بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات داستان کوتاه

داستان کوتاه

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

110 داستان دوران جوانی امیرالمومنین امام علی (ع)


جامعه ما جامعه جوانی است و جوانان ما در اوج سرافرازی و توان، بیش از دیگران در خطر تهاجم کج روان و کج اندیشان هستند و در این میان آشنایی با زندگی حضرت امام علی (ع) با تمام فراز و نشیب های آن، درس های ناخوانده و نکات بسیاری دارد که توجه به آن، مسیر هدایت نسل جوان را هموار و سعادت آنان را در پی خواهد داشت. در حقیقت یکی از بهترین راه ها برای ارائه الگو به نوجوانان و جوانان، عرضه داستان هایی است از زندگی آن الگوها، زیرا خواننده در جریان داستان با شخص اول آن داستان همزادپنداری می کند و گویی زندگانی او را زیست می کند. کتاب " ۱۱۰ داستان دوران جوانی امیرالمومنین امام علی (ع)" نمونه ای است از این روش ارائه الگو که، علاوه بر این مزیّت، خواننده را با زندگی امیرالمؤمنین نیز آشنا می سازد. این اثر ارزشمند یکصد و ده داستان کوتاه و واقعی از زندگی آن حضرت را در هفت فصل موضوع بندی و ارائه کرده است که شامل علی در دوران کودکی و نوجوانی، علی در مکتب تعلیم و تربیت، علی در محراب دعا و عبادت، علی در میدان جنگ و شجاعت، علی بر قله های اخلاق و فضیلت، علی در موضع ارشاد و هدایت، و علی در عرصه کار و خدمت است. نکته قابل توجه در مورد این کتاب این است که قطعه ها و داستان های کتاب همگی مستند به منابع معتبر هستند که در پانوشت صفحات به آن منابع اشاره شده است.

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

150 داستان کوتاه کوتاه: کتابی متفاوت، تغییر افکار، راه‌گشایی تازه (انتشارات ییلاق قلم)


نام کتاب: 150 داستان کوتاه کوتاه: کتابی متفاوت، تغییر افکار، راه‌گشایی تازه
نویسنده کتاب: علی پورعلی‌دانشور
نویسنده کتاب: ابراهیم فرجاد
ناشر کتاب: انتشارات ییلاق قلم
تعداد صفحات کتاب: 176 صفحه
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: چاپ 1
سال چاپ کتاب: سال 1397
تیراژ کتاب: 1000 نسخه
قیمت کتاب: 125000 ريال
شابک کتاب: 1-6-98675-600-978

12,500 تومان

۷ سال و ۹ ماه و ۱۸ روز( نیستان)این کتاب نخستین اثر نویسنده جوان ادبیات کشورمان مهدی سهرابی محسوب میشود. ۷ سال و ۹ ماه و ۱۸ روز مجموعه‌ای است متشکل از ۷ داستان کوتاه داستان هایی که شاید حال و هوای تمامشان یکسان نباشد اما از دل همین جامعه بیرون آمده اند. آدم‌های داستان‌ها غریبه نیستند، بر عکس خیلی هم آشنا هستند. آن قدر آشنا که فکر میکنی دیروز در خیابان آنها را دیده‌ای. پسر جوانی که پشت موتورش سوار شدی، راننده تاکسی که هر روز میبینی، پسر همسایه‌تان که نمیدانی چرا همیشه این قدر ساکت است و سوپر مارکت سر کوچه. این‌ها قهرمان‌های کتاب هستند. آدم‌هایی مثل بقیه که هیچ ویژگی خاصی ندارند جز این که داستانی را تعریف میکنند. هر داستان و واقعه به تعداد کسانی که آن را میبینند راوی دارد و هر داستان را میتوان به تعداد خوانندگانش بازگو کرد. داستان‌هایی که هر روز در گوشه کنار خیابان‌های شهر میبینیم و گاهی چه قدر ساده از کنارشان عبور میکنیم. خواندن این کتاب دعوتی است به دوباره و عمیق‌تر دیدن جامعه‌ای که در آن زندگی میکنیم .

2,300 تومان

A critism over 25 essential literal works (انتشارات تایماز)


A critism over 25 essential literal works

محصولات انتشارات تایماز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

22,000 تومان

آتش نشانی( نیستان)آتش نشانی

3,400 تومان

آخرین خنیاگر( نیستان)آخرین خنیاگر

9,000 تومان

آرزوهای بزرگ( نیستان)آرزوهای بزرگ

3,900 تومان

آرزوهای خیابانی: مجموعه داستان کوتاه نویسندگان معاصر (انتشارات هنر پارینه)


آرزوهای خیابانی: مجموعه داستان کوتاه نویسندگان معاصر

10,000 تومان

آزادی زیباست( نیستان)آزادی زیباست

3,800 تومان

آقاپری (انتشارات آموت)


آقاپری (انتشارات آموت)

محصولات انتشارات آموت قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,500 تومان

آقای نویسنده و همکارش (نشر ماهی)


محصولات انتشارات ماهی قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

11,000 تومان

آناناس (داستان‌ های خیلی کوتاه) (انتشارات نون)


محصولات انتشارات نون قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

9,000 تومان

آوار سرنوشت( نیستان)«آوار سرنوشت» عنوان مجموعه‌ای از داستان‌های برگزیده جایزه ادبی اُ. هنری است که با ترجمه علی فامیان منتشر شده است.
مجموعه یازده داستان کوتاه این کتاب از میان داستان‌های نوشته شده به زبان انگلیسی در آمریکای شمالی طی سال ۲۰۱۱ انتخاب شده است که پس از تأیید داوران این جایزه ادبی در این کتاب منتشر شده است.
این داستان‌ها هر یک به دلیل نوع نگاه ویژه خود به مسائل انسانی به ویژه زندگی انسان در بستر اجتماع نوین پیرامونش و نوع مواجهه او با هم‌نوعان و از میان صدها داستان نوشته شده در سراسر جهان انتخاب و از سوی داوران این جایزه پس از معرفی برترین داستان در قالب کتابی منتشر می‌شود.
«آوار سرنوشت» در این میان داستان‌هایی را روایت می‌کند که در دهه نخست پس از قرن بیست و یکم نوشته شده است. نویسندگان این مجموعه پس از طی شدن تجربه زیستی یک دهه در قرن تازه و مواجهه با سیر تحولات موجود در جامعه انسانی در این دهه، توسعه ارتباطات، تغییر مفاهیم انسانی، تغییر سبک زندگی و نیز خلق افق‌های تازه برای ادامه راه حیات بشر در زمین؛ آثاری را خلق کرده‌اند که به نوعی روایت کننده زیست انسان در بستر چنین تحولاتی و نیز آرزوها و بیم‌هایش برای رجعت به ساختار زیستی پیش از آن است. در میان داستان‌های این مجموعه مسئله مواجه انسان با زیست بوم خود بیش از هر پدیده دیگری به چشم می‌خورد. در داستان نخست از این کتاب با عنوان «آوار سرنوشت» نویسنده بر همین مبنا و با تکیه بر توانایی خود در خلق تعلیق داستانی، روایت مستند تاریخ و البته پرهیجان از مواجهه گروهی از کوهنوردان با بهمن در در سوئیس را عنوان کرده که از حیث شرح روایت بسیار جذاب و پرکشش است. داستان «آمریکایی رو به زوال» از این مجموعه نیز کمابیش چنین وضعیتی دارد. داستان درباره یک گروه فیلم‌برداری است که سعی دارند از گروهی از بومیان به منظور ساخت یک اثر با تکیه بر مستندات جغرافیایی بهره ببرند. نوع مواجهه این بومیان با تکنولوژی و نیز توصیف آنها از طبیعت محل زندگی آنها را می‌توان از زیباترین بخش‌های داستانی این کتاب به شمار آورد. داستان‌های این کتاب از حیث زبانی نیز نماینده خوبی برای ادبیات زمانه خود هستند. دور شدن از توصیفات بسیار مطول و نیز کوتاه‌نویسِی‌های رایج در قالب‌های نوظهور داستانی، به متن‌های این اثر شخصیت یک داستان کلاسیک پر تعلیق قرن بیستمی را داده که البته دغدغه زمینه‌ای آن برای یک قرن پس از آن است. از سوی دیگر استفاده کمابیش یکسان از ساختار زبان انگلیسی برای خلق داستان‌های این کتاب که هر یک از نویسندگانش متعلق به بخشی از زیست بوم کره زمین به شمار می‌روند به خوبی توانایی‌ها و ضعف‌های این زبان در روایت از مردمانی که به آنها تعلق دارد را نشان داده و میزان نیاز این زبان به خلق واژه‌ها و عبارات توصیفی تازه را به تصویر می‌کشد.

15,000 تومان

آوای فاخته (انتشارات کتابسرای تندیس)


آواي فاخته، رماني جنايي است که خانم جي کي رولينگ با نام مستعار رابرت گالبريت به چاپ رسانده است. در اين داستان کارآگاه کورمورن استرايک به بازرسي پرونده ي خودکشي يک مانکن فوق ممتاز مي پردازد. او که پس از انفجار مين در افغانستان، يک پايش را از دست داده، اکنون د رمقام کارآگاه خصوصي به سختي روزگار مي گذارند. يک مراجع بيش تر ندارد و طلبکارها برايش دندان تيز کرده اند. از سوي ديگر، تازه از نامزدش جدا شده، به ناچار در دفتر کارش زندگي مي کند..
محصولات انتشارات کتابسرای تندیس قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

80,000 تومان

از اول دو سانتی کج بود( نیستان)حسینیان در این کتاب سعی داشته تا همراه با نگارش داستان، به بخشی از دغدغه‌های فلسفی خود نیز بپردازد. وی در این مجموعه مناسبات و علایق اقشاری از جامعه پیرامونش را در لابه‌لای تمایلاتش به شناساندن دنیای درونی آدم‌ها، بیان کرده است. واگویه‌های درونی انسان امروز در نسبت با نوع تفکر امروزی درباره عشق و روابط میان آدم‌ها، از جمله محورهای مورد نظر وی در این مجموعه‌اند. وی در یادداشتی در ابتدای این کتاب این‌گونه آورده است: «پس همان آدم‌های اطراف، همان برادر و مادر و پدر، میتوانند نقش پوش فرزند و شریک و دوست شوند بر پهنه داستان. معشوق میتواند با همان عطر و اطوار اما در ریخت‌های گوناگون ظاهر شود. و آجر بهمنی دیوار خانه‌ای در محله دروس سر از آرک ورودی خانه‌ای در خیابان فرمانیه در آورد و تاب بسته در خیابان لاله‌زار به خانه‌ای دراندشت در خیابان ایران نقل مکان کند…» در بخشی از داستان «دو سانتی کج بود» میخوانیم: «دم غروب بود. خسته بودم و مزهی سیگار بعد از کار در دهانم به تلخی میزد. فکر کردن به خرابیهای رنوی فکستنیام، ‌صورتم را توی آینه ماشین دلخور مینمود.. توی آینه دیدمش. پرشیای مشکی کند کرد و در سمت چپ یا راست عقبش باز شد..» «بهانه‌ای برای جاودانگی»، «از اول دو سانتی کج بود»، «سیگار دوم بعد از صبحانه»، «اول پرنده بد اقبال بود که گیر تو افتاد»، «خود خوری» و «چشمک» نام برخی از داستان‌های این کتابند.

3,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 1,200 تومان بیشترین: 80,000 تومان
ريال1200 ريال80000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.