارم: سازمان‌دهي، اجرا، ار زيابي و نظارت بر فعاليت‌هاي بازاريابي
پیوست ۱: نظريه تخصيص بهينه منابع بازاريابي
پیوست ۲: روش‌هاي آماري براي پيش‌بيني تقاضاي آتي
مجموعه سؤالات کنکورهای کارشناسی ارشد از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۳

32,000 تومان

داستان های فکری برای کودکان ایرانی (4) ( انتشارات آموخته)


داستان های فکری برای کودکان ایرانی (4)

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

7,000 تومان

داستان های فکری برای کودکان ایرانی (7) ( انتشارات آموخته)


داستان های فکری برای کودکان ایرانی (7)

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

7,000 تومان

راهبرد (انتشارات آموخته)


اگر تاکنون هیچ مطالعه‌ای در زمینه‌ی راهبرد نداشته‌اید، این ۱۰ مقاله‌ی بی‌بدیلِ هاروارد را از دست ندهید. مجموعه‌ی پیش رو حاصل گزینش ‌مهم‌ترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله‌ی منتشر شده‌ی خود انتخاب کرده است. این مجموعه‌ی کاربردی به شما در تسریع توسعه‌ی راهبرد و اجرای آن در سازمانتان کمک خواهد کرد.
این کتاب الهام‌بخش شما خواهد بود تا:
• بین شرکت خود با رقبا تمایز قائل شوید.
• مشخص کنید که شرکت شما چه کارهایی را انجام می‌دهد و چه کارهایی را انجام نمی‌دهد.
• چشم‌اندازی برای آینده‌ی مبهم مشخص کنید.
• اقیانوس‌هایی آبی از بازارهای بدون رقیب به وجود آورید.
• از کارت امتیاز متوازن برای اندازه‌گیری راهبرد خود استفاده کنید.
• راهبرد خود را به یک عبارت به یاد ماندنی تبدیل کنید.
• اولویت‌ها را به صورت صریح مطرح کنید.
• منابع اولیه را تخصیص دهید.
• حق و حقوق تصمیم‌گیری را برای تحقق سریع‌تر آن مشخص کنید.

فهرست مطالب:
۱. راهبرد چیست؟/ مایکل پورتر
۲. پنج نیروی رقابتی که راهبرد را شکل می‌دهند/ مایکل پورتر
۳. تعیین چشم‌انداز شرکت/ جیمز کالینز و جری پوراس
۴. بازآفرینی الگوی کسب‌وکار/ مارک جانسون، کلایتون کریستنسن و هنین کاگرمن
۵. راهبرد اقیانوس آبی/ چن کیم و رنه مابورگن
۶. اسرار اجرای موفقیت‌آمیز راهبرد/ گری نیلسون، کارال مارتین و الیزابت پاورز
۷. استفاده از کارت امتیازی متوازن برای نظام مدیریت راهبردی/ رابرت کاپلان و دیوید نورتون
۸. تبدیل راهبرد مدیران ارشد به اقدامات در مرز سازمان/ اوریت گدیش و جیمز گیلبرت
۹. تبدیل راهبرد عالی به عملکرد عالی/ مایکل مانکینز و ریچارد استیل
۱۰. تصمیم‌گیرنده کیست؟/ پل راجرز و مارشا بلنکو

20,000 تومان

راهبرد، 10 مقاله ای که از هاروارد باید بخوانید ( انتشارات آموخته)


اگر تاکنون هیچ مقاله ای در زمینه راهبرد نداشته اید، این مقلات بی بدیل هاروارد را از دست ندهید.

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

20,000 تومان

مبانی سرمایه‎ گذاری در بورس اوراق بهادار (انتشارات آموخته)


سرمايه‌گذاري افراد جامعه در بورس مي‌تواند نقش مهمی در رونق اقتصادي داشته باشد، زیرا از این طریق منابع مالي مورد نياز بنگاه‌هاي اقتصادي براي توسعه­ی فعاليت‌ها تأمين می­شود و در نتيجه، رونق كسب و كار، اشتغال‌زايي و رشد و شكوفايي اقتصاد كشور را به دنبال دارد. اما چه دليلي دارد كه فرد، به جاي گزينه‌هاي متعددي كه براي سرمايه‌گذاري وجود دارد، خريد سهام و سرمايه‌گذاري در بورس را انتخاب كند؟
كسب درآمد، امنيت و شفافيت در سرمايه‌گذاري، حفظ سرمايه در مقابل تورم، قابليت نقدشوندگي مناسب و مشاركت در تصميم‌گيري براي اداره­ی شركت‌ها از جمله انگیزه­های ورود افراد به این بازار است. در کتاب «مبانی سرمایه­گذاری در بورس اوراق بهادار» سعی شده تا به زبان ساده نیازهای اطلاعاتی سرمایه­گذار علاقه­مند به بازار بورس اوراق بهادار تأمین و پوشش داده شود.

فهرست مطالب:
فصل ۱: مفاهیم بازارهای مالی
فصل ۲: تاریخچه‌ی بورس اوراق بهادار
فصل ۳: نقش و جایگاه بورس اوراق بهادار
فصل ۴: ریسک و مدیریت آن
فصل ۵: سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (سازوکار خرید و فروش)
فصل ۶: اصول کلی سرمایه‌گذاری و اصطلاحات متداول
فصل ۷: تجزیه‌وتحلیل و سازوکار انتخاب سهام
فصل ۸: ساختار بورس اوراق بهادار تهران
پیوست: پرسش و پاسخ

10,000 تومان

مبانی مالی (انتشارات آموخته)


مبانی مالی
با اصطلاحات تخصصی این رشته آشنا شوید
اظهارنامه‌های مهم را بررسی کنید
عملکردها را ارزیابی کنید
از امور مالی شرکتی می‌ترسید؟ ممکن است اعداد (و اصطلاحات) این حیطه سردرگم‌کننده به نظر برسد؛ اما باید آن‌ها را بدانید تا بتوانید مدیریت کارآمدی انجام دهید. مبانی مالی مفاهیم بنیادین این حوزه را به شکل ساده و سریع توضیح می‌دهد و شما را با موضوعات زیر آشنا می‌کند:
·نحوه‌ی بررسی اظهارنامه‌های مالی.
·تجزیه و تحلیل هزینه‌ و فایده.
·عوامل مؤثر در بودجه‌بندی و آینده‌نگری.
·نحوه‌ی ارزیابی سلامت مالی یک شرکت.

فهرست مطالب:
۱ چرا باید با امور مالی آشنا باشید؟
۲ تسلط بر سه اظهارنامه‌ی مالی مهم
روش‌های حسابداری
اظهارنامه‌ی درآمد
ترازنامه
اظهارنامه‌ی گردش نقدینگی
۳ استفاده از اظهارنامه‌ها برای سنجش سلامت مالی
نسبت‌های سودآوری
نسبت‌های کارایی
نسبت‌های نقدینگی
نسبت‌های اهرمی
سایر روش‌های ارزیابی سلامت مالی
۴ تدوین بودجه
بودجه‌بندی به روش بالا به پایین در مقایسه با روش پایین به بالا
آغاز به کار
بیان فرضیات
کمی نمودن فرضیات
۵ محاسبه‌ی بازده سرمایه‌گذاری
هزینه و فایده
دوره‌ی بازگشت سرمایه
ارزش خالص فعلی و نرخ بازده داخلی
تجزیه‌ و تحلیل نقطه‌ی سر‌به‌سر
تحلیل حساسیت
ارزیابی هزینه و فایده‌ی غیر قابل اندازه‌گیری
۶ پیگیری عملکرد
عملکرد یک سرمایه‌گذاری
عملکرد واحدهای فعلی
پیش‌بینی‌ها
۷ خود را بیازمایید
کلیدواژگان

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
صرف نظر از اینکه در کدام قسمت از سازمان مشغول به کار هستید، اگر مفاهیم پایه ی امور مالی را بدانید می توانید کار خود را بهتر انجام دهید و سهم اثربخش تری در تلاش های شرکت خود برای کسب درآمد و رشد داشته باشید.
این کتاب کوچک، مبانی امور مالی را برای شما توضیح می دهد. اگرچه مطالعه ی این کتاب شما را به متخصصی در امور مالی تبدیل نمی کند، اما به شما کمک می کند بتوانید:
- 3 اظهارنامه ی مهم مالی را درک کنید.
- سلامت مالی شرکت خود را ارزیابی کنید.
- پیش از تخصیص منابع، هزینه ها و مزایا را اندازه گیری کنید.
- هنگام تصمیم گیری، خطرهای مالی را مدنظر قرار دهید.
- عملکرد آتی را برآورد کنید.
سرمایه گذاری ها را طبق آنچه که بودجه بندی کرده اید پیگیری کنید.

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

8,000 تومان

مجموعه‎ مدیر ۲۰ دقیقه‎ای هاروارد (انتشارات آموخته)


مجموعه‌ی مدیر ۲۰ دقیقه‌ای
آیا وقت زیادی ندارید؟ با مجموعه کتاب مدیر ۲۰ دقیقه‌ای می‌توانید به سرعت ضروری‌ترین مهارت‌های کسب‌و‌کار را به دست آورید. چه به دوره‌ای فشرده نیاز داشته باشید و چه یک یادآوری کوتاه، هر یک از کتاب‌های این مجموعه مقدمه‌ای کوتاه و کاربردی است که به شما کمک می‌کند دانش خود را در یکی از حیطه‌های مهم مدیریت بهبود بخشید. توصیه‌هایی که می‌توانید به سرعت بخوانید و به کار گیرید؛ برای مدیران مشتاق و باانگیزه، از جانب معتبرترین مرجع کسب‌و‌کار.

فهرست مطالب:
۱. مدیریت زمان
۲. مدیریت پروژه
۳. مبانی مالی
۴. ارائه
۵. برگزاری جلسات
۶. بازخورد اثربخش
۷. مدیرمداری
۸. به انجام رساندن کارها
۹. تدوین طرح کسب‌وکار
۱۰. کارسپاری

68,000 تومان

مدیرمداری (انتشارات آموخته)


مدیرمداری
روابط مستحکم برقرار کنید
انتظارات روشن ایجاد کنید
ایده‌های خود را گسترش دهید
رئیس شما نقش مهمی در زندگی شغلی‌تان دارد. با در نظر گرفتن این نکته، این رابطه‌ی شغلی حساس و مهم را چگونه بدون بازی‌های سیاسی یا گذشتن از شخصیت خود مدیریت می‌کنید؟ مدیرمداری نکاتی کوتاه و تخصصی درباره‌ی موارد زیر ارائه می‌دهد:
·درک اولویت‌ها و فشارهای مدیرتان.
·ایجاد فضایی مثبت در رابطه.
·مدیریت انتظارات و شخصیت افراد.
·کسب اعتماد و احترام متقابل.
فهرست مطالب:
۱ مدیرمداری چیست؟
مدیرمداری شامل چیست؟
چرا مدیرمداری مفید است؟
۲ شناخت مدیرتان؛ و خودتان
نقش‌ها
نقاط قوت و ضعف
سبک‌های کاری
عوامل انگیزه‌بخش
۳ مدیریت انتظارات
دریابید مدیرتان چه انتظاراتی دارد
انتظارات خود را مشخص کنید
محدودیت‌های مدیرمداری را بشناسید
۴ ارتباط با مدیرتان
نحوه‌ی گوش دادن و مشاهده
نحوه‌ی مطرح کردن مشکلات و فرصت‌ها
نحوه‌ی مخالفت با مدیرتان
۵ مذاکره با مدیرتان
قابل اتکا بودن خود را اثبات کنید
اولویت‌ها را مشخص کنید
به شکل راهبردی ارتباط برقرار کنید
۶ مراقبت از رابطه

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
ایجاد رابطه ای با مدیرتان که برای دو طرف مفید و مؤثر باشد از شما آغاز می شود که زیردست مستقیم او هستید. ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما «مدیر مداری» هنری است که می توانید آن را بیاموزید. این کتاب شما را با اصول این هنر آشنا می کند:
- درک اولویت ها و فشارهای مدیرتان
- بیان نیازها و اهداف خودتان به صورت واضح
- گسترش زمینه های مشترک
- ایجاد حس و حالی مثبت در رابطه
- مدیریت نیازهای رئیس تان، و خودتان
- مدیریت مذاکرات و اختلافات
- تقویت ارتباط در طول زمان
ارزیابی رابطه و ایجاد تغییرات

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

مدیریت بازاریابی (انتشارات آموخته)


کتاب «مدیریت بازاریابی: تجزیه‌و‌تحلیل، برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل» نه فقط معتبرترین کتاب مرجع در جامعه‌ی دانشگاهی جهان است، بلکه بهترین مرجعی است که هر کسی که بخواهد در عمل از اصول و تکنیک‌های کاربردی بازاریابی استفاده کند می‌تواند به آن مراجعه نماید. این کتاب هم‌اکنون به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است.
در این کتاب مباحث و موضوعات مدیریت بازاریابی در ۵ بخش مشتمل بر ۲۴ فصل و دو پیوست به شیوه‌ای که کم‌تر می‌توان در کتب دیگر یافت، ارائه شده است.
بخش نخست کتاب که از سه فصل تشکیل می‌شود به شناخت و درک مفهوم مدیریت بازاریابی اختصاص دارد و امید می‌رود این بخش به صورت دقیق مورد مطالعه‌ی علاقه‌مندان قرار گیرد.
تجزیه‌ و‌تحلیل فرصت‌های بازار عنوان بخش دوم کتاب است. جمع‌آوری اطلاعات بازار و برآورد و اندازه‌گیری حجم تقاضا، بررسی محیط‌های خرد و کلان، تحلیل رفتاری خریدار شخصی و خریدار تجاری، تجزیه‌و‌تحلیل واحدهای صنعتی و رقبا، قسمت‌بندی بازار و تعیین بازار هدف از اهم مباحث مطرح شده در این بخش از کتاب است که شامل فصول ۵ الی ۹ کتاب می‌شود. بخش سوم، فصول ۱۱ الی ۱۳ را در بر می‌گیرد. در این بخش انواع راهبردهای بازاریابی در مراحل مختلف چرخه‌ی عمر محصول، تکوین و تولید کالای جدید، تقسیم‌بندی واحدهای مختلف از نظر جایگاه رقابتی در بازار و خط‌مشی‌های هر یک از رهبران، چالش‌گران، دنباله‌روها و پرکنندگان خلاء بازار مورد بررسی قرار گرفته است.
بخش چهارم کتاب به چگونگی تصمیمات و شیوه‌های مدیریت خط محصول و اداره‌ی نام و نشان، طراحی و مدیریت خدمات و خدمات همراه کالا، خط‌مشی‌ها و طرح‌های قیمت‌گذاری محصولات اختصاص یافته است. در همین بخش از کتاب انواع شیوه‌های تصمیم‌گیری درباره‌ی قیمت ارائه شده است تا بتوان در موارد مختلف از آن استفاده کرد. اگر بپذیریم قابلیت مدیریت در نوع و کیفیت تصمیم‌گیری‌هاست اهمیت و ارزش این بخش از کتاب بیشتر مورد توجه قرار خواهد قرار خواهد گرفت. مدیریت کانال‌های توزیع کالا، مدیریت ارتباطات یکپارچه‌ی بازاریابی و راهبردهای مربوط به پیشبرد کالاها شامل تبلیغات، تبلیغات پیشبرد فروش و روابط عمومی و نیز فروشندگی شخصی و بازاریابی آنلاین از اهم مباحث دیگری است که در فصول ۱۵ الی ۲۳ این بخش از کتاب ارائه شده است.
بخش ۵ کتاب همان فصل ۲۴ است که در آن اهمیت سازماندهی دایره‌ی بازاریابی و نحوه‌ی تشکیل و تکوین آن، اجرای طرح‌های بازاریابی و نظارت بر نحوه‌ی اجرا با استفاده از طرح‌های کنترل گوناگون مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

فهرست مطالب:
بخش ۱: مفهوم مدیریت بازاریابی
فصل ۱: ارزیابی نقش حساس بازاریابی در عملکرد سازمان
فصل ۲: تأمین رضایت مشتری از طریق کیفیت، خدمات و فایده
فصل ۳: غلبه بر بازارها با استفاده از برنامه‌ریزی استراتژیک بازارگرا
بخش ۲: تجزیه‌وتحلیل فرصت‌های بازار
فصل ۴: مدیریت اطلاعات بازاریابی و اندازه‌گیری تقاضای بازار
فصل ۵: بررسی محیط بازاریابی
فصل ۶: تجزیه‌وتحلیل بازار مصرف‌کننده‌ و رفتار خریدار
فصل ۷: تجزیه‌وتحلیل بازار تجاری و رفتار خرید تجاری
فصل ۸: تجزیه‌وتحلیل صنایع و رقبا
فصل ۹: تعیین قسمت بازار و انتخاب بازارهای هدف
بخش ۳: تهیه‌ی خط‌مشی‌های بازاریابی
فصل ۱۰: تمایزو تعیین جایگاه در بازار
فصل ۱۱: تکوین و تولید کالاهای جدید
فصل ۱۲: مدیریت خط‌مشی‌های دوره‌ی عمر کالا
فصل ۱۳: خط‌مشی‌های بازاریابی رهبران، چالش‌گران
فصل ۱۴: طراحی و مدیریت خط‌مشی‌های بازاریابی جهانی
بخش ۴: برنامه‌ریزی برنامه‌های بازاریابی
فصل ۱۵: مدیریت خطوط کالا، نام‌های تجاری و بسته‌بندی
فصل ۱۶: اداره‌ی مؤسسات خدماتی و خدمات همراه کالا
فصل ۱۷: طراحی استراتژی‌ها و طرح‌های قیمت‌‌گذاری
فصل ۱۸: انتخاب و مدیریت کانال‌های بازاریابی
فصل ۱۹: مدیریت خرده‌فروشی، عمده‌فروشی و تدارکات بازار
فصل ۲۰: طراحی و مدیریت ارتباطات بازاریابی یکپارچه
فصل ۲۱: تبلیغات، تبلیغات پیشبرد فروش و روابط عمومی
فصل ۲۲: مدیریت کارکنان فروش
فصل ۲۳: مدیریت بازاریابی مستقیم و بازاریابی آنلاین
بخش ۵: اداره و مدیریت تلاش‌های بازار
فصل ۲۴: سازماندهی، اجرا، ارزیابی و نظارت بر فعالیت‌های بازاریابی

65,000 تومان

مدیریت پروژه (انتشارات آموخته)


مدیریت پروژه
برای خود زمان‌بندی تنظیم کنید
بر بودجه‌ی خود نظارت داشته باشید
اهداف خود را برآورده کنید
از شما خواسته شده پروژه‌ی مهمی را مدیریت کنید، یا شاید خودتان داوطلب انجام وظیفه‌ای شده‌اید که می‌تواند سبب پیشرفت در زندگی شغلی‌تان شود. اما چگونه باید از موفقیت پروژه اطمینان حاصل کنید؟ مدیریت پروژه، شما را به سرعت با اصول این کار آشنا می‌کند:
·تنظیم زمان‌بندی و طرح پروژه‌ای واقع‌بینانه.
·نظارت بر وظایف و معیارها.
·برقراری ارتباط با ذی‌نفعان پروژه.
·به پایان رساندن پروژه.

فهرست مطالب:
۱ مبانی
چه مواردی پروژه محسوب می‌شوند؟
مدیریت پروژه شامل چه مواردی است؟
چهار مرحله‌ی هر پروژه
۲ برنامه‌ریزی پروژه
مسأله‌ی واقعی را تعریف کنید
ذی‌نفعان خود را مشخص کنید
اهداف پروژه را تعیین کنید
آماده‌ی سود و زیان‌های مکمل باشید
وظایف را تعیین کنید
۳ ساخت پروژه
گروه خود را تشکیل دهید
افرادی را برای کارها تعیین کنید
زمان‌بندی کار را مشخص کنید
بودجه‌بندی کنید
۴ مدیریت پروژه
وظایف را محول کنید- اما نتایج را پیگیری کنید
پیشرفت کار را طبق زمان‌بندی پیگیری کنید
پیشرفت کار را طبق بودجه‌بندی دنبال کنید
از کنترل کیفی مطمئن شوید
پیشرفت پروژه را به ذی‌نفعان گزارش دهید
۵ حل مشکلات پروژه
گسترش محدوده
تأخیر
تجاوز مخارج از بودجه
مسائل فردی
۶ اتمام موفقیت‌آمیز پروژه
برای تحویل آماده باشید
ارزیابیِ پس از اتمام پروژه را فراموش نکنید
گزارش نهایی مفیدی تهیه کنید
از همه تشکر کنید- و برای پروژه‌ی بعدی آماده شوید
۷ خود را بیازمایید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
از شما خواسته شده است پروژه ای را مدیریت کنید، و یا اینکه می دانید به زودی از شما درخواست خواهد شد. هیچ یک از این حالات تعجب آور نیست، چرا که هر کسب و کار شامل پروژه های متعددی است. اگر شما یک رهبر هستید (و یا اگر امیدوارید که روزی رهبر بشوید) عبارت «مدیر پروژه» در نهایت بخشی از توصیف شغل شما خواهد بود. اما نگران نباشید. کار را با کتاب مناسبی آغاز کرده اید. در این کتاب، مطالبی کوتاه و مفید از آنچه در زیر آمده است خواهید خواند:
- تعریف پروژه
- تعیین اهداف و نقاط مرجع مشخص
- تشکیل یک گروه عالی
- زمان بندی وظایف مهم و نظارت بر آن ها
- فعال نگه داشتن ذی نفعان در فرآیند
- به پایان رساندن موفقیت آمیز یک پروژه

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

8,000 تومان

مدیریت تغییر - ۱۰ مقاله ای که از هاروارد باید بخوانید (انتشارات آموخته)


اگر تاکنون هیچ مطالعه‌ای در زمینه‌ی مدیریت تغییر نداشته‌اید، این ۱۰ مقاله‌ی بی‌بدیلِ هاروارد را از دست ندهید. مجموعه‌ی پیش رو حاصل گزینش ‌مهم‌ترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله‌ی منتشر شده‌ی خود انتخاب کرده است. این مجموعه‌ی کاربردی به شما در رهبری تغییر سازمانتان کمک خواهد کرد. این کتاب الهام‌بخش شما خواهد بود تا:
• در هشت مرحله‌ی بحرانی، تغییر را رهبری کنید.
• احساس ضرورت و فوریت را به وجود آورید.
• بر عادت به وضع موجود غلبه کنید.
• تعهد را آماده و سازماندهی کنید.
• مخالفان را به سکوت دعوت کنید.
• از دردِ تغییر بکاهید.
• منابع را متمرکز کنید.
• زمانی که کسب‌وکار رونق دارد، برای ایجاد تغییر، انگیزه به وجود آورید.
20,000 تومان

مدیریت تغییر، 10 مقاله ای که از هاروارد باید بخوانید ( انتشارات آموخته)


اگر تاکنون هیچ مطالعه‌ای در زمینه‌ی مدیریت تغییر نداشته‌اید، این ۱۰ مقاله‌ی بی‌بدیلِ هاروارد را از دست ندهید. مجموعه‌ی پیش رو حاصل گزینش ‌مهم‌ترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله‌ی منتشر شده‌ی خود انتخاب کرده است. این مجموعه‌ی کاربردی به شما در رهبری تغییر سازمانتان کمک خواهد کرد. این کتاب الهام‌بخش شما خواهد بود تا:
• در هشت مرحله‌ی بحرانی، تغییر را رهبری کنید.
• احساس ضرورت و فوریت را به وجود آورید.
• بر عادت به وضع موجود غلبه کنید.
• تعهد را آماده و سازماندهی کنید.
• مخالفان را به سکوت دعوت کنید.
• از دردِ تغییر بکاهید.
• منابع را متمرکز کنید.
• زمانی که کسب‌وکار رونق دارد، برای ایجاد تغییر، انگیزه به وجود آورید.
20,000 تومان

مدیریت خود (انتشارات آموخته)


اگر تاکنون هیچ مطالعه‌ای در زمینه‌ی مدیریت خود نداشته‌اید، این ۱۰ مقاله‌ی بی‌بدیلِ هاروارد را از دست ندهید. مجموعه‌ی پیش رو حاصل گزینش بهترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله‌ی منتشر‌شده‌ی خود انتخاب کرده است. این مجموعه‌ی کاربردی به شما در بهبود و توسعه‌ی فردی کمک خواهد کرد.
این کتاب به شما کمک می‌‌کند:
• عمیق‌ترین ارزش‌های خود را بشناسید.
• بازخوردهای منصفانه از دیگران دریافت کنید.
• انرژی جسمی و ذهنی خود را بازیابید.
• بین کار، خانه، اجتماع و خود تعادل ایجاد کنید.
• انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل کنید.
• روزهای سخت و دشوار را به راحتی پشت سر بگذارید.
• از حواس‌پرتی‌ها و آشفتگی‌ها بکاهید.
• امور را به کارکنان تفویض کنید و آنها را پرورش دهید.

فهرست مطالب:
۱. مدیریت فردی/ پیتر دراکر
۲. زمان مدیریت: چه کسی میمون را در اختیار دارد؟/ ویلیام اونکن و دونالد واس
۳. تأثیر انعطاف‌پذیری چیست؟/ دایان کوتو
۴. انرژی‌تان را مدیریت کنید، نه زمانتان را/ تونی شوارتز و کاترین مک‌کارتی
۵. مدارهایی با اضافه‌بار/ ادوارد هالوول
۶. رهبر بهتری باشید، زندگی غنی‌تری داشته باشید/ استوارت فریدمن
۷. شغلتان را اصلاح کنید/ سومانترا قوشال و هایکه بروش
۸. لحظات سرافرازی/ روبرت کویین
۹. از فرد درون آینه چه بپرسیم؟/ رابرت کاپلان
۱۰. رهبری اولیه/ دنیل گلمن، ریچارد بویاتزیس و آنی مک‌کی
مقاله‌ی پیشکش: زندگی خود را چگونه ارزیابی می‌کنید؟/ کلیتون کریستنسن

16,000 تومان

مدیریت زمان (انتشارات آموخته)


مدیریت زمان
بر مسائل مهم تمرکز کنید
از انحراف افکار جلوگیری کنید
کارها را به انجام برسانید
به نظر می‌رسد هرگز زمان کافی برای انجام کارها ندارید؟ تحت کنترل داشتن کارها، مهلت‌ها، و زمان‌بندی کاری می‌تواند ترسناک باشد.
مدیریت زمان، شما را به سرعت در اصول این حیطه به پیش می‌بَرد. در این کتاب خواهید آموخت:
·بررسی کنید اکنون زمان‌تان را چگونه صرف می‌کنید.
· زمان مناسبی را برای کارهایتان اختصاص دهید.
·کارهایتان را اولویت‌بندی کنید.
·از تعویق و وقفه در کارها پیشگیری کنید.

فهرست مطالب:
۱ چرا باید زمان خود را مدیریت کنید؟
۲ خود را ارزیابی کنید
اهداف کوتاه‌مدت خود را بیان کنید
مسئولیت‌های خود را تقسیم‌بندی کنید
زمان خود را پیگیری کنید
نتایج به دست آمده را بررسی کنید
۳ برنامه‌ای طراحی کنید
زمان خود را بازیابی کنید
دیدی کلی ایجاد کنید
واقعیت را بررسی کنید
۴ برنامه‌ی خود را اجرا کنید: محدوده‌بندی زمان
اصول محدوده‌بندی زمان
تنظیم محدوده‌های زمانی
نحوه‌ی اولویت‌بندی کارها
۵ خود را در مسیر برنامه حفظ کنید
مهلت‌های زمانی خود را مدیریت کنید
بر تعویق غلبه کنید
از بروز وقفه پیشگیری کنید
به مسیر پیش رو فکر کنید
۶ خود را مجدداً ارزیابی کنید
آیا همچنان در مسیر برنامه هستید؟
بازگشتن به مسیر

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
شما کارهای بسیاری برای انجام دادن و زمان بسیار محدودی دارید. این موقعیت مایوس کننده و پراسترس است و تأثیر زیادی بر موفقیت شما دارد. اگرچه نمی توانید به طرزی جادویی ساعات بیشتری به روز خود اضافه کنید، اما می توانید بیاموزید که زمان تان را (به هر اندازه که محدود باشد) با دقت و کارایی بیشتر مدیریت کنید. این کتاب گام های پایه و ابزارهایی را که می توانید برای کنترل زمان تان استفاده کنید، به سرعت به شما می آموزد:
- ثبت و پیگیری زمان
- اولویت بندی مسئولیت ها
- ایجاد برنامه ای که به شما کمک کند طبق اهداف تان زمان را از نو تقسیم بندی کنید.
- مدیریت مهلت های زمانی
- ایجاد فهرستی دقیق و مبتنی بر وظایف از آنچه که باید انجام دهید.
- پیشگیری از ایجاد وقفه و انحراف
به نظرم می رسد هرگز زمان کافی برای انجام همه ی کارها ندارید! تحت کنترل داشتن کار، مهلت ها و زمان بندی های کاری می تواند ترسناک باشد. مدیریت زمان به سرعت شما را در اصول این حیطه به پیش می برد. در این کتاب خواهید آموخت که:
بررسی کنید اکنون زمان تان را چگونه صرف می کنید.
زمان مناسب برای کار بر روی هر یک از وظایف خود را برنامه ریزی کنید.
کارهایتان را اولویت بندی کنید.
از تعویق و وقفه در کارها پیشگیری کنید.
آیا وقت زیادی ندارید؟ با مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای می توانید به سرعت ضروری ترین مهارت های کسب و کار را به دست اورید. چه به دوره ای فشرده نیاز داشته باشید و چه یک یادآوری کوتاه هر یک از کتاب های این مجموعه مقدمه ای ک وتاه و کاربردی است که به شما کمک می کند دانش خود را در یکی از حیطه های مهم مدیریت بهبود بخشید.
توصیه هایی که می توانید به سرعت بخوانید و به کار گیرید برای مدیران مشتاق و با انگیزه از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار.
محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

مدیریت و رهبری در سازمان‎ های آموزشی (انتشارات آموخته)


این کتاب برگرفته از پرفروش‌ترین کتاب درسی است که در آن تونی‌بوش، اصلی‌ترین نظریه‌های مدیریت آموزشی را ارایه کرده و آنها را با خط‌مشی‌ها و رفتارهای اجتماعی معاصر ارتباط داده است.
این چاپ از کتاب، کاملاً تجدیدنظر شده و شامل دو تغییر مهم است:
۱) با مفهوم رهبری آغاز می‌شود. فرآیند رهبری همچنان یکی از معیارهای اصلی مورد استفاده‌ی نویسنده برای متمایز کردن الگوهاست. اکنون ارتباط روشنی بین نظریه‌های مدیریت آموزشی و الگوهای اصلی رهبری وجود دارد.
۲) نویسنده مدل‌ها را در گستره‌ای از زمینه‌های بین‌المللی شامل کشورهای توسعه‌یافته و در‌حال‌توسعه به کار می‌گیرد.
علاقه‌ی روزافزون جهانی به مفاهیم مدیریت و رهبری، انطباق‌دهی نظریه و عمل برای هر زمینه و فرهنگ، به جای پذیرفتن رویکرد «یک راه حل برای همه» را ضروری است.
این کتاب، دانش ضروری برای دانشجویان مدیریت آموزشی در مقاطع گوناگون و همچنین، مدیران و سرگروه‌های آموزشی فراهم می‌کند.

فهرست مطالب:
فصل ۱: اهمیت رهبری و مدیریت برای آموزش
فصل ۲: مدل‌های رهبری و مدیریت آموزشی
فصل ۳: مدل‌های رسمی
فصل ۴: مدل همکارانه
فصل ۵: مدل‌های سیاسی
فصل ۶: مدل‌های فردی
فصل ۷: مدل‌های ابهامی
فصل ۸: مدل‌های ابهامی

11,500 تومان

نسخه سوم بازاریابی (انتشارات آموخته)


سال‌ها است پژوهشگران بازاریابی دریافته‌اند که دل بستن به مفاهیم سنتی بازاریابی، دیگر کارایی گذشته را ندارد. تغییرات پیوسته و لحظه به لحظه در بازار و مفاهیم بازاریابی باعث شده کارآمدی الگوهای قدیمی بازاریابی روز به روز کاهش یابد.
در نگاهی کلی مراحل تکامل بازاریابی را به می‌توان به سه دوره‌ی مختلف تقسیم کرد. در مرحله‌ی اول، شرکت‌ها به چیزی جز محصول فکر نمی‌کردند. پس از آن به تدریج مشتری، موضوع غالب شد و مشتری‌مداری بود که حرف اول و آخر را می‌زد. اما امروزه همه چیز تغییر کرده است. اینک وارد سومین دوره‌ی تکامل بازاریابی شده‌ایم. دوره‌ای که از آن با نام «نسخه‌ی سوم بازاریابی» یاد می‌کنیم. در نسخه‌ی سوم بازاریابی، ارزش‌هاست که حکمرانی می‌کند. مصرف‌کنندگان امروزی نه فقط به دنبال محصولات و خدماتی هستند که نیازهای آنان را برآورده کند، بلکه در پی کسب‌وکارهایی‌ هستند که جنبه‌ی معنوی زندگی آنان را نیز مد نظر قرار دهند. آینده از آنِ کسب‌وکارهایی است که به زندگی مشتریانشان معنا می‌بخشند. به همین دلیل، الگوی کسب‌وکار ارزش‌مدار، برگ برنده‌ی نسخه‌ی سوم بازاریابی به شمار می‌رود.
متأسفانه بسیاری از مدیران، سودآوری و توجه به ارزش‌ها و مشکلات جامعه را دو مقوله‌ی متضاد می‌دانند و چنین می‌پندارند که یا شرکت باید در پی سودآوری باشد یا اینکه خود را وقف جامعه کند و قید سودآوری را بزند.
نویسندگان کتابِ «نسخه‌ی سوم بازاریابی» و در صدر آنها فیلیپ کاتلر این استاد بلامنازع بازاریابی نوین در پی رفع این کاستی برآمدند. حاصل تلاش آنها، کتاب پیش روست که الگوی کاربردی و جدیدی را برای کسب‌وکارهای امروزی عرضه می‌کند.
کاتلر بار دیگر با استفاده از مثال‌های واقعی گوناگون و فراوان، باورهای نادرستی از این دست را به چالش می‌کشد. وی با بررسی رسالت‌ها و ارزش‌های اجتماعی سودآورترین شرکت‌های پایدار، نشان می‌دهد که تضادی بین سودآوری و توجه به ارزش‌های اجتماعی وجود ندارد و در نهایت پیشنهادهای حیاتی خود را در قالب ۱۰ فرمان اساسی خلاصه می‌کند. ۱۰ فرمانی که عمل کردن به آنها می‌تواند تضمین‌کننده‌ی موفقیت شرکت‌ها باشد.

فهرست مطالب:
بخش ۱: روندها
فصل ۱: به نسخه‌ی سوم بازاریابی خوش آمدید
فصل ۲: الگوی آتی نسخه‌ی سوم بازاریابی
بخش ۲: راهبردها
فصل ۳: بازاریابی رسالت شرکت برای مصرف‌کنندگان
فصل ۴: بازاریابی ارزش‌ها برای کارکنان
فصل ۵: بازاریابی ارزش‌ها برای شرکای توزیع
فصل ۶: بازاریابی چشم‌انداز برای سهام‌داران
بخش ۳: کاربردها
فصل ۷: ایجاد تحول فرهنگی اجتماعی
فصل ۸: کارآفرینی در بازارهای نوظهور
فصل ۹: تلاش برای حفظ محیط‌زیست
فصل ۱۰: جمع‌بندی مباحث

15,000 تومان

نظام مدیریت استعدادها (انتشارات آموخته)


نظام مدیریت استعدادها نظامی است که به طور خاص به نیازسنجی، شناسایی، جذب، نگهداشت و رشد استعدادها و همچنین جانشین‌پروری استعدادهای ویژه‌ی سازمان می‌پردازد. از آنجا که استعدادهای ویژه، امروزه مهم‌ترین مزیت رقابتی سازمان به شمار می‌روند، مدیران با پیاده‌سازی این نظام می‌توانند بیشترین تعامل را با استعدادهای ویژه داشته باشند.
نویسندگان این کتاب کوشیده‌اند با ارایه‌ی مدل‌های کاربردی ضمن تبیین این نظام مدیریتی، به موانع درون‌سازمانی و برون‌سازمانی موجود در استقرار این سامانه نیز بپردازند و سپس با ذکر موردکاوی‌های مختلف از سراسر جهان، خوانندگان محترم را با تجارب موفق آشنا کنند.

فهرست مطالب:
فصل ۱: استعداد: تعریف انواع، مفاهیم مرتبط
فصل ۲: مدیریت استعدادها (چیستی، تاریخچه و ضرورت، مدل‌ها و گام‌ها)
فصل ۳: نیازسنجی، شناسایی و جذب استعدادها
فصل ۴: نگهداشت و تعامل با استعدادها
فصل ۵: رشد و تعالی استعدادها
فصل ۶: مدیریت استعدادها و مقوله‌ی جانشین‌پروری
فصل ۷: مدیریت میانسالی استعدادها
فصل ۸: حفظ زنان با استعداد در جاده‌ی موفقیت
فصل ۹: مدیریت استعدادها در زمان بازنشستگی
فصل ۱۰: موردکاوی‌های جهانی مدیریت استعدادها و جانشین‌پروری
ضمیمه: مدیریت استعدادها از دید صاحبان موفق کسب‌وکار جهان

14,000 تومان

نوآوری (انتشارات آموخته)


اگر تاکنون هیچ مطالعه‌ای در زمینه‌ی نوآوری نداشته‌اید، این ۱۰ مقاله‌ی بی‌بدیلِ هاروارد را از دست ندهید. مجموعه‌ی پیش رو حاصل گزینش ‌مهم‌ترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله‌ی منتشر شده‌ی خود انتخاب کرده است. این مجموعه‌ی کاربردی به شما در نوآوری موفقیت‌آمیز کمک خواهد کرد.
کارشناسان برجسته‌ای مانند کلیتون کریستنسن ، پیتر دراکر و ریتا گانثر مک‌گراث بینش و آگاهی لازم را در شما ایجاد می‌کنند تا:
• درباره‌ی اینکه کدام ایده‌ها ارزش پیگیری را دارند تصمیم بگیرید.
• از طریق نیروهای صف و نه فقط ستاد نوآوری کنید.
• نوآوری را با بازارهای ثروتمندتر در جهان در حال توسعه انطباق دهید.
• با استفاده از برنامه‌ریزی اکتشافی مخاطرات جدید را به تدریج به پیش ببرید.
• تلاش‌های خود را برای تأمین ‌مهم‌ترین نیازهای مشتریان سفارشی‌سازی کنید.
• از تله‌های معمول نوآوری همچون از بین بردن نوآوری با فرآیندهای سخت دوری کنید.

فهرست مطالب:
۱. کاتالیزور نوآوری/ راجر مارتین
۲. متوقف ساختن جنگ‌های نوآوری/ ویجای گووینداراجان و گریس تریمبل
۳. چطور جنرال الکتریک خود را به چالش می‌کشد/ جفری ایملت، ویجای گووینداراجان و گریس تریمبل
۴. نقشه‌ی نوآوری مشتری‌مدار/ لانس بتنکورت و آنثونی اولویک
۵. آیا واقعیست؟ می‌توانیم برنده شویم؟ آیا ارزش انجام دادن دارد؟/ جورج دی
۶. شش افسانه‌ی توسعه‌ی محصول/ استفان ثوماک و دونالد راینرتسن
۷. نوآوری: تله‌ای قدیمی/ روزابث کاس کنتر
۸. برنامه‌ریزی اکتشاف‌محور/ ریتا گانثر مک‌گراث و ایان مک‌میلان
۹. نظام نوآوری/ پیتر دراکر
۱۰. قاتلان نوآوری/ کلیتون کریستنسن، استفن کافمن و ویلی شیه

14,000 تومان

نوآوری، 10 مقاله ای که از هاروارد باید بخوانید ( انتشارات آموخته)


برای آنکه نوآوری سودآوری داشته باید، به چیزی بیش از خلاقیت نیاز دارید. ایا از آن برخوردارید؟
اگر تاکنون هیچ مطالعه ای در زمینه ی نوآوری نداشته اید، این 10 مقاله ی بی بدین هاروارد را از دست ندهید. مجموعه ی پیش رو حاصل گزینش بهترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله ی منتشر شده ی خود انتخاب کرده است . این مجموعه ی کاربردی به شما در نوآوری موفقیت آمیز کمک خواهد کرد.
کارشناسان برجسته ای مانند کلیتون کریستنس، پیتر دراکر و ریتا گانثر مک کراث بینش و آگاهی لازم را در شما ایجاد می کنند تا :
درباره ی اینکه کدام ایده ها ارزش پیگیری دارند تصمیم بگیرید.
از طریق نیروهای صف و نه فقط ستاد نوآوری کنید.
با استفاده از برنامه ریزی اکتشافی مخاطرات جدید را به تدریج به پیش ببرید.
تلاش های خود را برای تامین مهم ترین نیازهای مشتریان سفارشی سازی کنید.
از تله های معمول نوآوری همچون از بین بردن نوآوری با فرآیندهایی سخت دوری کنید.
فهرست مطالب
کاتالیزور نوآوری
متوقف ساختن جنگ های نوآوری
چطور جنرال الکتریک خود را به چالش می کشد
نقشه ی نواوری مشتری مدار
ایا واقعیست؟ می توانیم برنده شویم؟ آیا ارزش انجام دادن دارد؟
شش افسانه ی توسعه ی محصول
نوآوری : تله ای قدیمی
برنامه ریزی اکتشاف محور
نظام نوآوری
قاتلان نوآوری
اگر تاکنون هیچ مقاله ای در زمینه نوآوری نداشته اید، این مقلات بی بدیل هاروارد را از دست ندهید.

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

26,000 تومان

هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای ( انتشارات آموخته)


کتاب هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
تغییر دنیای کسب‌وکار، استفاده از شیوه‌های نوین فروش و بازاریابی را اجتناب‌ناپذیر کرده است. یکی از ‌مهم‌ترین این تغییرات، کاهش کارایی تبلیغات انبوه از یک سو و افزایش اثربخشی توصیه‌های شخصی و تبلیغات‌ دهان‌به‌دهان از سوی دیگر است. در این میان بازاریابی شبکه‌ای که مبتنی بر شبکه‌سازی، فروش مستقیم و روابط تعاملی است، یکی از کارآمدترین شیوه‌های بازاریابی به شمار می‌رود. اریک وور بدون شک یکی از موفق‌ترین افراد حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به شمار می‌رود و درآمد چشمگیر او نیز مؤید این موضوع است. وی با ۲۵ سال تلاش و تجربه‌ی مستمر و موفق در بازاریابی شبکه‌ای به یکی از چهره‌های تأثیرگذار، صاحب‌نظر و صاحب‌نام این حوزه تبدیل شده است. از این رو بر آن شدیم تا مقدمات انتشار کتاب وی را که پرفروش‌ترین کتاب بازاریابی شبکه‌ای در جهان است، فراهم آوریم.
کتاب بازاریابی شبکه‌ای شامل چکیده‌‌ای ناب و مفید از تجربیات موفق، بی‌بدیل و ارزشمند کارشناسان، صاحب‌نظران و به ویژه خود اریک وور در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است. وی در این اثر به خوبی هر آنچه را که برای موفقیت یک فرد در بازاریابی شبکه‌ای نیاز است، یکجا و نظام‌یافته به مخاطب عرضه کرده است.
محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

10,000 تومان

هفت گام برای حرفه ‎ای شدن در بازاریابی شبکه ‎ای (انتشارات آموخته)


تغییر دنیای کسب‌وکار، استفاده از شیوه‌های نوین فروش و بازاریابی را اجتناب‌ناپذیر کرده است. یکی از ‌مهم‌ترین این تغییرات، کاهش کارایی تبلیغات انبوه از یک سو و افزایش اثربخشی توصیه‌های شخصی و تبلیغات‌ دهان‌به‌دهان از سوی دیگر است. در این میان بازاریابی شبکه‌ای که مبتنی بر شبکه‌سازی، فروش مستقیم و روابط تعاملی است، یکی از کارآمدترین شیوه‌های بازاریابی به شمار می‌رود.
اریک وور بدون شک یکی از موفق‌ترین افراد حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به شمار می‌رود و درآمد چشمگیر او نیز مؤید این موضوع است. وی با ۲۵ سال تلاش و تجربه‌ی مستمر و موفق در بازاریابی شبکه‌ای به یکی از چهره‌های تأثیرگذار، صاحب‌نظر و صاحب‌نام این حوزه تبدیل شده است. از این رو بر آن شدیم تا مقدمات انتشار کتاب وی را که پرفروش‌ترین کتاب بازاریابی شبکه‌ای در جهان است، فراهم آوریم.
کتاب بازاریابی شبکه‌ای شامل چکیده‌‌ای ناب و مفید از تجربیات موفق، بی‌بدیل و ارزشمند کارشناسان، صاحب‌نظران و به ویژه خود اریک وور در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است. وی در این اثر به خوبی هر آنچه را که برای موفقیت یک فرد در بازاریابی شبکه‌ای نیاز است، یکجا و نظام‌یافته به مخاطب عرضه کرده است.

فهرست مطالب:
فصل ۱: بازاریابی شبکه‌ای کامل نیست؛ فقط بهتر است
فصل ۲: اگر در نظر دارید وارد بازاریابی شبکه‌ای شوید، تصمیم بگیرید که یک حرفه‌ای شوید
فصل ۳: مانند همه‌ی حرفه‌ها به یادگیری مهارت‌های چندی نیاز خواهید داشت
فصل ۴: (مهارت اول: یافتن مشتریان بالقوه)
فصل ۵: (مهارت دوم: دعوت از مشتریان القوه برای آشنایی با محصول یا فرصت)
فصل ۶: (مهارت سوم: معرفی محصول یا فرصت به مشتریان بالقوه‌ی خود)
فصل ۷: (مهارت چهارم: پیگیری مشتریان بالقوه)
فصل ۸:‌ (مهارت پنجم: کمک به مشتریان بالقوه برای تبدیل شدن به مشتری یا توزیع‌کننده)
فصل ۹: (مهارت ششم: کمک به توزیع‌کننده‌ی جدید برای شروع درست کار)
فصل ۱۰: (مهارت هفتم: پیشبرد رویدادها و مناسبت‌ها)
فصل ۱۱: هر چیز ارزشمندی به زمان نیاز دارد
فصل ۱۲: ارزش آن را دارد

10,000 تومان

کارسپاری (انتشارات آموخته)


کار‌سپاری
مهارت‌ها را با وظایف تطبیق دهید
افراد خود را تربیت و هدایت کنید
بر موانع غلبه کنید
باید برخی از کارهای خود را به دیگران محول کنید تا بتوانید زمان کافی برای تمرکز بر وظایفی که نیازمند تخصص شما است داشته باشید. اما این کار ساده نیست. کار‌سپاری به سرعت شما را با اصول این کار آشنا می‌کند:
·ایجاد محیطی با بهره‌وری بالا.
·سپردن کارهای مناسب به افراد مناسب.
·برگزاری جلسه‌ای اثربخش برای محول کردن وظایف.
·نظارت بر امور بدون مدیریت مداخله‌گرانه.

فهرست مطالب:
چرا باید برخی وظایف را به دیگران بسپاریم؟
هدف کارسپاری
مزایای کارسپاری
ایجاد مبنایی برای کارسپاری اثربخش
ایجاد محیط مناسب
دغدغه‌هایتان را حل کنید
آماده شدن برای کارسپاری
دلایلی را که برای کارسپاری دارید بررسی کنید
مشخص کنید چه کارهایی باید (و چه کارهایی نباید) به دیگران محول شوند
مشخص کنید چه میزان از کار را باید به دیگران محول کنید
مهارت‌های مورد نیاز را مشخص کنید
مناسب‌ترین فرد را انتخاب کنید
میزان اختیاری را که می‌خواهید اعطا کنید مشخص نمایید
محول کردن کار
درباره‌ی کار با کارکنان‌تان صحبت کنید
مسائل را برای گروه خود توضیح دهید
۵ نظارت بر وظیفه‌ی محول‌شده
وظیفه‌ی محول‌شده را پیگیری کنید
پشتیبانی کنید
مشکلات را پیش‌بینی و رفع کنید
۶ فرایند کار را مرور کنید
وظایف محول‌شده‌ای را که به پایان رسیده‌اند ارزیابی کنید
مهارت‌های کارسپاری را به دیگران نیز آموزش دهید

مقدمه ناشر
هر مدیری برای موفقیت، به کسب و تقویت مهارت های مدیریتی خود نیاز دارد. به روز نگه داشتن و بهبود این مهارت ها چالشی است که همه مدیران به نوعی با آن رو به رو هستند.
دستیابی به این مهم در کمترین زمان، خواسته مدیران پر مشغله ی امروزی است. به عبارت دیگر کسب و بهبود مهارت های حیاتی مدیریت با صرف کمترین زمان همیشه برای مدیران آرزویی دور از دسترس بوده است.
اینک مجموعه ای پیش روی شماست که از جانب معتبرترین مرجع کسب و کار؛ هاروارد، منتشر شده و پاسخی است به این نیاز. مجموعه ای کم نظیر و کاربردی برای مدیرانی که وقت کافی ندارند، اما به اهمیت مهارت های مدیریتی نیز به خوبی واقف اند.

مجموعه ی مدیر 20 دقیقه ای
برخیزید و به سرعت مهارت های ضروری کسب و کار را بیاموزید. چه به دنبال دوره ای فشرده و چه یادآوری کوتاهی باشید، هر آنچه را که نیاز دارید در مجموعه کتاب مدیر 20 دقیقه ای خواهید یافت. این مجموعه مطالبی بنیادین برای شاغلان با انگیزه در این حیطه و مدیران مشتاق پیشرفت ارائه می دهد. هر یک از کتاب های این مجموعه متنی مقدماتی، موجز و کاربردی است؛ بنابراین، زمان کافی خواهید داشت که گستره ی گوناگونی از موضوعات اساسی مدیریت را مرور کنید و به خاطر آورید.
می توانید توصیه های این مجموعه کتاب را که از معتبرترین مرجع کسب و کار است به سرعت بخوانید و به کار گیرید.
عناوین کتاب ها به این شرح است: تدوین طرح کسب و کار، کارسپاری، مبانی مالی، به انجام رساندن کارها، بازخورد اثربخش، مدیریت پروژه، مدیریت زمان، مدیر مداری، ارائه، برگزاری جلسات.

مقدمه
چه رهبری هستید که به تازگی به این سمت ترفیع یافته اید و چه رهبری کارآزموده، شما گروهی دارید که باید هدایت کنید، اهدافی که باید برآورده کنید، ایده هایی که باید دنبال کنید؛ و اشتیاق زیادی نیز دارید اما زمان کافی ندارید. با انبوه کارهایی که «فقط شما» می توانید مدیریت کنید، به نظر می رسد هرگز زمان کافی برای برنامه ریزی بلندمدت، راهنمایی کارکنان، یا دیگر وظایف مدیریتی رده بالاتر که می خواهید انجام دهید ندارید.
شما نمی توانیدساعات بیشتری به روز خود بیفزایید، اما بهبود مهارت هایتان در کارسپاری می تواند به شما کمک کند بیشترین استفاده را از ساعاتی که دارید ببرید. اثرگذارتر شدن در کارسپاری، با بهبود بهره وری، کاهش استرس، تقویت مهارت های کارکنان، و بهبود روحیه و انگیزه، مزایایی برای شما، گروه، و سازمان تان خواهد داشت.
این کتاب مقدمه ای به شما ارائه می دهد تا بیاموزید چگونه:
- محیطی ایجاد کنید که حامی کارسپاری موفق باشد.
- بر دغدغه هایی که درباره ی کارسپاری دارید غلبه کنید.
- بدانید چه وظایفی را باید (و چه وظایفی را نباید) به افراد خود بسپارید.
- وظایف را با مهارت ها و علایق تطبیق دهید.
- به میزان مناسبی پشتیبانی و نظارت ارائه دهید.
- دانسته های خود را در زمینه ی کارسپاری موفق به دیگران نیز انتقال دهید.

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

یخ شكنان (انتشارات آموخته)


محصولات انتشارات آموخته قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

8,000 تومان

کسب و کار بازاریابی شبکه ای خود را متحول کنید (انتشارات آموخته)


بازاریابی شبکه‌ای با سرعتی باورنکردنی در حال رشد و توسعه است و هر روز تعداد بیشتری به این حرفه می‌پیوندند و افراد بیشتری رؤیاهای خود را در در آن جست‌و‌جو می‌کنند. مهارت‌آموزی رکن اصلی موفقیت در این حرفه است و در مسیر موفقیت هر چه بیاموزید، کم است. پس تا می‌توانید باید بشنوید، ببینید و مهم‌تر از همه بخوانید. مطالعه به شما کمک می‌کند تا با آگاهی از تجربیات دیگران، راه را از بی‌راهه تشخیص دهید و اشتباهات دیگران را تکرار نکنید. در واقع مطالعه به شما کمک می‌کند با درس گرفتن از موفقیت و اشتباه‌ دیگران، برای رسیدن به قله مسیر کوتاه‌تری را انتخاب کنید.
بدین‌ منظور، اینک اثر مشهور و تأثیرگذار دیگری در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای پیش روی شماست که سارا رابینز، رهبر و کارآفرینی توانمند، به رشته‌ی تحریر در آورده است. او به نمایندگی از نسلی جوان و موفق که توانسته در مدتی کوتاه به موفقیتی فوق‌العاده دست یابد، در کتاب «کسب‌وکار بازاریابی شبکه‌ای خود را متحول کنید»، تجربیات و آموزه‌های ناب خود را با شما به اشتراک می‌گذارد. تجربیاتی که هر کدام می‌تواند زندگی شخصی و حرفه‌ای شما را متحول کند.

فهرست مطالب:
فصل اول: پیش درآمد
فصل دوم: قدرت حرفه‌ی ما
فصل سوم: آماده‌سازی: مانند یک مدیرعامل فکر کنید
فصل چهارم: تبلیغ محصولات
فصل پنجم: جست‌وجوی قدرتمند
فصل ششم: ارائه‌ی قدرتمند
فصل هفتم: پایان قدرتمند
فصل هشتم: شروع قدرتمند: ثبت‌نام مؤثر و همانندسازی
فصل نهم: خود را برای رهبری آماده کنید
فصل دهم: قدرت باور و اعتقاد

10,000 تومان

کلاسی از جنس واقعه: درس هایی که از استاد غلامحسین شکوهی آموخته ام ( انتشارات آموخته)


کلاسی از جنس واقعه: درس هایی که از استاد غلامحسین شکوهی آموخته ام

محصولات انتشارات آموخته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 4,200 تومان بیشترین: 84,000 تومان
ريال4200 ريال84000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.