بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

نشر افق

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

مؤسسه نشر افق در سال 1369 با مدیر مسئولی رضا‌هاشمی نژاد تاسیس شد. تاکنون بیش از 1100 عنوان کتاب چاپ اول و 60 شماره از فصلنامه تئوریک خود (پژوهشنامه ادبیات کودک‌ و‌ نوجوان) را به انتشار رساند.
تلاش برای کسب تجربه و نیز حضور و مکاتبات متعدد در عرصه بین المللی نیز قابل ذکر است.
افق در کنار انتشار کتاب‌‌هایی برای تمام گروه‌‌های سنی به ویژه کودک و نوجوان، با مؤسسه فرهنگی و فروشگاه‌های زنجیره ای شهر کتاب (1374) همکاری داشته و در حال حاضر مدیریت شهر کتاب گلدیس (واقع در فلکه صادقیه) را بر عهده دارد. این مؤسسه هم چنین عضو انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان (به عنوان عضو مؤسس) و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران است.
افق در طول این سال‌‌ها پنج‌ بار ناشر برگزیده و تقدیری کشور در حوزه‌ی کودک و نوجوان شده و پنج دوره نیز به عنوان شرکت‌ کننده برگزیده‌ی نمایشگاه کتاب انتخاب شده است. تاکنون حدود 200 کتاب افق از سوی مراکز فرهنگی داخلی و بین‌المللی برگزیده شده و یا مورد تقدیر قرار گرفت‌. از این گذشته، افق در نمایشگاه‌‌های بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان همچون بولونیا، فرانکفورت، لندن و قاهره حضور داشته است.
اغلب آثار موسسه در زمينه ادبيات و اغلب آنها براي گروههای سنی كودك و نوجوان، جوان و بزرگسال منتشر شده اند. به طور كلی كتاب ها در قالب مجموعه آثار هم خانواده به طبع رسيده اند و يا در دست انتشارند.
 - ارتباط كاری و همكاری فرهنگی با بيش از 40 موسسه فرهنگی و انتشاراتی اعم از اروپايی، آمريكايی و آسيايی.
- مطالعه و كسب تجربه در خصوص صنعت نشر، چاپ و پيمان امتياز چاپ اثر (copy right). 
- كسب تجربه هاي حضوری و كارگاهی در عرصه نشر و چاپ و توزيع از طريق : 
- حضور در تور آشنايي با نشر فرانسه در سال 1383
- شركت در نمايشگاه بين المللی كتاب كودك در شهر بولونيا يك بار و شش بار بازديد از آن.
- بازديد از نمايشگاه فرانكفورت در سال(1380، 1386 و 1387)، نمايشگاه قاهره (1378) ، نمايشگاه شارجه (1380، 1386 و 1387)، نمايشگاه چاپ بيرمنگام (1381 و 1385) و نمايشگاه كتاب لندن (1388)

موضوعات کلی کتابهای انتشارات افق به شرح ذیل می باشد:

الف. گروه سنی خردسال و كودك انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های قصه های مصور (ادبيات كلاسيك ايران و جهان، ادبيات امروز ايران، قصه های منثور قصه های منظوم، قصه های دينی، قصه های حيوانات، قصه های روستا، قصه هايی از شخصيت های ادبيات عامه و قصه های كميك) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  رمان كودك انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  افسانه ( ادبيات ايران و ادبيات كلاسيك جهان) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  شعرهای مصور (شعر ناب و شعر آموزشی ) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  آموزش مصور (سفرهای علمی، آموزش مذهبی، آموزش اعداد، فعاليت هایعلمی، تقويت مهارت های رياضی، آموزش مفاهيم، چيستان و رنگ آميزی و سرگرمی) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  كتابهای شكفتنی (pop-up ) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

ب -گروه سنی نوجوان انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان نوجوان (ادبيات كلاسيك جهان، ادبيات امروز ايران و جهان ) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  داستان كوتاه (ادبيات ايران و جهان) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  افسانه (قصه های شاهنامه، افسانه های مردم دنيا) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  شعر انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  طنز انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  نثر ادبی انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  علمی و آموزشی  انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

ج. گروه سنی بزرگسال  انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  رمان (تاليف و ترجمه) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  داستان كوتاه (تاليف و ترجمه) انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  رمان و داستان كوتاه علمی – تخيلی انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  تئوری ادبی انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های  تئوری ادبيات كودك و نوجوان انتشارات افق (نشريه پژوهشنامه ادبيات كودك و نوجوان)

کتاب های  شعر انتشارات افق (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)  

شما می توانید تمامی آثار انتشارات افق را در سایت فروشگاهی و کتاب فروشی بانک کتاب 4030book ملاحظه و با مطالعه ی توضیحاتی در مورد محتوای کتاب ها در صورت تمایل، کتاب مورد نظر خود را به روش خرید اینترنتی و آنلاین تهیه نمایید. خرید اینترنتی کتاب به شما این امکان را می دهد تا با موضوعات کتاب ها آشنا شوید و سپس اقدام به خرید آنلاین کتاب مورد نظر خود نماید. تمام سعی ما در بانک کتاب چل سی بوک 4030book که در زمینه فروش اینترنتی کتاب، محصولات فرهنگی و لوازم التحریر فعالیت دارد، ارائه آثار منتخب و مورد علاقه شما عزیزان فرهنگی و دوست دار کتاب می باشد تا خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را به راحتی و آسانی تجربه کنید. بانک کتاب چل سی بوک (www.4030book.ir) امکان مشاهده توضیحات و خرید اینترنتی کتاب در تمامی زمینه ها از جمله: دانشگاهی ، عمومی ، آموزشی ، کمک آموزشی، کودک و نوجوان، هوش و سرگرمی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و آثار منتخب، معتبر و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای شما عزیزان در سایت خود فراهم نموده است. از مزایای استفاده خرید اینترنتی کتاب های انتشارات افق پرداخت آنلاین وجه کتاب، تحویل کتاب درب منزل، کاهش تردد در شهر، کاهش آلودگی هوا و ترافیک و حفظ آرامش شما عزیزان دوستدار محصولات انتشارات افق می باشد.لازم به ذکر است کتاب فروشی اینترنتی بانک کتاب چل سی بوک دارای مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت – مرکز توسعه تجارت الکترونیک (نماد الکترونیکی) می باشد. همچنین می توانید لیست کتاب ها و آثار منتشره انتشارات افق را در اینجا مشاهده نماید.

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

پیرمرد و دریا(انتشارات افق)


داستانهای امریکای لاتین - قرن 20

10,500 تومان

رالف راننده(انتشارات افق)


رالف راننده
داستانهای اجتماعی
مشاغل - داستان

3,500 تومان

غری غرشی: شیری که تنبل بود(انتشارات افق)


غری غرشی: شیری که تنبل بود
داستان های حیوانات

3,500 تومان

۲۰۸ حكایت از ازوپ (افسانه های مردم دنیا)( افق)


اين‌ مجموعه‌ شامل‌ بيش‌ از 200 حكايت‌ از «ازوپ‌» است‌. گفته‌اند ازوپ‌ از اهالي‌ تريس‌ بود.
او در اوايل‌ قرن‌ ششم‌ پيش‌ از ميلاد و پس‌ از آنكه‌ به‌ بردگي‌ درآمد، در جزيره‌ي‌ ساموس‌ زندگي‌ مي‌كرد. آنچه‌ در حكايت‌هاي‌ ازوپ‌ چشمگير است‌، بهره‌گيري‌ از ماجراهايي‌ خيالي‌ است‌ كه‌ براي‌ جانوران‌ اتفاق‌ مي‌افتد، اما نتيجه‌ي‌ اخلاقي‌ آن‌ به‌ كار زندگي‌ آدميان‌ مي‌آيد.

4,500 تومان

۵ قصه گزیده از اسکار وایلد (افسانه های مردم دنیا)( افق)


اسكار وايلد شاعر، نمايش‌نامه‌نويس‌ و داستان‌پرداز بزرگ‌ ايرلندي‌ در شمار مطرح‌ترين‌ نويسندگان‌ قرن‌ نوزدهم‌ است‌. وايلد در آثارش‌ به‌ويژه‌ در قصه‌هايي‌ كه‌ براي‌ نسل‌ جوان‌ نوشته‌ بي‌ آن‌كه‌ زبان‌ به‌ پند بگشايد، با بيان‌ نكته‌هاي‌ ظريف‌ و با زباني‌ سرشار از طنز خواننده‌ را به‌ انتخاب‌ راه‌ها و صفات‌ بهتر رهنمون‌ مي‌كند. اين‌ كتاب‌ مجموعه‌اي‌ از پنج‌ قصه‌ي‌ به‌ يادماندني‌ از اسكار وايلد با قلم‌ طليعه‌ خادميان‌ به‌ فارسي‌ ترجمه‌ شده‌ است‌ و با تصاويري‌ زيبا و ماندگار همراهي‌ مي‌شود.

6,000 تومان

آب نبات (خودم می خوانم)(انتشارات افق)


هدف از انتشار مجموعه كتاب‌های خودم می خوانم ترويج كتاب‌خوانی، افزايش لذت خواندن و ايجاد عادت به مطالعه در كودكان است. نوسوادای كلاس اول، به تدريج كه خواندن را می آموزند و با شكل حروف و صداها و كلمه‌ها آشنا می شوند؛ خواند توانست نوشته‌های ساده‌ غيردرسي را هم بدون كمك گرفتن از ديگران مخوانند. در همه‌ جای دنيا، ترويجِ خواندن، ايجاد عادت به مطالعه و مهارت در آن از ضروريات تعليم و تربيت در دوره‌ آموزش ابتدايي است. كودك، تنها با كسب مهارت كافي در خواندن است كه از مطالعه لذت خواهد برد.

22,500 تومان

آبرنگ( افق)


آبرنگ

8,500 تومان

آخرین شاگرد 10 خشم هفتمین پسر (انتشارات افق)


محصولات انتشارات مرکز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

18,000 تومان

آدم کوچولوها (انتشارات افق)


محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,500 تومان

آرزوهای بزرگ (انتشارات افق)


آرزوهای بزرگ (انتشارات افق)

آرزوی بزرگ؛ به عقیده ی منتقدان، خوش ساخت ترین رمان چارلز دیکنز است؛ نویسنده ی پرکاری که ده فرزند داشت و گاه برای تامین مخارج زندگی ناچار بود سه رمان را هم زمان بنویسد.

پیپ کودکی یتیم، در قبرستان با مجرمی فراری و مرموز برخورد می کند. سپس پیرزنی ثروتمند و دختری زیبا و مغرور به اسم استلا در زندگی او ظاهر می شوند. در همان حال، شخصی نامعلوم ثروتی به او می بخشد.
اما این سرپرست ثروتمند کیست و عشق پیپ به استلای مغرور، چه سرانجامی خواهد داشت؟

درباره نویسنده کتاب آرزوهای بزرگ
چارلز دیکنز در سال 1812 در خانواده ای پرجمعیت و کم درآمد به دنیا آمد. پدرش گرچه کارمند نیروی دریایی انگلستان بود اما همیشه بدهی داشت. برای همین بالاخره روزی داد طلبکارها درآمد و پدر چارلز را به زندان انداختند. اما این پایان ماجرا نبود، چون مدتی بعد وقتی خانم دیکنز دید که از عهده ی مخارج بچه های قد و نیم قدش بر نمی آید یک راست پیش شوهرش به زندان رفت و مدتی کنار او زندگی کرد!
آقای دیکنز علاوه بر چارلز، هفت دختر و یک پسر هم داشت، ولی البته از آن همه بچه، فقط یکی چارلز دیکنز شد! البته چارلز یک شبه نویسنده نشد. در کودکی مجبور بود برای کمک به اقتصاد خانواده هم کار کند و هم کتاب بخواند. با وجود این گروه بختش تا نوزده سالگی باز نشد. یعنی زمانی که خبرنگار روزنامه ی مورنینگ کرانیکل در مجلس عوام انگلیس شد و مجبور بود دائم خبر بنویسد و گزارش تهیه کند. با این همه او مثل خیلی از روزنامه نگارها دلش را به خبر و گزارش خوش نکرد بلکه برای گرفتن پولی جداگانه از روزنامه اش، علاوهب ر نوشتن گزارش، داستان هایی هم برای مجله ای نوشت که این روزنامه عصرها منتشر می کرد. خوشبختانه سرانجام نیز اولین رمانش نامه های پیک و یک را به چاپ رساند و نامش بر سر زبان ها افتاد.
یکی از جالب ترین ویژگی های دیکنز پرکاری او بود. او که ده فرزند داشت برای تامین مخارج خانواده اش گاهی مجبور بود هم زمان روی سه رمان کار کند. گذشته از این ها سردبیر یکی دو نشریه ی دیگر هم بود و آثار دیگران را هم ویرایش می کرد. اما متاسفانه این پرکاری به حدی بد که او ناگزیر بود شب ها مدتی طولانی قدم بزند تا اعصابش کمی آرام شود!
دیکنز رمان آرزوهای بزرگ را هم مثل بسیاری از آثار دیگرش نخستینب ار به صورت پاورقی در مجله ی هفتگی خودش آل د یر راوند و ده سال قبل از مرگش منتشر کرد. با این که آرزوهای بزرگ تنها اثر مشهور او نیست، منتقدان این رمان را در بین آثار مشهور دیگرش (الیورتویست، دیوید کاپرفیلد، داستان دو شهر و ...) به لحاظ ساختمان، کامل ترین رمان وی می دانند. دیکنز در سال 1870 دنیا را وداع گفت.

فامیلی من پیریپ بود و اسم فیلیپ اما از بچگی از این دو تا اسم فقط توانستم اسم پیپ را بسازم و روی خودم بگذارم. برایهمین کم کم هه پیپ صدایم کردند.
من اصلاً پدر و مادرم را ندیدم. قبر آن ها در گورستانی تاریک و پوشیده از علف در یک کلیسا بود. روی سنگ قبرشان هم چیزهایی نوشته بودند. از روی حروف اسم پدرم روی سنگ قبر، فکر می کردم لابد پدرم مرذدی چهارشانه و تنومند بوده و موهایی مشکی و وز وزی داشته است. از شکل حروف اسم مادرم هم حدس زدم که او حتماً زن مریض حالی بوده و صورتش کک و مک داشته است. کنار آن ها پنج سنگ قبر کوچک به یاد پنج برادر کوچک بود. همه ی برادرهایم در بچگی مرده بودند و من از روی شکل سنگ قبرهای شان خیال می کرم که موقع به دنیا آمدن، دست هایشان در جیب شان بوده و هیچ وقت هم آن ها را در نیاورده اند.
بعد از ظهر یکی از روزهای سرد زمستان که به قبرستان کلیسا رفته بودم برای اولین بار احساس کردم که پدر، مادر و برادرانم مرده اند و من در زیر آسمانی که هر لحظه تاریک تر می شد کاملاً تنها هستم. این بود که وحشت کردم و جیغ کشیدم اما ناگهان صدای وحشتناکی گفت: «صدایت را ببر بچه!»
بعد مردی از میان قبرها بلند شد و گفت: «اگر جنب بخوری سرت را می برم!»
مرد کفش نداشت ودر یکی از پاهایش پابندی آهنی و زنجیردار بود و دور سرش هم کهنه ای بسته بود و کلاً آدم ترسناکی بود. سر تا پایش هم گل آلود بود و می لنگید. وقتی جلوی دهانم را گرفت چشم غره می رفت و غرغر می کرد و می لرزید.
از ترس داد زدم: «نه سرم را نبر آقا! سرم را نبر!»
مرد گفت: «زود باش بگو ببینم اسمت چیه.»
- پیپ، پیپ آقا.
- خانه ات کجاست؟
با انگشت روستای مان را که یکی، دو کیلومتر آن طرف تر بود و دور تا دورش درخت داشت نشان دادم.
مرد نگاهی به من انداخت و بعد پاهایم را گرفت و معلق در هوا نگه داشت و جیب هایم را خالی کرد، اما در جیب هایم فقط یک تکه نان بود. بعد با خشونت مرا روی سنگ قبر درازی گذاشت و با ولع شروع به خوردن نان کرد، طوری که انگار داشت از گرسنگی می مرد.
سپس در حالی که لب هایش را می لیسید گفت: «سگ کوچولو، چه لپ های تپلی داری! بدم نمی آید آن ها را بخورم.»
با این که لپ هایم تپل بود، اما آن موقع جثه ام کوچک تر از سنم بود. در حالی که سفت به سنگ قبر چسبیده بودم تا جلوی گریه ام را بگیرم، التماس کردم که مرا نخورد.
مرد گفت: «مادرت کجاست؟»
گفتم: «آن جا آقا.»
مرد از جا پرید و پا به فرار گذاشت. بعد ایستاد و پشت سرش را نگاه کرد، اما من قبر را نشانش دادم و گفتم: «آن جا آقا.»
گفت: «آه! پدرت هم پیشش است؟»
- بله آقا
- پس با کی زندگی می کنی؟ البته اگر بگذارم زندگی کنی.
- با خواهرم آقا، خانم جو گارجری زن جو گارجری آهنگر.
مرد نگاهی به حلقه ی آهنی پایش کرد و یک دفعه مرا تا آن جا که می توانست با زور به عقب هل داد و با عصبانیت به چشمانم زل زد و گفت: «حالا ببینم می توانم بگذارم زنده بمانی یا نه. می دانی سوهان چیه؟»
- بله آقا
- خوراکی هم که می دانی چیه؟
و بیش تر رویم خم شد تا مرا بترساند.
- بله آقا.
- می روی برایم سوهان و خوراکی می آوری، و گرنه دل و روده ات را در می آورم.
آن قدر وحشت زده و گیج بودم که به او چسبیدم و گفتم: «آقا مرا بلند کنید. من نباید حالم به هم بخورد. شاید بتوانم بیش تر به شما کمک کنم.»
- فردا صبح سوهان و خوراکی را می آوری دم آن توپخانه ی قدیمی؛ اما راجع به من یک کلمه هم با کسی حرفی نمی زنی. اگر می خواهی بگذارم زنده بمانی اصلاً به روی خودت نیاور که مرا دیده ای.اما اگر زبانت را نگه نداری دل و روده ات را در می آورم، بعدش کباب می کنم و می خورم. الان من تنها نیستم. دوست جوانم هم با من است. اما من پیش او فرشته ام! او می داند چه طوری یواشکی دل و روده ی بچه ها را بیرون بکشد. هیچ پسری هم نمی تواند خودش را از چشم او مخفی کند، حتی اگر در اتاقش را قفل کند و در رختخواب گرم و نرمش بخوابد. الان هم من به زور توانستم جلویش را بگیرم تا اذیتت نکند. خب چه می گویی؟
- گفتم که سوهان و خوراکی را خیلی زود دم توپخانه ی قدیمی می آورم.
مرد گفت: «بگو خدا بکشدم اگر نیاورم! یادت باشد چه قولی دادی. دوست جوان من هم یادت نرود.»
قول دادم کاری را که می گفت انجام بدهم. مرد دست هایش را زیر بغلش زد و در حالی که بدنش می لرزید، لنگ لنگان رفت. وقتی می رفت مواظب خارها بود، طوری که انگار خارها دست هایی بودند که قبرها به طرف پایش دراز می کردند. من هم به طرف خانه مان دویدم اما خیلی زود برگشتم و عقب سرم را نگاه کردم. مرد به طرف توپخانه ی قدیمی می رفت، اما هنوز تنها بود. از دوست جوان و ترسناکش هم خبری نبود؛ اما من دوباره وحشت کردم و دوان دوان و یک نفس تا خانه دویدم.
و ...

محصولات انتشارات قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

19,500 تومان

آسمان خیس(انتشارات افق)


موضوع : مجموعه داستان / ادبیات امروز
نمی دانم چه وقت بود كه دوباره دام دام دارام شروع شد. صدايش از دورها می آمد، انگار سوت اخطار يك كشتی فضایی، آهسته و نامفهوم. بعد كم كم نزديك شد، بلندتر، تا بالاخره همه ی صداها را طوری پوشاند كه به نظرم رسيد حركات من و كنستانتره كاملا بی صدا بود. فقط دام دام دارام شنيده می شد- تا اين كه يك دفعه قطع شد و آرام و ساكت. مثل خود ما.

داستان های آلمانی امروز مثل تابلویی مدرنيستی تركيبی است از رنگ ها و احساس های تند، همدلی های عميق با روح هاي آزرده و خاكستری های روابط سرد و تنهایی هميشگي جوامع معاصر. اين پنج نويسنده، اشتام، هرمان، شولتسه، شلينك و آزدامار، ه گرايش های امروز ادبيات آلمانی را نشان می دهند و هم نماينده ی طبقه های مختلف جامعه آلمان هستند.

13,000 تومان

آقای ناوال، مدیر باحال! (انتشارات افق)


درباره کتاب آقای ناوال، مدیر باحال!
"کتاب مصوّر آقای ناوال ، مدیر باحال، از مجموعه «مدرسه عجیب و غریب» و با موضوع داستان‌های ماجراجویانه و طنزآمیز آمریکایی است و برای گروه سنّی (ب) و (ج) تهیه شده است. «ای.جی» شاگرد مدرسه «الامنتری» است. او از مدرسه متنفر است و قصد دارد یک فوتبالیست آمریکایی شود. به زودی دانشمندی عجیب، به نام «آقای میچل» وارد مدرسه می‌شود. او آزمایشات عجیب و غریبی انجام می‌دهد و مثل دیوانه‌ها می‌خندد. او ماشینی اختراع کرده که با سیب‌زمینی کار می‌کند و قصد دارد کل جهان را در دست بگیرد. «آقای میچل» برای این‌کار آزمایشاتی را روی بچّه‌ها به خصوص ای.جی انجام داده و حوادثی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد."
شما عزیزان کتاب دوست می توانید کتاب آقای ناوال، مدیر باحال و همچنین تمامی محصولات انتشارات افق را از فروشگاه اینترنتی www.4030book.ir به صورت آنلاین خریداری نمایید.
5,500 تومان

آمبر براون آبله‌ مرغانه خوردنی نیست (این دختر نمی داند از دست پدر و مادرش چه كند) (انتشارات افق)


بالاخره تابستان آمد و حالا قرار است آمبر براون با خاله‌ پام به لندن برود و بعد هم براي ديدن پدرش به پاريس. اما وقتي كه با يك عالمه هيجان به لندن مي‌رسد، يك دفعه همه‌ تنش به خارش مي‌افتد... و مي‌فهمد كه آبله مرغان گرفته! يعني همه‌ تعطيلاتش خراب شده؟ و حالا كه نمي‌تواند به پاريس برود، چطور پدرش را مجبور كند كه دوباره برگردد و با مامان آشتي كند؟
محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

8,000 تومان

آمبر براون به كلاس چهارم می رود (انتشارات افق)

امروز قرار است آمبر براون به كلاس چهارم برود. همه چيز آماده است: كفش‌هاي نو، دفترچه‌هاي تازه و مداد و خودكارهاي جديد... اما حيف! چيزي را كه واقعا دلش مي‌خواهد، ندارد: يك دوست صميمي و تازه. آخر آمبر چطور مي‌تواند بدون يك. «بهترين دوست» به كلاس چهارم برود؟
محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

7,000 تومان

آمبر براون یک مداد شمعی نيست (انتشارات افق)


جاستين دانيل، بهترين دوست آمبر براون است و آمبر براون دوست جاستين. آن‌ها در حساب و ديكته به هم كمك مي‌كنند و وسايل‌شان را به هم قرض مي‌دهند. اما روزي كه جاستين ناچار است به خاطر كار پدرش از آن شهر برود و از دوست قديمي‌اش جدا شود، ناگهان همه چيز به هم مي‌ريزد.
محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

6,000 تومان

آمبر بروان خیلی خوشحال است( افق)


من، آمبربروان، یک فکر بکر دارم!
آمبر براون به خاطر ازدواج مامانش با مکس خیلی هیجان زده است. جاستین، بهترین دوستش هم برای شرکت در مراسم سفر کرده و به شهر او آمده است. حالا مهم ترین کار سخنرانی آمبر در عروسی و خرید لباسی معرکه است؛ اما انگار نزدیک است گفت و گوی مامان و مکس به خاطر هرینه ها به دعوا بکشد.

بروس کاویل و الیزابت لوی با خلق داستانی طنز از زبان آمبر براون احساسات تلخ و شیرین او را پس از جدایی پدر و مادرش به شکلی واقعی به تصویر می کشند.

8,500 تومان

آمبر و قانون های کلاس دوم (آ مثل آمبر 5)( افق)


چرا من نمی توانم اتاقم را تمیز نگه دارم؟
كلاس دوم دارد به يك كلاس فوق العاده تبديل مي شود كه ناگهان مشكلي بيش مي آيد: يك قانون جديد. خانم لايت مي گويد
همه بايد كشوهاي ميزشان را تميز نگه دارند.اما كشوي نيمكت آمبر بروان هيچ وقت تميز نيست. آيا آمبر مي تواند راه حلي
پیدا كند؟
در مجموعه ی پنج جلدي آ مثل آمبر اين دختر باهوش هشت ساله از تجربه هاي تلخ و شيريني مي گويد كه هم بامزه اند و هم آشنا. اگر تو هم مثل آمبر تازه خواندن و نوشتن ياد گرفته اي، با اوهمراه شو و مطمئن باش كه از خواندن اين داستان ها پشيمان نمي شوي.

6,000 تومان

آمبر و معلم جدید (آ مثل آمبر 4)( افق)


به کلاس دوم خوش آمدید!
اولين روز كلاس دوم است و آمبر بروان حسابي هيجان زده شده. اما كمي هم عصبي و نگران است.آيا آمبر مي تواند با معلم جديد و عجيب و غريب كلاس دوم كنار بياييد؟

در مجموعه ی پنج جلدي آ مثل آمبر اين دختر باهوش هشت ساله از تجربه هاي تلخ و شيريني مي گويد كه هم بامزه اند و هم آشنا. اگر تو هم مثل آمبر تازه خواندن و نوشتن ياد گرفته اي، با اوهمراه شو و مطمئن باش كه از خواندن اين داستان ها پشيمان نمي شوي.

6,000 تومان

آمبر و هدیه جشن تولد (آ مثل آمبر 1)( افق)


ديگر وقت باز كردن هديه هاست
آمبر براون برای جشن تولدش يك ساعت مچي مي خواهد. شايد دوست صميمي اش، جاستين دانيلز، هم يكي لازم داشته باشد. او اصلاً منظم نيست! يعني جاستين به جشن تولد آمبر هم دير مي رسد؟

در مجموعه ی پنج جلدي آ مثل آمبر اين دختر باهوش هشت ساله از تجربه هاي تلخ و شيريني مي گويد كه هم بامزه اند و هم آشنا. اگر تو هم مثل آمبر تازه خواندن و نوشتن ياد گرفته اي، با اوهمراه شو و مطمئن باش كه از خواندن اين داستان ها پشيمان نمي شوي.

6,000 تومان

آمریكا( افق)


تاريخ تلخ بي‌رحم‌ترين ابرقدرت دنيا!
اين‌بار آمريكا به سراغتان آمده تا با روايت بعضي از خفن‌ترين و كثيف‌ترين لحظات تاريخ ايالات متحده، حال‌تان را به هم بزند:
از لحظه‌ي ورد كريستف كلمب تا همين روزها.
كدام رئيس‌جمهور آن‌قدر از كليد برق مي‌ترسيد كه هيچ‌وقت اتاق‌خوابش را خاموش نمي‌كرد؟
چرا كابوي‌ها به گوسفندان اعلان جنگ دادند؟
چرا سرخپوست مرده‌اي زنده شد و التماس كرد پوست سرش را نكنند؟
كتاب را بخوانيد و علاوه بر پاسخ اين‌ پرسش‌هاي عجيب و غريب، از جزئيات ترسناكي درباره‌ي پدران زائر گوشت‌تلخ، بيلي كيد آدمكش و جين هفت‌تيركش سر دربياوريد.
تاريخ هيچ‌وقت اين‌طور ترسناك نبوده است!

9,500 تومان

آموندسن ( نشر افق)


کتاب آموندسن  

محصولات انتشارات افق قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

4,500 تومان

آنی آرایشگر( افق)

در شهر داستانی، همه برای زندگی بهتر به هم كمك می كنند، در هر كتاب از كتاب‌های اين مجموعه بچه‌ها در دل قصه با يكی از شغل‌ها آشنا می شوند.
3,500 تومان

آوازهای كوچكی برای ماه( افق)


آوازهاي كوچكي براي ماه
او كه گاه آوازهاي كوچكي براي ماه زمزمه مي‌كند، بدون هراس از خوب يا بد خواندن، في‌البداهه، قطعه‌هايي مي‌خواند كه به ذهنش مي‌دوند، و باقي اوقات رات با لذت تمام‌وقت مي‌گذارند.

دوستي گوستاو فلوبر نويسنده‌ي مادام بوواري و ژرژ ساند بانوي نويسنده، هم‌ رنگ و بوي عشق دارد و هم باور و احترامي دوجانبه است. نامه‌نگاري اين دو شمايل بزرگ قرن نوزدهم حال و هواي زندگي روشنفكران، نويسندگان، اشراف، دعواهاي ادبي، سليقه و نگاه‌هاي متفاوت به هنر و ادبيات در قرن نوزدهم را ترسيم مي‌كند.

16,000 تومان

آینه‌های ناگهان( افق)


اين‌ اثر گزيده‌ شعرهاي‌ شاعر نام‌ آشنا و تواناي‌ نسل‌ امروز، دكتر قيصر امين‌پور است‌. اين‌ شعرها در فاصله‌ زماني‌ سال‌هاي‌ 1364 تا 1371 سروده‌ شده‌اند. استاد امين‌پور هم‌ از حيث‌ جوهره‌ي‌ شعري‌ و هم‌ به‌ لحاظ‌ دانش‌ شعري‌ در جايگاهي‌ ممتاز و متفاوت‌ ايستاده‌ است‌.

8,500 تومان

احترام (ارزش های زندگی 3)( افق)


چه‌ فايده‌اي‌ دارد كه‌ فرزندان‌ ما به‌ بالاترين‌ مدارج‌ هوشي‌ و دانايي‌ برسند، اگر نتوانند با ديگران‌ زندگي‌ كنند! احترام‌ يعني‌ اين‌ كه‌ بدانيم‌ ما و همه‌ي‌ اطرافيان‌ ما يگانه‌ و با ارزشيم‌. قرار نيست‌ كه‌ ما فقط‌ ديگران‌ را محترم‌ بشماريم‌ بلكه‌ بايد به‌ خودمان‌ هم‌ به‌ عنوان‌ فردي‌ با ارزش‌ احترام‌ بگذاريم‌. اين‌ كتاب‌ مي‌كوشد با تمرين‌هاي‌ گوناگون‌ به‌ كودكان‌ آموزش‌ دهد كه‌ به‌ خود، به‌ انسان‌هاي‌ پيرامون‌ خود و حتي‌ به‌ همه‌ي‌ موجودات‌ اطراف‌ خود احترام‌ بگذارند تا زندگي‌ براي‌ همه‌ دلنشين‌تر و زيباتر شود.
فعاليت‌هاي‌ ساده‌ي‌ اين‌ كتاب‌ مي‌توانند با رفتار سنجيده‌ي‌ مربيان‌ و والدين‌ علاقه‌مند تبديل‌ به‌ تجربه‌هايي‌ بي‌نظير و مؤثر در زندگي‌ كودكان‌ شوند. در مجموعه‌ي‌ ده‌ جلدي‌ «ارزش‌هاي‌ زندگي‌»، شماري‌ از فعاليت‌ها، بازي‌ها، گفت‌وگوها، برنامه‌هاي‌ هنري‌، قصه‌ها، شعرها، و... به‌ گونه‌اي‌ طراحي‌ شده‌اند كه‌ كودك‌ را ياري‌ دهند تا بتواند در مفهوم‌ هر ارزش‌ دقيق‌ شود و آن‌ را درك‌ كند. از اين‌ رو هر كتاب‌ عطف‌ به‌ موضوع‌ خود، روش‌هايي‌ را براي‌ حل‌ مسأله‌ و در پيش‌ گرفتن‌ رفتارهاي‌ دوستانه‌ به‌ كودكان‌ آموزش‌ مي‌دهد، روش‌هايي‌ كه‌ كودك‌ را براي‌ ارتباط‌ بهتر با اطرافيان‌ و دنياي‌ پيرامونش‌ توانمند و مجهز مي‌سازد.

1,200 تومان

احمد آقا( افق)


احمد آقا تنها و خاموش از اين روستا به آن روستا مي رود. هيچ كس اسم كاملش را بلد نيست و نمي داند اهل كجاست. چرا يك دفعه مي آيد و يك دفعه غيب مي شود؟

در كتاب هاي تصويري، نويسنده و تصويرگر دست به دست هم داده اند تا كودكان را به دنياي داستان ببرند و بزرگترها را به دنياي كودكي. اگر مي خواهي با به دنيايشان بگذاري كافي است كتاب را باز كني و همراه شان شوي.

6,000 تومان

اخلاق- با برده ها می رقصد (پرسش های نخستین پاسخ های بی پایان – کتاب چهارم)( افق)


یک کشتی در میان دریای متلاطم گرفتار شده است.
باید چند نفر از مسافران را به دریا انداخت تا دیگران نجات پیدا کنند. حالا کدام یک از مسافران باید به دریا انداخته شوند؟ اگر شما تصمیم گیرنده بودید، چه می‌کردید؟ کدام پاسخ درست و عقلانی است؟

نویسنده در کتاب اخلاق کوشیده است تا از دریچه‌ی فلسفه، به اخلاق بنگرد و آن را به خوانندگان خود معرفی کند.

4,200 تومان

ادبیات امروز (انتشارات افق)


ادبیات امروز

محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

16,000 تومان

ادبیات کودک(انتشارات افق)


موضوع : جان کلام
جان کلام گنجینه ای از آثار کم حجم و پرمحتواست که انتشارات دانشگاه آکسفورد به قلم استادان تراز اول در رشته های گوناگون فراهم آورده است. با خرید حق انتشار در ایران

12,000 تومان

اردک سیاه (انتشارات افق)


محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

16,000 تومان

اژدهای دریاچه واکر - جلد 9 (سفرهای علمی)( افق)


آيا اژدهايي‌ در درياچه‌ي‌ واكر زندگي‌ مي‌كند؟
اين‌ معمايي‌ است‌ كه‌ شاگردان‌ كلاس‌ خانم‌ فريزل‌ مي‌خواهند آن‌ را حلّ كنند. بچّه‌ها تلاش‌ مي‌كنند به‌ زير آب‌ بروند اما اتوبوس‌ به‌ زير آب‌ نمي‌رود. آن‌ها ناچارند مسئله‌ را حل‌ كنند. شما هم‌ با آن‌ها سفر كنيد تا پي‌ ببريد كه‌ چرا بعضي‌ از اجسام‌ بر روي‌ آب‌ شناور مي‌مانند و بعضي‌ در آب‌ فرو مي‌روند. در كلاس‌ درس‌ خانم‌ فريزل‌، بچه‌ها هميشه‌ كارهايي‌ جالب‌ و بامزه‌ انجام‌ مي‌دهند و چيزهايي‌ تازه‌ ياد مي‌گيرند. خانم‌ فريزل‌ بعد از طرح‌ هر سؤال‌، دانش‌آموزان‌ را به‌ سفري‌ علمي‌ امّا خيال‌انگيز مي‌برد.

6,000 تومان

اسباب بازی ها(انتشارات افق)


وقتي‌ در اين‌ صندوق‌ باز مي‌شود، كتابي‌ مارپيچ‌ از داخلش‌ بيرون‌ مي‌آيد كه‌ 10 جور اسباب‌بازي‌ را به‌ نمايش‌ مي‌گذارد. كتاب‌ حاضر، ابتكاري‌ جديد در توليد كتاب‌هاي‌ شكفتني‌ ( Pop Up ) است‌ كه‌ بچه‌ها را سرگرم‌ مي‌كند و آموزش‌ مي‌دهد.

1,000 تومان

اسپاد مورفی و تفنگی با فشنگ سیب‌ زمینی (انتشارات افق)


اسپاد مورفی و تفنگی با فشنگ سیب‌ زمینی

فهرست
فرانک بی ریخت
نشستن روی قالی
امتحان
کتاب خوب
بیرون از قالی

تیراندازی در کتابخانه؟
ویل و برادرش مارتی مجبورند تعطیلات شان را در کتابخانه ی شهر بگذرانند. اما خانم مورفی کتابدار معروف هم همان چا زندگی می کند. کافی است یک ذره پای تان را کج بگذارید تا تفنگ سیب زمینی اش را بردارد و بامب!

اولین رمان اّ این کالفر، نویسنده ی ایرلندی به سرعت نام او را در کشورش بر سر زبان ها انداخت. سپس مجموعه ی آرتمیس فاول در فهرست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت. و جایزه ی کتاب سال انگلستان را از آن خود کرد.
نثر پرجنب و جوش، گفت و گوهای تند و تیز و طینز بی عیب و نقص اسپاد مورفی خواننده را به دنبال خود می کشاند و تا دیروقت نمی گذارد چراغ اتاقش خاموش شود.

فرانک بی ریخت از کتاب اسپادمورفی
من چهار تا برادردارم. فکرش را بکنید. پنج تا پسر زیر یازده سال که همه شان توی یک خانه زندگی می کنند! در روزهای شرجی تابستان، خانه مان خیلی شلوغ می شود. اگر هر کدام از ما دو تا از دوست های مان را به خانه بیاوریم، آن وقت پانزده تا پسر بچه توی خانه وول می خورند. هفت - هشت نفر مثل دیوانه ها قهقهه می زنند و بقیه در صف توالت به حال مرگ می افتند. دستگیره ی توالت ما تقریباً هر سه ماه یک بار می شکند.
یک روز وقتی پدرم به خانه آمد و دید که سه تا از پسرهایش و چهار موجود غریبه صورت های شان را مثل سرخ پوست ها رنگ کرده اند و دارند از پرده های اتاق خواب تاب می خورند، به این نتیجه رسید که باید فکری به حال مان بکند. دیگر مهم نبود که بداند رنگ هایی که به صورت مان مالیده بودیم، از جعبه ی لوازم آرایش مادرکش رفته ایم یا از جایی دیگر.
بعد از آن که پدر و مادر سرخ پوست های غریبه دنبال شان آمدند، پدر اخم هایش را درهم کشید: «از این به بعد حق ندارید دوست های تان را به خانه بیاورید!»
مارتی گفت: «ولی این عادلانه نیست.»
و ...

نشستن روی قالی
بعد از تصمیم مامان و بابا، برادر کوچولوها شروع کردند به مزه ریختن.
دانی با من دست داد و گفت: «از آشنایی تان خوش وقتم.»
اچ.پی هم سوت زنان کلمه ها را از حای خالی دندان نیشش بیرون ریخت: «از آسنایی هان خوس وقتم.»
با این که پنج سال بیش تر ندارد، خیلی پررو و از خود راضی است.
برت پرسید: «اجازه هست واکمن ات را قرض بگیرم؟» و پیش از آن که من چیزی بگویم، گوشی اش را در گوشش گذاشت. با سرباز حلبی ام به شان حمله کردم: «مامان، می شنوی؟ هنوز چیزی نشده دارند مسخره مان می کنند.»
مامان گفت: «نه، منظوری ندارند. مگر نه، مردهای کوچولوی من؟»
- نه، مامانی!
مامان به هر کدام شان یک ژله کوچولو داد. سرم داشت از این همه بی عدالتی منفجر می شد.
- مارتی، ویل! حالا بروید بالا و بقیه ی آن خط خطی ها را از سر و صورت تان بشویید. ده دقیقه ی دیگر راه می افتیم.
هیچ راه فاری نبود. ده دقیقه یک ریز داد و بیداد کردیم و آه و ناله راه انداختیم. اما مامان یک ذره هم کوتاه نیامد. گفت: «کتابخانه خیلی به دردتان می خورد.» بعد ما را با کمربند محکم به صندلی عقب ماشین بست: «شاید بالاخره یک چیزی یاد بگیرید.» راه که افتادیم، سر چرخاندیم و به خانه نگاه کردیم. دانی از پشت پنجره ی اتاق خواب، نمایش کوچولویی برای مان راه انداخت بود. با خط خرچنگ قورباغه اش اسم اسپاد را روی تی شرت سفیدش نوشته بود و داشت به آدم کوچولویی که لبه ی پنجره ایستاده بود، بد و بیراه می گفت. قلبم داشت از دهانم بیرون می آمد. آدم کوچولو، سرباز حلبی ام بود. داد و بیداد دانی بیش تر و بیش تر شد و بالاخره اسباب بازی بدبخت مرا باپاشنه ی پایش زمین زد و به لبه ی پنجره کوبید. جیغ کشیدم: «نه! ماشین را نگهدار! دانی دارد سرباز حلبی ام را می کشد.»
مامان خندید: «واقعاً که، ویل! تو دیگر باید چیز بهتری را جایگزین آن اسباب بازی کنی.»
و ...

امتحان از کتاب اسپادمورفی
وقتی روی قالی نشستیم، مارتی گفت: «باید اسپاد را امتحان کنیم.» راستی راستی منظور اسپاد از این که گفت اگر پای تان را از قالی بیرون بگذارید بدجوری به دردسر می افتید، چه بود؟ آیا دردسر یعنی یک دعوای درست و حسابی؟ یا آویزان شدن از ناخن هایش بالای گودالی پر از تمساح؟
مارتی گفت: «می خواهم بدانم چه قدر می توانم از این جا دور شوم؟» و پلیورش را مثل یک پیش بند به گردن گره زد.
گفتم: «من اصلاً دلم نمی خواهد از این جور چیزها سر دربیاورم.» و او را یاد بچه ای انداختم که با آن حال و روز از جلومان رد شده بود: «من همین جا می نشینم و وانمود می کنم که دارم کتاب می خوانم.»
مارتی گفت: «تو یک جوجه ی ترسویی! همین و بس. عجیب هم نیست که تنها دوستت آن سرباز حلبی قراضه است. ولی من یک قهرمان واقعی ام و از خطر کردن نمی ترسم.»
- حالا برای چی پلیورت را به گردنت بسته ای؟
مارتی گفت: «صبر کن خود می فهمی، جوجه.»
برادر بزرگم روی لبه ی قالی راه رفت تا ببیند اسپاد حواسش به او هست یا نه. آن وقت گفت: «او حتی نمی تواند ما را ببیند. ما می توانیم هر کاری دل مان خواست بکنیم.»
دیگر داشت ترس برم می داشت. مهم نیست این یکی پسر کار بدی کرده یا آن یکی؛ چون به هر حال بزرگ ترها همیشه دوست دارند تقصیر را به گردن همه ی اعضای خانواده بیندازند. پرسیدم: «می خواهی چی کار کنی؟»

بیرون از قالی
چند هفته ای همه چیز عالی بود. در دنیای خودمان زندگی می کردیم. هر کتاب درسی بود که به یک زندگی تازه باز می شد. رودخانه ی می سی سی پی و هاکلبری فین را بین هود تیراندازی با تیر و کمان را یادمان داد؛ در پنج تای معروف، مچ دزدها را گرفتیم و استیگ هم ما را به نوک قله برد.
از وقتی که کتاب های مان را سر وقت پس می آوردیم و روی قالی سر و صدا راه نمی انداختیم، اسپاد مورفی کاری به کارمان نداشت. دو سه باری مجبور شد علامت ششش را نشان مان دهد، اما هیچ وقت به خاطر یک شلوغ کاری واقعی از جایش بلند نشد. تا این که ...
دوشنبه، دیگر هیچ کتابی از قفسه برنداشتیم. آخر همه شان را یکی دو باری خوانده بودیم؛ حتی رازهای نانسی درو را، از بی حوصلگی و کسالتی و که در انتظارمان بود، به وحشت افتادیم. اصلاً عادلانه نبود.
مارتی آن قدر حوصله اش سر رفته بود که دوباره شروع کرد به لیسیدن دستش؛ اگرچه خیلی وقت بود که دیگر از جای آن مهر اثری نبود.
از لیسیدن دست برداشت تا کمی غر بزند: «حالا چی کار کنیم؟» و با ناله گفت: «من نمی توانم شش ساعت در هفه این جا بی کار بنشینم.»
- من هم نمی توانم.
- خیلی غم انگیز است. بخش کتاب های پرماجرا درسد رو به روی مان است.
- بخش کتاب های حادثه ای بزرگسال. اما ما تنها کارت صورتی داریم، یادت رفته؟
و ...

محصولات انتشارات افق قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

3,500 تومان

استخر (خودم می خوانم)(انتشارات افق)


الفبای فارسی - راهنمای آموزشی - استخر

22,500 تومان

استینک ابر قهرمان منظومه‌ شمسی (انتشارات افق)


پلوتون چون كوچولوست، از منظومه‌ي شمسي اخراج شده است. استينك هم تصميم مي‌گيرد براي سياره‌هاي كوچولو و همين طور آدام‌هاي كوچولو فكري كند.دوست داري استينك موفق شود پلوتون را از اين سرنوشت شوم نجات دهد؟ پس كمكش كن!
محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

7,000 تومان

استینک و بوگندوترین کتانی های دنیا ( نشر افق)


کتاب استینک و بوگندوترین کتانی های دنیا  

محصولات انتشارات افق قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

7,500 تومان

استینک و سفر پرماجرا با خوكچه‌ های هندی (انتشارات افق)


بيب، بيب، همه بروند كنار وقتي سه خوكچه‌ي هندي از فروشگاه حيوانات خانگي فرار مي‌كنند، استينك و دوستانش سوفي و وبستر خوكچه‌ها را به فروشگاه خانم بردويستل برمي‌گردانند و مي‌فهمند توي فروشگاه قيامتي برپاست.
محصولات انتشارات افق قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

7,000 تومان

استینک و نبرد نهایی کشتی انگشتی


استینک و نبرد نهایی کشتی انگشتی
داستانهای تخیلی

8,000 تومان

اسمش چیه؟ (انتشارات افق)


52 شعر از شش شاعر

برای سرودن این مجموعه اسمش چیه؟ چهره‌های نام‌آشنای شعر و ادبیات کودک گرد هم آمده‌اند: جعفر ابراهیمی، مصطفی رحماندوست، افسانه شعبان‌نژاد، اسدالله شعبانی، شکوه قاسم‌نیا و بانک نیک‌طلب.
گروهی سیزده نفره از تصویرگران خوش‌ذوق هم با تصاویری خیال‌انگیز و شاعرانه به شعرها جانی دوباره بخشیده‌اند.
اسمش چیه؟ مجموعه‌ای از شعرهای شاعران صاحب‌نامی است که برای خردسالان شعر می‌سرایند. در هر شعر کسی یا چیزی به خردسال معرفی می‌شود، مثل رودخانه، باران، قورباغه، اژدها، مداد، آسمان، عروس… و از این جهت متنوع‌اند. شعرها کوتاه‌اند و زیبایی‌شان در همین کوتاهی‌است. موسیقی و ریتم جذابی هم دارند. در ضمن، نوعی آموزش هم به‌طور غیر مستقیم به خردسال داده می‌شود.

110,000 تومان

اشلی آتش نشان( افق)


در شهر داستانی، همه برای زندگی بهتر به هم كمك می كنند، در هر كتاب از كتاب‌های اين مجموعه بچه‌ها در دل قصه با يكی از شغل‌ها آشنا می شوند.

3,500 تومان

افسانه های آن ور آب - افسانه های مردم دنیا / 13 (انتشارات افق)


افسانه های آن ور آب روایتی تازه از افسانه های ملت های دیگر است. زبان روان و گاه شوخ و بازیگوش راوی به این افسانه ها حال و هوایی تازه داده و آن ها را برای مخاطب خواندنی تر کرده است.
این افسانه ها که از قوم ها و کشورهای گوناگونی انتخاب شده اند، در کنار افسانه های این ور آب مجموعه ای از 352 افسانه اند؛ 352 افسانه که نشان می دهند با وجود شرایط اقلیمی مختلف، افسانه ها به یک خانواده ی بزرگ جهانی تعلق دارند. در این جهان ماه پیشانی و بلور خانم و سیندرلا در حقیقت خواهرهای تنی هم اند؛ خواهرایی که دردی مشترک دارند، از تبعیض و بی عدالتی رنج می برند و در آخر با صبر و برداری پیروز می شوند و به خوشبختی می رسند.

35,000 تومان

افسانه های این ور آب - افسانه های مردم دنیا / 14 (انتشارات افق)


افسانه های آن ور آب روایتی تازه از افسانه های ملت های دیگر است. زبان روان و گاه شوخ و بازیگوش راوی به این افسانه ها حال و هوایی تازه داده و آن ها را برای مخاطب خواندنی تر کرده است.
این افسانه ها که از قوم ها و کشورهای گوناگونی انتخاب شده اند، در کنار افسانه های این ور آب مجموعه ای از 352 افسانه اند؛ 352 افسانه که نشان می دهند با وجود شرایط اقلیمی مختلف، افسانه ها به یک خانواده ی بزرگ جهانی تعلق دارند. در این جهان ماه پیشانی و بلور خانم و سیندرلا در حقیقت خواهرهای تنی هم اند؛ خواهرایی که دردی مشترک دارند، از تبعیض و بی عدالتی رنج می برند و در آخر با صبر و برداری پیروز می شوند و به خوشبختی می رسند.

35,000 تومان

افسانه های مردم دنیا (1 تا 4)( افق)


كودكان‌ افسانه‌ها را دوست‌ دارند، شايد به‌ اين‌ علت‌ كه‌ افسانه‌ها به‌ دوران‌ كودكي‌ بشر تعلق‌ دارند! به‌ راستي‌ هيچ‌چيز بهتر از اين‌ يادگاري‌هاي‌ زيبا ما را با پدران‌ و مادران‌ باستاني‌مان‌ پيوند نمي‌دهد. وقتي‌ كه‌ افسانه‌اي‌ مي‌خوانيم‌، گويي‌ سال‌هاست‌ با آدم‌ها، سرزمين‌ها و ماجراهاي‌ تلخ‌ و شيرين‌ آن‌ آشناهستيم‌. راستي‌، راز افسانه‌ها در چيست‌؟ موسسه‌ نشر افق‌ اين‌ مجموعه‌ را در 4 جلد جداگانه‌ نيز منتشر كرده‌ است‌: كله‌ پوك‌، قوي‌ سفيد، سفيدبرفي‌، گرگ‌ و هفت‌ بزغاله‌

22,000 تومان

افسانه های مردم دنیا (5 تا 8)( افق)


كودكان‌ افسانه‌ها را دوست‌ دارند، شايد به‌ اين‌ علت‌ كه‌ افسانه‌ها به‌ دوران‌ كودكي‌ بشر تعلق‌ دارند! به‌ راستي‌ هيچ‌چيز بهتر از اين‌ يادگاري‌هاي‌ زيبا ما را با پدران‌ و مادران‌ باستاني‌مان‌ پيوند نمي‌دهد. وقتي‌ كه‌ افسانه‌اي‌ مي‌خوانيم‌، گويي‌ سال‌هاست‌ با آدم‌ها، سرزمين‌ها و ماجراهاي‌ تلخ‌ و شيرين‌ آن‌ آشناهستيم‌. راستي‌، راز افسانه‌ها در چيست‌؟ موسسه‌ نشر افق‌ اين‌ مجموعه‌ را در 4 جلد جداگانه‌ نيز منتشر كرده‌ است‌: كله‌ پوك‌، قوي‌ سفيد، سفيدبرفي‌، گرگ‌ و هفت‌ بزغاله‌

24,000 تومان

افسانه های مردم دنیا (9-12)( افق)


كودكان افسانه‌ها را دوست دارند، شايد به اين علت كه افسانه‌ها به دوران كودكي بشر تعلق دارند! به راستي هيچ‌چيز بهتر از اين يادگارهاي زيبا ما را با پدران و مادران باستاني‌مان پيوند نمي‌دهد.

وقتي كه افسانه‌اي مي‌خوانيم، گويي سال‌هاست با آدم‌ها، سرزمين‌ها و ماجراهاي تلخ و شيرين آن آشنا هستيم.

راستي راز افسانه‌ها در چيست؟

موسسه نشر افق اين مجموعه را در 4 جلد جداگانه نيز منتشر كرده است: 208 حكايت از ازوپ، 10 قصه گزيده از هانس كريستين آندرسن و 5 قصه‌ي گزيده از اسكاروايلد و پسر جنگل.

24,000 تومان

اگر داوینچی مرا می دید( افق)


خيلي شيطان بودم...
ماهی های حوض را زنده‌زنده قورت مي‌دادم.
سگ‌ها و گربه‌ها با ديدن من راه خود را كج مي‌كردند.
توپ‌هاي من قاتل شيشه‌ها بودند. شيشه‌بر محل با من رفيق شده بود و برايم بستني مي‌خريد. پيرزن‌ها با ديدن من بسم‌الله مي‌گفتند، تا اين كه آن اتفاق افتاد...
«كامبيز درم‌بخش با معده‌ای به اندازه‌ی وعده‌ي غذاي يك گربه مثل يك نهنگ موضوع و مضمون شكار مي‌كند.»
ابراهيم حقيقی
اين رمان در چهارمين دوره «جشنواره كتاب برتر» به عنوان كتاب برتر اعلام شد.

7,000 تومان

المپیك خنده( افق)


در اين مجموعه‌ي متنوع، خطوطي شوخ‌طبع و بازيگوش ورزش‌هاي مختلف را به بازي مي‌گيرند و با تخيلي تازه‌نفس و تامل‌برانگيز به ميدان مي‌آيند تا مدال طلاي ديگري را از آن خود كنند!

آثار كامبيز درم‌بخش تاكنون در بسياري از مجلات معتبر جهان به چاپ رسيده و جوايزي چون «مدال طلاي يوميوري شيمبون ژاپن» را از آن خود كرده‌اند.

3,500 تومان

امپراتوری بی خرد بریتانیا( افق)


تاريخي پر از تقلب، سنگدلي وجنايت
حتماً شما هم خيلي دلتان مي‌خواهد بدانيد چگونه امپرتوري بريتانيا، فرمانرواي اقيانوس‌ها، هند را استعمار كرد و به چه كارهاي چندش‌آوري در آفريقا و اقيانوسيه دست زد و راستي:
چگونه نشستن روي يك چهارپايه جنگ به پا كرد؟
چه كسي گردنبندي داشت كه از پنجاه جمجمه‌ي انسان درست شده بود؟
چرا سربازي بريتانيايي از تابوتش به جاي كمد استفاده مي‌كرد؟
كتاب را بخوانيد تا پاسخ اين پرسش‌ها را پيدا كنيد، با برده‌دارهاي حال به‌هم‌زن، شورشي‌هاي خشن و بومي‌هاي مزاحم آشنا شويد و با خود ملكه ويكتوريا بيست سؤالي بازي كنيد.
تاريخ هيچ‌وقت اين‌طور ترسناك نبوده است!

6,000 تومان

امپراتوری بی‌خرد بریتانیا (انتشارات افق)


امپراتوری بی‌خرد بریتانیا

7,000 تومان

امروز و دگر روز و روز سوم( افق)


غفارزادگان، در هر اثر بي آنكه كلمه‌اي به متن بيفزايد، گزيده‌اي از قطعه‌ها را با آرايشي جديد و براساس نگاهي داستاني در كنار هم قرار مي‌دهد. در اين قرائت، به توصيف‌ها، حالات، فضاسازي، گفت‌وگوها و ايجاز زبان توجه شده است.
پاره‌اي از واژه‌ها و تعابير دشوار نيز معنا شده‌اند تا خوانندگان جوان‌تر، دشوارهاي زباني را بهتر پشت سر بگذارند و از مطالعه‌ي متون، بيش‌تر لذت ببرند.

3,500 تومان

انقلاب مشروطه (داستان فکر ایرانی 9)( افق)


مجموعه‌ي «داستان فكر ايراني» سفري به گذشته‌ي سرزمين پر رمز و راز ايران است.
ما در اين سلسله كتاب‌ها، كه داستان فكر ايراني را از دوران باستان تا عهد قاجار در برمي‌گيرد، كوشيده‌ايم گزارشي خواندني از فراز و نشيب‌هاي انديشه در يران ارايه كنيم؛ از تجربه‌ها، خيال‌ها و انديشه‌هاي نياكان‌مان.

روايت‌ها گاه با تصويرهايي از دوره‌هاي مختلف تاريخ و يا نقش‌هايي درباره‌ي محورهاي موضوعي كتاب‌ها زنده‌تر شده‌اند.

اين آثار براي عموم علاقه‌مندان به بحث‌هاي تاريخي و فكري خواندني است.

4,500 تومان

انقلاب های پر هیاهو( افق)


تاريخ‌ به‌ زشت‌ترين‌ و ترسناك‌ترين‌ شكل‌ ممكن‌!
انقلاب‌هاي‌ پرهياهو قصه‌هاي‌ ترسناك‌ شورش‌ها و انقلاب‌ها را برايتان‌ تعريف‌ مي‌كند... از نخستين‌ روزهاي‌ تاريخ‌ ترسناك‌ تا زمان‌ دردناك‌ حال‌. آيا دوست‌ داريد بدانيد: كدام‌ امپراتور چين‌ توسط‌ مامانش‌ از سلطنت‌ خلع‌ شد؟ چرا يكي‌ از انقلاب‌ها باعث‌ شد كه‌ آدم‌هاي‌ زشت‌ حسابي‌ بترسند؟ كنت‌ دراكولا در اصل‌ چه‌ كسي‌ بود؟
پاسخ‌ اين‌ پرسش‌ها و بسياري‌ اطلاعات‌ ريز و نه‌ خيلي‌ درشت‌ ديگر درباره‌ي‌ اشراف‌ غارتگر و كارگران‌ ستم‌ديده‌ را خواهيد يافت‌. همه‌ چيز را درباره‌ي‌ گيوتين‌ و انقلاب‌هاي‌ فرانسه‌ ياد خواهيد گرفت‌ و با شخصيت‌هاي‌ مشهور تاريخ‌ مثل‌ لئون‌ تروتسكي‌ آشنا خواهيد شد. تاريخ‌ هرگز اين‌ چنين‌ ترسناك‌ نبوده‌ است‌!

8,500 تومان

انقلاب های فرانسه( افق)


تاريخ‌، با چهره‌اي‌ وحشتناك‌!
تاريخ‌ ترسناك‌ فرانسه‌ شما را با حقايق‌ منقلب‌ كننده‌ي‌ فرانسوي‌هاي‌ شورشي‌ و انقلابي‌ آشنا مي‌كند. با خواندن‌ اين‌ تاريخ‌، نكته‌هايي‌ از دوران‌ دردناك‌ قرون‌ وسطي‌ تا قرن‌ ناجوانمردانه‌ي‌ نوزدهم‌ درمي‌ يابيد. آيا دوست‌ داريد بدانيد: كدام‌ پادشاه‌ خيال‌ مي‌كرد از جنس‌ شيشه‌ ساخته‌ شده‌ است‌؟ چرا زماني‌ در فرانسه‌ نان‌ را با خاك‌ آجر درست‌ مي‌كردند؟ چگونه‌ به‌ شيوه‌ي‌ راهزن‌هاي‌ فرانسوي‌ لي‌لي‌ بازي‌ كنيم‌؟
پاسخ‌ به‌ اين‌ پرسش‌ها را در كنار داستان‌ زندگي‌ پادشاهان‌ پرمدعا، ملكه‌هاي‌ مشنگ‌ و انقلابيوني‌ كه‌ وقتي‌ از دست‌ آن‌ها به‌ تنگ‌ مي‌آمدند، سرشان‌ را از بدن‌ جدا مي‌كردند، پيدا كنيد. همچنين‌، اطلاعاتي‌ درباره‌ي‌ قحطي‌هاي‌ مرگبار، ترورهاي‌ ترسناك‌ و گيوتين‌ گردن‌بُر بخوانيد. تاريخ‌ هرگز اين‌چنين‌ ترسناك‌ نبوده‌ است‌!

9,000 تومان

انگلس( افق)


جان کلام
گنجینه ای از آثار کم حجم و پرمحتواست که انتشارات دانشگاه آکسفورد به قلم استادان تراز اول در رشته های گوناگون فراهم آورده است.

انگلس، اولین مورخ مارکسیست، فیلسوفی است که آثارش بیش از مارکس در گرایش مردم به این جنبش سیاسی پرنفوذ دوران معاصر نقش داشته است.
ترل کارور در این اثر به دشواری های مارکسیست ها در دفاع از ماتریالیسم و دیالکتیک انگلس می پردازد. او تاثیر انگلس را بر توسعه ی نظریه ی مارکس علت یابی می کند. کارور استاد تئوری سیاسی دانشگاه بریستول و نویسنده ی کتاب هایی چون تئوری اجتماعی مارکس و مارکس و انگلس: پیوندی عقلانی است.
ترکیبی از یک معرفی درخشان برای اندیشمندان و یک معرفی واقعی برای بحث های پژوهشگرانه.

3,200 تومان

اودیسه هومر( افق)


اوديسه شاهكار هومر، يكي از كهن‌ترين و بزرگ‌ترين منظومه‌هاي جهان است كه قدمتي سه‌هزارساله دارد.
اوديسه را براي تصاحب همسر زيبايش به جنگ مي‌فرستند.
مردان بسياري بعد از آن‌كه گمان مي‌برند اوديسه كشته شده است، به خواستگاري همسرش مي‌آيند. پسر اوديسه از اين وضعيت رنج مي‌برد. اما آيا اوديسه به راستي كشته شده است؟
متن حاضر به گونه‌اي بازآفريني شده كه در عين وفاداراي به متن اصلي براي مخاطبان امروز نيز جذاب و خواندني است.

16,000 تومان

ایران در آستانه ی تغییر (داستان فکر ایرانی 8)( افق)


مجموعه‌ي «داستان فكر ايراني» سفري به گذشته‌ي سرزمين پر رمز و راز ايران است.
ما در اين سلسله كتاب‌ها، كه داستان فكر ايراني را از دوران باستان تا عهد قاجار در برمي‌گيرد، كوشيده‌ايم گزارشي خواندني از فراز و نشيب‌هاي انديشه در يران ارايه كنيم؛ از تجربه‌ها، خيال‌ها و انديشه‌هاي نياكان‌مان.

روايت‌ها گاه با تصويرهايي از دوره‌هاي مختلف تاريخ و يا نقش‌هايي درباره‌ي محورهاي موضوعي كتاب‌ها زنده‌تر شده‌اند.

اين آثار براي عموم علاقه‌مندان به بحث‌هاي تاريخي و فكري خواندني است.

2,800 تومان

ایلیاد هومر( افق)


يونانيان به جنگ تروی آمده‌اند.
آن‌ها نُه سال اين شهر را محاصره كرده، اما نتوانسته‌اند از دروازه‌هايش عبور كنند. سال‌ها پيش، پاريس- شاهزاده‌ی اهل تروی- هلن را دزديده و حاضر نيست شهربانوی اسپارت و زيباترين زن جهان را آزاد كند. سرانجام يونانيان با نقشه‌ای هوشمندانه، آماده‌ي بزرگ‌ترين نبرد- نبرد مرگ و زندگی- مي‌شوند.

9,000 تومان

این ساندویچ مایونز ندارد ( و داستان های دیگر)(انتشارات افق)


موضوع : مجموعه داستان / ادبیات امروز
جی. دی. سلينجر در زندگی اش فقط يك رمان و بيست و دو داستان كوتاه نوشته است. با اين همه، جايگاه او در تاريخ ادبيات داستانی جهان، مهم است. او پس از موفقيت باورنكردنی رمان ناطوردشت كنج عزلت گزيد و به نويسنده‌ای اسرارآميز بدل شد.
مفقودالاثر، مفقودالاثر، مفقودالاثر، همه‌ش دروغه!... اون قبلاً هيچ‌وقت مفقودالاثر نبوده. احتمال مفقود شدن اون از هر پسر ديگه‌ای تو دنيا كم‌تره. اون اين‌جا تو اين كاميونه؛ اون نيويورك تو خونه‌س...
روي ايوان نشسته، ناخن‌هاشو می جوه و داره با من تنيس دو‌نفره بازی می كنه و سرم داد می زنه...

11,000 تومان

با این که شب سیاهه ... (ترانه های نیایش7)( افق)


فرشته خوب تو هوا مي گرده
خونه مي خواد
دنبال چشم بچه ها مي گرده
مهمون چشم‌هاي ما مي شه، مي فهمه، پنجره ي چشمامونو،
يواش يواش مي بنده

ترانه هاي نيايش تك تك برگ‌هاي اين مجموعه را چراغاني كرده اند.
كمتر كودكي است كه شعري از مصطفي رحماندوست از بر نباشد يا كتابي از او در كتابخانه اش نداشته باشد. كتاب‌هاي اين مجموعه با تصويرسازي هاي زيبايي از نيلوفر ميرمحمدي، به شكل گل طراحي شده و برش خورده اند، به طوري كه صفحات مثل گلبرگ ها باز مي شوند.

7,000 تومان

با چی برم؟ با چی نرم؟( افق)


در كتاب با چي برم؟ با چي نرم؟ تو به همه جا سفر مي‌كني: به آسمان و دريا و خشكي.
راستي كدام يكي را بيش‌تر دوست داري؟ هواپيما يا قايق؟ شايد هم فكر مي‌كني...
با چي برم، با چي نرم؟ كاش مثل برق و باد برم بهتره اسكيت بپوشم با سرعت زياد برم حالا كتاب را باز كن. سرت را تو دايره‌ي وسطش ببر و صفحه‌ها را يكي يكي ورق بزن.
مي‌تواني خودت را توي آيينه هم ببيني. خيلي بامزه شده‌اي. مگر نه؟
پس شكلك در بيار. شعر بخوان. بخند و بازي كن.

6,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 149,000 تومان
ريال0 ريال149000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.