بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات ارجمند

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

 انتشارات ارجمند در سال 1374 با هدف انتشار کتاب های علوم پزشکی و روان شناسی تأسیس شد. نسل جوان دانشگاهی ایران، ضرورت آگاهی از دانش روز را درک کرده و فارغ از سودای جاه طلبی مقام و مدرک، مشتاق بالندگی علمی است. از این رو انتشارات ارجمند پیوند با اندیشه‌های جهانی را سرلوحۀ تلاش‌های خود قرار داده است. با گسترش رشته‌های دانشگاهی در این دو حوزه، تهیۀ منابع درسی روزآمد با ترجمه‌های دقیق و رعایت دقیق مسائل فنی ضرورتی بود که هدف اصلی فعالیت های انتشارات ارجمند قرار گرفت. حاصل این فعالیت‌ها تولید حدود 1000 عنوان کتاب دانشگاهی در طول 20 سال است.

انتشارات ارجمند، نسل فردا و کتاب ارجمند هم اکنون از ناشران پیشتاز در حوزه‌های روان شناسی، مشاوره و پزشکی هستند و تلاش اصلی آنها معرفی روش‌های جدید درمانی در این حوزه‌ها است. موفقیت انتشارات ارجمند در نوآوری، حفظ کیفیت بالا در ترجمه و نشر مرهون همکاری اساتید و دانشجویان علاقه‌مند و دانش‌پرور از دانشگاه‌های سراسر کشور است. از اینرو انتشارات ارجمند همکاری گسترده‌ای با مراکز دانشگاهی سراسر کشور در زمینه‌های مختلف به ویژه انتشار کتاب و برگزاری همایش‌ها دارد.

 پزشکی علوم پایه انتشارات ارجمند (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

پزشکی بالینی انتشارات ارجمند (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روان پزشکی انتشارات ارجمند (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روان شناسی انتشارات ارجمند (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روان درمانی و مشاوره انتشارات ارجمند (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

خودیاری و آموزش همگانی  انتشارات ارجمند (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

101 روش برای مهارت های اجتماعی به کودکان (انتشارات ارجمند)


نام کتاب: 101 روش برای مهارت های اجتماعی به کودکان (انتشارات ارجمند)
نام کتاب به لاتین: 101 Methods for Social Skills for Children (Arjomand Publications)
موضوع کتاب: مهارت‌های اجتماعی در کودکان - فعالیت‌های فوق برنامه
موضوع کتاب: کودکان - روابط با دیگران - راهنمای آموزشی
موضوع کتاب: روابط اجتماعی در کودکان - راهنمای آموزشی
نويسنده کتاب: لارنس‌ا. شاپیرو
مترجم کتاب:اعظم فاضلی
ناشر کتاب: انتشارات ارجمند
تعداد صفحات کتاب: ۲۱۶ صفحه
قطع کتاب: وزیری
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: دوم
تیراژ کتاب: ۱۶۵۰ نسخه
تاريخ نشر کتاب:۹۷/۰۵/۱۰
قيمت پشت جلد کتاب:۲۳۰۰۰۰ ريال
كد ديويی کتاب :۳۰۵.۲۳۱
زبان كتاب:فارسی
محل نشر کتاب: تهران

23,000 تومان

101 روش برای آموزش مهارت‌ های اجتماعی به کودکان (انتشارات ارجمند)


کتاب 101 روش برای آموزش مهارت‌ های اجتماعی به کودکان شامل 9 فصل و 101 مهارت است که به مقوله‌های اصلی رشد اجتماعی کودکان با جزئیات کامل اشاره کرده و به‌خصوص برای آنهایی که در روابط اجتماعی، ابراز احساسات، مراقبت از خود، حل مسئله، مدیریت رفتار و... مشکلاتی دارند مفید خواهد بود.
کلاس درس یا گروه‌های مشاوره بستر مناسبی برای اجرای فعالیت‌های این کتاب است. ازآنجاکه رفتارهای اجتماعی قابل یادگیری هستند، معلمان محترم و مربیان تربیتی می‌توانند با استفاده از این فعالیت‌ها آموزش‌های مفیدی به کودکان بدهند و مشکلات زیادی را که با آن مواجه هستند تا حدودی برطرف کنند. والدین نیز می‌توانند با مطالعۀ این کتاب آگاهی لازم برای آموزش مهارت‌های اجتماعی مفید به کودکان خود را کسب کنند. مهارت‌هایی که شاید خیلی اوقات به‌‌سادگی از کنار آن عبور می‌کنند، درحالی‌که هرکدام در جایگاه خود اهمیت به سزایی دارند و عدم کسب هر یک از آنها می‌تواند مشکلات متعددی را در کودکی و بزرگسالی فرزندشان به وجود آورد.
بی‌شک کودکانی که مهارت اجتماعی بهتری دارند روابط مثبتی را تجربه می‌کنند، اعتمادبه‌نفس بالاتری دارند و به‌طورکلی در چالش‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی انعطاف‌پذیرتر هستند. اگر می‌خواهیم فرزندان موفق، مستقل، باکفایت و مسئولیت‌پذیر داشته باشیم باید برای رسیدن به این مهم وقت و انرژی زیادی اختصاص دهیم.

محصولات انتشارات ارجمند قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

40,000 تومان

101 مکانیسم دفاع روانی (انتشارات ارجمند)


موضوع: روان‌ درمانی و مشاوره - روان ‏‌درمانی تحلیلی
جروم بلکمن با 28 سال سابقۀ کار حرفه‏‌ای، دارای مدرک تخصصی روان‌‏پزشکی و مدرک روان‌تحلیلی از انجمن روان‌تحلیلی آمریکا، عضو انجمن فرویدی نیویورک و همچنین عضو آکادمی روانکاوان آمریکا می‏‌باشد. او در تربیت و آموزش روان‏‌تحلیلگران با انجمن فرویدی نیویورک همکاری داشته و استاد روان‏‌پزشکی بالینی مدرسۀ طب ویرجینیای شرقی و همچنین استادیار روانشناسی کالج ویرجینیاوسلین می‌باشد. انسان‌ها به این دلیل از دفاع‌ها استفاده می‌کنند که احساسات و افکار ناخوشایندشان را از محدودۀ آگاهی خارج سازند و برای اینکه با خاطرات دردناک گذشته مواجه نشوند انواع مکانیزم‌های دفاعی را در دامنه‌ای به وسعت استفادۀ بی‌ضرر از شوخی تا حمله به اشخاص مورد علاقه به کار می‌گیریم؛ این دفاع‌ها به ما کمک می‌کنند تا بر ناراحتی‌های خود سرپوش گذاشته یا آنها را به دیگران انتقال دهیم. این کتاب، شمه‌ای از دریای بیکران دانش روان‌تحلیلی است که 101 دفاع را گرد هم آورده‏ است و با استفاده از مثال‏‌ها و نمونه‌های متعدد، دلایل استفادۀ مردم از دفاع‌های خاص را برای فرار از نگرانی‏‌ها و تعارض‏‌های درونی تشریح کرده و انواع روش‌ها را در تشخیص دفاع‌های ناخودآگاه علی‌رغم ماهیت پنهانی آنها معرفی کرده‏ است. این کتاب برای درمانگران تازه‌‏کار، درمانگران کارآزموده، و هر کسی که علاقه‌مند به کار در حیطۀ روان‏‌شناسی می‌باشد، قابل استفاده بوده و راهنمای ارزشمندی است که می‌تواند افراد را در فهم معانی و ریشۀ افکار و رفتارشان هدایت کند.

20,000 تومان

2727 آزمون دستنامه ی روان پزشکی بالینی کاپلان و سادوک (انتشارات ارجمند)


موضوع: روان‌ پزشکی - درسنامه‌ ‏های روان ‏‌پزشکی
مجموعه کتاب‏های روانپزشکی کاپلان و سادوک از معتبرترین نوشته‏های مربوط به این علماند و جایگاه ویژهای در آموزش روانپزشکی را به خود اختصاص دادهاند. کتاب دستنامۀ روانپزشکی کاپلان و سادوک (Kaplan & Sadock’s pocket handbook of psychiatry) یکی از مفیدترین و مختصرترین این مجموعه است که بهدرستی بهعنوان مرجع آموزشی دانشجویان پزشکی در ایران تعیین شده‏است. با توجه به مرجع بودن کتاب حاضر در آزمونهای دورۀ پزشکی و پیشکارورزی و دستیاری روانپزشکی و نیاز داوطلبان به مجموعهای از سوالات که به عنوان کمکدرسی به آنان در درک مطالب کمک کند، این کتاب بر اساس چاپ پنجم کتاب دستنامه تکمیل شده و در قالب 2727 آزمون ارائه شده است که در واقع چاپ دوم کتاب 2121 آزمون دستنامۀ کاپلان و سادوک است.

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

29 مبحث برگزیده اصول جراحی شوارتز 2015 جلد 1 (منبع معرفی شده وزارت بهداشت برای امتحان دستیاری و پره انترنی) (انتشارات ارجمند)

29 مبحث برگزیده اصول جراحی شوارتز 2015 جلد 1 (منبع معرفی شده وزارت بهداشت برای امتحان دستیاری و پره انترنی)
45,000 تومان

29مبحث برگزیده اصول جراحی شوارتز 2015 جلد2 (منبع معرفی شده وزارت بهداشت برای امتحان دستیاری و پره انترنی) (انتشارات ارجمند)


29مبحث برگزیده اصول جراحی شوارتز 2015 جلد2 (منبع معرفی شده وزارت بهداشت برای امتحان دستیاری و پره انترنی)
موضوع: پزشکی بالینی - اصول جراحی شوارتز

40,000 تومان

50 راه برای مقابله با افسردگی بدون دارو (انتشارات ارجمند)


موضوع: خودیاری و آموزش همگانی - آموزش همگانی روان‌ شناسی و خودیاری

10,000 تومان

5000 سوال تخصصی روان پزشکی ( مجموعه سوالات تخصصی بورد، پره بورد و امتحانات داخلی دانشگاه های علوم پزشکی ایران)(انتشارات کتاب ارجمند)


موضوع: روان‌ پزشکی - درسنامه‌‏ های روان ‏‌پزشکی
هر چند سال یک بار مجموعه ای از سوالات روانپزشکی مطرح شده در امتحانات بورد تخصصی و امتحانات پره بورد و درون بخشی جمع آوری شده و طبق فصول مختلف کتاب های مرجع تقسیم بندی می شود. آخرین کتاب چند سال قبل تحت عنوان «4000 سوال روانپزشکی» چاپ گردید و اکنون پس از گذشت چندین سال تلاش شده مجموعه ای از سوالات سال 85 تا 91 این رشتۀ تخصصی منظم و حتی الامکان با پاسخ در کتابی به نام «5000 سوال روانپزشکی» ارائه شود. امید است این مجموعه برای دستیابی سهل تر اساتید و دستساران راه گشا باشد.

29,000 تومان

ACT به زبان ساده (الفبای درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد) (انتشارات ارجمند)


موضوع: روان‌ درمانی و مشاوره - درمان‏‌ های موج سوم
چرا این‌قدر خوشحال بودن سخت است؟ چرا زندگی این‌قدر سخت است؟ چرا انسان این‌قدر رنج می‌برد؟ واقعاً در این‌ زمینه چه‌کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) پاسخ‌های عمیق و متحول‌کننده‌ای برای این سؤال‌ها دارد. ACT یک درمان رفتاری است: دربارۀ عمل توجه‌آگاهانه و ارزش‌مدار. در این مدل مؤلفۀ هستی‌گرای بزرگی وجود دارد: در زندگی می‌خواهید پای چه چیزی بایستید؟ واقعاً در اعماق قلبتان به چه چیزی اهمیت می‌دهید؟ واقعاً از اعماق قلبتان دوست دارید چه کسی باشید؟ ACT اسمش را از یکی از پیام‌های مرکزی‌اش گرفته است: بپذیرید هر آنچه را که خارج از کنترل شما هست و متعهد باشید به آنچه که زندگی شما را غنی می‌سازد. راس هریس مربی بین‌المللی ممتاز در درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) است. هریس سال‌های زیادی را به درک عمیق ACT اختصاص داده است. وی درزمینۀ آموزش ACT به درمانگران به شیوه‌ای روشن، دست‌یافتنی و سرگرم‌کننده شهرت زیادی دارد. استیون هیز دربارۀ راس هریس و کتاب حاضر چنین می‌گوید: « او از استعداد مثال‌زدنی خود برای ارائه و تدوین روشن مدل ACT استفاده کرده و از خلاقیت بالینی خود برای ارائۀ روش‌ها و راه‌های جدید برای رسیدن به قلب مفاهیم موجود در ACT همراه با مراجعان بهره برده است، “ACT به زبان ساده” همان ACT است. بدون هیچ تردیدی». ACT به زبان ساده قابل‌فهم‌ترین کتابی است که تا به این تاریخ برای درمانگران علاقه‌مند به یادگیری ACT نوشته شده است. راس هریس مفاهیم ACT را در این کتاب به شیوه‌ای توضیح می‌دهد که سرگرم‌کننده و بی‌پرده است. هر بخش کتاب به‌سادگی سازمان‌دهی شده، به‌راحتی قابل‌ پیروی و به‌آسانی قابل ‌استفاده است. بخش‌های بسیار مفیدی با عنوان نکته‌های عملی و کاربردی دارد. هر بار که آن را بخوانید چیز تازه‌ای برای یاد گرفتن خواهید یافت.

37,000 تومان

ACT در عمل (مفهوم پردازی مورد در درمان پذیرش و تعهد)(انتشارات کتاب ارجمند)


موضوع: روان‌ درمانی و مشاوره - درمان ‏‌های موج سوم
درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT یکی از رویکردهای درمانی موج سوم است که برای بسیاری از مشکلات روان‌شناختی کاربرد دارد. این کتاب به طور تخصصی برای متخصصان بالینی و درمانگران نوشته شده است و نویسندگان آن تلاش کرده‌اند مطالب را تا حد ممکن ساده اما عمیق و زیربنایی مطرح کنند تا درمانگران بتوانند مفهوم‌پردازی مراجعان را در چارچوب مدل ACT انجام داده و از طریق تمرین‌های مطرح شده در سرتاسر کتاب درمان را به طور موفقیت‌آمیزی پیش ببرند. درمان ACT از علم بسیار دقیق تحلیل رفتار و فلسفۀ بافت‌گرایی کارکردی منشأ گرفته است و در قالب شش فرایند- پذیرش، نا‌هم‌جوشی، ارتباط با لحظۀ اکنون، عمل متعهدانه، خود به عنوان زمینه و ارزش‌ها- مطرح می‌شود و راهبردهای اصلی درمان برای مقابله با آسیب‌شناسی روانی در رابطه با این فرایندها تعیین می‌گردد. در این کتاب شما درمانگران یاد خواهید گرفت شش فرایند رفتاری مشکل‌ساز- هم‌جوشی، اجتناب تجربه‌ای، خودآگاهی ضعیف، چسبیدن به خودمفهومی، بی‌فعالیتی مداوم و تکانشگری و ارزش‌های نامشخص را تشخیص دهید. هم‌چنین یاد می‌گیرید چگونه از شش فرایند اصلی درمان پذیرش و تعهد به منظور مفهوم-پردازی مشکل مراجع استفاده کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا کشف کنید کدام مؤلفه‌های مشکل فرد نیازمند پذیرش و کدام‌یک نیازمند تغییر است و اینکه چگونه با مراجع برای تعیین و دستیابی به این اهداف همکاری کنید. ACT به دلیل تمرکز بر تضعیف جنبه‌های زیان‌بار و ناکارآمد زبان و تا حدی به دلیل استفاده از مفاهیم ناآشنا از قبیل ناهم‌جوشی شناختی و کلام‌زدایی از دیدگاه برخی افراد دشوار است. هدف نویسندگان کتاب این است که از طریق مطرح کردن نمونه‌هایی از مراجعان، تمرینات قابل کاربرد و سبک عملی، مطالب را قابل فهم سازند و به درمانگران یاد بدهند چارچوب ACT را به طور مناسبی در سنجش و مداخله به کار گیرند.

25,000 تومان

Gray's Atlas of Anatomy(انتشارات کتاب ارجمند)


Gray's Atlas of Anatomy
پزشکی علوم پایه - آناتومی

39,800 تومان

Medical terminology an illustrated guide(انتشارات کتاب ارجمند)


Medical terminology an illustrated guide
پزشکی علوم پایه - آناتومی

25,000 تومان

Pocket Atlas of Human Anatomy(انتشارات کتاب ارجمند)


Pocket Atlas of Human Anatomy
پزشکی علوم پایه - آناتومی

7,900 تومان

SCHWARTZS PRINCIPLES OF SURGERY ninth edition (جلد 1) (انتشارات ارجمند)


SCHWARTZS PRINCIPLES OF SURGERY ninth edition (جلد 1)
موضوع: پزشکی بالینی - اصول جراحی شوارتز

محصولات انتشارات ارجمند قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

19,500 تومان

SCHWARTZS PRINCIPLES OF SURGERY Ninth Edition (جلد 2) (انتشارات کتاب ارجمند)


SCHWARTZS PRINCIPLES OF SURGERY Ninth Edition (جلد 2)
موضوع: پزشکی بالینی - اصول جراحی شوارتز

19,500 تومان

sims symptoms in the Mind(انتشارات کتاب ارجمند)


sims symptoms in the Mind
Textbook of Descriptive Psychology
موضوع: روان‌ پزشکی - درسنامه‌ ‏های روان‏‌ پزشکی

40,000 تومان

Sobotta Atlas of Human Anatomy (مجموعه سه جلدی)(انتشارات کتاب ارجمند)


Sobotta Atlas of Human Anatomy (مجموعه سه جلدی)
پزشکی علوم پایه - آناتومی

200,000 تومان

Sobotta Atlas of Human Anatomy Head, Neck, and Neuroanatomy(انتشارات کتاب ارجمند)


Sobotta Atlas of Human Anatomy Head, Neck, and Neuroanatomy
پزشکی علوم پایه - آناتومی

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آب مروارید، گلوکوم و مشکلات چشمی (مجموعۀ راهنمای پزشکی خانواده)


موضوع: خودیاری و آموزش همگانی - مجموعۀ راهنمای پزشکی خانواده (انجمن پزشکی بریتانیا)

19,000 تومان

آرتریت (ورم مفاصل و روماتیسم) (مجموعۀ راهنمای پزشکی خانواده)


موضوع: خودیاری و آموزش همگانی - مجموعۀ راهنمای پزشکی خانواده (انجمن پزشکی بریتانیا)

1,900 تومان

آزادی و سرنوشت (انتشارات کتاب ارجمند)


موضوع: روان‌ درمانی و مشاوره - روان‌ شناسی وجودی
رولو می (1994-1909) روان‏‌شناس آمریکایی بودکه جزو نظریه‏‌پردازان اصلی در رویکرد انسان‏‌گرا و اگزیستانسیالیست به شخصیت محسوب می‌شود. مِی ابتدا به تحصیل الهیات پرداخت و در آنجا با مکتب اگزیستانسیالسم آشنا شد. اما بعد به روان‏‌شناسی و روان‌کاوی روی آورد و با فروم و سالیوان آشنا شد و تحت تأثیر آنها قرار گرفت. وی اولین مدرک دکتری در روان‌شناسی بالینی در تاریخ دانشگاه کلمبیا را دریافت کرد. مِی در 38 سالگی به بیماری سل مبتلا شد، و جنگ او با این بیماری، به نقطۀ عطفی در زندگی وی تبدیل شد. و طی مبارزۀ لحظه ‏به ‏لحظه با این بیماری (در سال‌هایی که هنوز درمان مؤثری برای سل نبود) یک کشف شگفت‌انگیز کرد: اضطراب عمیق وی در لحظات بیماری نه با لیبیدو، که بیشتر با نیستی و مرگ ارتباط داشت. مِی از بیماری خود جان سالم به در برد، اما رویکرد روان‌کاوی به تحلیل شخصیت را کنار گذاشته و کتاب‏‌ها و مقاله‏‌های زیادی در تبیین رویکرد اگزیستانسیال به شخصیت به نگارش درآورد. رولو می در این کتاب، بر پایة داستان‌ها (اعم از امروزی و اساطیری) و نیز شرح‌حال‌های موردی در کار بالینی خویش، به ما نشان می‌دهد که چگونه با تعارض‌های حل‌نشده راه را بر آزادی درونی خویش می‌بندیم. او به بررسی مفهوم الهام‌بخش «آزادی اساسی» می‌پردازد، آزادی اراده که به ما اجازه می‌دهد نگرش خود را برگزینیم، حتی اگر با بیداد و ستم رویاروی باشیم. او سپس در مفهوم سرنوشت اندیشه و غور می‌کند، طرحی در زندگی ما که به جستجویش می‌پردازیم، و توضیح می‌دهد که چگونه ما تنها تا اندازه‌ای می‌توانیم به سرنوشتی که در آن کامیابی و حس پیشرفت را تجربه می‌کنیم، جامۀ عمل بپوشانیم.

17,000 تومان

آزمایش های عملکرد تیروئید (انتشارات کتاب ارجمند)


این کتاب کارکرد تیروئید را از نوزادی تا سن پیری با توجه به تست های تیروئید شرح می دهد. انتخاب درست تست های تیروئیدی و استفاده از روش های دقیق و مناسب در اندازه گیری آن ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است با توجه به اینکه بسیاری از بیماری های غیرتیروئیدی و تعدادی از داروها، تغییر در غلظت پروتئین های متصل شونده به هورمون های تیروئیدی مثل TBG و آلبومین، بارداری و بیماران بستری در بیمارستان نتایج تست های تیروئیدی را به گونه ای تغییر می دهند که تفسیر نتایج آن ها را با مشکل روبرو می کنند این کتاب علاوه بر اینکه مکانیزم های این تغییرات را به زبان ساده شرح می دهد وجود مشکلات تکنیکی را نیز متذکر شده و در انتخاب روش های مناسب به پزشک و آزمایشگاه کمک می کند.

6,000 تومان

آزمون بندر گشتالت (آزمون دیداری- حرکتی بندر)(انتشارات کتاب ارجمند)


موضوع: روان‌ شناسی - روان ‏‌سنجی
بندرگشتالت جزء پرکاربردترین آزمون‌های روانشناسی است و از نظر کاربرد در مقام ششم قرار دارد. این آزمون در وهله نخست جهت سنجش آسیب مغزی بکار می‌رود، لیکن درمورد جامعه کودکان برای غربال کردن افراد از نظر آمادگی ورود به مدرسه، پیش‌بینی پیشرفت تحصیلی و تشخیص مشکلات یادگیری، بررسی ناتوانی‌های رشدی، مشکلات هیجانی و به عنوان آزمون‌ هوشی غیرکلامی بکار بسته می‌شود. سودمندی این آزمون مربوط به سهولت اجرا و نمره‌گذاری آن است. کتاب حاضر ضمن معرفی این آزمون و روش اجرای آن، نمره‌گذاری و تفسیر این آزمون را در آزمودنی‌های کودک و بزرگسال مطرح می‌کند و شاخص‌های هیجانی را که این افراد و بیماران روانی معمولا در این آزمون می‌گیرند، معرفی می‌کند. بنابراین، این کتاب جزء معدود کتبی است که بطور جامع در مورد این آزمون نوشته شده است.

12,000 تومان

آزمون توجه انتخابی، تمركز و تلاش مندی d2 (به همراه بسته آزمون )


موضوع: روان‌ شناسی - روان‏‌ سنجی
آزمون d2 از شناخته شده ترین و معتبرترین ابزارهای سنجش توجه و تمرکز است. تجربۀ بیش از نیم قرن مؤید اهمیت بالای این آرمون برای تشخیص پژوهش درحوزۀ روانشناسی بالینی، تربیتی، ورزش، ترافیک، صنعت، سازمان و مدیریت منابع انسانی و روان پزشکی است. نیاز به ابزاری معتبر و دقیق برای ارتقاء کیفیت تشخیص، کارشناسی توجه و تمرکز در جامعه ایران، بر هیچ یک از متخصصان پوشیده نیست. از ویژگی های برجسته این آزمون سهولت بسیار بالا و زمان کوتاه آن (8 دقیقه) به صورت فردی و گروهی؛ همچنین وجود جداول هنجار با نمرات استاندارد برای گروه های سنی بین 9 تا 60 سال است.

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آزمون رورشاخ: نظام جامع (اصول اجرا و نمره گذاری)، جلد اول(انتشارات کتاب ارجمند)


موضوع: روان‌ شناسی - روان‏‌ سنجی
امروزه در سطح بین‏ الملل، آزمون رورشاخ را با عنوان «نظام جامع اکسنر» می‌شناسند. اکسنر با تلفیق نکات مثبت پنج نظام بزرگ اجرا، نمره‏‌گذاری و تفسیر رورشاخ با اصل قرار دادن رویکرد تجربی و «داده ‌های فراوانی» اقدام به تدوین نظام جامع کرد. نظام جامع حاصل بیش از 40 سال تحقیق و پژوهش است. کتاب اصول اجرا، نمره‏‌گذاری و روندهای تفسیری، بازنگری شده است. داده‏‌های هنجاری با نمونه‌های بالغ بر 9500 پروتکل بزرگسالان غیر بیمار و 1100 پروتکل کودکان غیر بیمار (5-16 سال) جمع‏‌آوری شده است. این کتاب پایانی بر مجادلات سودمندی رورشاخ بوده است. اینک سوال این است «آیا اجرای رورشاخ برای مراجعان دارای روایی افزایشی است با خیر؟». به همۀ دانشجویانی که فراگیری رورشاخ را دشوار می‌دانند و بر این عقیده‌اند که آنها هرگز قادر نیستند تا این آزمون را اجرا و تفسیر کنند، مطالعۀ این کتاب توصیه می‌شود. در این کتاب توضیحات بسیار واضح هستند و جداول کدها معیارها همراه با مثال‌های فراوان این امکان را ارائه کرده‌اند تا خوانندگان هرچه دقیق‌تر با کدگذاری آشنا شوند.

27,000 تومان

آزمون رورشاخ: نظام جامع (اصول تفسیر)، جلد دوم(انتشارات کتاب ارجمند)


به همراه نرم‌ افزار تحت وب رورشاخ‌ یار برای نمره‌ گذاری و تفسیر
موضوع: روان‌ شناسی - روان ‏‌سنجی
رورشاخ پس از پرسشنامۀ شخصیتی چندوجهی مینه‌سوتا، دومین آزمون پرکاربرد شخصیت در محیط‌های بالینی است. جدای از دشواری ذاتی تفسیر رورشاخ، گویا پیوندی ابدی بین منتقدان روان‌سنجی و رورشاخ برقرار است. همواره، تمام فرضیه‌های تفسیری رورشاخ زیر ذره‌بین روان‌سنج‌ها قرار داشته است. ایجاد تعادل بین تدوین فرضیه‌های تفسیری روا و معتبر و حفظ غنای یافته‌های فرافکنی موجود در پروتکل رورشاخ نه کاری ساده و نه از توان هرکسی ساخته است. بااین‌وجود، اکسنر در کتاب حاضر، با علم به انتقادهای روان‌سنجی، تلاش کرده فرایند تفسیر رورشاخ را با انتخاب معتبرترین و رواترین متغیرها و همچنین حفظ غنای ذاتی یافته‌های رورشاخ به‌صورت سیستماتیک آموزش دهد. مطالعۀ این کتاب نقطۀ آغاز بسیار خوبی برای تازه‌کارانی است که می‌خواهند از رورشاخ در کار بالینی خود سود ببرند. به‌غیر از مرجع بودن کتاب حاضر در حوز‌ۀ‌‌ تفسیر رورشاخ، یکی از نکات برجستۀ کتاب، اضافه شدن پیوست داده‌های هنجاری ایران از سوی مترجم است. در این پیوست، هنجار کودکان و نوجوانان ایران (2015) به همراه هنجار بین‌المللی بزرگسالان (2007) آورده شده است. همراه با این کتاب، یک پسورد اختصاصی برای استفاده از نرم افزارتحت وب رورشاخ‌یار نیز ارائه‌ شده است. این برنامۀ تحت وب، فرایند نمره‌گذاری و تدوین اولین فرضیه‌های تفسیری را برای کاربر بسیار ساده و کوتاه می‌کند. با استفاده از این برنامه، فرایند مکانیکی تکمیل برگه‌های مخصوص نظام جامع بدون غلط و در زمان بسیار کوتاه به انجام می‌رسد.

42,000 تومان

آزمون های برتر بارداری و زایمان 2010(انتشارات کتاب ارجمند)


آزمون های برتر بارداری و زایمان 2010
موضوع: پزشکی بالینی - زنان و مامایی

4,900 تومان

آزمون های روانشناسی اجتماعی و شخصیت (انتشارات کتاب ارجمند)


موضوع: روان‌ شناسی - روان‏‌ سنجی
یکی از حوزه هایی که در زمینۀ آزمون سازی در ایران مورد توجه قرار گرفته است، آزمون های روانشناسی اجتماعی است. در این کتاب حدود 20 آزمون روانشناسی اجتماعی و شخصیت که اغلب آنها توسط نگارنده ساخته و هنجاریابی شده اند، معرفی شده است. این آزمون ها به واسطۀ نو بودن و کابردی بودن موضوعات، برای دانشجویان رشته های مختلف از جمله روانشناسی، علوم تربیتی، جامعه شناسی، مدیریت و ... قابل استفاده است.

16,000 تومان

آسم (مجموعۀ راهنمای پزشکی خانواده) نشر ارجمند


موضوع: خودیاری و آموزش همگانی - مجموعۀ راهنمای پزشکی خانواده (انجمن پزشکی بریتانیا)

1,900 تومان

آسیب شناسی پایه (اختصاصی) انتشارات ارجمند


نام کتاب: آسیب شناسی پایه (اختصاصی) انتشارات ارجمند
نام کتاب به لاتین: Basic Pathology (Exclusive) Arjmand Publications
موضوع کتاب: آسیب‌شناسی پزشکی
نويسنده کتاب:وینی کومار
مترجم کتاب:خسرو سبحانیان
مترجم کتاب:سمیه کریمی
مترجم کتاب:مریم قره‌داغی
مترجم کتاب:فاطمه فرزان
مترجم کتاب:پارسا قوام
امور اجرایی کتاب زيرنظر: مسلم بهادری
ناشر کتاب: انتشارات ارجمند
تعداد صفحات کتاب: ۷۶۶ صفحه
قطع کتاب: وزیری
جلد کتاب: گالینگور
نوبت چاپ کتاب: چاپ ۱
تیراژ کتاب: ۳۳۰۰ نسخه
تاريخ نشر کتاب:۹۷/۰۲/۰۲
قیمت کتاب: 65000 تومان
كد ديويي:۶۱۶.۰۷
زبان كتاب:فارسی
محل نشر کتاب: تهران

65,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 390 تومان بیشترین: 890,000 تومان
ريال390 ريال890000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.