بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

کتاب جامع باکتری‌ شناسی (ویژه کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی و سایر رشته‌ های وزارت بهداشت) (انتشارات گروه تألیفی دکتر خلیلی)

36,000 تومان

جامع باکتری‌ شناسی (ویژه کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی و سایر رشته‌ های وزارت بهداشت)

معرفی کتاب:
از مزایا یا ویژگی‌های مهم این کتاب طبقه‌بندی نکات باکتری‌شناسی عمومی، سیستماتیک ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد می‌باشد. این کتاب از 4 کتاب مرجع(زینسر، واکر، جاوتز و مورای) جمع‌آوری گردیده است. همچنین دارای جداول و اشکال و حجم مناسب می‌باشد که به امر فراگیری مطالب و نیز به یاد سپردن مطالب بسیار کمک کننده می باشد.
این کتاب شامل دو بخش می‌باشد:
1ـ میکروب شناسی عمومی (10 فصل)
2ـ سیستماتیک باکتری‌شناسی پزشکی (19 فصل) که مشتمل بر 29 فصل می‌باشد.

مقدمه کتاب:
با توجه به گستردگی روزافزون علوم پزشکی بالاخص علم میکروب‌شناسی، جهت دسترسی آسان و راحت‌تر شما دانشجویان عزیز به نکات طبقه‌بندی شده باکتری‌شناسی عمومی و سیستماتیک ویژه آزمون‌های کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی وزارت بهداشت بر آن شدیم تا کتاب حاضر را تهیه و به شما عزیزان تقدیم نماییم. در این کتاب مطالب مهم 4 کتاب مرجع باکتری‌شناسی (مورای، جاوتز، واکر و زینسر) طبقه‌بندی و جمع‌آوری گردیده و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.
امید است شما دانشجویان عزیز ما را با انتقادات و پیشنهادات سازنده‌ی خود به منظور هر چه بهتر شدن کتاب حاضر یاری نمایید.
زهرا پاکباز

جامعه هدف:
با توجه به مطالب و حجم مناسب، به دانشجویان تمامی رشته‌هایی که میکروب شناسی از دروس انتخابی آن‌ها می‌باشد پیشنهاد می‌شود. البته دانشجویان رشته باکتری‌شناسی پیشنهاد می‌شود در صورت لزوم از کتب تکمیلی دیگر نیز استفاده کنند.

محصولات انتشارات گروه تألیفی دکتر خلیلی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: زهرا پاکباز
سال چاپ کتاب: 1392
قطع کتاب: وزیری
صفحات کتاب: 584
نوع جلد کتاب: گالینگور
شابک کتاب: 978-600-6223-56-8
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: زهرا پاکباز
سال چاپ کتاب: 1392
قطع کتاب: وزیری
صفحات کتاب: 584
نوع جلد کتاب: گالینگور
شابک کتاب: 978-600-6223-56-8
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.