بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات داستانی

داستانی

انتخاب زیردسته
3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

غار درویشان(انتشارات فرهنگ مانا)


غار درویشان
داستان های فارسی

12,000 تومان

قصه ی خواب های من 2-خانه ی ما( محراب قلم)

در اين قصه ها دنياي کودکان به رسميت شناخته شده است و آن ها مي توانند بينديشند ، وقت خود را به تخيل بگذرانند و در تجربه هاي زندگي تامل کنند .
2,500 تومان

مدار راس السرطان (انتشارات ققنوس)


مدار راس السرطان

هنری میلر یکی از نویسندگان مطرح قرن بیستم است. این کتاب برای اولین بار در سال 1934 در پاریس منتشر می‌شود و نخستین کتابی است که میلر بعد از سفرش به اروپا می‌نویسد. کتابی که در میان نخبگان و نویسندگان بسیاری تحسین شد. هنری میلر در این کتاب زندگی خودش را دستمایه قرار می‌دهد و دربارة آن می‌نویسد. «میلر» در آمریکا و در اوج فقر دست به کارهای مختلفی می‌زند. از جمله گورکنی، کارگری و از همه بیشتر و مهم تر خیابانگردی.
مدار رأس السرطان ذهنیت نامه خود نوشته هنری میلر است.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

24,000 تومان

من کجام، اینجا کجاس؟(انتشارات داستان)


کتاب حاضر داستان مردي را روايت مي‌کند که يک روز صبح از خواب برمي‌خيزد بي‌آنکه بداند کجاست، تنها در سرش کارهايي است که مي‌داند بايد انجامشان دهد حتي بي‌آنکه مفهومشان را درک کند، اين داستان کوتاه تصويري از بي‌هويت شدگي انسان در زندگي تکراري عصر حاضر به تصوير مي‌کشد. مردمي که بيدار مي‌شوند، در صف مترو همديگر را هول مي‌دهند، سر کار مي‌روند، اما مدت‌هاست که خود را در پس عادت‌هايشان از ياد برده‌اند.

7,000 تومان

نردبان آفتاب: بازنویسی داستان‌های مثنوی معنوی(انتشارات بنیاد پژوهشهای اسلامی قدس رضوی)


کتاب حاضر، دفتر ششم از اين مجموعه است که به بازنويسی و بازسازی داستان‌های مثنوی با نثری ساده و داستاني همراه با ايجاد جذابيت‌های هنری و شکلی با استفاده از عناصر داستان‌نويسی نوين پرداخته است. گزيده‌ای از شعرهای عرفانی، اخلاقی، دينی و اجتماعی هر داستان نيز در اين کتاب آورده شده است. در يکي از داستان‌های اين کتاب می خوانيم:« امام علي(ع) پس از ساعت‌ها کار طاقت‌فرسا در نخلستان‌های بيرون شهر مدينه، ايستاد؛ کمر راست کرد و به آسمان نگريست. روز از نيمه گذشته بود».

17,500 تومان

هلندی(انتشارات جوف)


هلندی

4,000 تومان

همه‌ ی ماجراهای ریچارد فاینمن (انتشارات صدای معاصر)


همه‌ ی ماجراهای ریچارد فاینمن (انتشارات صدای معاصر)

این کتاب مجموعه‌ی کامل داستان‌های خواندنی دو کتاب پر فروش ریچارد فاینمن، نکنه شوخی می‌کنید. آقای فاینمن! و به تو چه که دیگران چی فکر می‌کنند، است. همه‌ی این داستان‌ها واقعی هستند و راوی آن‌ها خود فاینمن است. بی‌تردید ریچارد فاینمن نگینی درخشان و اسطوره‌ای بی همتا در تاریخ علم است. روزنامه‌ی نیویورک تایمز می‌نویسد، فاینمن ناب- شوخ طبع، باهوش، گاهی هم هرزه... این کتاب چقدر خواندنی است.
و روزنامه‌ی واشنگتن پست در نقد این کتاب می‌نویسد، او انسانی مبتکر، باهوش، کنجکاو، پرانرژی، التقاطی، و تمام عیار سنت شکن بود که به علم عشق می‌ورزید، علاقه‌ی سیری ناپذیری به اصول اولیه داشت و نگرش او به واقعیت منحصر به فرد بود. وقتی چیزی را شرح می‌داد که دوست داشت، نبوغ ذاتی‌اش از درون آن‌چه می‌گفت و می‌درخشید...فاینمن هم شما را می‌خنداند و هم به فکر وامی‌دارد... .

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

37,500 تومان

هه‌ وریه‌ که‌ یت لاده(انتشارات ریباز)


هه‌ وریه‌ که‌ یت لاده

5,000 تومان

کد: ورونیکا


کد ورونیکا
داستان های آمریکایی قرن 20

17,000 تومان

زندانی لاس لوماس(نشر ماهی)


وکیل زبر و زرنگی سر بزنگاه ،با استفاده از رازی که متعلق به دیگری است، یک‌شبه ثروت هنگفتی به جیب می‌زند.
وکیل قرار است همچنان باقی زندگی‌اش را در عیش و عشرت و افزایش ثروت سپری کند که حادثه‌ای همه‌ی نقشه‌هایش را به‌هم می‌ریزد و مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد. زندانی لاس لوماس، که در سال ۱۹۸۰ نوشته شده ،داستانی است نهچندان بلند اما پراتفاق و با ریتم تند. وکیل، جناب نیکلاس سارمینتو، خود راوی داستان است و آن را با طنزی تلخ برای مخاطبانش بازگو می‌کند، مخاطبانی که انگار از...

7,000 تومان

ساحل آرمانشهر ۲: کشتی‌شکستگان(نشر ماهی)


ساحل آرمانشهر، درام حماسی و دل‌انگیز تام استاپارد، داستان نسلی از رمانتیک‌ها و انقلابیون قرن نوزدهم است، رفقایی سودایی و اسیر چنگال استبداد تزار نیکالای اول. شخصیت‌های ساحل آرمانشهر برخی از پرآوازه‌ترین چهره‌های تاریخ ادبیات و اندیشه‌اند، کسانی چون باکونین، تورگنیف، بلینسکی، هرتسن و مارکس. نمایش‌نامه مشتمل بر سه بخش درهم‌تنیده و درعین‌حال مجزاست: سفر، کشتی‌شکستگان و نجات.

10,000 تومان

"حال هیچکس خوب نیست" مجموعه داستان ( انتشارات نصیرا)


"حال هیچکس خوب نیست" مجموعه داستان

محصولات انتشارات نصیرا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان

(قصه ی سعید و مریم) كتاب های قفسه ی آبی 109 (انتشارات چشمه)(قصه ی سعید و مریم) كتاب های قفسه ی آبی 109
محصولات انتشارات چشمه قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

18,500 تومان

«خورشید همچنان می‌دمد» (انتشارات هرمس)


در این رمان شخصیت «برت» نمونه تنها زنی پیشرفته است که بسیار متفاوت با زنان دیگر در دهه‌ی بیست میلادی توصیف و ترسیم می‌شود. زنی با مدل موی کوتاه پسرانه، که سیگار می‌کشد و بسیار زیاد مشروب می‌نوشد و کلاه مردانه بر سرش می‌گذارد و اکثر دوستانش که پسر هستند را «بچه ها» یا «پسرها» یا به «اسم کوچکشان» صدا می‌زند و البته زنی نیست که به عنوان یک زن عاشق بتوانیم آن را تلقی کنیم؛ زنی‌ست که رویای عاشق شدن در سر ندارد و عشق حقیقی او مردی بود که در دوران جنگ ناکار شده بود! اما «جیک» شخصیت نزدیک تری به برت در این داستان است که مدام با او در معاشرت یا نامه‌نگاری یا قرارومدار است که احتمالا به گمان مخاطب این تصور به وجود می‌آید که جیک شیفته‌ی حالات و رفتارهای برت شود. اما جیک نیز به نوعی متاثر از صدمات و عقبه‌ی جنگ است. نه این که کاملا ابراز شود و نیز از لحظات جنسی لطمه دیده و قادر نیست که از عشقی افلاطونی فراتر رود. البته برت هم سابق بر این، در دوران جنگ به شکلی داوطلبانه به پرستاری از مجروحان جنگی می‌پرداخته و رفته‌رفته در میان مردان به زنی همه فن حریف، جذاب و با نیروی جادویی و افسون‌گرانه تبدیل شده، اما با این همه مزیت، عشقی در آن نمی‌جوشد. به همین سبب ضعف‌ها و کمبودهایی پس از جنگ در نهاد شخصیت‌های داستان نهادینه شده است. شخصیت‌ها سعی می‌کنند از یک تباهیدگی نابهنگام درونی بربجهند و این احساس خلاء و شکاف را با مراسم جشن، ورد به کافه‌ها و بارها، استفاده از مشروبات و دلبستگی به گشت و گذارها و سفرها پُر کنند.
«گوش بده، جیک. تا حالا این احساس بهت دست نداده که زندگیت دارد می‌گذره و تو ازش استفاده نمی‌کنی؟ متوجه هستی که تا حالا تقریبا نصف عمرت رو گذرونده‌ای؟ - چرا گه گاهی. – می‌دونی که حدود سی و پنج سال دیگه ما مرده‌ییم؟» شخصیت رابرت کُن به عنوان یک داستان نویس آرمان گرا که تحت تاثیر نظرات چند زن درباره‌ی رمان‌هایش قرار گرفته سودای رفتن و علاقه به آمریکای جنوبی را نشان می‌دهد او به جیک تلنگر می زند و مدام با تکرار کردن این وسوسه‌ی برانگیزاننده و به تحریک درآوردن او، جیک را به سوی خوش‌گذرانی، لذت و عیش و نوش دعوت می‌کند و به عبارتی دیگر او را متوجه‌ی «نیمه ی برباد رفته‌ی زندگی» و همچنین حفظ و دریافت بخش مهمی از آن که «هنوز تباه نشده» می‌سازد. و سعی می‌کند با این گمان مقدمات سفر به سرزمینی بهتر (از پاریس را) برای تحقق این میل به آرامش و عشرت برای آرامش خود و جیک فراهم آورد. تاکید کن برای هجرت به آمریکای جنوبی و چشم اندازهای لذت بخش و افق‌های کشف ناشده‌ی آن اقلیم ناشی از سرخوردگی‌اش بود سرخوردگی‌اش از ازدواج.

38,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 450,000 تومان
ريال0 ريال450000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.